Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#741 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 00:10

Перегляд дописуyushchenko (14.03.2009 23:18) писав:

Ну-ну! А де ж я виступав проти самого існування символу? Наведи приклади з моїх дописів чи як.
Йдеться про зображення свастики на прапорах політичної організації, що зовсім не глечик.
Покажіть мені свастику на прапорі свободи, бо вже самому цікаво. Може то ви десь нете почуои і тепер бігаєте всіх дезінформуєте, як коза у тій приказці.

Перегляд дописуyushchenko (14.03.2009 23:18) писав:

Молодець, тобто краща вартість ніж інші народи? Яка це така виняткова вартість? Не зрозумів, поясни.
Що не ясно - питай.

Перегляд дописуyushchenko (14.03.2009 23:41) писав:

Ееее нє! Ти спочатку поясни "виняткову вартість", а потім вже тобі пояснення будуть давати. В очередь! Все по порядку, нема чого з теми зіскакувати.
А я перший, а я перший спитав!
  • 0

#742 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 15.03.2009 – 00:18

Перегляд дописуZhooook (15.03.2009 00:10) писав:

Покажіть мені свастику на прапорі свободи, бо вже самому цікаво. Може то ви десь нете почуои і тепер бігаєте всіх дезінформуєте, як коза у тій приказці.
Мені що, в 5-ий раз показувати? :D
  • 0

#743 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.03.2009 – 00:20

Перегляд дописуbamik (14.03.2009 23:31) писав:

Так! Шо за Жуля 13% на імпорт товарів ввела?

одним із шляхів розв'язання проблеми поліпшення стану платіжного балансу України у зв'язку із світовою фінансовою кризою є тимчасове запровадження додаткового імпортного збору, що узгоджуватиметься з міжнародними зобов'язаннями України в рамках членства в СОТ. (с)Президент України В.Ющенко

От у нього і питайте.
  • 0

#744 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 00:21

Перегляд дописуyushchenko (14.03.2009 23:56) писав:

Пан Жук, Ви так і не пояснили "виняткову вартість",
http://www.slovnyk.n...%EA%EE%E2%E8%E9
http://www.slovnyk.n...%F2%B3%F1%F2%FC
  • 0

#745 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 00:22

Перегляд дописуZhooook (14.03.2009 23:37) писав:

Поясніть, будь-ласка, як проблеми, які піднімає Тягнибок заважають вирішенню проблем з освітою і станом здоров'я?

Перестаньте сповзати з теми. Ви що у мене запитали? "Ви хочете сказати, що знаєте більшу біду в Україні?", чи не так? Я Вам сказав, що знаю, і навів приклади. Не треба мені тепер тут переводити стрілки на "заважає-не заважає".
  • 0

#746 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 00:22

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2009 00:18) писав:

Ви свастику ще жодного разу не показали.
  • 0

#747 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 00:23

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2009 00:18) писав:

Навожу на думку, яку тут вже сто раз висловлювали - символ, який знаходиться в тому малюнку, до свастики не має жодного стосунку.
  • 0

#748 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 00:35

Перегляд дописуZhooook (15.03.2009 00:21) писав:

Ну. І де ж там виняткова вартість? Ткніть мене писком, щоб я зрозумів.
Повторюю питання: Що таке виняткова вартість української нації? Якщо не вистачає сірої речовини, щоб пояснити, то краще йдіть поспіть, бо вже своєю "розумною" маячнею майже усіх переконали в своїх надінтелектуальних здібностях.

Перегляд допису-=VJ=- (15.03.2009 00:23) писав:

Навожу на думку, яку тут вже сто раз висловлювали - символ, який знаходиться в тому малюнку, до свастики не має жодного стосунку.
Зображення

А Ви знаєте, Ви праві - це символ Сонця, Марсу та ображеної планети Плутон, яку чомусь причислили до астероїдів. :D
  • 0

#749 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 00:42

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2009 00:30) писав:

Повторюю питання: Що таке виняткова вартість української нації? Якщо не вистачає сірої речовини, щоб пояснити, то краще йдіть поспіть, бо вже своєю "розумною" маячнею майже усіх переконали в своїх надінтелектуальних здібностях.
Я спробую відповісти, ще раз. Винятковим є право українців на своїй землі чинити так як вони вважають за потрібне для збереження і розвитку своєї національної ідентичности і життєздатности та і взагалі - буття. Виняткова вартість СВОГО на СВОЇЙ землі. Бо на всіх інших землях свої виняткові вартості.
Дивно, що ви як декларований націоналіст не розумієте потреби у цьому винятковому праві. Увімкніть телевізор, наприклад, і переконаєтесь у його потребі. І до речі, забезпечення цього права не потребує поїдання малят інших націй чи уярмлення їх. А лише відповідне і притомне законодавство, і жорстке його додержання.
  • 0

#750 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 00:50

Перегляд допису-=VJ=- (15.03.2009 00:20) писав:

одним із шляхів розв'язання проблеми поліпшення стану платіжного балансу України у зв'язку із світовою фінансовою кризою є тимчасове запровадження додаткового імпортного збору, що узгоджуватиметься з міжнародними зобов'язаннями України в рамках членства в СОТ. (с)Президент України В.Ющенко

От у нього і питайте.
Бгг...смалите.

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (15.03.2009 00:42) писав:

Я спробую відповісти, ще раз. Винятковим є право українців на своїй землі чинити так як вони вважають за потрібне для збереження і розвитку своєї національної ідентичности і життєздатности та і взагалі - буття. Виняткова вартість СВОГО на СВОЇЙ землі. Бо на всіх інших землях свої виняткові вартості.
Дивно, що ви як декларований націоналіст не розумієте потреби у цьому винятковому праві. Увімкніть телевізор, наприклад, і переконаєтесь у його потребі. І до речі, забезпечення цього права не потребує поїдання малят інших націй чи уярмлення їх. А лише відповідне і притомне законодавство, і жорстке його додержання.
Таке законодавство вже є. Зокрема в Конституції прописана виняткова державна мова українська. То ж що виходить - "свобода" бореться за впровадження закону, який і так існує. Не популізм?

Кого вважати українцем? Якщо ти, наприклад, чорношкірий україномовний кримчанин з виколотим символом "Сонця" на лобі. Ти українець?
  • 0

#751 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 01:16

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2009 00:50) писав:

Таке законодавство вже є. Зокрема в Конституції прописана виняткова державна мова українська. То ж що виходить - "свобода" бореться за впровадження закону, який і так існує. Не популізм?
Кого вважати українцем? Якщо ти, наприклад, чорношкірий україномовний кримчанин з виколотим символом "Сонця" на лобі. Ти українець?
Законодавство є - виконання нема. Та й не все законодавство таке біле і пухнасте в цьому питанні. Чомусь досі в паспортах пишуть і по-кацапські. Чого?
Бореться за впровадження - не популізм. Бо - існує, та існує і виконується - дві великі різниці як кажуть не тільки в Одесі, а й у нас.
Якщо ти чорношкірий україномовний кримчанин, то ти - класний чувак. І в державі де б правили націоналісти такому чувакові нічого б не загрожувало.
Принаймні не більше ніж білошкірим українцям чи будь-якому іншому індивіду з кольором шкіри на увесь спектр. Загроза грат існувала б для сепаратистів і інших порушників закону.
А українець - це людина, яка має українців за предків, і визнає себе українцем. І не треба про черепи і ДНК, знову.
Стосовно тату на лобі - справа смаку, яка до теми як ви й самі знаєте, не має жодного стосунку.
  • 0

#752 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 02:11

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2009 00:35) писав:

А Ви знаєте, Ви праві - це символ Сонця, Марсу та ображеної планети Плутон, яку чомусь причислили до астероїдів. :D

Не треба цієї клоунади. Символ, що зображено, взагалі ні до чого не стосується. Я особисто бачу латинську літеру N, насаджену на кілок. Що це значить - відомо тільки його творцям. Які Ви тут аналогії за свастикою бачите - я не уявляю. Їх тут не більше, аніж з тризубом.
  • 0

#753 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 03:32

Перегляд допису-=VJ=- (15.03.2009 00:22) писав:

Ви що у мене запитали? "Ви хочете сказати, що знаєте більшу біду в Україні?", чи не так? Я Вам сказав, що знаю, і навів приклади.

Мова йшла про риторику Тягнибока, зокрема про подолання наслідків 300 річної окупації. Ви сказали, що знаєте важливіші проблеми. Це звучало як протиставлення. Чи не так? ;)

Якщо протиставлення є, то поясніть будь ласка, як зростання національної свідомости заважає розвиткові медицини і освіти.

Якщо протиставлення нема, і ваша фраза ніяк не стосується риторики Тягнибока, (видно, що ви вже почали втечу в цьому напрямку) тоді ваша фраза не стосуюється теми, щось на зразок, “а в мене на городі прилетіла пташка”. :ggggg: :lol: Скажіть, якщо це так, то відповідно її і сприйматиму. :D

Тут все просто, або так, або ні — третього не дано. Тобто, риторика Тягнибока правильна, чи є ИНШІ, ВАЖЛИВІШІ питання. :D

Перегляд допису-=VJ=- (14.03.2009 23:21) писав:

Стосовно проблем - стан системи освіти та стан здоров"я народу в мільйон раз важливіші

Прошу ще раз відповісти :ggggg: , що приносить БІЛЬШУ шкоду країні — 300 років окупації ворожою державою (з Голодоморами, репресіями, нищенням інтеліґенції), чи сьогоднішній стан медицини й освіти?
Ви уже стверджуєте абсурд, бо не знаєте як викрутитися. :)

А що вам не ясно?

Які тут можуть бути до мене притензії? Якщо ви не здатні зрозуміти словникове визначення, то це не значить, що я погано роз'яснюю.

Зображення

А Ви знаєте, Ви праві - це символ Сонця, Марсу та ображеної планети Плутон, яку чомусь причислили до астероїдів. :)

Я обстоюю думку, що це тризуб.

Давайте рахувати відмінності між свастикою і тризубом на цьому символі.

У свастики чотири загнутих кінці в один бік.
У цього символа два.
У нацистської свастики кінці загнуті по годинниковій стрілці, у цього символа проти.
Цей символ золотистого кольору, як тризуб, а не чорного, на противагу свастиці.
Відмінностей від свастики - 4

У тризуба вістря, два загнутих вгору і один по центру.
У цього символа теж два вістря, тільки одне загнуте до низу.
Отже відмінність від тризуба - 1

Висновок, цей симовл більше схожий на тризуб ніж свастику.

Повідомлення відредагував Zhooook: 15.03.2009 – 03:50

• 0

#754 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 09:10

Перегляд дописуZhooook (15.03.2009 03:32) писав:

Ви сказали, що знаєте важливіші проблеми. Це звучало як протиставлення. Чи не так? :)

"Більш важливо" > "менш важливо".
"Менш важливо" <> "неважливо".

Пропоную піти до школи та підучити українську мову, бо Ви вже явно забули навіть що таке протиставлення. Або навмисне намагаєтесь виплутатись таким чином з дурної ситуації в яку потрапили.

Прошу ще раз відповісти :D , що приносить БІЛЬШУ шкоду країні — 300 років окупації ворожою державою (з Голодоморами, репресіями, нищенням інтеліґенції), чи сьогоднішній стан медицини й освіти?

Звісно сьогоднішній стан медицини й освіти.
А своє вміле користання 12 прийомами ведення газетних дискусій користуйтесь десь в іншому місці, проти тих, хто їх не знає.
  • 0

#755 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 10:07

Може Ви, шановний пане -=VJ=- , нарешті відкриєте всім своє личко? Чи тільки я один на форумі не знаю, з якою поважною особою розмовляю? :ggggg: Якщо так, то звиняйте, я на форум рідко заходжу, а культурним життям :D , на жаль, в силу життєвих обставин :) у мене немає можливості глибоко цікавитись.

Я може навіть після Ваших признань перед Вами шапку зніму, навіть може попрошу вибачення :ggggg: за минулі грубощі у Вашу сторону :) Судячи з тих даних, котрі я у Вас помітив, Ви не проста птиця. :lol:

Може після ваших признань врешті стане всім зрозуміло чому Ви так стараєтесь для жулі... :D
Я ж то догадуюсь... ;)

Повідомлення відредагував Slav: 15.03.2009 – 10:15

• 0

#756 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 11:15

Перегляд дописуSlav (15.03.2009 10:07) писав:

Може Ви, шановний пане -=VJ=- , нарешті відкриєте всім своє личко? Чи тільки я один на форумі не знаю, з якою поважною особою розмовляю? :ggggg: Якщо так, то звиняйте, я на форум рідко заходжу, а культурним життям :D , на жаль, в силу життєвих обставин :) у мене немає можливості глибоко цікавитись.

Я може навіть після Ваших признань перед Вами шапку зніму, навіть може попрошу вибачення :ggggg: за минулі грубощі у Вашу сторону :) Судячи з тих даних, котрі я у Вас помітив, Ви не проста птиця. :lol:

Може після ваших признань врешті стане всім зрозуміло чому Ви так стараєтесь для жулі... :D
Я ж то догадуюсь... ;)
О! До нас птиці злітаються. Навіть форумер "Свободи" тут. Ось Ви нам будете пояснювати що до чого. :)

Повідомлення відредагував yushchenko: 15.03.2009 – 11:16

• 0

#757 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 15.03.2009 – 11:18

Ти подивись на ці простирадла всі ці символи ,щось символізують хороше в основному. Візьми книгу з історії і подивись про свастику,що вона означає, нема часу тобі все розжовувати , свастика це в основному оберіги доречі тризуб який ти використовуєш тоже свастика доречі не Українська вона появилася в Україні разом з княгиньою Ольгою. Це її оберіг в Україні вона ним помічала свої володіння.

Повідомлення відредагував Егор.економист: 15.03.2009 – 11:27

• 0

#758 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 11:21

Перегляд дописуЕгор.економист (15.03.2009 11:18) писав:

Ти подивись на ці простирадла всі ці символи ,щось символізують ХОРОШЕ В ОСНОВНОМУ. ВІЗЬМИ КНИГУ З ІСТОРІЇ І ПОДИВИСЬ ПРО СВАСТИКУ,ЩО ВОНА ОЗНАЧАЄ, НЕМА ЧАСУ ТОБІ ВСЕ РОЗЖОВУВАТИ , СВАСТИКА ЦЕ В ОСНОВНОМУ ОБЕРІГИ....
Ще раз, пане. Серп і молот є знаряддями праці. Цей факт робить комуністичну символіку хорошою?
  • 0

#759 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 15.03.2009 – 11:29

Я просто до того, що сама свастика нічого поганого не несе проблема в людях які її використовують
  • 0

#760 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 11:59

Я обстоюю думку, що це тризуб.

Давайте рахувати відмінності між свастикою і тризубом на цьому символі.

У нацистської свастики кінці загнуті по годинниковій стрілці, у цього символа проти.
"Сва́стика (санск. svastika (स्वस्तिक)) — стародавній символ у вигляді рівнораменного хреста із загнутими на 90° вліво, або вправо раменами, що зустрічається у багатьох культурах."
Тобто, загнутість кінців в ту чи іншу сторону не робить з свастики "несвастику". Обертання проти часової стрілки означає зло.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних