Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#621 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.03.2009 – 00:32

Це напевно найбільш популістична партія після БЮТ і ЄЦ в державі - читав програму - де економіка, утопічна зовнішня політика, питання які ставляться першочерговими розколють народ і не можуть бути проведені...Хоча вважаю що частина націоналістів повинна бути представлена в парламенті (3-5%)...Якщо Свобода напише нормальну програму то яб можливо проголосував за неї а так махання кулаками перед Росією це просто смішно - конструктиву треба!
  • 0

#622 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 07.03.2009 – 07:31

Підтримую Вас Зуммере в основному!
Та є ще одне але.
Пугало оголотілого націоналізму усе-таки необхідне, щоб не стати другою Росією.
Та й Схід навис і готовий хлинути в будь-яку стабільну країну.

Але ми самі внутрішньо до цього не готові
В нас фактично ніколи не було рабства, -захопимо полоненого, - та живи собі, місця усім вистарчить
Чим усе закінчувалось відомо.
  • 0

#623 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.03.2009 – 07:31

Перегляд дописуZoomerMan (7.03.2009 00:32) писав:

Якщо Свобода напише нормальну програму то яб можливо проголосував за неї а так махання кулаками перед Росією це просто смішно - конструктиву треба!

навіщо? <_< Там же головне завдання - махати кулаками перед Росією, щоб у неї був завжди напоготові образ "клятого хохла-бандерівця, який вішає москалів на площах, гвалтує їх жінок і п'є кров їх немовлят", проти якого можна будувати державну політику щодо всієї країни. Та й в новинах для своїх теж зручно показувати.
Одним словом - з часів УПА тактика не змінилась: ті ж самі перевдягнені партизани завше користуються попитом в Кремлі.
  • 0

#624 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.03.2009 – 12:01

Але вони все одно мають бути представлені в Раді, тому що вони відображають настрої значної частини України.
  • 0

#625 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 07.03.2009 – 12:46

Перегляд дописуБлискавиця (7.03.2009 12:01) писав:

Але вони все одно мають бути представлені в Раді, тому що вони відображають настрої значної частини України.
якої значної...о тих 2 % чи скільки там. дуже багато
  • 0

#626 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.03.2009 – 12:57

мені не подобається їхня спекуляція на патріотичних почуттях і образі Степана Бандери. На передвиборчій агітації в Тернополі вони на кожному плакаті ставили його фото. На одному навіть зобразили його дуже схожим на Гітлера. В мене був шок. Після того моя мінімальна симпатія до цієї партії зникла. Гарна піар компанія, мінімум точних реальних цілей. Хоча хто з політиків такі цілі тепер ставить...та й навіщо, їх всерівно не виконують.

Та й фото Тягнибока на плакатах чомусь мене лякає. Страшний він там. На екстрасенса більше схожий, ніж на політика.

Ну розчарована в політиках, виборах...вибачайте за таку критику. Сподіваюся прихильники партії сприймуть її як конструктивну.
  • 0

#627 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 07.03.2009 – 14:29

Перегляд дописуAmili (7.03.2009 12:57) писав:

мені не подобається їхня спекуляція на патріотичних почуттях і образі Степана Бандери. На передвиборчій агітації в Тернополі вони на кожному плакаті ставили його фото. На одному навіть зобразили його дуже схожим на Гітлера. В мене був шок. Після того моя мінімальна симпатія до цієї партії зникла. Гарна піар компанія, мінімум точних реальних цілей. Хоча хто з політиків такі цілі тепер ставить...та й навіщо, їх всерівно не виконують.

Та й фото Тягнибока на плакатах чомусь мене лякає. Страшний він там. На екстрасенса більше схожий, ніж на політика.

Ну розчарована в політиках, виборах...вибачайте за таку критику. Сподіваюся прихильники партії сприймуть її як конструктивну.
підтримую землячку <_< Розчарувалсь у лідерах Свободи а найперше в Тягнибоку, в політиці, яку вони проводять...і як факт - голосувати нема за кого
  • 0

#628 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.03.2009 – 15:02

Їхній електорат то захід бо на заході більше треба апелювати до нац цінностей (люди краще сприймають) а схід там більше цікавиться соц проблемами от і вних там підтримка нульова...Проблема Своболди в тому що вони занадто загрались в патріотизм от якби вони щось і про економіку говорили о тоді б вони щось і на сході взяли...
А те що Тягнибок на екстрасенса подібен то всі лідери націоналістичних партій такі....
  • 0

#629 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 07.03.2009 – 22:46

Перегляд дописуD1m{@} (6.03.2009 21:50) писав:

Замість того, щоб розпочати зміни-корінні реформи в Україні, ваш Ющенко почав воювати з Юлію Тимошенко. І це при тому, що вона його привела до влади. Без неї, він не був би Президентом. А зараз він розбалансував систему влади і кожна гілка влади зясовує стосунки. Він має найнижчий рейтинг серед колишніх президентів в історії України. За його допомогою, наша країна все більше і більше котиться в прірву, погіршується рейстинг довіри до України. Замість того, щоб відступитися і відмовитись від виборів, він ципляється за любю можливість утриматись при ній. Заради цього він готовий довести Україну до банкрутства і ввести пряме правління президента без проведення виборів.
Примітивна БЮТівська риторика, спрямована на дискредитацію Ющенка. Вам шановний голову попелом засипали і ви не можете зрозуміти справжньої природи політичних процесів у нашій державі.
  • 0

#630 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.03.2009 – 23:19

Перегляд дописуkatapulta (7.03.2009 22:46) писав:

Примітивна БЮТівська риторика

О, правильно, katapulta, бийте ворога його ж зброєю. Тепер вже D1m{@} бютівський фанат :angry1:
  • 0

#631 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 08.03.2009 – 00:01

Примітивна БЮТівська риторика
Уточнення: бютівсько-свободівська
  • 0

#632 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 08.03.2009 – 19:42

Примітивна БЮТівська риторика, спрямована на дискредитацію Ющенка. Вам шановний голову попелом засипали і ви не можете зрозуміти справжньої природи політичних процесів у нашій державі.

Ющенко ніхто не дикридитує, він сам себе дикридитує. А стосовно бютівській риторики, вм вже палицю перегнули. Замість того, щоб працювати в одній команді, прищавий почав знищувати, принижувати свого опонента. При цьому, він нахабно використовує адмін ресурс для своїх цілей. Це вже офтоп... короче. Ющенко - ганьба, зрадник! Він зрадив мільйонів людей, і в тому числі мене. Поки свобода для мене єдина альтернатива. Щоб там не казали!
  • 0

#633 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 09.03.2009 – 11:09

Подобається утопія від Свободи? :angry1: Ну помрій помрій...
  • 0

#634 Gemini

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 повідомлень
  • Місто:Тернопільщина

Відправлено 09.03.2009 – 18:55

Свобода - це єдина сила, яка може щось змінити в цьому ЗООПАРКУ
http://www.svoboda.org.ua/"]http://www.svoboda.org.ua/[/post]
  • 0

#635 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 15:28

Перегляд допису-=VJ=- (7.03.2009 07:31) писав:

навіщо? :cool2: Там же головне завдання - махати кулаками перед Росією, щоб у неї був завжди напоготові образ "клятого хохла-бандерівця, який вішає москалів на площах, гвалтує їх жінок і п'є кров їх немовлят", проти якого можна будувати державну політику щодо всієї країни. Та й в новинах для своїх теж зручно показувати.
Одним словом - з часів УПА тактика не змінилась: ті ж самі перевдягнені партизани завше користуються попитом в Кремлі.
А ви ті часи УПА знаєте. Ви б певно обісралися у першій серйозній ситуації в ТІ ЧАСИ. Розглагольствуєте про "перевдягнених партизанів". А ви шо лазили по лісах взимку з гнилими ногами в ТІ ЧАСИ. Чи кожної миті були готові розстріляти свого побратима, ховаючись в криївці, якщо прийдуть нквдисти. Ви гарний знавець, мабуть. Вони кулаками махали на росію, а ви язиком махаєте про то шо ніколи не знали. Я теж не знав, та я не обсираю людей, які робили вчинки гідні називатися героїчними. А кому потрібні ті вчинки? Тим хто їх цінить. Не совкам же галімим, звісно. Думати, що українські націоналісти усіх часів - зациклені на росії - це з боку наших обивателів - комплекс меншовартости перед кацапами, а з їхнього боку - манія величі. Та українським націоналістам - глибоко насрать на росію. Вони про неї ЗМУШЕНІ говорити лише коли та лізе зі своїм свинячим рилом у нашу хату. Говорити, і давати відсіч цьому, усіма можливими на той час методами. А інші ж просто чухаються, плямкають, гендлюють на всі боки. А ще лякають націоналізмом. Націоналізм - це здоровий глузд націїї, - нинішній режим - його безглуздя. Адепти нинішнього режиму усіх кольорів і відтінків - просто затюкані люди, що на відміну від тих же прибалтів, масово, так і не зрозуміли, яка їм потрібна влада. От і бОвтаємся у цих помаранчевих помиях з голубими переливами. Усі.
  • 0

#636 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 11.03.2009 – 15:54

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (11.03.2009 16:28) писав:

А ви ті часи УПА знаєте. Ви б певно обісралися у першій серйозній ситуації в ТІ ЧАСИ. Розглагольствуєте про "перевдягнених партизанів". А ви шо лазили по лісах взимку з гнилими ногами в ТІ ЧАСИ.
Тягнибок лазив. Щось по його вікові - занадто добре зберігся.

Націоналізм - це здоровий глузд націїї, - нинішній режим - його безглуздя.
А з цим згідний. Тільки хто Вам сказав , що Тягнибок справжній націоналіст? Відколи це націоналісти були антисемітами і шовіністами?
Щось Ви самі заплутались пане. Читайте літературу, хоча б інтернет-сторінки відмінні від офіційного сайту "Свободи".

Вони кулаками махали на росію, а ви язиком махаєте про то шо ніколи не знали.
А Тягнибок значить кулаками не маше, він реально бореться з імперією. Напевно по ночам відкопує кулемет і мочить москалів.

Повідомлення відредагував yushchenko: 11.03.2009 – 16:02

• 0

#637 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.03.2009 – 16:02

по оптуванню..
1. так
2. ні
3. націоналістична партія...
в невеликій кількості я б впустив їх в парлдамент, заради розваги.. з задоволенням би подивився як Тягнибок бив би писок наприклад Шуфричу та іншим....

а от допускати їх до Законотворення наразі не погоджуюсь..
Я б віддав їм такі комітети як Охорона минулої спадщини.. Ось там би хлопці і на свому місці би були, і нічого не просрали би.. ( якщо б не розікрали :cool2:
  • 0

#638 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 16:15

Перегляд дописуivansstef (11.03.2009 16:02) писав:

в невеликій кількості я б впустив їх в парлдамент, заради розваги.. з задоволенням би подивився як Тягнибок бив би писок наприклад Шуфричу та іншим....

Він чотири роки був в парламенті - і щось не пригадую, щоб він там комусь бив писок.
А законотворча діяльність - аж цілих два десятки законопроектів, і усі "про неприйнятність".
  • 0

#639 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.03.2009 – 16:37

Перегляд допису-=VJ=- (11.03.2009 16:15) писав:

Він чотири роки був в парламенті - і щось не пригадую, щоб він там комусь бив писок.
А законотворча діяльність - аж цілих два десятки законопроектів, і усі "про неприйнятність".

так багато хто і БІЛЬШЕ ніж чотири роки, і толку з них ніякого, але не про те мова..
мова про ТЕПЕРІШНІЙ час, коли є велике орзчарування усіх трьох лідируючих політсилах...
Це, так би мовити казка на новий лад би вийшла...
  • 0

#640 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 16:49

Перегляд дописуyushchenko (11.03.2009 15:54) писав:

Тягнибок лазив. Щось по його вікові - занадто добре зберігся.А з цим згідний. Тільки хто Вам сказав , що Тягнибок справжній націоналіст? Відколи це націоналісти були антисемітами і шовіністами?
Щось Ви самі заплутались пане. Читайте літературу, хоча б інтернет-сторінки відмінні від офіційного сайту "Свободи". А Тягнибок значить кулаками не маше, він реально бореться з імперією. Напевно по ночам відкопує кулемет і мочить москалів.
Та ладно, не перекручуйте. Я казав про УПА, бо згадувалось УПА ("з часів УПА нічого не змінилося"). Я не знаю шо Тягнибок антисеміт і шовініст. У нас антисеміти усі хто навіть поцікавиться "дивним" дисбалансом представництва націй у ВР наприклад, і взагалі серед "еліти" так би мовити та реальним розподілом у країні. І шовіністом називають якщо наголошуєш на нахабстві кацапів і їхніх прихвоснів. Реальному нахабстві. Чи може нема тих прихвоснів чи нахабства? З виступів Тягнибока, і його колег не знайшов згаданих ознак. Та я не хочу рекламувати Тягнибока, я не агітатор за партії хай які вони класні. Я прихильник ідеї, просто висловлююсь, а кому симпатизувати і кого обирати - це особиста справа кожного. І до речі, я ще не був на їхньому сайті.
Ви кажете, що я заплутався, а самі пишете такі рядки: "А Тягнибок значить кулаками не маше, він реально бореться з імперією. Напевно по ночам відкопує кулемет і мочить москалів." Це ж брєд. Що тут коментувати? Я ж казав, справжньому українському націоналісту байдуже до росії, і не байдуже до національних інтересів СВОЄЇ країни. Нехай це буде не Тягнибок, просто уявна потенційна справжня націоналістична сила. Що вона має зараз робити? Боротися за владу. В разі успіху - втілювати плани з відродження/відбудови/розбудови/підняття з колін/тощо України. Прагматично, з розрахунком на результат. І не треба кулеметів, кулаків, москалів.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних