Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#781 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 15.03.2009 – 23:32

Перегляд дописуSlav (15.03.2009 22:26) писав:

А старається він так вислужитись БЮТу, оскільки, можливо, його професійна, культурна діяльність спонсоруєтся жулею тиМОШЕнко. Моє припущення.

Думаю ви перегнули трошки стосовно того, що БЮТ фінансує -=VJ=-. Він просто є фанатиком БЮТ (і вірить в їх "місію спасіння України) який не може прийняти і поважати думки, світогляд інших людей.

Повідомлення відредагував D1m{@}: 15.03.2009 – 23:32

• 0

#782 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 23:39

Перегляд дописуD1m{@} (16.03.2009 00:32) писав:

Думаю ви перегнули трошки стосовно того, що БЮТ фінансує -=VJ=-. Він просто є фанатиком який не може прийняти і поважати думки, світогляд інших людей.

Я написав, що це лише є моє припущення щодо ,підкреслюю, споносорування пана -=VJ=- БЮТом, як митця, тобто гіпотеза.

Щоб мою гіпотезу перевірити, треба лише помогти шановному панові -=VJ=- відкрити своє чарівне личко... "Открой личико, Гульчитай" (с).

Зате є очевидним: ірраціональна любов пана -=VJ=- до жулі та БЮТу.

Повідомлення відредагував Slav: 15.03.2009 – 23:40

• 0

#783 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 00:12

Уважно передивіться профіль -=VJ=-, поки він не встиг змінити свої дані. Ви переконаєтесь, що він далеко не звичайний форумчанин...
  • 0

#784 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 00:57

Перегляд допису-=VJ=- (15.03.2009 20:47) писав:

Перечитайте ще раз своє питання і мою відповідь на нього. Мені там додати нема чого, там все сказано.
Ви зістрибнули і не відповіли на пряме запитання. Наберетеся хоробрости, зажди радий почути вашу відповідь. :ggggg:

Питання повторю:
Як те, що на вашу думку існують важливіші проблеми, стосується тих проблем, про які говорить Тягнибок?
Поки не почув відповіди, зараховую вам злив. :D

На звичайній логіці - ті люди вмерли давно, з цим хай працюють історики. А ці люди вмирають зараз - і це має бути проблема політиків, а не запилюжені архіви.

Поясніть, як "запилюжені архіви", як ви наважилися висловитимся про цей злочин, заважають вирішувати проблеми медицини і освіти?

Ніяк.
Стосовно гальмування - типова помилкова думка людини, яка не цікавиться історію.
"ти неправий, бо ти не знаєш історію!" :lol: :ggggg:
Ви демонструєте не тільки брак знання історії, а й до того ж брак логіки і брак вміння вести суперечку.
Адже без контраргументу ваше заперечення необґрунтоване.

Перегляд дописуSlav (16.03.2009 00:12) писав:

Уважно передивіться профіль -=VJ=-, поки він не встиг змінити свої дані. Ви переконаєтесь, що він далеко не звичайний форумчанин...

Невже ви хочете сказати, що по фото викри у ньому жида? :)
Я нічого провокативного не побачив. :D

Сумніваюся, що він проплачений агітатор, скоріше вразлива людина, яка вважає дискусію способом самоствердження. Таким людям не важлива СУТЬ розмови, вони її забувають на другому слові, для них головне, щоб ВИГЛЯДАЛО, що він правий. Вони бачать загрозу у визнанні абсурдности своїх тверджень, оскільки це зачіпає їхню самооцінку.

Повідомлення відредагував Zhooook: 16.03.2009 – 00:58

• 0

#785 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 01:09

Панове, не треба переходити на особистості. Кожен має право на свою думку. Якщо є бажання треба спорити, але не варто починати те, що тут називається флеймом і офтопом. І в першу чергу, не через порушення правил форуму (за всієї поваги), а через повагу до співбесідника. :D
  • 0

#786 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 01:35

Перегляд допису-=VJ=- (15.03.2009 09:10) писав:

А своє вміле користання 12 прийомами ведення газетних дискусій користуйтесь десь в іншому місці, проти тих, хто їх не знає.
Дякую, чесно кажучи вперше ознайомився, цікаво. Але це лише спосіб ввічливо вести дискусію, яким вам теж ніхто не заважає користуватися, а не софізм, чи 12 способів довести, що твій опонет дурнь. Шкода, що ви це так по-своєму сприймаєте. А способів має бути 13. :lol:

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (16.03.2009 01:09) писав:

Панове, не треба переходити на особистості. Кожен має право на свою думку. Якщо є бажання треба спорити, але не варто починати те, що тут називається флеймом і офтопом. І в першу чергу, не через порушення правил форуму (за всієї поваги), а через повагу до співбесідника. :D
Зазвичай так і є. Але иноді особистість має суттєве значення для теми. Уявіть, що раптом з'явиться беззаперечний доказ, що пан ВЖ працює десь у Б'ЮТі і його зарплата прямо залежить від рейтингу партії.

Ален прикро буде, якщо він вколює безкоштовно. :)

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2009 20:34) писав:

Наявність хлорної атмосфери на 6-ій планеті, що обертається навколо гама Касіопеї заперечує можливість розвитку розумної форми життя.

Можеш спростувати?
Це не стосується теми, де ваше доведення про свастику на емблемі Свободи? Бо коли один щось бачить, а інші люди ні, та ще й щось белькоче про марс венеру і анаконду, це якось инакше називається.
  • 0

#787 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 01:47

Перегляд дописуZhooook (16.03.2009 01:57) писав:

Невже ви хочете сказати, що по фото викри у ньому жида? :)
Я нічого провокативного не побачив. :D

Сумніваюся, що він проплачений агітатор, скоріше вразлива людина, яка вважає дискусію способом самоствердження. Таким людям не важлива СУТЬ розмови, вони її забувають на другому слові, для них головне, щоб ВИГЛЯДАЛО, що він правий. Вони бачать загрозу у визнанні абсурдности своїх тверджень, оскільки це зачіпає їхню самооцінку.

Я не впавнений чи це взагалі його фото. Хоча, як на мене, на фото зображені дуже гарні люди, ні на капельку не подібні на жидів, а у дівчини -- арійський вигляд.

Але не на фотографії дивіться, а відкрийте посилання на сайти, котрі у його профілі. З сайтів можна зрозуміти, що їхній власник має відношення до мистецтва, здається, до кіноматографії.

Моя гіпотеза, що БЮТ чимось допомагає йому у його мистецькій діяльності. Ще раз підкреслюю, це тільки моя гіпотеза.

У такому випадку я вбачаю негатив у тому, що наші митці замість того, щоб служити народу, вимушені з причини державного недофінансування служити таким злочинцям як БЮТ та Жуля за спонсорство.

10% за п.п 2.2, 2.3 Нехай вас не турбує особисте життя інших! bamik

Повідомлення відредагував bamik: 16.03.2009 – 02:34

• 0

#788 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 16.03.2009 – 01:48

Перегляд дописуZhooook (16.03.2009 02:35) писав:

Це не стосується теми, де ваше доведення про свастику на емблемі Свободи? Бо коли один щось бачить, а інші люди ні, та ще й щось белькоче про марс венеру і анаконду, це якось инакше називається.
Коли в свастиці вбачається тризуб, то взагалі-то проблеми з зором. Причому тут Марс?

Чому я маю спростовувати якусь маячню? Її забагато, всерівно все не спростую, та й спати вже мушу йти. Сам собі видумуй і спростовуй. Спілкуюсь з розумними людьми, не вистачало мені ще звертати увагу на всяких "надінтелектуалів".
  • 0

#789 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 02:00

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2009 20:38) писав:

Логічніше б було додавання кириличної букви.
Радий, що ви знову в здоровому глузді. Так було б дійсно логічніше і гарніше.
  • 0

#790 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 02:01

Перегляд дописуSlav (16.03.2009 02:47) писав:

.

Моя гіпотеза, що БЮТ чимось допомагає йому у його мистецькій діяльності. Ще раз підкреслюю, це тільки моя гіпотеза.

У такому випадку я вбачаю негатив у тому, що наші митці замість того, щоб служити народу, вимушені з причини державного недофінансування служити таким злочинцям як БЮТ та Жуля за спонсорство.
Ой , та яка різниця хто ким фінансується? Якщо нема аргументів, то не переходьте дійсно на особистості. Теж мені теоретик. За різними теоріями я, наприклад, агент ФСБ:
"...І ще дивно чому цей провокатор фсбешний, російський нацист - yushchenko(та деякі інші) - ще досі не в бані, здається вже говорили про це. Звертаючись до нього особисто хотів би сказати, що коли у вашій голові шановний буде куля (а це судячи з вашої поведінки станеться дуже скоро) у вас буде набагато менше приводів для веселощів ніж зараз, і знущатися з інших людей у вас також не буде можливості...."

Хоча насправді працюю на англійську контррозвідку МІ6, моє ім*я -Бонд, Джеймс Бонд.

Йдіть спати, сер. Тема про "Свободу", а не про чиїсь доходи чи збитки.

Повідомлення відредагував yushchenko: 16.03.2009 – 02:02

• 0

#791 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 02:27

Перегляд дописуyushchenko (16.03.2009 03:01) писав:

Ой , та яка різниця хто ким фінансується? Якщо нема аргументів, то не переходьте дійсно на особистості. Теж мені теоретик. За різними теоріями я, наприклад, агент ФСБ:
"...І ще дивно чому цей провокатор фсбешний, російський нацист - yushchenko(та деякі інші) - ще досі не в бані, здається вже говорили про це. Звертаючись до нього особисто хотів би сказати, що коли у вашій голові шановний буде куля (а це судячи з вашої поведінки станеться дуже скоро) у вас буде набагато менше приводів для веселощів ніж зараз, і знущатися з інших людей у вас також не буде можливості...."

Хоча насправді працюю на англійську контррозвідку МІ6, моє ім*я -Бонд, Джеймс Бонд.

Йдіть спати, сер. Тема про "Свободу", а не про чиїсь доходи чи збитки.

Ви уважно прочитайте від початку, про що йшла мова... І я впевнено не стверджував, що це саме так, лише хотів вияснити.

Я просив пана -=VJ=- відкрити своє личко. Після того, може би щось прояснилось.
--------------------
Я, чесно, глибоко не вникав у ваше ваяння. До речі.

Повідомлення відредагував Slav: 16.03.2009 – 02:32

• 0

#792 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 02:32

Перегляд дописуSlav (16.03.2009 03:27) писав:

Ви уважно прочитайте від початку, про що йшла мова...

Я просив пана -=VJ=- відкрити своє личко. Після того, може би щось прояснилось.
Ну-ну. А Ви уявіть, що я своє відкрию, тоді мене застрелять. А в мене жінка вагітна, доці 10 років. Видно ФСБешний почерк "Свободи".

Повідомлення відредагував yushchenko: 16.03.2009 – 02:33

• 0

#793 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 02:34

Перегляд дописуyushchenko (16.03.2009 03:32) писав:

Ну-ну. А Ви уявіть. що я своє відкрию, тоді мене застрелять. А в мене жінка вагітна, доці 10 років. Видно ФСБешний почерк "Свободи".

Коли я бачу маячню здалека, то ближче її не розглядаю

Повідомлення відредагував Slav: 16.03.2009 – 02:43

• 0

#794 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 02:46

Перегляд дописуSlav (16.03.2009 03:34) писав:

Коли я бачу маячню здалека, то ближче її не розглядаю
Ну, і що ж ви думаєте про програму ВО "Свобода", чи не розглядали? :D

Додано через 8 хвилин:
М-да народ, вже й подискутувати нема з ким. Йду спати.

Повідомлення відредагував yushchenko: 16.03.2009 – 03:02

• 0

#795 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 02:54

Перегляд дописуyushchenko (16.03.2009 03:46) писав:

Ну, і що ж ви думаєте про програму ВО "Свобода", чи не розглядали? :D

Мій попередній допис стосувався ваших текстів, а не програми ВО "Свобода"...

Я про партії не суджу лише шляхом читання їхніх програм...

Повідомлення відредагував Slav: 16.03.2009 – 02:57

• 0

#796 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 02:56

Перегляд дописуSlav (16.03.2009 03:54) писав:

Мій попередній допис стосувався ваших текстів, а не програми ВО "Свобода"...
Програма "Свободи" дуже демократична і розумна, це зовсім не маячня тупих фашистів. :D

Ой розсмішили, дякую.
  • 0

#797 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 02:58

• 0

#798 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 03:00

Перегляд дописуSlav (16.03.2009 03:58) писав:

А що, Вас теж розсмішила їхня програма?

О! Доречі клікнув по Вашому підпису. Хмм...цікава чепуха виходить:

"..Жидівське питання без сумніву одна з найважливіших і найбільш пекучих справ нашого краю вже хоч би тому, що в ньому жиє пропорціонально значний процент жидівської людності, а ще більше з огляду на її економічне положен-ня, спосіб її розселення та нарешті на вплив, який має вона на суспільно-економічний розвій нашого краю, та на стано-вище, ...." і т.д. і т.п.

Дещо дивними мені здаються сьогодняшні аргументи, що "Свобода" ненацистська партія. Цікаво, до чого це?

Повідомлення відредагував yushchenko: 16.03.2009 – 03:14

• 0

#799 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 03:12

Перегляд дописуyushchenko (16.03.2009 04:00) писав:

А що, Вас теж розсмішила їхня програма?

Вони чітко дають відповідь, що не можуть всі свої наміри викласти у офіційній програмі, оскільки не дозволяють закони...
  • 0

#800 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 03:16

Перегляд дописуSlav (16.03.2009 04:12) писав:

Вони чітко дають відповідь, що не можуть всі свої наміри викласти у офіційній програмі, оскільки не дозволяють закони...
Угу, закони не дозволяють побудувати Освенцім та палити єврейських дітей. От які закони, блін, гуманні одначе...

Нє, цих фашистів не висилати треба, і не розстрілювати, а на уранові рудники, щоб користь з них була, щоб мучились, як мільйони ні в чому не винних людей, дітей , жінок, замордованих за приналежність до тієї чи іншої національності.

Повідомлення відредагував yushchenko: 16.03.2009 – 03:32

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних