Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#641 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 12.03.2009 – 17:11

Гульбене, але якщо у партії кінцева мета це не просто здобуття влади, а й втілення націоналістичних засад, то вона повинна це реалізовувати. Партія це велика спільнота людей, які вже є достатнім ресурсом. А що зробив Тягнибок, окрім тявкання на москалів і жидів? Чи він якось сприяв поширенню націоналізму, пропаганді, популяризації українського?
Я не бачив реальних кроків.

Повідомлення відредагував Zhooook: 12.03.2009 – 17:12

• 0

#642 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.03.2009 – 17:24

Перегляд дописуZhooook (12.03.2009 17:11) писав:

Гульбене, але якщо у партії кінцева мета це не просто здобуття влади, а й втілення націоналістичних засад, то вона повинна це реалізовувати. Партія це велика спільнота людей, які вже є достатнім ресурсом. А що зробив Тягнибок, окрім тявкання на москалів і жидів? Чи він якось сприяв поширенню націоналізму, пропаганді, популяризації українського?

Я знаю що вони дуже часто організовують конференції про УПА і т.д.Доречі в 7них дуже хороша "школа" майбутніх апаратників!
  • 0

#643 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 повідомлень

Відправлено 12.03.2009 – 20:15

Перегляд дописуZhooook (12.03.2009 17:11) писав:

Ну для початку, щоб щось реалізовувати, треба мабуть владу здобути, чи не так. А звинувачувати, що нічого не роблять, коли тієї влади немає - це якось не переконливо і не чесно. А стосовно тявкання. По-перше - тявкають у кацапів, у нас гавкають. А по-друге - це дуже розпливчасте поняття. Так усе називають, що не подобається з тих чи інших причин. Без зайвої балаканини скажу, що мені не чується "тявкання" у їхніх виступах/висловах які мені траплялись. А хтось чує. Комусь Юля гавкає, комусь - Ющенко. Такі висловювання - це необ*єктивна і емоційна оцінка, і не більше того.

P.S. Мій нік називається GhulbeddinHekmatiar.
  • 0

#644 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 12.03.2009 – 20:59

GhulbeddinHekmatiar
Ну добре. Є таке поняття у "Свободи" , як "корінна нація". Яким чином збираються визначати корінність чи ні тої чи іншої людини? Будуть аналізи збирати, а потім робити дослідження ДНК? Абсурд. І таких абсурдних тез багато. Більше того - вони впритул межують з фашизмом, не кажучи вже про свастику, що раніше була присутня на лого (емблемі) СНПУ (раніше так партія називалась).
  • 0

#645 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 12.03.2009 – 21:43

Перегляд дописуyushchenko (12.03.2009 20:59) писав:

GhulbeddinHekmatiar
Ну добре. Є таке поняття у "Свободи" , як "корінна нація". Яким чином збираються визначати корінність чи ні тої чи іншої людини? Будуть аналізи збирати, а потім робити дослідження ДНК? Абсурд. І таких абсурдних тез багато. Більше того - вони впритул межують з фашизмом, не кажучи вже про свастику, що раніше була присутня на лого (емблемі) СНПУ (раніше так партія називалась).
Бугага. Який знайомий натяк на нацистів! Я вам відповім, що такий термін як "корінна нація" є не тільки у "Свободи", але й в ООН, ЮНЕСКО і взагалі в міжнародній практиці, науці (етнологія, етнографія, історія, географія, етносоціологія і купа інших поважних наук) це - загальноприйнятне і зрозуміле поняття. Жонглюють ним лише інтарнаціоналісти-кацапошовіністи колишнього СССР. І повірте для визначення корінності нації аналізи ДНК окремо взятих людей не потрібні. Корінна нація - це нація, яка виникла і сформувалась на цій території. Тож встановлюється це науками, які вивчають етногенез націй. А взагалі, на закиди про "вимірювання черепів" і відповідати було б не треба, це - примітивно. "Свобода" - це права партія, і ніякого стосунку до націонал-соціалізму вона не має. До нього значно більший стосунок мають комунізм, і імпершовіністична ідеологія нинішньої росії, яку можна називати по-різному, але суть - одна. Ну а щодо свастики. Дуже шкода, що нацисти використовували цей древній індо-європейський символ. Мені він подобається. І знову ж, залишається лише пошкодувати з того, з чим він нині асоціюється. Та не все що свастика - то нацисти. В Індії, де у великій кількості можна зустріти свастику, що теж усі нацисти? Свастика за внутрішнім змістом - це не гакенкройц. Судити про ідеологію партії треба, мабуть, в першу чергу за словами і вчинками її представників, а не за тим, нащо схожий був символ, який колись використовувався попередником цієї партії.
  • 0

#646 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 12.03.2009 – 22:04

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (12.03.2009 22:43) писав:

Бугага. Який знайомий натяк на нацистів! Я вам відповім, що такий термін як "корінна нація" є не тільки у "Свободи", але й в ООН, ЮНЕСКО і взагалі в міжнародній практиці
,...визнається виключне право корінної нації нав*язувати своє панування над іншими етносами в ООН? Це щось нове.

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (12.03.2009 22:43) писав:

Ну а щодо свастики. Дуже шкода, що нацисти використовували цей древній індо-європейський символ. Мені він подобається. І знову ж, залишається лише пошкодувати з того, з чим він нині асоціюється. Та не все що свастика - то нацисти. В Індії, де у великій кількості можна зустріти свастику, що теж усі нацисти? Свастика за внутрішнім змістом - це не гакенкройц.
Ну а чому власне свастика, а не інші древні символи? Наприклад просто хрест, чи там зірку, зображення єгипетського бога Хнума. Чому взято за символ індійский знак, схожий на свастику? Доречі вона в багатьох країнах заборонена і не викликає сумніву, що власне символізує.
  • 0

#647 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 12.03.2009 – 23:00

Перегляд дописуyushchenko (12.03.2009 22:04) писав:

,...визнається виключне право корінної нації нав*язувати своє панування над іншими етносами в ООН? Це щось нове. Ну а чому власне свастика, а не інші древні символи? Наприклад просто хрест, чи там зірку, зображення єгипетського бога Хнума. Чому взято за символ індійский знак, схожий на свастику? Доречі вона в багатьох країнах заборонена і не викликає сумніву, що власне символізує.
А що таке "нав*язувати своє панування над іншими етносами"? Це ж просто УЖОСНАХ! Тягнибок що, закликає зробити з росіян рабів чи шо ? :happytwo: Забезпечити реальне функціонування української мови і дати відсіч намаганням цьому зашкодити, наприклад, - може це "панування над етносами"? Чи притомна зовнішня політика, а не підлизування задів - це "панування над етносами"?
Чи боротьба (справжня, не вдавана) з кланово-олігархічними угрупованнями які витягли з України вже все - це "панування над етносами"? Не меліть дурниць! А ВИКЛЮЧНЕ право корінній нації на СВОЇЙ землі потрібне одне - право на забезпечення власного існування як окремішньої одиниці. Ніде більше це право не можливе, як на власній землі, саме того УСІ нації, кому цінна своя самоідентичність (більшість) таке право залишають за собою залізно, і нікого не послухають, і горло за це право перегризуть. У всіх інших правах усі нації представлені на якійсь території - рівні. Німці мають виключне право у Німеччині, а турки - ні. У турків є Туреччина для цього. Кожній нації - своя держава, де ця нація корінна. Свободу народам, свободу людині - це гасло націоналістів аж ніяк не узгоджується з гаслами нацистів. Тож не треба ліпити горбатого до стінки. Усі нації, крім затурканих загарбниками націй, які й живуть як бидло цінують це право. А право це В ООН реалізавне у багатьох документах ООН. І немає тут ніяких відкриттів. Напиклад право на суверенітет на своїй території - це ж право дається корінній нації. Бо як не так, то тоді українські росіяни, наприклад, могли б сказати, що суверенітет належить їм, і того треба приєднатися до росії. Ой, я й забув, вони якраз так і кажуть.
А стосовно свастики. Та і в нас вона заборонена. Тож використовуваний символ міг лише нагадувати. Тобто увімкни фантазію, і Тягнибок видасться на диво схожим до гітлера...
  • 0

#648 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.03.2009 – 23:17

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (12.03.2009 20:15) писав:

Ну для початку, щоб щось реалізовувати, треба мабуть владу здобути, чи не так.

Не так. У кожної людини є влада, просто межі її різні. І для того, аби щось зробити, зовсім не обов"язково, щоб її межі дорівнювали кордонам країни - можна почати з міста, району, ба навіть власного будинку. Щось почато? Не чую і не бачу.

Перегляд дописуyushchenko (12.03.2009 20:59) писав:

Більше того - вони впритул межують з фашизмом, не кажучи вже про свастику

Що вже тоді про мене казати - у мене їх аж дві...
  • 0

#649 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 12.03.2009 – 23:25

Перегляд допису-=VJ=- (12.03.2009 23:17) писав:

Не так. У кожної людини є влада, просто межі її різні. І для того, аби щось зробити, зовсім не обов"язково, щоб її межі дорівнювали кордонам країни - можна почати з міста, району, ба навіть власного будинку. Щось почато? Не чую і не бачу.
Та я й казав за владу як таку, а не тіке за владу на всіх теренах. От наприклад, чув краєм вуха, що у Тернополі мали бути вибори, де "Свобода" мала гарні шанси. Та щось там не вийшло. І хто б це міг завадити у демократичній країні проведенню виборів, які мали бути проведені? Отакий він - "демократичний" шлях приходу до влади.
  • 0

#650 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.03.2009 – 23:41

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (12.03.2009 23:25) писав:

Та я й казав за владу як таку, а не тіке за владу на всіх теренах. От наприклад, чув краєм вуха, що у Тернополі мали бути вибори, де "Свобода" мала гарні шанси. Та щось там не вийшло. І хто б це міг завадити у демократичній країні проведенню виборів, які мали бути проведені? Отакий він - "демократичний" шлях приходу до влади.

Та де, Свобода подала до суду, врезультаті суд постановив провести вибори до Тернопільської облради

http://novynar.com.ua/politics/58842

Цікаво апеляцію подалиі хто подаватиме? ))
  • 0

#651 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.03.2009 – 23:47

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (12.03.2009 23:25) писав:

Та я й казав за владу як таку

Чудово. У них цілком досить влади, аби без приходу в депутати облради навести лад в тому ж Тернополі. Організувати безкоштовну юридичну допомогу. Боротися з ЖЕКами за нормальну роботу. Слідкувати за порядком, викривати корупціонерів, проводити вишколи для підлітків.
От вони намагались пройти в Київміськраду та в мери Києва. Хто з них вирішив, що у них є шанси? Когось з них хоч раз бачили на місцях боротьби із незаконними забудовами, де місцеві жителі інколи б"ються до крові? Хтось з них додумався організувати групу боротьби з паркувальниками? Дідька лисого - вони стєпні тільки кричати "дайте нам владу і ми зробимо вам щастє", більш нічого. Але дякую, у нас такі вже при владі є, поки що і цих досить.
  • 0

#652 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 12.03.2009 – 23:49

Перегляд дописуbamik (12.03.2009 23:41) писав:

Та де, Свобода подала до суду, врезультаті суд постановив провести вибори до Тернопільської облради
Цікаво апеляцію подалиі хто подаватиме? ))
Ну й харашо! От і побачимо, що з того вийде. Але от вам і доказ дій. Бо на цьому етапі "Свободі" чи іншій правій партії - ДІЯТИ, означає боротися за владу. А стосовно апеляції, то якийсь спротив буде обов*язково.
  • 0

#653 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.03.2009 – 23:49

Перегляд дописуMarcos (7.03.2009 12:46) писав:

якої значної...о тих 2 % чи скільки там. дуже багато
Це близько 920 тис. людей. Для України це немало.
  • 0

#654 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.03.2009 – 23:52

Перегляд дописуБлискавиця (12.03.2009 23:49) писав:

Це близько 920 тис. людей. Для України це немало.

178 660 - не більше, і не менше.
Бажання приписати щось, чого нема, навряд чи піде в плюси партії та її прихильників.
  • 0

#655 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 12.03.2009 – 23:56

Перегляд допису-=VJ=- (12.03.2009 23:47) писав:

Чудово. У них цілком досить влади, аби без приходу в депутати облради навести лад в тому ж Тернополі. Організувати безкоштовну юридичну допомогу. Боротися з ЖЕКами за нормальну роботу. Слідкувати за порядком, викривати корупціонерів, проводити вишколи для підлітків.
От вони намагались пройти в Київміськраду та в мери Києва. Хто з них вирішив, що у них є шанси? Когось з них хоч раз бачили на місцях боротьби із незаконними забудовами, де місцеві жителі інколи б"ються до крові? Хтось з них додумався організувати групу боротьби з паркувальниками? Дідька лисого - вони стєпні тільки кричати "дайте нам владу і ми зробимо вам щастє", більш нічого. Але дякую, у нас такі вже при владі є, поки що і цих досить.
Кумедно, влада яка зобов*язана це робити хай собі одпочиває чи горлянки собі перекушує, а політичне об*єднання хай вдягає спецодяг, і мете вулиці, годує безпритульних, і бореться з космічними прибульцями, що заполонили столичні кабінети влади. Може їм іще і пологи піти у лікарні приймати!
  • 0

#656 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 13.03.2009 – 00:23

Ну для початку, щоб щось реалізовувати, треба мабуть владу здобути, чи не так.
Ні, не так, я вже казав, сама спільнота людей - це вже ресурс. Можна проводити агітацію, поширення українських ідей, організацію фестивалів, згуртовувати націоналістичну молодь. І для цього не потрібно мати владу. Дивіться як це наприклад робить Скрипка у царині культури. Але він один і він не політик, у нього нема партії.
У Тягнибока є партія і люди, і на що він направив свою діяльність? Вони витратили гроші і зусилля на розклеювання агіток в транспорті з написом: НЕПРАВИЛЬНО: відкрийте задній прохід, ПРАВИЛЬНО: відчиніть задні двері. Це сприяє пробудженню нації? Або: "Матюки перетворюють тебе на москаля". Це сприяє піднесенню статуса української мови, від якої вже і Львів'яни відмовляються? НІ! Це все більше схоже на цирк.
Організація ходи на 14 жовтня потрібна річ, але це знову таки задоволення для тих, хто уже обізнаний з питанням. А що зробили для того, щоб ота сіра малоросійська маса дізналася правду?
Правильно, наклеїли листівки про задній прохід. Оце й напрямок і результат їхньої діяльности.

У партї Тягнибока або дурні патріоти, або розумні московсьі маріонетки.

Хоча для нас це не має такого значення, нам все одно є сенс віддавати а нього голос, бо кращого поки що нема.

P.S. Мій нік називається GhulbeddinHekmatiar.
Пробачте, але коли ви так називалися, то мусили усвідомлювати чим це обернеться.
Для мене це набір літер.
Козаки не ображалися коли їх називали прізвиськами, тому вам нема чого ображатися, що я ваш нік спрощую.

Стосовно свастики, то це символ сонця. І ніякий не індійський, а наш, український. Археологічні знахідки з цим символом в Україні набагато давніші. Ним рясниться трипілоьська кераміка. Він також застосовувався в народній вишивці.

"Один з найдавніших прикладів вжитку знаку свастики в Україні відноситься до Пізньопалеолітичної доби (35.000 - 11.000 перед Р.Х.)"

Перші індійські символи 4 000 р до РХ.

http://www.geocities...historical.html

Повідомлення відредагував Zhooook: 13.03.2009 – 00:32

• 0

#657 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 13.03.2009 – 00:32

Перегляд дописуZhooook (13.03.2009 00:02) писав:

Ні, не так, я вже казав, сама спільнота людей - це вже ресурс. Можна проводити агітацію, поширення українських ідей, організацію фестивалів, згуртовувати націоналістичну молодь. І для цього не потрібно мати владу. Дивіться як це наприклад робить Скрипка у царині культури. Але він один і він не політик, у нього нема партії.
У Тягнибока є партія і люди, і на що він направив свою діяльність? Вони витратили гроші і зусилля на розклеювання агіток в транспорті з написом: НЕПРАВИЛЬНО: відкрийте задній прохід, ПРАВИЛЬНО: відчиніть задні двері. Це сприяє пробудженню нації? Або: "Матюки перетворюють тебе на москаля". Це все більше схоже на цирк.
Організація ходи на 14 жовтня потрібна річ, але це знову таки задоволення для тих, хто уже обізнаний з питанням. А що зробили для того, щоб ота сіра малоросійська маса дізналася правду?
Правильно, наклеїли листівки про задній прохід. Оце й напрямок і результат їхньої діяльности.
У партї Тягнибока або дурні патріоти, або розумні московсьі маріонетки.
Хоча для нас це не має такого значення, нам все одно є сенс віддавати а нього голос, бо кращого поки що нема.
Розумієте, усім не вгодиш. Якщо ви націоналіст, та вам не подобається, як працюють у "Свободі", то може ви підіть до них, і висловіться з приводу правильних, на вашу думку, кроків. Адже ви теж - ресурс. Або хоча б напишіть їм.

Цитата

Це сприяє піднесенню статуса української мови, від якої вже і Львів'яни відмовляються?
Ну тут мабуть не вина агіток Тягнибока. Якщо такі львів*яни існують - то вони просто уроди-PIZDIUKY. Але казати: "Он бачте. Що він робить? Ніц. А львів*яни ж навіть вже від української мови відмовляються!" - це не аргумент у оцінці дій партії. Такі факти - скоріш свідчення нашої нежиттєздатности як нації.

Цитата

Пробачте, але коли ви так називалися, то мусили усвідомлювати чим це обернеться.
Для мене це набір літер.
Козаки не ображалися коли їх називали прізвиськами, тому вам нема чого ображатися, що я ваш нік спрощую.
А хто сказав, що я образився. Не знаю, чи тягну я на козака, та я не образився. Скоріш - це було уточнення, бо на мою думку, прізвисько вийшло не дуже схоже на джерело з якого пішло. А сенс там все ж є.
А щодо свастики, Ви б краще це довели до пана, який дуже наляканий од неї, бо як я казав, вона мені подобається. А от що вона індійська не казав. Казав - що індоєвропейська. Але ж ми теж індоєвропейці, ба навіть живемо на прабатьківщині усіх індоєвропейців.

Повідомлення відредагував GhulbeddinHekmatiar: 13.03.2009 – 00:36

• 0

#658 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 13.03.2009 – 00:48

Цитата

Розумієте, усім не вгодиш. Якщо ви націоналіст, та вам не подобається, як працюють у "Свободі", то може ви підіть до них, і висловіться з приводу правильних, на вашу думку, кроків. Адже ви теж - ресурс. Або хоча б напишіть їм.
Те що я нічого корисного не роблю не виправдовує Свободу. Коли ми говоримо про якогось політика і аргументи на виправдання його бездіяльности закінчуються, некоректно казати - не подобається, зроби сам краще. Так усяка критика зайде в тупик, навіть янукович виявиться патріотом.
Я навів конкретні приклади не для того, щоб просто засвідчити його бездіяльність, а щоб був привід задуматися, чому в людини дії не відповідають гаслам. Якщо він нічого не може зробити маючи партію і купу прихильників, то не зможе і в парламенті.
Але я все одно за нього голосуватиму, якщо буде можливість.
Тобто тоді, коли втрата мого голосу через непрохідну партію не загрожуватиме приходом зеків до влади.
В инших випадках я не ризикуватиму.
  • 0

#659 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 13.03.2009 – 01:04

Перегляд дописуZhooook (13.03.2009 00:48) писав:

Те що я нічого корисного не роблю не виправдовує Свободу. Коли ми говоримо про якогось політика і аргументи на виправдання його бездіяльности закінчуються, некоректно казати - не подобається, зроби сам краще. Так усяка критика зайде в тупик, навіть янукович виявиться патріотом.
Я навів конкретні приклади не для того, щоб просто засвідчити його бездіяльність, а щоб був привід задуматися, чому в людини дії не відповідають гаслам. Якщо він нічого не може зробити маючи партію і купу прихильників, то не зможе і в парламенті.
Але я все одно за нього голосуватиму, якщо буде можливість.
Тобто тоді, коли втрата мого голосу через непрохідну партію не загрожуватиме приходом зеків до влади.
В инших випадках я не ризикуватиму.
Ну і номерок у вашого поста.
Я не закликав вас ставати до створення свого націоналістичного руху, а запропонував звернутися з критикою дій до сили, яку за гасла ви підтримуєте, а за дії - ні. Іще, вказав, що ваші висновки про бездіяльність, не усіма можуть бути сприйняті як цілком обгрунтовані. А щодо тієї тези, мовляв голосуватиму, як у них голосів буде досить - то це, як я вже відзначав раніше, - програшний варіант. Де ж ті голоси будуть, коли потенційний віддавач цих голосів чекатиме якогось дива самонакопичування голосів. Один український поет написав просто шалено точно і красиво: "Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти". Я й сам тохи раніше вважав, що треба почекати тих голосів, та ситуація нині, не залишає іншого вибору як ризикувати. Інакше постійно обиратимемо комсомольців-рятівників нації під приводом - "ліш би нє била вайни".
  • 0

#660 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.03.2009 – 07:50

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (12.03.2009 23:56) писав:

Кумедно, влада яка зобов*язана це робити хай собі одпочиває чи горлянки собі перекушує

Читаєте неуважно

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (12.03.2009 23:56) писав:

політичне об*єднання хай вдягає спецодяг, і мете вулиці, годує безпритульних, і бореться з космічними прибульцями, що заполонили столичні кабінети влади. Може їм іще і пологи піти у лікарні приймати!

І дурниці вигадуєте.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних