Перейти до вмісту

Хто придумав наші Теревені?

Повідомлень в темі: 65

#21 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 05.08.2007 – 17:39

:) :) :) :D :D :D :D :D :D :D
а це мій другий профіль. перший не прижився. пішов я звідси на самому початку... причому з посади "зам. адміністратора")))) вернувся через півтора року зовсім іншою людиною)))
  • 0

#22 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 608 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 05.08.2007 – 17:45

Перегляд дописуЛастівочка_ (5.08.2007 18:09) писав:

А, зара цьоця роскаже вам як то було. Коли я прийшла на теревеньки, вони були сирими, такими як жовте ціпатко, що вилупилось щойно. Але, на противагу тим хлопакам, що іноді тут хвастаються своїми роботами недовершеними, Теревені були гарні: і переклад, і теми, і кнопочки різнокольорові, і чат, і новини....Хлопці (Галл і Нолекс ) добряче попрацювали. Були маненькі неточності всі разом шукали помилки і вже Галл то всьо виправляв, корегував. Зі старих теревеньщиків були Киря (тепер Сварус), Scorpion, Freelancer, hobit, ukrainer. Відтоді до них всіх ставлюсь з теплом і сестринською любов"ю, хоча з Хобітом жерлись не по-дєцкі (орбіт він тоді називався здається). Старий, ти пам"ятаєш то? Потім за мною десь прийшов Олександр....тож класний хлопець. Як хлопці створили Теревені? Та то певно все проходять через то...Ото встрілила мисля зробити щось своє....як і мені :) ....І я пішла робити свій форум, свій портал і якось надовго випала звідси....За час, що мене не було - форум розрісся, прийшло багато цікавих і таких різних людей, так само як і пішли цікаві особистості з різних причин. І знаєте, що, як адмін ,хочу сказати? Написати портал - пів роботи, а головне - його користувачі, ми з вами....і саме завдяки користувачам живуть теревеньки. Форум для Галла і Нолекса то як дитина....вкладаєш душу, час, стараєшся щоб краще, і не тре ображатись на них за те, що щось не так..., не так як бачите ВИ....
Ось коротко наче все. Адміни, мені там до триста в рєпі ваших пару голосів не вистачає, так що не жміться :D . Я вас дуже люблю
душевна така розповідь... Кльово! :) А то жили-були два хлопця і створили вони форум... Тепер вже схоже на людське щось :D

Перегляд дописуNolex (5.08.2007 18:21) писав:

Розповім коротенько.
З Олегом я познайомився під час Помаранчевої революції, тоді у нього був свій блог, я у нього питав чи можна взяти новини на свій сайт(www.pomaranch.org.ua). Ну він у нас добрий і нічого проти не мав. :D Час йшов, ми розговорились. Я запропонував створити якийсь портал розважального характеру, він погодився. І тоді ми почали працювати най його створенням, шукати движки, ставили форум. Ах да, спочатку ломали голову і не знали яке взяти доменне ім'я, але все-таки зупинились на варіанті Олега - tereveni :D Згодом моя сестра знайшла вільний час і допомогла нам з дизайном. Розкруткою тоді в більшій мірі займався я, хоча Олег теж у стороні не був. Він у нас гарний програміст, за що йому й спасибі.

От так.

p.s. якщо я щось забув, то думаю він поправить мене)
:)
  • 0

#23 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 05.08.2007 – 17:51

Перегляд дописуRaven@ (5.08.2007 18:45) писав:

душевна така розповідь... Кльово! :) А то жили-були два хлопця і створили вони форум... Тепер вже схоже на людське щось :)
:)
Душевна? Ха! То розповідь ветерана! Так сказать - реалії. Знали б ви як ми з Орбітом жару давали)))) А як з українером національну ідею відстоювали.....Ну і Freelancerом фліртувала, а от Галл чогось на флірт не вівся)))))певно помилки форумні виправляв)))))
  • 0

#24 Пан Сєня Миколайович

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 237 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 17:55

Перегляд дописуЛастівочка_ (5.08.2007 18:51) писав:

а от Галл чогось на флірт не вівся)))))
він чекав на Зимову Дівчинку та на Київські сходини :) :) :D :)
  • 0

#25 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 05.08.2007 – 18:06

Перегляд дописуЛастівочка_ (5.08.2007 18:09) писав:

А, зара цьоця роскаже вам як то було. Коли я прийшла на теревеньки, вони були сирими, такими як жовте ціпатко, що вилупилось щойно. Але, на противагу тим хлопакам, що іноді тут хвастаються своїми роботами недовершеними, Теревені були гарні: і переклад, і теми, і кнопочки різнокольорові, і чат, і новини....Хлопці (Галл і Нолекс ) добряче попрацювали. Були маненькі неточності всі разом шукали помилки і вже Галл то всьо виправляв, корегував. Зі старих теревеньщиків були Киря (тепер Сварус), Scorpion, Freelancer, hobit, ukrainer. Відтоді до них всіх ставлюсь з теплом і сестринською любов"ю, хоча з Хобітом жерлись не по-дєцкі (орбіт він тоді називався здається). Старий, ти пам"ятаєш то? Потім за мною десь прийшов Олександр....тож класний хлопець. Як хлопці створили Теревені? Та то певно все проходять через то...Ото встрілила мисля зробити щось своє....як і мені :) ....І я пішла робити свій форум, свій портал і якось надовго випала звідси....За час, що мене не було - форум розрісся, прийшло багато цікавих і таких різних людей, так само як і пішли цікаві особистості з різних причин. І знаєте, що, як адмін ,хочу сказати? Написати портал - пів роботи, а головне - його користувачі, ми з вами....і саме завдяки користувачам живуть теревеньки. Форум для Галла і Нолекса то як дитина....вкладаєш душу, час, стараєшся щоб краще, і не тре ображатись на них за те, що щось не так..., не так як бачите ВИ....
Ось коротко наче все. Адміни, мені там до триста в рєпі ваших пару голосів не вистачає, так що не жміться :D . Я вас дуже люблю
ото я розумію :D

Перегляд дописуL.R. (5.08.2007 18:28) писав:

ахххх... я памятаю це дитинство теревень... коли було зареєстровано 10 людей... :) :D
:D .....да... :D

Перегляд дописуDimon (5.08.2007 15:01) писав:

Тупа тема! Хто ж крім адмінів! тупішої теми не бачив.... :D
ти думаєш?? :) зовсім ні! мені було цікаві саме такі відповіді з історіями...Ластівка мене зрозуміла-)))
  • 0

#26 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 18:40

Перегляд дописуПан Сєня Миколайович (5.08.2007 18:55) писав:

він чекав на Зимову Дівчинку та на Київські сходини :) :) :D :)
А....він тоді ні на шо не чекав))))малий ше був...А зимова дівчинка таки торчить теревеням хоча б пивко чи шо?
L.R. - ану колись давай який в тебе тоді нік був? Зара я людям про тебе всі секрети порозказуваю))))

Повідомлення відредагував Ластівочка_: 05.08.2007 – 18:42

• 0

#27 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 18:43

а я пішов раніше ніж ти зявилась :)
  • 0

#28 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 19:02

А, людиська, він просто боїться шо я всім секрети його порозказуваю :)
  • 0

#29 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 19:05

ок. взяла на понт :)
SpiritumExLumen я
що скажеш?)))))
  • 0

#30 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 05.08.2007 – 19:07

оооо пам"ятаю як створювалися Теревені, то було дуже давно...
  • 0

#31 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 19:33

Перегляд дописуL.R. (5.08.2007 20:05) писав:

ок. взяла на понт :)
SpiritumExLumen я
що скажеш?)))))
Значиться так: звання ти тоді собі обрав Генеральний ідеолог, на форумі був дійсно мало. Разів з десять то кидав курити, то починав. Цікаво як зара з тим куревом?
Прийшов з якимись депресовими настроями про самогубства, ціль життя...шось таке не надто веселе. Потім не знаю хто, по п"яні певно, таки зам адміном поставив. Тоді ти мріяв знайти роботу по програмуванню, але вдома. Хотів стати хорошим спеціалістом. І як? Вдалося?
Зачитувався Стівеном Кінгом, а зараз? :) А потім якось раптово зник....Чи захопився новаим чимось, чи просто затяжна депресія була?
  • 0

#32 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 19:42

Цитата

Разів з десять то кидав курити, то починав. Цікаво як зара з тим куревом?
я чуть не вдавився :)
тоді все було просто - я з народження не курив взагалі, а потім почав і все)))))))
оце зараз я кидаю й починаю)))))))) наразі кинув.

Цитата

Значиться так: звання ти тоді собі обрав Генеральний ідеолог, на форумі був дійсно мало.

а я з нолексом в асі спілкувався і обговорював з ним ідеї на рахунок вдосконалення форуму. тільки я от вже не памятаю, які там були мої ідеї ))))

Цитата

Потім не знаю хто, по п"яні певно, таки зам адміном поставив.
ну тому й поставили)

Цитата

Прийшов з якимись депресовими настроями про самогубства, ціль життя...шось таке не надто веселе.
було таке. в моїй максималістичній юності))))

Цитата

Тоді ти мріяв знайти роботу по програмуванню, але вдома. Хотів стати хорошим спеціалістом. І як? Вдалося?
нєа. я взагалі на програмування забив. хоча свого часу працював.

Цитата

Зачитувався Стівеном Кінгом, а зараз?
я майже все прочитав. нема що читати) зараз інше читаю

Цитата

А потім якось раптово зник....Чи захопився новаим чимось, чи просто затяжна депресія була?
взагалі то зник вільний час, а потім інтернет. а потім, з появою інтернету, в мене зявився інший форум.

пс. офтоп шалений... але не видаляйте, плз.... все ж таки історія)
  • 0

#33 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 19:57

Цікаво почути розповіді перших форумлян. Чи змінились ви відтоді?
  • 0

#34 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 20:00

я - кардинально) тому й зареєструвався під новим профілем.
памятаю ще з того часу адмінів, скорпіона, орбіта, maes3о, зіпсоване дівчисько. ось це були перші активні форумчани. а не зареєстровані.

упд. з орбітом-хобітом класно вишло)))))))) коли я зареєструвався вдруге минулої осені, я з ним вперше зіткнувся в темі релігія (хе-хе). ну хобіт так хобіт. звідки мені знати що це той орбіт, якого я знав, і який в мене навіть в асі був. і чисто випадково(!) в його профілі я побачив номер скайпу, де було вжито orbit. тоді зрозумів. потім хотів написати в асю - дивлюсь, а його вже немає в контакт листі. видалив, зараза)))) і мене, і себе з мого контакт-листу))) тоді написав в приват з претензіями )))

Повідомлення відредагував L.R.: 05.08.2007 – 20:04

• 0

#35 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 05.08.2007 – 20:21

постарів з того часу ))
  • 0

#36 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 02:19

Цитата

да, билі люді в наше врємя, нє то шо нинішнійо плємя... плахая ім дасталась доля, німногіє вєрнулісь с боя
но теревень не віддали.

якогось чудесного дня в липні, кади я получив свою першу роботу поза домом, зареєструвався на теревенях. тоді було менше народу.... я 152-ий здається.... з тих шо тоді були, то скучаю тіко за украінером і його нац. ідеєю... дуж толєрантно спілкувались.... ну звісно і за Гермісом... якого давно не бачив на форумі, а так по асьці получалось тіко анєкдотами мінятись. в листопаді того ж року (харашо роздавши люлєй Ластівці і Агєнту намбер ту) пашол на отдих. Перед тим зареєструвались такі цікаві особистості як ... і ... і ... та ... ну і багато інших. якось вони мене за позера тримали, тіпа шо за йомайо, написав гавна на пару А4 і збрився з форуму. тоди мене назначили вперше модером по всьому форуму... потім, як я вже казав, отдих.. навіть ці ... і ... і ... та ... писали листи адмінам такого змісту: "шо за модер який на форумі не появляється? на палю його".. на палю мене не посадили, бо не могли найти того місця, в яке паля входить.... весною повернувся.... знову видав заколотникам люлєй... ну і заодно познайомився з ними. декого підпустив надто близько в той час... мав проблеми.... потім ше більше підпустив -- мав ше більші проблєми. наразі послав... інший -- це напевне чи не єдина людина, з якою приємно сперичатись і пити пиво.. називати його імені нема сенсу, так шо гадайте. ше ващє получу по затилку шо почав це писати.. півроку назад зустрів на форумі сестру. кста, хто знає її номер белайна?

тепер пишу рідко. читаю чуть частіше... форум стає все більш розважальнішим, аніж інформаційним.

дуже цікаво слідкувати за своїм розвитком читаючи форум. коли прийшов сюди -- заробляв майже ніц, а ніс був чуть не на 45 градусів під кутом до горизонту. зараз з дуже багатьма негативними рисами характеру покінчено... але є письмові докази як робити не треба.

хочу відмітити пана зава, чи не єдиного тверезомислячого. спочатку людина мені здалась браньой, правда після закінчення діалогів одівались панові капці на мої ноги і я розумів опонента. наразі в дискусію з ним не встряваю по простій причині -- надто різні люди, надто різні погляди, но всьорауно люблю зава.

Ластівка... ну вона залишилась Ластівка.. перед тим як іти на перерву обіцяла шо я подорослішаю, мір станєт луччє і я всьо пайму, но наразі вже старим себе в деяких питаннях відчуваю, а мір всьо так-же скудний, не просто такий собі нік взяла... десь літає в мріях... за шо і люблять її тут... і я люблю.

якось би вже треба було закінчувати, а ше так багато не сказав... ну таке.... приємно сісти десь вечерком в вільну півгодинку, закурити і почитати форум. а може і поста здоровезного написати... тіп міру цьому сірому і скудному треба шось віддавати..

П.С.: хочу відмітити пана Гетьмана теж. хлопчина на форумі пробував сперечатись, навіть аргументи наводив.. перед своїм відльотом став непогано писати. даліко пайдьот, тож іво люблю.

тєх кого не люблю, то про них писати не буду... тіко не подумайте, якщо про вас не написав, то вас ні люблю. багато тут народу, нема часу кожному писати.. а так хочєцца.

ну...к... я пашол
  • 0

#37 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 06.08.2007 – 08:29

Перегляд дописуStuff (5.08.2007 15:04) писав:

Ну чо тупа тема :)
То була ідея великого Джа,гг :)
Ніфіга, то була моя ідея! Я побачив спочатку Теревені увісні!(вчора...) вони мене просто випередили! )))
  • 0

#38 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 08:41

Перегляд дописуjakobz (6.08.2007 09:29) писав:

Ніфіга, то була моя ідея! Я побачив спочатку Теревені увісні!(вчора...) вони мене просто випередили! )))
Якобзе, ану напиши як прийшов на Теревеньки, з ким першим подружився і з кого першим послав (нехай подумки)

Хобіт...я в шокє, шо ж ти стікм років мовчав, а я балда, до Галла загравала...і марно.
Люди, нехай ця тема буде тут, прошу Вас...це історія і життя Теревень, можете навіть мені її віддати і я тертиму всяку фігню і лупашитиму качалкою всіх, кому захочеться нагадити
  • 0

#39 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 06.08.2007 – 09:05

Перегляд дописуЛастівочка (6.08.2007 09:41) писав:

Люди, нехай ця тема буде тут, прошу Вас...це історія і життя Теревень, можете навіть мені її віддати і я тертиму всяку фігню і лупашитиму качалкою всіх, кому захочеться нагадити
Здається, моя тема знайшла кришу :) Може ще поставимо коло неї значок "ВАЖЛИВО" :) ?

Повідомлення відредагував lyanochka: 06.08.2007 – 09:05

• 0

#40 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 06.08.2007 – 09:47

а кому належала ідея назви "ТЕРЕВЕНІ"? :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних