Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#981 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 21.04.2009 – 22:41

Перегляд дописуD1m{@} (21.04.2009 18:45) писав:

Так в Свободі мало хто став професіоналом по своїй спеціальності. Але головна якість при роботі на державній службі - патріотизм, і бажання працювати на благо нації, а не на власні інтереси.... І Людей в списки буду набирати відданих ідеї партії, молодих лідерів, і хто бажає працювати... а все інше приложиться.

Не хотів влазити, але тут уже не стримаюся. От, виявляється, як усе просто. Пофіг, що людина нічого не вміє, пофіг, що клепки в голові немає, головне, що язиката, дере на собі сорочку і має квиток "правильної" партії. Діма, та ви самі розумієте, що говорите? Та першими в таку партію полізуть нероби та комформісти, щоб дорватися до влади і грошей. У чому полягає їхній патріотизм, якщо за вашими ж словами ці люди так і не стали професионалами? Де вони його виявили? На словах??? То я теж можу сказати багато і красиво. Я завжди вважав, що людина пізнається в ділах і справжній націоналізм - це насамперед реальні справи. До слова не зводьте націоналізм до мовно - історичної проблематики. Це значно ширша ідея. І такі проблеми, як відсутність роботи чи здоров'я нації, справжнього націоналіста повинні турбувати ніяк не менше, ніж історичні заслуги УПА. Але з ваших, Дімо, слів я зрозумів, що "патріоти" не будуть займатися тим, як повернути додому тернопільських заробітчан і дати їм тут роботу. Так само не наведуть вони лад з "генделиками" біля шкіл. Хай підлітки і надалі спиваються. Це ж реальні проблеми, їх не вирішити однією промовою, над ними треба працювати роками. А це важко і нудно, до того ж для вирішення цих питань потрібно мати хоча б елементарний професійний та життєвий досвід, якого немає. Сумно мені... Багато говорять про великі відмінності між Сходом і Заходом. А знаєте, що я вам скажу? Великої різниці не бачу. Як ви всі знаєте, я корінний луганчанин. І ми зараз говоримо про Тернопіль, про "свободівців", а в мене перед очима рідна Луганська облрада. Чесно, картина дуже подібна. Люди не хочуть працювати, виконувати свої безпосередні функції. Тому, щоб імітувати діяльність і турботу про народ, накручують населення на темах НАТО, мови... Хоча це зовсім не справа облради. Так і тут.

П.С. Я не хочу голосувати за "Свободу" зовсім не тому, що вона радикальна. До слова навіть не вважаю її надто радикальною. Я навіть готовий змиритися з неприємним для мене акцентом на етнічність замість політичної нації, з антисемітськими і русофобськими замашками. А от з відсутністю професійних кадрів, з відсутністю реальної команди, здатної взяти на себе відповідальність за стан країни, не змирюся. Бо це для партії діагноз. І сумне майбутнє "Свободи" не важко передбачити. Ще одна партія демагогів, хоча цього разу під милими мені червоно - чорними знаменами.
  • 0

#982 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 22.04.2009 – 15:19

Перегляд допису-=VJ=- (20.04.2009 07:41) писав:

В Україні ще нема проукраїнського народу, про які проукраїнські політичні сили Ви говорите? :) Їхні члени тільки нещодавно народилися.
Років через десять - може.
я народився 1987-го року, в півтора року пішов у дит.садок (повністю український), далі школа повністю українська, сім'я і більшість друзів - україномовні, завжди знав, що живу на Україні, .. чого це, я не українець (чи проукраїнець)???

Перегляд дописуyushchenko (20.04.2009 20:51) писав:

Для тих, кому з першого разу не доходить, по суті:

Тягнибок своєю неонацистською діяльністю розколює Україну, що і потрібно московським імпершовіністам. Відтак ВО"Свобода" - вдалий проект ФСБ. Що не ясно?
тоді, я тобі по суті й відповім (може тоді дойде) :
Тягнибок своєю національною діяльністю єднає Україну, що не потрібно московським імпершовіністам. Відтак ВО"Свобода" - небезпечна для ФСБ. Що не ясно?

Перегляд дописуyushchenko (20.04.2009 20:51) писав:

Ну про Крим у "Свободи" в програмі теж є доволі цікава теза:"ВО "Свобода" підтримує ідею побудови української держави як унітарної країни. Партія - за повернення Криму статусу області, шляхом проведення в Криму Всекримського референдуму з цього питання." Це як розуміти? :)
це, тіпа, населення криму буде голосувати!!!

Перегляд дописуЛастiвочка (21.04.2009 20:59) писав:

Уже який рік формування виконавчої влади відбувається саме за клановим принципом. Ротація кадрів здійснюється зовсім не в напрямку підвищення професіоналізму посадових осіб;
саме так, а повинно відбуватись за принципом патріотичності і відданості народу!!!

Перегляд дописуЛастiвочка (21.04.2009 20:59) писав:

по-друге, у державному апараті не відбувається нагромадження того, що ми називаємо «золотий фонд нації» — національно свідомих людей із практичним досвідом державного будівництва. ...
ну звісно, олігархи таких і не допускали!!!

P.S. насправді, у "Свободі" більше професіоналів ніж у інших політ. силах. Просто, забезпечити високими кадрами кожне село (при чому, ці кадри повинні бути тутешніми), не так уже й легко!!! Дай Боже, шоб ми так багато знали про членів ПР, БЮТу, НУ та інших..
  • 0

#983 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 22.04.2009 – 15:31

Перегляд дописуD1m{@} (21.04.2009 18:45) писав:

Так в Свободі мало хто став професіоналом по своїй спеціальності. Але головна якість при роботі на державній службі - патріотизм, і бажання працювати на благо нації, а не на власні інтереси. І тут правильно bamik зазначив, що потрібно щоб лідер був сильний, харизматичний і щоб його поважало його ж оточення. А все інше приложиться... я от якщо назбираю достатню кількість членів партії в своєму місті відкрию місцевий осередок. Людей в списки буду набирати відданих ідеї партії, молодих лідерів, і хто бажає працювати... а все інше приложиться.

Пане а ви хоч раз спостерігали за роботою на державній службі, чи працювали там?...Патріотизм це лише одна зі складових - головне це професіоналізм, бо якшо дилетанти при такій важливій роботі - то з країни нічого не лишеться!
  • 0

#984 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 22.04.2009 – 16:09

Перегляд дописукусти (22.04.2009 16:19) писав:

P.S. насправді, у "Свободі" більше професіоналів ніж у інших політ. силах. Просто, забезпечити високими кадрами кожне село (при чому, ці кадри повинні бути тутешніми), не так уже й легко!!! Дай Боже, шоб ми так багато знали про членів ПР, БЮТу, НУ та інших..
Шановний друже, я перепрошую, але Тернопіль то може й село, обласного масштабу (!) і асфальт у нас навіть є, і газ, і вода...
Я навела чіткий приклад і список осіб що прийшли до влади!!!!Професіоналів там немає!!!!Є лише крикуни, а на гаслах далеко не заїдеш!!! Я сама можу тут вам гасел накидати і програм. Черговий клан, що пхається до корита. Мені завжди подобались виступи Фаріон, геть не подобаються виступи(теперішні) Тягнибока, геть не подобається його політика...але ми ж не про серіал говоримо: подобається-не подобається, ми говоримо про теперішнє і майбутнє України. Напевно не варто переливати з пустого в порожнє. З часом ті, хто оспівує ту чи іншу політичну силу першим буде кидати камені і гукати Ату їх...Так було коли Ющенка обирали, так було коли Юля прийшла...так було і так буде...на жаль...Ще раз: я не бачу наразі політичної сили, яка могла б взяти усю відповідальність на себе і бути готовими на жертовність, а час крикунів пройшов...зараз би діяти
  • 0

#985 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 22.04.2009 – 16:17

Перегляд дописукусти (22.04.2009 16:19) писав:

Довго сміявся!...У ПР в першій п"ятдесятьсі більше профксійних економістів ніж у всіх членів Свободи загалом!
  • 0

#986 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 23.04.2009 – 15:23

Краще тимчасовий непрофесіонал, чим постійний саботажник.

Вважаю питання про проффессіоналів знятим.

От що знайшов на сайті Свободи:

Цитата

29 вересня 1991 року у Львові відбулися збори...

...кий проголосив створення Соціал-Національної партії України.

http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/
Нагадати як називалася партія Гітлера?

Націонал-Соціялістична, всього то слова місцями поміняти.

Ну штопаны, ви тут не бачите провокації?

:cool1:
  • 0

#987 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 23.04.2009 – 15:38

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.04.2009 16:23) писав:

Краще тимчасовий непрофесіонал, чим постійний саботажник.

Вважаю питання про проффессіоналів знятим.

От що знайшов на сайті Свободи:

Нагадати як називалася партія Гітлера?

Чим вам не подабається національний соціалізм??? Колись визнати себе прихильником УПА теж була провокація...
А чому не взяти з довоєнної Німетчини краще і пристосувати його для українців, а зайве лайно відкинути
  • 0

#988 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 23.04.2009 – 17:10

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.04.2009 16:23) писав:

Пояснюють суть назви партії в минулому для декого... Із часу створення 1991 року до 2004 року Всеукраїнське об’єднання "Свобода" називалося "Соціал-національна партія України" (СНПУ), оскільки мета партії ‒ побудова суспільства на засадах соціальної і національної справедливості. На жаль, деякі ЗМІ (у тому числі й ті, що вважають себе авторитетними та фаховими) систематично припускаються "ненавмисної" помилки, тиражуючи перекручену колишню назву ВО "Свобода" ‒ "Націонал-соціалістична партія". Свобода була, є і буде націоналістичним об’єднанням. Український націоналізм ніколи не мав нічого спільного з ніяким шовінізмом. Ба більше ‒ самі українці, і взагалі всі, хто має хоч крихту совісті, добре бачать, що в Україні буйним цвітом цвіте лиш один вид ксенофобії. Це – українофобія.
Так що замовкніть! Не кажіть того, що не знаєте!
  • 0

#989 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 23.04.2009 – 18:05

Перегляд дописуДобронрав (23.04.2009 15:38) писав:

Чим вам не подабається національний соціалізм??? Колись визнати себе прихильником УПА теж була провокація...
А чому не взяти з довоєнної Німетчини краще і пристосувати його для українців, а зайве лайно відкинути

Тому що є 9999999999*9999999999 способів назвати партію нескомпрометувавши її, а Свобода вибрала саме той, який викликає недвозначні асоціяції. Поясніть мені чому не вибрати для назви щось своє українське, в чому необхідність мавпувати назву Гітлерівської нацистської партії?

Діма, українською мало бути Дмитре, але ти Діма.
Скільки Москва платить за твоє перебування на форумі?

Націонал-соціялістична, чи Соціял-націоналістична, ти ще сам не заплутався яка з них була Тягнибока, а яка Гітлера?
Перекрученнями ніхто себе навіть не обтяжує, паралель з Націстською назвою партії й так очевидна і вибрана не випадково.
  • 0

#990 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 23.04.2009 – 19:23

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.04.2009 18:05) писав:

Націонал-соціялістична, чи Соціял-націоналістична, ти ще сам не заплутався яка з них була Тягнибока, а яка Гітлера?
Перекрученнями ніхто себе навіть не обтяжує, паралель з Націстською назвою партії й так очевидна і вибрана не випадково.
То ще квіточки. Прапор теж свастикою прикрашений:
Зображення

А їхня осблива гордість за зв*язки з Ле Пеном, визнаним неонацистом, навіть офіційний сайт цьому приділяє неабияку увагу.

І програма, і символіка, і антисемітські заяви все направлено на те , щоб заплямувати український націоналізм. який нічого спільного не має з нацизмом.

Повідомлення відредагував yushchenko: 23.04.2009 – 19:48

• 0

#991 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • 429 повідомлень

Відправлено 23.04.2009 – 19:25

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.04.2009 19:05) писав:

Тому що є 9999999999*9999999999 способів назвати партію нескомпрометувавши її, а Свобода вибрала саме той, який викликає недвозначні асоціяції. Поясніть мені чому не вибрати для назви щось своє українське, в чому необхідність мавпувати назву Гітлерівської нацистської партії?

Діма, українською мало бути Дмитре, але ти Діма.
Скільки Москва платить за твоє перебування на форумі?

1. Діма і Дмитре не бачу великої різниці. Мене називають і так і сяк. Діма також українське ім"я, шановний пане.
2. Я на форумі набагато більше від вас. Правда до цього ніка я був під іншими ніками але вже декілька років на форумі. А Ви зареєстровані тільки 2007 році. Так що мені ніхто не платить )) не та категорія щоб платити, ги-ги.
3. Прочитай мій попередній допис розумник уважно. Свобода називалася Соціал-національна партія України (СНПУ), оскільки мета партії ‒ побудова суспільства на засадах соціальної і національної справедливості. А не так як зараз в Україні... олігархи мають всі права, а прості українці без грошей не значать нічого! Ось Свобода прагне виправити цю ситуацію. І надати більше прав українцям. А так виходить... чужинець вільно почувається тут, а ми ні.

Повідомлення відредагував D1m{@}: 23.04.2009 – 19:27

• 0

#992 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 23.04.2009 – 19:38

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.04.2009 15:23) писав:

Провокації не бачу, бачу політичний проект , що цілеспрямовано розколює Україну, завдяки своїм неонацистським заявам, символіці, програмі. Кому це вигідно?

Перегляд дописуD1m{@} (23.04.2009 19:25) писав:

А не так як зараз в Україні... олігархи мають всі права, а прості українці без грошей не значать нічого! Ось Свобода прагне виправити цю ситуацію.
Не розумію пане. Наскільки легше стане простому українцеві, якщо олігархом буде українець, а не жид? Яка суттєва різниця? Чи Ви вважаєте, що олігарх-українець є добрішим?

Перегляд дописукусти (22.04.2009 15:19) писав:

тоді, я тобі по суті й відповім (може тоді дойде) :
Тягнибок своєю національною діяльністю єднає Україну, що не потрібно московським імпершовіністам. Відтак ВО"Свобода" - небезпечна для ФСБ. Що не ясно?
Хмм.. "що не ясно"? Не ясно, наприклад, яким чином Тягнибок хоче об*єднати Україну знісши пам*ятник 7 мільйонам героям-українцям, що загинули визволяючи Європу від фашистської нечисті?

Перегляд дописукусти (22.04.2009 15:19) писав:

це, тіпа, населення криму буде голосувати!!!
Бггг....І як воно проголосує? :cool1:

Пустушка для тих фанатів, що не вчитуючись в програму голосують за любого придурка, який крикне "Слава Україні!"
  • 0

#993 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • 429 повідомлень

Відправлено 23.04.2009 – 19:39

Перегляд дописуyushchenko (23.04.2009 20:29) писав:

Не розумію пане. Наскільки легше стане простому українцеві, якщо олігархом буде українець, а не жид? Яка суттєва різниця? Чи Ви вважаєте, що олігарх-українець є добрішим?

Українець підприємець буде більше брати на роботу українців. Тим саме буде зменщуватися кількість безробітних українців. А виходить зараз таке: наймають імігрантів більше тому, що вони хочуть виконувати брудну роботу за малі гроші на які українці мало хто згодиться за таку плату. Олігархи просто напросто забирають роботу в українців і дають чужинцям. Українці більш патріотичні ніж олігарх поляк, москаль чи жид.
  • 0

#994 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 23.04.2009 – 19:46

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (21.04.2009 02:38) писав:

Я так розумію у вас є архімета - Сподобатися Пропагандистам Путіна (СПП).
Одна справа - пропаганда непідкріплена реальними явищами та фактами, які можна легко спростувати та занурити російські ЗМІ в багнюку. А інша справа - пропаганда, що спирається на неонацистські заяви Тягнибока, їхню нацистську ідеологію і т.п., на реальні речі , які існують. Пропаганда направлена на формування думки людей, в тому числі і за кордоном. Як Ви думаєте, до якої ідеології віднесуть "Свободу", наприклад , в Німеччині, якщо Тягнибок гордиться своїм знайомством з Ле Пеном?

Повідомлення відредагував yushchenko: 23.04.2009 – 20:01

• 0

#995 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 23.04.2009 – 20:21

Перегляд дописуD1m{@} (23.04.2009 19:39) писав:

Українець підприємець буде більше брати на роботу українців. Тим саме буде зменщуватися кількість безробітних українців. А виходить зараз таке: наймають імігрантів більше тому, що вони хочуть виконувати брудну роботу за малі гроші на які українці мало хто згодиться за таку плату. Олігархи просто напросто забирають роботу в українців і дають чужинцям. Українці більш патріотичні ніж олігарх поляк, москаль чи жид.
Ги. Особливо патріотичні такі українці, як Симоненко, Вітренко, Левченко і т.п.

"Українець підприємець буде більше брати на роботу українців."
Тобто, приходить влаштовуватись одночасно росіянин та українець, наприклад. Надають перевагу українцеві, бо він українець. Росіянину відмовляють, бо він росіянин. Елементарна дискрімінація по національному, етнічному признаку. Неонацизм. Що й потрібно було довести.
  • 0

#996 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 23.04.2009 – 21:51

А "українець" то є хто? Визначення терміну в студію, плс...
  • 0

#997 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 24.04.2009 – 01:09

Перегляд дописуЗварич (23.04.2009 21:51) писав:

А "українець" то є хто? Визначення терміну в студію, плс...
УГУ. Визначення. Бггг....нема такого.. українців не існує.
Це стан душі, бо по генам визначити неможливо. Черговий "пшик" ВО "Свобода". Недарма воно в лапках. Бгг
  • 0

#998 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 24.04.2009 – 05:52

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.04.2009 19:05) писав:

:cool1: А чому на марші УПА в Києві колона йшли з барабанами(?) нікого не нагадує? І витягували руку вперед? Це не компроментувало організацію? Керівники цього не бачили чи не знали...ай, я вас прошу

Дмитре, вам оголосити список українських олігархів? ))))))))))Знаєте, іноді Ваші дописи гарно підіймають настрій
пес для Діми: Ніколи в українській мові не було такого імені як Дзіма, є Дмитро, Дмитрик, Дмитрусь і ніколи дімачька, дімон або ще щось у цьому роді
  • 0

#999 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 24.04.2009 – 07:54

а що там с бордами у м. Львовi...чи правда що пан Олег Тягнибок СС Галичину як спадщину Украiни рекламуватиме ?
  • 0

#1000 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 24.04.2009 – 10:30

Перегляд дописуЛастiвочка (22.04.2009 17:09) писав:

Я сама можу тут вам гасел накидати і програм. Черговий клан, що пхається до корита. Мені завжди подобались виступи Фаріон, геть не подобаються виступи(теперішні) Тягнибока, геть не подобається його політика...але ми ж не про серіал говоримо: подобається-не подобається, ми говоримо про теперішнє і майбутнє України. Напевно не варто переливати з пустого в порожнє. З часом ті, хто оспівує ту чи іншу політичну силу першим буде кидати камені і гукати Ату їх...
думаю, час покаже! Й не виключаю своїх каменів у город Свободи, але поки підтримую їх. Коротше поживем побачим.

Перегляд дописуZoomerMan (22.04.2009 17:17) писав:

Довго сміявся!...У ПР в першій п"ятдесятьсі більше профксійних економістів ніж у всіх членів Свободи загалом!
для роздумів: Україна посідає перше місце в світі за кількістю випускників з вищою економічною освітою!

Перегляд дописуyushchenko (23.04.2009 20:38) писав:

Хмм.. "що не ясно"? Не ясно, наприклад, яким чином Тягнибок хоче об*єднати Україну знісши пам*ятник 7 мільйонам героям-українцям, що загинули визволяючи Європу від фашистської нечисті?
загинули вони, зауважте, через нечисть комуністичну! І цей пам'ятник, на мою думку, цю нечисть уособлює. Досить перекручувати історію!

Перегляд дописуyushchenko (23.04.2009 21:21) писав:

Ги. Особливо патріотичні такі українці, як Симоненко, Вітренко, Левченко і т.п.
Симоненко - жид.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних