Перейти до вмісту

Безкоштовно читати книги в неті буде неможливо

Повідомлень в темі: 42

#21 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 06.08.2007 – 17:38

Перегляд дописуДуховна необмеженість (6.08.2007 17:52) писав:

Chily, книжки у моніторі я також не сприймаю, але по роботі та навчанню набагато зручніше працювати з електронкою. І я дуже сильно сподіваюся, що такого таки не станеться :)
в такому разі, за користування електронними підручниками треба платити... як, наприклад, за абонемент у бібліотеку. Це невеликі гроші. Якщо щось стає безкоштовним - воно втрачає свою якість, адже вже ніхто не зацікавлений у якості продукції (порівняйте хоча б мп3, скачані в інтернеті, я якістю звуку на ліцензійному СіДі)

Bobua
порив підтримати вітчизняного виробника зацінила, але не варто обмежуватися - якщо хочеш якісний продукт, плати за все ))
щодо пункту три, звичайно, згідна, покупець має бути ознайомлений з продуктом - то його право (як приклад - версії "трай енд бай" програм, які можна вільно скачати в інтернеті)
  • 0

#22 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 06.08.2007 – 18:01

Цитата

Якщо щось стає безкоштовним - воно втрачає свою якість, адже вже ніхто не зацікавлений у якості продукції (порівняйте хоча б мп3, скачані в інтернеті, я якістю звуку на ліцензійному СіДі)
Ага... В неліцензійних книжках всі букви наліво скошені ?... Яка може бути різниця між текстами книжки друкованої і електронної ?
А на рахунок мп3.. треба знати де качати :)
  • 0

#23 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 19:56

Archon-ua
не треба таку пряму паралель проводити з моїм прикладом... ну просто хто тобі буде сканувати якусь популярну або цінну книжку, щоб ти її безкоштовно скачав?

Цитата

треба знати де качати

може навіть лінки є? ))
  • 0

#24 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 06.08.2007 – 20:21

Перегляд дописуChily (6.08.2007 19:56) писав:

Archon-ua
ну просто хто тобі буде сканувати якусь популярну або цінну книжку, щоб ти її безкоштовно скачав?

ну не треба, сьомого Гаріка так швиденько один француз зісканив) за що йому велике дякую :)
  • 0

#25 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 07.08.2007 – 10:54

Проблема, як мені здається, гірша ніж думаємо
була ел-бібліотека:
Ae Lib: Бібліотека світової літератури. Оригінали та переклади.
І вже її нема :)
І хто зна чому?

Безкоштовне — не означає погане

Перегляд дописуChily (6.08.2007 18:38) писав:

..... Якщо щось стає безкоштовним - воно втрачає свою якість, адже вже ніхто не зацікавлений у якості продукції (порівняйте хоча б мп3, скачані в інтернеті, я якістю звуку на ліцензійному СіДі)

Bobua
.....
щодо пункту три, звичайно, згідна, покупець має бути ознайомлений з продуктом - то його право (як приклад - версії "трай енд бай" програм, які можна вільно скачати в інтернеті)

1) Я не згоден, що будь-хто не зацікавлений в якості продукції. Людина, яка оприлюднює цю продукцію безкоштовно в Інеті і є якраз зацікавленою. І то ще треба довести, що контроль якості тут гірший ніж у звич. виробничих умовах. Порівняйте: ентузіаст проти знудженого працівника [який працює не там де хоче, або взагалі не хоче....].

І взагалі — найкраще [найприродніше] в цьому світі те, за що людина не повинна платити: ліс, гори, чисті вода й повітря.... І що характерно, до втручання зажерливої людини, якість того не знижувалась :D

2) http://bookclub.ua/ukr/catalog/books/ там є не лише опис, а й інколи перші розділи. Але: інколи. Чому не завжди? :)
До речі: чи поширюється закон про захист прав споживачів на книжки (там де про двотижневий строк на повернення) :)

Повідомлення відредагував Bobua: 07.08.2007 – 11:01

• 0

#26 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 07.08.2007 – 16:46

Весь Потний Гаррі (на рос. мові)

1. Гарри Поттер и Философский Камень
2. Гарри Поттер и Тайная Комната
3. Гарри Поттер и Узник Азкабана
4. Гарри Поттер и Кубок Огня
5. Гарри Поттер и Орден Феникса
6. Гарри Поттер и Принц-Полукровка
7. Гарри Поттер и Роковые Мощи

Тут
або
Тут

І кажіть після цього про платні бібліотеки. :)
  • 0

#27 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 07.08.2007 – 18:37

Перегляд дописуBobua (7.08.2007 11:54) писав:

1) Я не згоден, що будь-хто не зацікавлений в якості продукції. Людина, яка оприлюднює цю продукцію безкоштовно в Інеті і є якраз зацікавленою. І то ще треба довести, що контроль якості тут гірший ніж у звич. виробничих умовах. Порівняйте: ентузіаст проти знудженого працівника [який працює не там де хоче, або взагалі не хоче....].
тоді я чогось не розумію у цьому житті... тобто наявність безкоштовної літератури в інеті залежить від ентузіастів. Гаррі Поттером поділитися можуть. Можливо ще чимось назло видавництву та бюрократії )))) але який ентузіаст буде заливати тобі необхідну наукову роботу на 700 сторінок А4 безкоштовно? Саме для того і мають існувати платні електронні ресурси, я гадаю.

Цитата

І взагалі — найкраще [найприродніше] в цьому світі те, за що людина не повинна платити: ліс, гори, чисті вода й повітря.... І що характерно, до втручання зажерливої людини, якість того не знижувалась :cry:
найприродніше у цьому світі, що люди звикли до шари! ))
(не вкраду - не проживу)

Цитата

2) http://bookclub.ua/ukr/catalog/books/ там є не лише опис, а й інколи перші розділи. Але: інколи. Чому не завжди? ;)
До речі: чи поширюється закон про захист прав споживачів на книжки (там де про двотижневий строк на повернення) B)
Доречі, 2 дні тому відмовилася від членства у цьому "Клубі..." ))
Це промах, що рецензії до книг є не завжди.
Треба переглянути закон про права споживачів... але я гадаю, що за 2 тижні тобі ніхто нічого не поверне. Це не техніка з гарантією.
  • 0

#28 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 07.08.2007 – 23:00

Цитата

звикли-звикли...
але без безкоштовних бібліотек мені буде не дуже зручно ;)
  • 0

#29 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 24.09.2007 – 12:20

Перегляд дописуДуховна необмеженість (6.08.2007 12:17) писав:

а ось і вона стаття)

мене особисто така перспектива страшенно лякає...
перспектива наближається :rolleyes:

http://www.litforum....read.php?t=1573
останні повідомлення на сторінці:
книгозбірня АльдеБаран: там є вже текст який не вдається зберегти....

ще доступні rtf.zip :brovy:
але, пригадую, читав десь таку дату — 1.1.2008 :cool2:

Повідомлення відредагував Bobua: 24.09.2007 – 12:21

• 0

#30 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 29.09.2007 – 22:13

Халява і методи обходження захисту нікуди не дінуться.

Максимум, на що можуть розраховувати прихильники такого розвитку подій - це на оплату в районі 1-3 баксів, не більше. І то це реально буде, якщо книжки будуть збережені в певному форматі, який важко буде розколупати... А програмка, до прикладу, буде платною і непростою... :D

З другого боку - як на мене, це занадто складно в реалізації. + якщо ціни будуть вищі від 3-5 баксів - народ краще купить паперові звиклі версії... Ну, в будь-якому випадку - різниця в ціні мала б бути суттєвою...
  • 0

#31 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 11:26

Перегляд дописуArchon-ua (7.08.2007 17:46) писав:

Весь Потний Гаррі (на рос. мові)
перші 5 є на укр в Інеті :(

Перегляд дописуChily (7.08.2007 19:37) писав:

(не вкраду - не проживу)

Доречі, 2 дні тому відмовилася від членства у цьому "Клубі..." ))
Це промах, що рецензії до книг є не завжди.
Треба переглянути закон про права споживачів... але я гадаю, що за 2 тижні тобі ніхто нічого не поверне. Це не техніка з гарантією.
1)
а чому так?
хіба ж не тому, що очікування людини не збігаються з реально отриманим за гроші?

Якби можна було, торкнувшись до книги напр., отримати напряму в мозок оцінку вражень (загальні) після прочитання, то люди не купували б всіляке ге й НЕ прагнули би згодом знайти щось "на шару" (витрачаючи купу часу на пошук)

2)
То не "промах", а злочин, бо книга у них вже є в ел формі й сайт типізований php... нмсд, потрібен простий ctrl+c ... + v
І так складається враження, що вони просто приховують зміст деяких книг (мо самі вважають їх невдалими? :huh: )

Перегляд дописуsam (29.09.2007 23:13) писав:

Халява і методи обходження захисту нікуди не дінуться.
та й потреби не виникло
книги доступні й зараз, напр., http://lib.aldebaran.ru/author/verber_bern...bernard_muravi/

... дивно, невже влада Московії дозволятиме існувати такому підривному елементу як нецензуровані книги... чи може їх ще до видання нейропрограмують? ... :(
  • 0

#32 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 11.06.2009 – 23:15

Перегляд дописуР0М@ННь0 (6.08.2007 12:22) писав:

Йо, платити гроші за електронні книги? Краще піти в книгарню і купити нормальну
От тому я і вважаю що книги НЕ ПОМРУТЬ!!!! А електронні, точно принаймні років через 5 будем купувати. От тільки законодавство норм.зроблять. В першу чергу тому, що ці всі сайти порушують авторське право.

Скажіть, вам би було приємно, що ви викинули СВОЇ (більшість молодих письменників, та впринципі і досвідчених, видаються власним рахунком) гроші, ви подобаєтесь читачам, АЛЕ ваші книги не купують, ви не маєте прибутку. а отже не можете видати наступну книгу(
  • 0

#33 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 12.06.2009 – 10:51

Особисто я готовий писати на халяву і не проти що мої книги були в неті. Також я не сприймаю авторського права взагалі. Людина без того що її навчило суспільство нічого сама придумати не може. Виходить шедевр людини є похідною від знань, що дали їй інші люди безкоштовно.
  • 0

#34 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 12.06.2009 – 11:17

читати з монітора не люблю і не читаю. зазвичай якщо рецензія на книгу зацікавила то купую в книгарні, або шукаю аудіокнигу (халявну звичайно). в мене є усталений принцип - все що в неті це халява і платити за це не збираюсь.
  • 0

#35 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 12.06.2009 – 11:58

Як на мене, то нереально реалізувати повне знищення "халяви". У багатьох зберігаються цілі електронні бібліотеки, які з їх вінчестерів ніхто не видалятиме. Є безкоштовний хостинг - і вперед...Ентузіасти, як було скеазано, знайдуться. А взагалі - то це може призвести до того, що не буде стимулу писати взагалі (про наслідки промовчу)
  • 0

#36 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 10:03

Перегляд дописуFT232BM (12.06.2009 11:51) писав:

Особисто я готовий писати на халяву і не проти що мої книги були в неті. Також я не сприймаю авторського права взагалі. Людина без того що її навчило суспільство нічого сама придумати не може. Виходить шедевр людини є похідною від знань, що дали їй інші люди безкоштовно.

Ну, напевне Ви просто маєте іншу роботу, де і заробляєте собі гроші на прожиття. А якби ви були письменником, суто ним, і не працювали. Все ваше життя забезпечувалось за рахунок продажу книг, то яка б тоді у вас була думка?

п.с. вважаю що в неті мають бути книги класиків, і дещо з іноземних сучасних авторів.
А наша українська книга і так переживає не найкращі часи, тож потрібно підтримувати виробника! :happytwo:
  • 0

#37 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 22:36

Перегляд дописуBlack_angel8 (13.06.2009 11:03) писав:

Ну, напевне Ви просто маєте іншу роботу, де і заробляєте собі гроші на прожиття. А якби ви були письменником, суто ним, і не працювали. Все ваше життя забезпечувалось за рахунок продажу книг, то яка б тоді у вас була думка?

п.с. вважаю що в неті мають бути книги класиків, і дещо з іноземних сучасних авторів.
А наша українська книга і так переживає не найкращі часи, тож потрібно підтримувати виробника! :)
А чи є нормально працювати письменником, який створює книги та живе за ці гонорари, чи художником що створює кілька мазанин і живе на цьому досить довгий період? Мистецтво— це те що йде від душі, а не від пустого шлунку.
  • 0

#38 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 09:13

Перегляд дописуFT232BM (15.06.2009 23:36) писав:

А чи є нормально працювати письменником, який створює книги та живе за ці гонорари, чи художником що створює кілька мазанин і живе на цьому досить довгий період? Мистецтво— це те що йде від душі, а не від пустого шлунку.
Чомусь в інших країнах люди мистецтва - заробляють на цьому гроші, причому отримуючи задоволення. А якраз на голодний шлунок непогані речі виходять, ніж після забивання себе їжею, коли не хочеться нічого робити.
Тим більше, сумніваюсь що тобі після дня роботи, в тому самому офісі, чи ще десь захочеться прийти і творити, навіть, як ти висловився "мазанини".
Митець - він митець і повинен жити цим, а не розпорошувати ще й на якусь бугалтерію, чи приготування страв в ресторані для людей, які за своє життя 1 Буквар прочитали, і той по діагоналі через сторінку!
  • 0

#39 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 16.06.2009 – 11:15

Перегляд дописуFT232BM (15.06.2009 23:36) писав:

рівень мистецтва і пустий шлунок тісно пов’язані, це вже доказано. :)
  • 0

#40 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 12:16

Вочевидь я не дуже добре висловився. Гроші не мають бути ціллю, щоб митець не перетворився на чергову фабрику брєда аля Дена Брауна.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних