Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#721 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.03.2009 – 22:55

Перегляд дописуyushchenko (14.03.2009 20:55) писав:

Тобто Ви визнаєте деяку нацистську забарвленність СНПУ ("Свободи") в минулому. Вже непогано, продовжуйте. :)

Ну, добре, поїхали, раз Ви так просите.

"Всеукраїнське об'єднання "Свобода" боротиметься за встановлення в Україні суспільно-політичного ладу, основу якого становитиме український народ як природна категорія і виняткова вартість."

Це ж що виходить...Український народ виняткова вартість, а інші ж що? Не варті?

"...Змагальний аспект спорту, протиставлення, що відбуваються під час змагань, на "своїх" і "чужих", стимулює патріотичні почуття. Відомі спортсмени стають національними героями..."

:D No comments.

Ніякої нацистської символіки я не визнаю. Я теж проти будь-якого перебування жидів, негрів в Україні! Хто йа? Йа нацист?

Щодо вашої цитати основу якого становитиме український народ як природна категорія і виняткова вартість."

Хай, знаю людей із СНПУ, Патріот України, Уна-Унсо, КУН - то що серед своїх переконань - куди вони дінуться пане ющенко???
  • 0

#722 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 23:16

Перегляд дописуyushchenko (14.03.2009 11:50) писав:

Свастика значить символ Сонця. То що ця політична організація провадить ідеологію Сонця?

Мушу нагадати, що за ХХ століття цей "символ Сонця" набув іншого значення. І якщо він присутній на символіці політичної організації, то означає її нацистський нахил, а ніяк не Сонце. Власне тому він заборонений.
В ім*я цього "символу Сонця" спалювали дітей в пічках Освенціму. Свастика зараз вже, є символом нацизму, найбільш людиноненавистницької ідеології. І ці дитячі виправдання "Сонцем" є нічим іншим , як обманом громадськості.
Пане Ющенко, погодьтеся, що через Гітлера було б несправедливо заборонити індійську свастику, і забрати трипільські глечики і українські вишиванки з музеїв. Тим більше, що наша свастика має стільки ж спільного з нацистською, скільки спільного має з ісламізмом малюнок місяця на тих же глечиках. Дякувати, що символи мають свою чітку форму. Символ нацизму - це чорна свастика у білому колі певного розміру і встановленої форми.
Особисто я ношу свастику не тому, що я нацист, я навіть не поклоняюся Сонцю чи иншим світилам. А тому, що таким чином я засвідчую повагу до свого роду і гордість за його давність. Це дійсно вражае, адже можливо 7000 років тому по цій самій землі ходив мій пращур, змінилося все навколо, але мій зв'язок з ним зберігся у цьому символі.

Перегляд дописуyushchenko (14.03.2009 12:56) писав:

Така свастика на синьо-жовтому тлі, що була у "Свободи" забруднює ідею українського націоналізму. Тому люди з Росії чи Сходу України вважають українських націоналістів НАЦИСТАМИ. До сих пір. Отже, на кого працює така символіка? ....
Ющенко, я згоден з тобою, що символ є провокативним, якщо він дійсно більше схожий на нацистську свастику.
В Україні було багато різних варіянтів сварги, які можна використати без гострих асоціяцій з нацизмом.
Якщо саме такий знак вирішили вибрати, значить хотіли просто спровокувати український націоналізм.

Але виступати проти самого символу - це не що инше як демонстрація вузьколобости і браку освіти в людини, єдиним джерелом знань якої є совєтські мультфільми.
З'їздь у Трипілля, відвідай ті два музеї. Сварга уже давно широко використовується на етнофестивалях і без усяких натяків на нацизм. Це не страшно, якщо ти відстав від життя, погано, якщо твій мозок не здатен аналізувати і сприймати інформиацію самостійно.

Перегляд дописуyushchenko (14.03.2009 20:55) писав:

Ну, добре, поїхали, раз Ви так просите.

"Всеукраїнське об'єднання "Свобода" боротиметься за встановлення в Україні суспільно-політичного ладу, основу якого становитиме український народ як природна категорія і виняткова вартість."

Читай так всі народи - вартість, український народ - виняткова вартість.

Коли спробуєш ще щось розшифровувати (настільки по-ідіотськи перекручувати), то будь ласка побережи мої нерви.

Якщо я кажу, що моя мати для мене виняткова і я її люблю, це не значить, що всіх я зневажаю. З логікою ти явно ніколи не дружив.

Повідомлення відредагував Zhooook: 14.03.2009 – 23:21

• 0

#723 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 14.03.2009 – 23:18

Перегляд дописуZhooook (14.03.2009 23:08) писав:

Але виступати проти самого символу - це не що инше як демонстрація вузьколобости і браку освіти в людини, .
Ну-ну! А де ж я виступав проти самого існування символу? Наведи приклади з моїх дописів чи як.
Йдеться про зображення свастики на прапорах політичної організації, що зовсім не глечик.

Перегляд дописуZhooook (14.03.2009 23:16) писав:

Читай так всі народи - вартість, український народ - виняткова вартість.
Молодець, тобто краща вартість ніж інші народи? Яка це така виняткова вартість? Не зрозумів, поясни.
  • 0

#724 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 23:19

Пан yushchenko вважає "Свободу" нацистами які працюють на росію. Можна було б зрозуміти таку думку як думку про непряму роботу на росію. Ну тобто щось на кшталт: "Вони своєю нацистською риторикою роблять велику послугу росії бо дискредитують націоналістичні ідеї, якими прикриваються". Та ж ні, пан yushchenko напряму називає їх агентами ФСБ. Значить працюють таки прямо. Але в такому випадку не ясно, які вони нацисти, коли взагалі - то все маскарад. Логічніше в такому випадку було б казати, що вони агенти ФСБ, які псують наш націоналізм нацистськими гаслами. Але ж якщо подивится тоді на інші націоналістичні об*єднання України, і порівняти гасла і таке інше, то не важко буде помітити, що "Свобода" не більші "нацисти" ніж інші. Єдина відмінність останньої - у рейтингу, який більший за інші і поступово збільшується, чого
не скажеш за інші націоналістичні об*єднання. Чи не тому "Свободівці" стали "нацистами", що можуть бути загрозою для ліберальних монстрів, які до того так смачно користали правий електорат. Пан yushchenko написав, що сам націоналіст, так тоді хай прямо скаже, яка сила в Україні - істинно націоналістична. Просвітить нас, заблудлих у побрехеньках українських нацистів з ФСБ. Адже, сподіваюсь, пан, не робить з цього таємниці. Але чесно кажучи, для мене така композиція: українські нацисти служать в ФСБ - не здається логічною. Дійсно, тут маємо два зла, але вони навряд чи поєднувані. І справді український нацист мав би ненавидіти кацапів, вважати їх якимись унтерменшен, і таке інше. Яка ж тут співпраця. російська сучасна ідеологія - той же фашизм, але абсолютно непоєднуваний з потенційним українським нацизмом, якого як такого в нас нема на щастя.
  • 0

#725 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.03.2009 – 23:21

Перегляд дописуZhooook (14.03.2009 22:42) писав:

Коли я запитав, які проблеми ви вважаєте важливішими, то ви назвали мене мажором.

Звісно. Якщо Ви їх не бачите - значить мажор з ідеальним забезпеченим життям.

Стосовно проблем - стан системи освіти та стан здоров"я народу в мільйон раз важливіші за проблеми, які педалює Тягнибок.
  • 0

#726 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 23:26

Перегляд допису-=VJ=- (14.03.2009 23:21) писав:

Звісно. Якщо Ви їх не бачите - значить мажор з ідеальним забезпеченим життям.

Стосовно проблем - стан системи освіти та стан здоров"я народу в мільйон раз важливіші за проблеми, які педалює Тягнибок.
Та питання не в тому, що Тягнибок педалює не все і не те що треба, а в тому, що інші взагалі нічого не педалюють! Окрім знахабнілого продовження розкрадання і знищення країни. :) :D
  • 0

#727 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 23:26

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (14.03.2009 23:19) писав:

Пан yushchenko вважає "Свободу" нацистами які працюють на росію. Можна було б зрозуміти таку думку як думку про непряму роботу на росію. Ну тобто щось на кшталт: "Вони своєю нацистською риторикою роблять велику послугу росії бо дискредитують націоналістичні ідеї, якими прикриваються".
Хмм...Ви йдете в правильному напрямку. Це , що Ви сказали далеко не все.
  • 0

#728 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.03.2009 – 23:27

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (14.03.2009 23:26) писав:

Окрім знахабнілого продовження розкрадання і знищення країни. :) :D

Конкретно Вас сильно обікрали?
  • 0

#729 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 23:28

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (14.03.2009 23:26) писав:

Та питання не в тому, що Тягнибок педалює не все і не те що треба, а в тому, що інші взагалі нічого не педалюють! Окрім знахабнілого продовження розкрадання і знищення країни. :) :D
Угу, Тягнибок ангел з крилами, він красти не буде.
  • 0

#730 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 23:28

Перегляд дописуyushchenko (14.03.2009 23:26) писав:

Хмм...Ви йдете в правильному напрямку. Це , що Ви сказали далеко не все.
Не годится виривати з контексту заради підгонки. :D :) :lol:
  • 0

#731 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 23:30

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (14.03.2009 23:28) писав:

Не годится виривати з контексту заради підгонки. :D :) :lol:
Це, що вирвано є закінченим твердженням. Можете виривати з моїх текстів, нема проблем.
  • 0

#732 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.03.2009 – 23:31

Перегляд допису-=VJ=- (14.03.2009 23:27) писав:

Так! Шо за Жуля 13% на імпорт товарів ввела?

Тобто відніміть мій прибуток плюс зарплатню, ми гинем? геноцид на очах
  • 0

#733 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 23:37

Перегляд допису-=VJ=- (14.03.2009 23:21) писав:

Поясніть, будь-ласка, як проблеми, які піднімає Тягнибок заважають вирішенню проблем з освітою і станом здоров'я?
Зокрема, як українська мова у школах та ВНЗах заважає освіті, а марші УПА впливають на стан медицини в Україні.
  • 0

#734 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 23:40

Перегляд допису-=VJ=- (14.03.2009 23:27) писав:

І вас теж обікрали. Лічно лічно. А ви що не помітили??? Ви ж розумна людина, що видно з дописів! Я навіть на таке і відповідати не ХОЧУ. Вважайте, що в мене не знайшлося доказів. :) :lol: :D

Повідомлення відредагував GhulbeddinHekmatiar: 14.03.2009 – 23:42

• 0

#735 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 23:41

Перегляд дописуZhooook (14.03.2009 23:37) писав:

Поясніть, будь-ласка, як проблеми, які піднімає Тягнибок заважають вирішенню проблем з освітою і станом здоров'я?
Зокрема, як українська мова у школах та ВНЗах заважає освіті, а марші УПА впливають на стан медицини в Україні.
Ееее нє! Ти спочатку поясни "виняткову вартість", а потім вже тобі пояснення будуть давати. В очередь! Все по порядку, нема чого з теми зіскакувати.

Повідомлення відредагував yushchenko: 14.03.2009 – 23:46

• 0

#736 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 23:48

Перегляд дописуyushchenko (14.03.2009 23:41) писав:

Ееее нє! ти спочатку поясни виняткову вартість, а потім вже тобі пояснення будуть давати. В очередь! Все по порядку, нема чого з теми зіскакувати.
Про зіскакування. Я питався вас, як ви націоналіст, щоб ви назвали справжню націоналістичну силу! Це перше. Друге: Ви вирізали мою думку так, щоб показати для коменту лише те, що зручно. Саме цей трюк - некрасівий, а не сам факт вибору з маси. Бо це тіпа, хтось скаже: "Я - гімно, якщо погоджусь ...", а ви виріжете: "Я - гімно", і будете торжествувати.
  • 0

#737 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 23:51

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (14.03.2009 23:48) писав:

Про зіскакування. Я питався вас, як ви націоналіст, щоб ви назвали справжню націоналістичну силу!.
Справжньою націоналістичною силою в свій час була ОУН, вона свастик не виставляла на прапори, не визнавала ніякої виняткової вартості українського народу, а боролась за демократичний устрій майбутньої держави.
  • 0

#738 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 23:52

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (14.03.2009 16:11) писав:

Пане, ви про шо? :D Я вам про тризуб той пост написав. А за свастику я висловився раніше.
Ви ж самі казали, нагадали козі смерть... :) :lol: :ggggg:

Повідомлення відредагував Zhooook: 15.03.2009 – 00:00

• 0

#739 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 23:56

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (14.03.2009 23:48) писав:

Про зіскакування. Я питався вас, як ви націоналіст, щоб ви назвали справжню націоналістичну силу! Це перше. Друге: Ви вирізали мою думку так, щоб показати для коменту лише те, що зручно. Саме цей трюк - некрасівий, а не сам факт вибору з маси..
Чому ж трюк? Вперед, вирізайте. Де тут в правилах написано , що не можна вирізати. Ваш допис складається з тверджень, які самі по собі є закінченими логічними ланцюжками. Чи я щось наплутав?

Перегляд дописуZhooook (14.03.2009 23:52) писав:

Чи ж самі казали, нагадали козі смерть... :D :) :lol:
Пан Жук, Ви так і не пояснили "виняткову вартість", а ну блесніть кількістю сірої речовини. :ggggg:

Повідомлення відредагував yushchenko: 14.03.2009 – 23:54

• 0

#740 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 00:00

Перегляд дописуyushchenko (14.03.2009 23:51) писав:

Справжньою націоналістичною силою в свій час була ОУН, вона свастик не виставляла на прапори, не визнавала ніякої виняткової вартості українського народу, а боролась за демократичний устрій майбутньої держави.
Хахаха. Та ви наївний, хоча й хитрий. Колись жив такий хвільосохв - Сократ. Класний був чувак, за правду був... Я вас питаю за ЗАРАЗ, якщо ви "не пойняли". А от стосовно ОУН, то якраз у них деякі перегуки з фашизмом таки були. Подивіться хоча б у відомому підручнику з історії України Субтельного. Але це не страшно що були, бо не можна міряти те що було тоді в ідеології з нинішнім часом. Колись до гітлера, фашизм взагалі не вважався страшним.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних