Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#821 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 16.03.2009 – 21:18

Перегляд дописуPanikovskiy (16.03.2009 11:27) писав:

Якщо таке дійсно станеться, то люди будуть шукати інших достойних і я в тому числі. В БЮТі скільки вже розчарувалося? Непобачивши їх у ділі, неможливо стверджувати, що вони як усі.
Прихід до влади Тягнибока - це пришестя ангела небесного, який спасе Світ. Політика брудна справа, завжди так було, є і буде. Надіятись на "чистоту" ВО "Свобода" - це є верхом наївності.

Перегляд дописуSlav (16.03.2009 08:35) писав:

Це справді проблема. Наскільки ж вона важлива та актуальна -- інша справа.
Ги, проблема в жидах. І про який фашизм ми говоримо?

Перегляд дописуPanikovskiy (16.03.2009 11:14) писав:

Незнаю, звідки у людей така розвинена фантазія, з якого боку видно, що там свастика фашистів. Рахуються стільки всяких відмінностей. Там навіть не пахне ні тризубом, ні фашистським хрестом. .
Наскільки я зрозумів у Вас є ще одне пояснення цього символа. Ура!!! Маємо новий варіант.Зображення

Тільки не кажіть, що то Сонце та будистський символ вітру.
Взагалі-то у програмі "Свободи" є розділ про альтернативні джерела енергії...
  • 0

#822 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.03.2009 – 10:23

Перегляд допису-=VJ=- (16.03.2009 18:40) писав:

А чому тут дивуватись? Кому вони зараз потрібні.
Сіяти весною будемо тим що залишилось з часів СРСР, чи кредитними джон-дірами, які конфіскують за борги до кінця 2009 року?
  • 0

#823 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 12:38

Перегляд дописуtrim (17.03.2009 10:23) писав:

Сіяти весною будемо тим що залишилось з часів СРСР

більше нічого нема? Куди тоді дівались сіялки, які робили останні двадцять років?
  • 0

#824 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 14:40

Ви впевнені, що їх багато наробили, після зупинки промисловості в 90-х? Весь час згадую плакат на фасаді АТЕК

Цитата

Негативне ставлення бізнесменів до податківців відображають, зокрема, такі транспаранти, вивішені на будівлі акціонерного товариства "АТЕК": "Податкова адміністрація блокує виробництво вітчизняних комбайнів"; "Мільйонний податок на землю розорює вітчизняне виробництво".
http://www.soskin.info/ea.php?pokazold=200...;n=2&y=2004
http://www.day.kiev.ua/271185
Зусиллями влади 1992-2009 років випуск української сільгосптехніки зійшов на пси.

Повідомлення відредагував trim: 17.03.2009 – 14:59

• 0

#825 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 14:47

[quote name='trim' date='17.03.2009 14:40' post='416991']
Ви впевнені, що їх багато наробили, після зупинки промисловості в 90-х? /quote]

Вам важко скласти просту пропорцію і з'ясувати, що лише за минулий рік їх вироблено 1500 штук?
  • 0

#826 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 19:11

Пан -=VJ=- цікавився хто фінансує ВО Свободу... розміщу його інтерв"ю українській правді частково, і лінк на повну статтю.

– Скільки склав кошторис "Свободи" на тернопільських виборах?

– Він був не дуже великий. Десь 500 тисяч гривень.

– У Києві побутує думка, що вас фінансує Ігор Коломойський. Ви з ним знайомі?

– Знаєте, всі ці розповіді про фінансування "Свободи" вже трохи дають оскому... Я заперечую фінансування "Свободи" будь–ким з олігархів. Ви можете проаналізувати список "Свободи" до Тернопільської обласної ради. Там з 50 чоловік прохідної частини, напевно, 15 є успішними бізнесменами в Тернопільській області.

Після виборів 2006 року ми зрозуміли, що без грошей нічого не зробимо, нам буде дуже тяжко буде протистояти партіям олігархічного спрямування. Тоді ми створили економічну раду - такий собі закритий клуб за інтересами, куди ми, починаючи з червня 2006 року, почали збирати наших симпатиків з числа підприємців. З часом вони вступали до нас в партію.

Наприклад, керівником економічної ради є Андріан Гутник – по–моєму, він 11–й номер в нашому списку. Він має будівельний бізнес, деревообробні комбінати в Тернопільській області, аквапарк... Тобто успішний підприємець. Але це є старий член нашої партії.

Нам вдалося налагодити фінансування "Свободи" через малий і середній бізнес.

Чим більше сваряться між собою БЮТ і "Наша Україна", тим більше до нас приходять людей, які свого часу фінансували "помаранчеву революцію". Тепер вони працюють разом з нами.

Тому я навіть хотів би, щоб "Наша Україна" та БЮТ ще більше сварилися між собою – і до нас ще більше буде приходити таких представників малого і середнього бізнесу.

Але знаєте, що ще дуже важливо? Я як голова партії не маю жодних зобов’язань ні перед ким, хто забезпечує фінансування "Свободи".

Українська правда http://www.pravda.co.../3/16/91426.htm[/quote]

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував D1m{@}: 17.03.2009 – 19:12

• 0

#827 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 20:59

О Боже мій! Йому тільки вусиків Гітлера не вистачає.

Повідомлення відредагував yushchenko: 17.03.2009 – 21:01

• 0

#828 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • 429 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 21:15

Перегляд дописуyushchenko (17.03.2009 20:59) писав:

О Боже мій! Йому тільки вусиків Гітлера не вистачає.

Вираз обличчя і очі цікаво вийшло. Фотограф молодець, слушно впіймав момент. У вас напевно мурашки пішли по спені? )
  • 0

#829 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 21:24

Перегляд дописуD1m{@} (17.03.2009 21:15) писав:

Вираз обличчя і очі цікаво вийшло. Фотограф молодець, слушно впіймав момент. У вас напевно мурашки пішли по спені? )
А чо? В мене з генами все добре - Освенцім не грозить.
  • 0

#830 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • 429 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 21:26

Перегляд дописуyushchenko (17.03.2009 21:24) писав:

А чо? В мене з генами все добре - Освенцім не грозить.

Звідки така впевненність? Проподили експертизу ДНК?. Не бійтеся... в разі чого звертайтесь до мене, буду вашою "кришою" :D :ggggg:
  • 0

#831 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 21:37

Перегляд дописуD1m{@} (17.03.2009 21:26) писав:

Звідки така впевненність? Проподили експертизу ДНК?. Не бійтеся... в разі чого звертайтесь до мене, буду вашою "кришою" :D :ggggg:
Німецькі пращури. Отже- Хайль Тягнибок!!! :ggggg:
  • 0

#832 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 17.03.2009 – 22:51

Файний хлоп, завжди мені вчасно посівав.... Тепер ще земельку тернопільську накине :D
  • -1

#833 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 00:42

Перегляд дописуЗварич (17.03.2009 22:51) писав:

Файний хлоп, завжди мені вчасно посівав.... Тепер ще земельку тернопільську накине :D
Ось вам , шановні. Тягнибок в ролі опудала для російського пропагандистського телесеріалу "Які націоналісти є погані". І на кого він працює? Хто проплатив цю роль?

Ось вам ще:Варіант для іншої російської телекомпанії.

Повідомлення відредагував yushchenko: 18.03.2009 – 01:07

• 0

#834 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 01:20

Перегляд дописуyushchenko (18.03.2009 00:42) писав:

Ось вам , шановні. Тягнибок в ролі опудала для російського пропагандистського телесеріалу "Які націоналісти є погані". І на кого він працює? Хто проплатив цю роль?

Ось вам ще:Варіант для іншої російської телекомпанії.
А ви не задумувалися, що радикалізм Тягнибока, і не тільки його - це не результат якоїсь там міфічної "роботи на москву", а справедлива реакція на наявність в Україні таких кадрів як оте чмо, на якого ви посилаєтесь. Вони не нацисти? Як для націоналіста (українського?), ви щось легко толеруєте таких андроїдів. Не чіпляє за живе ЇХНЯ риторика? Чи ви не чули, що ізригає на голови п*ята колона, що проповідують московські попи по наших церквах замість слова Божого? Не уподібнюйтесь до попереднього дописувача, і не вивалюйте кацапську мразь. Вони й по своєму ТБ це нашим дурням покажуть. А наші схавають, і зрозуміють "як треба".
  • 0

#835 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 01:56

Перегляд дописуIA32 (18.03.2009 01:20) писав:

А ви не задумувалися, що радикалізм Тягнибока, і не тільки його - це не результат якоїсь там міфічної "роботи на москву", а справедлива реакція на наявність в Україні таких кадрів як оте чмо, на якого ви посилаєтесь. Вони не нацисти? Як для націоналіста (українського?), ви щось легко толеруєте таких андроїдів. Не чіпляє за живе ЇХНЯ риторика? Чи ви не чули, що ізригає на голови п*ята колона, що проповідують московські попи по наших церквах замість слова Божого? Не уподібнюйтесь до попереднього дописувача, і не вивалюйте кацапську мразь. Вони й по своєму ТБ це нашим дурням покажуть. А наші схавають, і зрозуміють "як треба".
А Ви чого перейменувались, я вже майже вимовляв попередній нік. :D

Це просто наочний приклад неоднозначності радикалізму. В мирний час радикалізм працює на ворога, в даному випадку на Москву. Його випади в сторону євреїв ніяким чином не заохотять Ізраїль визнати Голодомор геноцидом (наприклад) Щось буксує в цій логіці?
Націоналіст має бути хитрішим, якщо дійсно старається донести правду до світової спільноти.

Не чіпляє за живе ЇХНЯ риторика?
Що цікаво, цю риторику підживлює сам Тягнибок.

Чи ви не чули, що ізригає на голови п*ята колона, що проповідують московські попи по наших церквах замість слова Божого?
Якщо свиня в свинарнику на мене хрюкне, мені також їй хрюкати у відповідь? Не вважаю виходом опускатись на рівень московських свинь, все можна зробити хитріше.

Не уподібнюйтесь до попереднього дописувача, і не вивалюйте кацапську мразь.
Прошу замітити, що на відео Тягнибок. І він не зовсім кацапський, родився ніби в Україні. Ось Ви зараз мене знову звинуватите в перекручуванні. :ggggg:
Я тут не намагаюсь когось у чомусь переконати, просто шукаю логіку у діях, в людських думках. Грубо кажучи - я дечого не розумію. І повірте мені - переконливих аргументів малувато наразі.

Якщо вже комусь заважають євреї в україні, то набагато розумніше було б боротись з ними втиху. А не кричати на весь Світ "Геть жидів з України!"
  • 0

#836 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 02:09

Перегляд дописуyushchenko (18.03.2009 01:44) писав:

А Ви чого перейменувались, я вже майже вимовляв попередній нік. :D
Тепер буде значно простіше.:ggggg:

Цитата

його випади в сторону євреїв ніяким чином не заохотять Ізраїль визнати Голодомор геноцидом (наприклад) Щось буксує в цій логіці?
Націоналіст має бути хитрішим, якщо дійсно старається донести правду до світової спільноти.
До таких як Коломойський, Пінчук, Суркіси, Рабіновичі і я готовий застосовувати такі випади. Вони злочинці, які гвалтують нашу країну.
А про жидівський синдикат, що виманював наших дівчат наче на роботу, а насправді на сексуальне рабство в Жидостан недавно по ТБ не бачили? Як там крутили запис торгу нашого і їхнього жида. Вони обговорювали ціну на людину. Сперечалися за ціну. Як на базарі. Цього Ютюб не показує? Не хочу навіть казати, що за думки мав тоді. Я питаю, чого саме жидів так багато серед упирів, що смокчуть соки з України. Якби згадані персонажі були етнічно українцями, моє б ставлення до них не змінилось, але чого вони всі жиди?
А Геноцид не МОЖНА заохочувати визнавати. Це має бути усвідомленням і солідарністю. Якщо у жидів немає проблеми з обраністю/виключністю тобто різновидом расизму (нема?) - то вони мають визнати без заохоти.

Цитата

Що цікаво, цю риторику підживлює сам Тягнибок.
Куди там Тягнибоку. Їхня люта, біснувата ненависть до України, - ось що підживлює їхню риторику.

P.S. Слово жид - назва євреїв у слов*ян. Походить від САМОНАЗВИ євреїв у мові ЇДИШ (саме ЇДИШ а не ІДИШ). Там вони себе називали
jide від чого й пішла ця, абсолбтно не образлива назва. Вам, як людині, що хоче бути "гарматним м*ясом, яким стрілятимуть по Кремлю"
мабуть буде цікаво взнати, що нам заборонила називати жидів жидами зоофілка катєринафтарая, висачайше естественна.
  • 0

#837 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 02:31

Андроїд?

До мене треба звертатись "пане суддя", чи "шановний суд". Ферштейн? Я хоча і в тюрмі, але маю довгі руки, що нічого не брали :D

А пан Олег хоча і тупий гастарбайтер, якого татко ледь запхав до універу, але він добре вкурив, що грошики не штиняють:ggggg:
Раніше націоналісти заробляли крони, потім рейхсмарки, зараз доляри... Хай працюють, ідею треба експлуатувати.
  • 0

#838 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 02:37

Перегляд дописуЗварич (18.03.2009 02:31) писав:

Андроїд?

До мене треба звертатись "пане суддя", чи "шановний суд". Ферштейн? Я хоча і в тюрмі, але маю довгі руки, що нічого не брали :D

А пан Олег хоча і тупий гастарбайтер, якого татко ледь запхав до універу, але він добре вкурив, що грошики не штиняють :ggggg:
Раніше націоналісти заробляли крони, потім рейхсмарки, зараз доляри... Хай працюють, ідею треба експлуатувати.
Справді, ти не андроїд. Ти ніщо. І звати тебе ніяк. Лети звідки прилетіло, тебе тут не оцінять.

Богуслав +10% за порушення п. 2.2 правил
  • 0

#839 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 02:49

А тебе вже оцінили? І кіко на базарі кг худоби коштує? :D

Богуслав +10% за порушення п. 2.2, 2.2.1 правил
  • 0

#840 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 08:07

Перегляд дописуD1m{@} (17.03.2009 19:11) писав:

Пан -=VJ=- цікавився хто фінансує ВО Свободу... розміщу його інтерв"ю українській правді частково, і лінк на повну статтю.

– Скільки склав кошторис "Свободи" на тернопільських виборах?

– Він був не дуже великий. Десь 500 тисяч гривень.

Не смішіть народ - весь Тернопіль був обклеєний рекламою всього за 60 000 баксів?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 18.03.2009 – 08:14

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних