Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 03.09.2007 – 22:18

Перегляд дописуbamik (3.09.2007 01:03) писав:

А тепер друзі висловіть будь-ласка всі негативні сторони ВО Свобода.. Цікаво дізнатись що саме вважають негативним в політиці Свободи форумчани із всієї України.

П.С. Я не є членом ВО "Свобода". Просто її прихильник :D (аватар та підпис - це передвиборча агітація :) )
багато платять за агітацію? ))

Повідомлення відредагував Богуслав: 03.09.2007 – 22:30

• 0

#82 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.09.2007 – 00:31

Перегляд дописуbamik (3.09.2007 01:03) писав:

А тепер друзі висловіть будь-ласка всі негативні сторони ВО Свобода.. Цікаво дізнатись що саме вважають негативним в політиці Свободи форумчани із всієї України.

П.С. Я не є членом ВО "Свобода". Просто її прихильник :D (аватар та підпис - це передвиборча агітація :) )
негатив перший він же і головний.. ТЯГНИБОК !! :happy1:
-його промови це промови до трактористів..
-його промови це прямолінійність спрямована на обмежене коло громадян..
-його певна агресивність відлякує електорат, оскільки просто його позиціонують з насиллям.
-його деколи тупість (випадок зі "СВОБОДИ СЛОВА" з Жиріновським ) просто дивує, адже з "такої порядної родини"
- його бажання "от ВСІ мають відповісти за вчинки " це швидше політика генпрокурора аніж лідера політичної сили..

Особисто мені СВОБОДА симпатизує, але ТОЧНО за неї не буду голосувати..
Бо замість просування вперед, будемо мати розборки на тему " хто і коли образив українців"

ось так коротко..
в дискусію вступати не збираюсь.. питання на кшталт " Ачому Ви думаєте що...?
БАМІК можете не задавати.. Це все моє ІМХО :cool1:
Щасливо і мождливо щось Вам з цього допоможе..
Дякую.
  • 0

#83 GoreGrind

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Місто:from HELL, вул. Бандери, буд. 13, кв.666

Відправлено 04.09.2007 – 18:44

Перегляд дописуПатріот України (3.09.2007 14:42) писав:

Якось, я зайшов на сайт свободи. Прочитав першу статью, де писали про жидів, їх расу. Ось після того, я більше не заходив на сайт. Це десь було 6 місяців тому, здається...
ти нагадуєш мені мою колишню дівчину. Вона казала, що неможна ненавидіти інші народи і постійно казала, що ненавидить західну Україну із-за слова "вуйко" + вони кажуть Слава Україні. :D

Патріот, тобі скільки заплатили за ці повідомлення?)) Якщо тобі ніхто не платив і ти сам до таких думок дійшов, то мені шкода українську молодь...

Ти коли небудь читав ТОРУ (звісно у перекладі), багато знаєш про суперчки щодо походження Ісуса Христа, ти знаєш із-за чого у Німеччині почали знищувати євреїв? А ти пробував перелічити відомих людей сучасноті і минулих років по національності? + євреї є добрі і погані, але мені чомусь частіше зучтрічаються погані (по роботі) які разом з іншими (в основному татарками) є відвертими українофобами і цього не соромляться.

А ти знаєш хто тримає російські ультра-праві організації? які навіть руки не піднімають на євреїв і відверто ненавидять українців?

Ти повинен знати, що Україна посідає по кількості євреїв у Світі 5 місце, у Європі 3. Але не плутай смирних, українолюбих (а це десь четверта частина) і українофобів (це 75%євреїв України).

Тут хтось писав, що Свобода є технічною партією, яка забирає голоси від НСНУ. Час від часу я теж так думаю, АЛЕ!!! За кого голосувати? за Юлю, за єврея Лученка, за комуністів, за Мороза?
ЗА КОГО?

Я на помаранчевій революції стояв на морозі проти Януковича, а зрадник Ющенко поставив його премєром і зараз зробив дострокові вибори (хоча Юля йому про них казала іще рік тому назад і він її тоді не послухав).

Так от питання, за кого голосувати окрім Свободи?
  • 0

#84 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 06.09.2007 – 13:23

Перегляд дописуБілий Дракон (3.08.2007 14:22) писав:

Технічна партія. Покликана відтягнути трохи голосів від НУНС.
цікава думка.....
той факт, що вони вже вдуге йдуть на вибори самі (набравши першого разу лише неповних 100тис голосів) дійсно непокоїть [підозріло]

Тягнибоки. Час прощатися — в статті порівнюють шанси Тягнибока й Литвина (не на користь першого :cool1: )
  • 0

#85 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.09.2007 – 13:33

Свобода приступила до активної фази агітації на Галичині. Зовнішньою агітацією взули НУНС та БЮТ разом взятих. Далі широка агітація на обласному телебаченні. Так Олег Тягнибок із годинним ефіром виступав 30 серпня. 3 вересня цей же час мав Олександр Сич, вчора Ірина Фаріон, а сьогодні Богдан Бенюк буде агітувати. Свобода вже впевнено вирулила на 3 місце рейтингу партій Ів-Франківської, Львівської та Тернопільської областей. Думаю своєї мети вони досягнуть.

А в статті Тягнибоки - час прощатися краще почитайте коменти знизу :cool1:
  • 0

#86 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 06.09.2007 – 13:38

Перегляд дописуbamik (3.08.2007 14:34) писав:

ну дик, чому відтянути. Свобода є націоналістичною партією і впевнено заявляє про захист саме української нації як титульної. Впевнено пропагує Національну ідею! З’язку із БЮТ та НУНС тут мало. От що боротьба ведеться на спільному електоральному полі, то так :D
Є трішки в ньому цього. Та то перейде :ggggg:

З’язку із БЮТ та НУНС тут мало.
і то добре що мало :yes:

ну дик, чому відтянути.
бо дійсно треба відтягнути від цих жирних котів корито :angel:

біда в тому, що не просто відтягнути.....
я би навіть змирився з тим, що голос пропадає якщо партія не перестрибує 3% перепону....
але майже половина втраченого голосу йде вже навіть не меншому злу!!!! :D

Перегляд дописуbamik (6.09.2007 14:33) писав:

.......
А в статті Тягнибоки - час прощатися краще почитайте коменти знизу :cool1:

дійсно.... цікаво :8:
  • 0

#87 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 06.09.2007 – 13:39

Уривок інтернет-конференції з Бенюком:
Ви ще раз хочете наступити на граблі, які лежать перед виборчою урною? На тих граблях є 4 зубці, про які Вам говорять ЗМІ. Це - Наша Україна, Регіони, Комуністи, БЮТ. Наступайте з великою насолодою на один з цих зубців, і Ви одержите той результат, який обов'язково одержуєш, коли наступаєш на граблі.
  • 0

#88 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 06.09.2007 – 14:08

Перегляд дописуbamik (3.08.2007 15:18) писав:

Я сам не є сильним прихильником ВО "Свобода", просто не бачу для себе іншого варіанту. НУНС та БЮТ в моїх очах зганьбили себе. Як прихильнику Національної ідеї Тягнибок мені симпатизує, хоча йому не завадить висловлюватись менш радикально.

І куди дінуться такі люди як я, що розчарувались в НУ та БЮТ. Прально, до Свободи.

я не бачив іншого варіанту. ще 2006р
і куди пішов мій голос: ПР?, Б’Юлька?....... :cool1:

давайте спочатку думати як усунути 3% перепону!
зміна закону; поділ чи федералізація країни..... ще щось?

І куди дінуться такі люди як я, що розчарувались в НУ та БЮТ.
може дінуться, а може й ні
баба надвоє гадала....
  • 0

#89 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 06.09.2007 – 14:55

Перегляд дописуbamik (3.08.2007 19:31) писав:

А яке ставлення до Ірини Фаріон? Про українську мову йдеться....
ставлення до окремих осіб мати не можу, бо їх не знаю (з Тягнибоком включно)

от саме задля відродження укр. мови й голосував за програму захисту українців на не за якусь там харизму
(то ж треба було таке слово запозичити :angel: )

Перегляд дописуУкраїнець (3.08.2007 22:22) писав:

Навіщо витрачати голос, якщо вона не пройде. Більшість людей вже сформували свої політичні погляди.

а куди ще той голос приткнути :D

більшість людей не має політ. поглядів:
їм сказали голосувати — вони й голосують
їм сказали в тєлєвізорі за кого — вони й тішаться
:cool1:
  • 0

#90 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 07.09.2007 – 09:21

31 серпня 2007 року в УНІАН було оприлюднене соціологічне дослідження Інституту політичних та соціологічних досліджень на тему "Громадська думка населення України на фініші дочасних парламентських виборів-2007. Передвиборчі прогнози".

Голова ради директорів Інституту політичних та соціологічних досліджень ім. Т.Г. Шевченка Володимир Бондаренко, аналізуючи позиції основних політичних гравців, відзначив: "На правому фланзі лідируюче місце впевнено займає Всеукраїнське об'єднання "Свобода". Рейтинг об'єднання виріс і прогресує, на сьогоднішній день він складає 1,9% виборців.

Особливо високий рейтинг у ВО "Свобода" у Західній Україні, у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківських областях "Свобода" посідає другу позицію, поступаючись рейтингом лише БЮТ. Рішуча, радикальна позиція лідера ВО "Свободи" Олега Тягнибока знаходить підтримку виборців", - зазначив політолог.

Соціолог відзначив, що серед несподіванок нинішньої кампанії є вдала організація передвиборчої кампанії у ВО "Свободи". "Вона зайняла різко опозиційну нішу, їм вдається створити цікаву виборчу кампанію, організовувати відповідні події. При збереженні такої динаміки може трапитись сенсація і "Свобода" може потрапити у ВРУ 6 скликання та опинитись у вищій лізі української політики".

Також на думку соціолога проходження ВО "Свободи" у парламент стане однією з гарантій утворення коаліції за участю демократичних сил.

Опитування дорослого населення України, проведеного Інститутом політичних та соціологічних досліджень ім. Т.Г. Шевченка проходило в усіх регіонах з 22 по 28 серпня 2007 року. Методом інтерв'ю опитано 2027 респондентів віком від 18 років за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення України за статтю, віком, освітою, типом поселення та регіонами. Статистична похибка вибірки складає 2,2%.

Якби вибори відбувалися б наступної неділі результати були б наступними: Партія Регіонів (28%), БЮТ - 26,2%; НУНС - 11,6%; КПУ - 3,4; Блок Литвина - 3,2; ПСПУ - 2,2%; СПУ - 2%, ВО "Свобода" - 1,9%; інша партія 2,9%; проти всіх - 3,7%.
http://www.run.org.u...nt/view/777/43/
  • 0

#91 Pavlja

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:м.Зуїв

Відправлено 07.09.2007 – 09:49

фігня то всьо. Свобода не пройде; і не розкидайте своїх голосів.Знову 50 тисяч набере і фсьо....
  • 0

#92 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 07.09.2007 – 11:18

Перегляд дописуPavlja (7.09.2007 10:49) писав:

фігня то всьо. Свобода не пройде; і не розкидайте своїх голосів.Знову 50 тисяч набере і фсьо....
На минулих виборах я голосував за соціалістів і вони пройшли :cool1: , то зараз краще проголосую за ВО "Свобода", навіть якщо не пройде!
  • 0

#93 Pavlja

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 07.09.2007 – 13:04

Перегляд дописуRomun (7.09.2007 12:18) писав:

На минулих виборах я голосував за соціалістів і вони пройшли :cool1: , то зараз краще проголосую за ВО "Свобода", навіть якщо не пройде!

і толку- віддаш свій голос Янику :D
  • 0

#94 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 07.09.2007 – 13:28

Перегляд дописуPavlja (7.09.2007 14:04) писав:

і толку- віддаш свій голос Янику :angel:
Звідки цей міф пішов? Це типу: голосуйте за Януковича, бо якщо проголосуєте проти нього, то ваш голос піде Януковичу :cool1: .

В разі якщо партія, за яку я проголосував не проходить до парламенту, мій голос буде розділено пропорційно набраним відсоткам партіями, що потрапили до ВРУ. Мене ця перспектива абсолютно не лякає.

За кого шановний агітує?

P.S. О, якби можна було б голосувати проти! Ото б комуністів у мінуси загнали :D .
  • 0

#95 Pavlja

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 07.09.2007 – 13:40

і пропорційно твій голос йде до Яника))

Я за Ю. :cool1: )
п.с. я не агітую,просто вже раз голосував за "Свободу" і толку)
  • 0

#96 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 07.09.2007 – 13:42

Перегляд дописуPavlja (7.09.2007 14:40) писав:

Тепер шанси в них досить реальні!
  • 0

#97 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 07.09.2007 – 14:13

Перегляд дописуPavlja (7.09.2007 14:40) писав:

і пропорційно твій голос йде до Яника))
Я за Ю. :cool1: )

От скажи, чого ти жалієшся? На минулих виборах "Свобода" пройшла до Тернопільської міської ради, хіба це не толк? http://www.city.gov.te.ua/index.php?module...p;file=dep.html

БЮТ, Наша чи Регіони - це партії, які представляють інтереси великого капіталу. Тому економічний розвиток йде повільніше ніж хотілося в Україні, бо в розвитку малого та середнього бізнесу (який є основою економік провідних країн світу) вони мало зацікавлені. Ці партії вкладають величезні кошти для проходження в парламент та усунення суперників, потім відробляють ці кошти вигідними для себе Законами. Їм вигідно тримати народ в бідності, середній клас за них навряд чи проголосує.
  • 0

#98 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 07.09.2007 – 14:19

А ти впевнений, що якщо Свобода пройде в парламент, вона теж не стане представляти інтереси великого капіталу?
  • 0

#99 Pavlja

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 07.09.2007 – 14:30

[quote name='bamik' post='168186' date='7.09.2007 14:42']
Тепер шанси в них досить реальні!
[/quote]

докази в студію!!!

[quote name='Romun' date='7.09.2007 15:13' post='168199']
От скажи, чого ти жалієшся? На минулих виборах "Свобода" пройшла до Тернопільської міської ради, хіба це не толк?

а толку???? дачі попід Тернополем собі побудували???всі стовпи і тумби позасирали своїми агітками.Та пішки вони!,проплачені Януковичем,щоб відібрати електорат у БЮТ і НСНУ!!!
  • 0

#100 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 07.09.2007 – 20:51

Перегляд дописуStuff (7.09.2007 15:19) писав:

А ти впевнений, що якщо Свобода пройде в парламент, вона теж не стане представляти інтереси великого капіталу?

В політиці впевненим бути не можна. :cool1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних