Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#761 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 15.03.2009 – 12:04

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2009 11:59) писав:

Обертання проти часової стрілки означає зло.

Це Ви теж в літературі про нацизм вичитали? :)
Отже ця урна з буддистського храму присвячена страшенно злому богу? :D
  • 0

#762 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 15.03.2009 – 13:02

Перегляд дописуZhooook (15.03.2009 03:32) писав:

Я обстоюю думку, що це тризуб.

Давайте рахувати відмінності між свастикою і тризубом на цьому символі.

У свастики чотири загнутих кінці в один бік.
У цього символа два.
У нацистської свастики кінці загнуті по годинниковій стрілці, у цього символа проти.
Цей символ золотистого кольору, як тризуб, а не чорного, на противагу свастиці.
Відмінностей від свастики - 4

У тризуба вістря, два загнутих вгору і один по центру.
У цього символа теж два вістря, тільки одне загнуте до низу.
Отже відмінність від тризуба - 1

Висновок, цей симовл більше схожий на тризуб ніж свастику.
Давайте рахувати.

1.У тризуба є закруглене праве вістря , у свастики нема.
2.У тризуба є закруглене ліве вістря, у свастики нема.
3 У тризуба є складне переплетіння графічних елементів в центральній частині, у свастики нема
4. Нижня частина тризуба також переплетена, у свастики- ні.
5. У тризуба нема такого діагонального елемента, що тут на свастиці.
6. Центральне вістря у тризуба не перекреслює повністю усю емблему, воно роздвоюється в центральній частині.
7. Загальний образ тризуба мало нагадує хрест, а свастика - так.

Я нарахував щонайменше 7 відмінностей тризуба від цієї свастики на емблемі "Свободи"

Тепер порівнюєм цю емблему з свастикою.
Єдина різниця - відсутність двох загнутих кінців . Все.

Це є свастика. Свастика вважається нацистським символом незалежно від кольору.

Перегляд допису-=VJ=- (15.03.2009 12:04) писав:

Це Ви теж в літературі про нацизм вичитали? :lol:
Отже ця урна з буддистського храму присвячена страшенно злому богу? :D
І до чого тут це? Йдеться ж про символізм свастики власне на території України, Європи, що постраждали від нацистів.

А що вам не ясно?

Які тут можуть бути до мене притензії? Якщо ви не здатні зрозуміти словникове визначення, то це не значить, що я погано роз'яснюю.
Там нема визначення "виняткова вартість української нації", перш ніж давати посилання, сам прочитай.

Перегляд допису-=VJ=- (15.03.2009 02:11) писав:

Не треба цієї клоунади. Символ, що зображено, взагалі ні до чого не стосується. Я особисто бачу латинську літеру N, насаджену на кілок.
Може ще розкажете, що свастика це є сполучені букви "Г", Гітлер, Гіммлер, Геббельс та Герінг? :)

Я обстоюю думку, що це тризуб.
Угу, ще одне підтвердження, що свободівці намагаються заплямувати українські символи, роблячи з них свастику.

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (15.03.2009 01:16) писав:

Законодавство є - виконання нема. Та й не все законодавство таке біле і пухнасте в цьому питанні. Чомусь досі в паспортах пишуть і по-кацапські. Чого?
Наразі ми є членами СНД, здається для проїзду в Росію закордонний паспорт непотрібен, отож це всього-навсього записи на загальнозрозумілій мові на території СНД. На мою думку.

Якщо ти чорношкірий україномовний кримчанин, то ти - класний чувак. І в державі де б правили націоналісти такому чувакові нічого б не загрожувало.
То що ж виходить. За кольором шкіри буде визначатись чи людина українець чи чувак?

українець - це людина, яка має українців за предків, і визнає себе українцем.
А якщо людина має тата росіянина а маму українку, значить неукраїнець?

Я - українець, що з*їздив в Крим і засмаг трохи. Що, тепер я менш українець і більш чувак?

Повідомлення відредагував yushchenko: 15.03.2009 – 13:04

• 0

#763 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.03.2009 – 13:22

Тю прочитав, символ ваш фашистський відомий як "Ідея нації". Являє собою монограму у вигляді заглавних літер «І» та «N», накладених одна на одну.

І повторюю, Свобода його не використовує, на 9 з’їзді партії в 2004 р. ідеологічна платформа була змінена із соціал-націоналізму до націонал-демократії та партії перейменована. СНПУ успадкував ГО Патріот України, на той час крило СНПУ
  • 0

#764 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 13:39

Перегляд дописуbamik (15.03.2009 13:22) писав:

Тю прочитав, символ ваш фашистський відомий як "Ідея нації". Являє собою монограму у вигляді заглавних літер «І» та «N», накладених одна на одну.
Хммм...здається українська буква "Н" пишеться як "Н", а не як "N". ІМХО
Але яким чином зобразити свастику українською "Н" ? Для цього краще підходить латинська. :D

"..Всеукраїнське об’єднання «Свобода» (попередня назва - Соціал-Національна партія України) постало в результаті об’єднання активістів націоналістичних громадських організацій: Варта Руху, Студентське Братство, ОУМ «Спадщина», Українські Ветерани Афганістану...."

Це з офіційного сайту.

Повідомлення відредагував yushchenko: 15.03.2009 – 13:50

• 0

#765 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 16:49

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2009 13:02) писав:

І до чого тут це? Йдеться ж про символізм свастики власне на території України, Європи, що постраждали від нацистів.

Свастика в палаці Пер-Доре, Париж
Ручна свастика, Гуцульщина

А це фото було зроблене особисто мною в мандрівках Карпатами - свастика на дитячій колисці.

Що тепер скажете про "символізм на території України, Європи"?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 15.03.2009 – 16:50

• 0

#766 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 17:11

Наразі ми є членами СНД, здається для проїзду в Росію закордонний паспорт непотрібен, отож це всього-навсього записи на загальнозрозумілій мові на території СНД. На мою думку.
То що ж виходить. За кольором шкіри буде визначатись чи людина українець чи чувак?
А якщо людина має тата росіянина а маму українку, значить неукраїнець?

Я - українець, що з*їздив в Крим і засмаг трохи. Що, тепер я менш українець і більш чувак?
Якщо приклад з паспортом для вас не є прикладом недолугости сучасної національної політики, шукайте інші. Я не знаю. По-моєму значно важче знайти приклади коректної політики. От наприклад пан Огризко приструнив тормоза чорномирдіна, - це було діло. Та от невдача, де зараз пан Огризко ми всі знаємо. Але ви самі пошукайте приклади. А за паспорти, скажу одне - багато честі. І пояснення ваше надумане аж пратівно.
А за кольори шкіри, застерігав про "черепи", та ви все одно про теє. Видно ні за що інше не могли зачепитися. То чи варто було? "Чувак" я вжив в сенсі - нормальний громадянин. Припустив, що він не українець через колір шкіри, адже українці як відомо належать до європеїдної раси. Хоча якщо один з його батьків українець, а сам він себе теж вважає українцем, тобто з двох національностей своїх батьків обирає для визначености українську, - то й він звісно етнічно українець. Це,я думаю - відповідь і на "шпильки про маму і тата", і на спробу гумору про кримську засмагу.

P.S. А от на дуже цікаве і неоднократне до вас питання щодо справжньої, на вашу думку, націоналістичної сили - ви так і не відповіли. Замість того обрали для теми дописів безрезультатні суперечки про асоціації через символи і залежності їх від напрямку обертання символів та їхнього місця розташування.
  • 0

#767 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 19:11

Перегляд допису-=VJ=- (15.03.2009 09:10) писав:

"Більш важливо" > "менш важливо".
"Менш важливо" <> "неважливо".

Пропоную піти до школи та підучити українську мову, бо Ви вже явно забули навіть що таке протиставлення. Або навмисне намагаєтесь виплутатись таким чином з дурної ситуації в яку потрапили.

І як те, що на вашу думку існують важливіші проблеми, стосується того, що говорить Тягнибок?

Перегляд допису-=VJ=- (15.03.2009 09:10) писав:

Звісно сьогоднішній стан медицини й освіти.
А своє вміле користання 12 прийомами ведення газетних дискусій користуйтесь десь в іншому місці, проти тих, хто їх не знає.
1. Є приблизні підрахунки втрат від Голодомору і репресі, ви маєте статистику про смертність від поганої освіти і медицини в Україні? Инакше на чому ґрунтується ваша думка?
2. Ви вважаєте, що сьогоднішні проблеми в Україні в освіті й у медицині ніяк не пов'язані з тим, що нас 300 років окупувала Московія і гальмувала розвиток країни?

Повідомлення відредагував Zhooook: 15.03.2009 – 19:15

• 0

#768 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 19:55

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (15.03.2009 18:11) писав:

P.S. А от на дуже цікаве і неоднократне до вас питання щодо справжньої, на вашу думку, націоналістичної сили - ви так і не відповіли. Замість того обрали для теми дописів безрезультатні суперечки про асоціації через символи і залежності їх від напрямку обертання символів та їхнього місця розташування.
Вийде так, що я ніби рекламую тут якусь політичну силу. Тим більше, що я вже писав про мій вибір в разі виборів тут.
Не вважаю ніякі політичні сили справжніми націоналістами, мені дають вибір, за кого з того всього бруду голосувати, тож доводиться вибирати найменше зло. На мій погляд.

Але називати Тягнибока націоналістом - в мене язик не повернеться, більш тупої, популістської програми я ще не бачив. Так, він сам себе зве націоналістом, багато людей також вважають його спасителем української ідентичності. Він ставить завдання вступу в ЄС, в той самий час його пронацистські тези фактично суперечать демократичним принципам європейської спільноти. Він закликає скасувати автономію Криму...провівши всекримський референдум. Навмисне прикриваючись націоналістичними гаслами унеможливлює прагнення українців щось змінити на краще.
  • 0

#769 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 19:57

Давайте рахувати.

1.У тризуба є закруглене праве вістря , у свастики нема.
2.У тризуба є закруглене ліве вістря, у свастики нема.
3 У тризуба є складне переплетіння графічних елементів в центральній частині, у свастики нема
4. Нижня частина тризуба також переплетена, у свастики- ні.
5. У тризуба нема такого діагонального елемента, що тут на свастиці.
6. Центральне вістря у тризуба не перекреслює повністю усю емблему, воно роздвоюється в центральній частині.
7. Загальний образ тризуба мало нагадує хрест, а свастика - так.

Я нарахував щонайменше 7 відмінностей тризуба від цієї свастики на емблемі "Свободи"

Які закруглення? На стандартному тризубі нема ніяких закруглень. Тризуб це три вістря.
На символі не написано, що це перероблений український герб, тому нема підстав його порівнювати з Українським гербом.

Зображення

Питаю ще раз, скільки відмінностей у цього символа з ТРИЗУБОМ, а не українським гербом і скільки зі свастикою.

Повідомлення відредагував Zhooook: 15.03.2009 – 20:06

• 0

#770 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 20:09

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (15.03.2009 18:11) писав:

. Це,я думаю - відповідь і на "шпильки про маму і тата", і на спробу гумору про кримську засмагу.
І ніякі це не шпильки. Це реаліїї життя. Таких мішаних сімей мільйони, і абстрактне визначення справжньої українськості з боку "Свободи" дає справедливий привід називати їх нацистами.

Перегляд дописуZhooook (15.03.2009 20:57) писав:

Питаю ще раз, скільки відмінностей у цього символа з ТРИЗУБОМ, а не українським гербом.
А....ось ти про що. Ясно . Ти мав на увазі зображення двогорбого верблюда, що поїдає амазонську анаконду ?

Перегляд дописуZhooook (15.03.2009 20:57) писав:

Зображення
Питаю ще раз, скільки відмінностей у цього символа з ТРИЗУБОМ, а не українським гербом і скільки зі свастикою.
Ось тобі і заокруглення, очі розуй.

Ще можеш на мою аву подивитись, це не герб, а зображення в графічному форматі GIF.

Повідомлення відредагував yushchenko: 15.03.2009 – 20:19

• 0

#771 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 20:23

Це не заокруглення, а непряма лінія.
Закруглення не є обов'язковою ознакою тризуба.

Добре, якщо хочеш так придиратися, то рахуємо й скошені кінці на символі партії

Зображення

їх тут чотири.

Скошених ліній дві.

Отже +4 відмінності від свастики

З твоїми загнутими краями (навіть, якщо їх рахувати) це +2 відмінсті від тризуба.

Отже маємо

8 - відмінностей від свастики.

3 - відмінности від тризуба.

Все одно виходить це більше тризуб ніж свастика.
Рахунок 3\8 на користь тризуба!!! :D :)
Ти вже злив, чи ще вспливаєш? :lol: :ggggg:

Повідомлення відредагував Zhooook: 15.03.2009 – 20:31

• 0

#772 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 20:23

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2009 20:00) писав:

І ніякі це не шпильки. Це реаліїї життя. Таких мішаних сімей мільйони, і абстрактне визначення справжньої українськості з боку "Свободи" дає справедливий привід називати їх нацистами.
Ну то гаразд, а я хіба навів теж "нацистське" визначення українськости? Сімей мільйони - правило одне. І просте. І базоване на людській логіці. Поєднує генетичний аспект і особистісний. Чим пагано? А ваше речення: "... і абстрактне визначення справжньої українськости з боку "Свободи" дає справедливий привід називати їх нацистами" так і проситься бути доповненим продовженням: "...з боку людей, які абсолютно не розібравшись в потребах нації так і залишились в полоні дуже специфічного поняття про справедливість у національному питанні, поняття сформованого під впливом комплексу меншовартости. Поняття, яке часто називають совковим."
А стосовно, чи вийде так, чи не вийде, що рекламуєте - то не бійтеся того, адже тут відверто рекламується "Свобода", і нема в цьому біди. Просто зазначення вами саме тут - на вашу думку сили гідної називатися хай не 100%, але найбільш націоналістичною - можливо б пояснило вашу відверто перебільшену і викривлену критику (а часто і не логічну) "Свободи".
Бо знову ж, пояснення вашої антипатії до них тим, що ви вважаєте їх нацистами з ФСБ "чомусь" нагадує штучно зліплену легенду-замінник. Хоча, можливо, ви й себе переконали.
  • 0

#773 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 20:34

Перегляд дописуZhooook (15.03.2009 21:23) писав:

Можеш спростувати?
Наявність хлорної атмосфери на 6-ій планеті, що обертається навколо гама Касіопеї заперечує можливість розвитку розумної форми життя.

Можеш спростувати?

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (15.03.2009 21:23) писав:

Ну то гаразд, а я хіба навів теж "нацистське" визначення українськости? Сімей мільйони - правило одне. І просте. І базоване на людській логіці. Поєднує генетичний аспект і особистісний.
Ги, а Ви тільки що звинувачували мене в спекуляціях на ДНК, а тут вже самі про генетичну ідентифікацію приналежності до нації. Не розумію.
  • 0

#774 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 20:36

До речі, символ скоріше утворився від додавання риски до літери N. Оскільки це латинська перша літера у слові Natio, що цілком логічно з огляду н націоналістичне спрямування партії. Якщо додати середню риску, то стає схоже на тризуб, і тільки маразматик там може побачити свастику.
  • 0

#775 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 20:38

Перегляд дописуZhooook (15.03.2009 21:36) писав:

До речі, символ скоріше утворився від додавання риски до літери N. Оскільки це латинська перша літера у слові Natio,
Логічніше б було додавання кириличної букви.
  • 0

#776 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 20:45

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2009 20:34) писав:

Ги, а Ви тільки що звинувачували мене в спекуляціях на ДНК, а тут вже самі про генетичну ідентифікацію приналежності до нації. Не розумію.
А ви порівняйте свої дописи про генетику і мої. І не буде ГИ. Якщо ви не "зрозуміли", то я додам. Я написав: якщо людина X має матір за національністю А і батька за національністю Б, то може обрати для себе або А, або Б. Вибір В - буде не генетичним, а уявним. Можна бути українцем Мазайлом, але прикидатися росіянином Мазєніном, може всі навіть і повірять, але хахол Мазайло то знатиме звідки пішов. Ось про яку генетику я казав. Де тут нацизм! Якщо ви хочете, щоб ваш допис був останнім в цій суперечці, то будь-ласка, але не варто думати, що він видавтиметься від цього за такий, що всі позатикалися.
  • 0

#777 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 20:47

Перегляд дописуZhooook (15.03.2009 19:11) писав:

І як те, що на вашу думку існують важливіші проблеми, стосується того, що говорить Тягнибок?

Перечитайте ще раз своє питання і мою відповідь на нього. Мені там додати нема чого, там все сказано.

Инакше на чому ґрунтується ваша думка?

На звичайній логіці - ті люди вмерли давно, з цим хай працюють історики. А ці люди вмирають зараз - і це має бути проблема політиків, а не запилюжені архіви.

Ви вважаєте, що сьогоднішні проблеми в Україні в освіті й у медицині ніяк не пов'язані з тим, що нас 300 років окупувала Московія і гальмувала розвиток країни?

Ніяк.
Стосовно гальмування - типова помилкова думка людини, яка не цікавиться історію.
  • 0

#778 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 20:59

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (15.03.2009 21:45) писав:

Якщо ви хочете, щоб ваш допис був останнім в цій суперечці, то будь-ласка, але не варто думати, що він видавтиметься від цього за такий, що всі позатикалися.
Та не думаю про останній допис, намагаюсь зрозуміти логіку іншої людини тому задаю такі питання. Можливо Ви і праві, але наразі ще дуже багато чого не вияснив для себе.

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (15.03.2009 21:45) писав:

А ви порівняйте свої дописи про генетику і мої. І не буде ГИ. Якщо ви не "зрозуміли", то я додам. Я написав: якщо людина X має матір за національністю А і батька за національністю Б, то може обрати для себе або А, або Б. Вибір В - буде не генетичним, а уявним. Можна бути українцем Мазайлом, але прикидатися росіянином Мазєніном, може всі навіть і повірять, але хахол Мазайло то знатиме звідки пішов. Ось про яку генетику я казав. Де тут нацизм!
Якщо, за визначенням "Свободи" в країні титульною нацією вважається національність А, але людина, що має батьків національностей А і Б, обере собі національністю Б. То виходить, що ця людина стане людиною другого сорту, оскільки не належить до титульної нації (залишаючись громадянином). Ось Вам і нацизм.
  • 0

#779 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 21:19

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2009 20:59) писав:

Якщо, за визначенням "Свободи" в країні титульною нацією вважається національність А, але людина, що має батьків національностей А і Б, обере собі національністю Б. То виходить, що ця людина стане людиною другого сорту, оскільки не належить до титульної нації (залишаючись громадянином).

Це і є одна з головних проблем партій штибу "Свободи".
Скрипка, котрий народився в Таджикістані, а виріс в Росії, зробив для України в сто раз більше, аніж етнічні українці типу Мороза, Ющенка, Симоненка чи, прости боже, Вітренко. Так само, як і, приміром, Гаррій Артушевич Абаджян, засновник молодіжного симфонічного оркестру «Слобожанський». На думку людей типу Тягнибока, їх обох треба було б негайно вислати з України.
  • 0

#780 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 22:26

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2009 12:15) писав:

О! До нас птиці злітаються. Навіть форумер "Свободи" тут. Ось Ви нам будете пояснювати що до чого. :D

Якщо ви уважно переглянете профіль пана -=VJ=- (якщо він вже не зняв посилання на свої сайти), то зрозумієте, що він радше якась відома особа у мистецьких колах України чим просто звичайний форумчанин. А старається він так вислужитись БЮТу, оскільки, можливо, його професійна, культурна діяльність спонсоруєтся жулею тиМОШЕнко. Моє припущення.

Якщо я не помиляюсь у своїх припущеннях, то вважаю, що дискутувати з -=VJ=- про БЮТ та , взагалі, політику -- більше ніж повний нонсенс.

Я не бажаю вступати у ВО "Свободу" з певних своїх власних мотивів, але "мочити" суперпідлоту жулю МОШЕнко буду будь-якими доступними мені засобами. Я суперпідлоті жулі не подарую того, як вона мене підло обдурила.

Перегляд допису-=VJ=- (15.03.2009 22:19) писав:

Це і є одна з головних проблем партій штибу "Свободи".
Скрипка, котрий народився в Таджикістані, а виріс в Росії, зробив для України в сто раз більше, аніж етнічні українці типу Мороза, Ющенка, Симоненка чи, прости боже, Вітренко. Так само, як і, приміром, Гаррій Артушевич Абаджян, засновник молодіжного симфонічного оркестру «Слобожанський». На думку людей типу Тягнибока, їх обох треба було б негайно вислати з України.

Чергова суперпідла брехня БЮТівського лакузи.

Очевидно ж: який брехливий БЮТ -- такі і його прихильники...

Повідомлення відредагував Slav: 15.03.2009 – 22:42

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних