Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#601 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.11.2008 – 09:13

Перегляд дописукусти (9.11.2008 09:58) писав:

нічого собі! :ggggg: Ви знаєте про що заздалегіть знав Тягнибок !?! круто...
далі.. людина яка йде у політику і хоче чогось досягнути повинна вірити у свою перемогу !
І НАОСТАНОК : коли ми вже зрозуміємо що вибори даються щоб обирати найкращих! а не тих що пройдуть ! :lol: !
Навіть я знав що Свобода не пройде. Якщо Тягнибок цього не знав - то він поганий політик. далі... людина, яка йде в політику повинна реально оцінювати свої шанси (створити партію в США і вірити що вона виграє вибори - це такий же ідіотизм, як вірити нашим політикам). НАОСТАНОК: а що Свобода найкраща??? :gryzin:
  • 0

#602 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 09.11.2008 – 09:47

Перегляд дописуMisercord (9.11.2008 09:13) писав:

Навіть я знав що Свобода не пройде. Якщо Тягнибок цього не знав - то він поганий політик. далі... людина, яка йде в політику повинна реально оцінювати свої шанси (створити партію в США і вірити що вона виграє вибори - це такий же ідіотизм, як вірити нашим політикам). НАОСТАНОК: а що Свобода найкраща??? :gryzin:
дуже спрощуєте!!
Так Свобода краща !! А Ви хіба не знали??? :ggggg:
  • 0

#603 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 09.11.2008 – 14:46

Перегляд дописукусти (9.11.2008 09:47) писав:

дуже спрощуєте!!
Так Свобода краща !! А Ви хіба не знали??? :gryzin:
По їх діяльності на місцях цього не скажеш. Чим вона краща?

Повідомлення відредагував Rush: 09.11.2008 – 14:47

• 0

#604 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень

Відправлено 09.11.2008 – 16:49

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (8.11.2008 22:14) писав:

Угу! Ці ліберали мають дуже багато націоналістичних ідей в програмі, то вже , якщо не проходиш в парламент- то віддай голоси НУ, вийде ліпше ніж нічого!
З якого переляку треба віддавати голоси своїм ідейним ворогам?
Тільки на тій підставі, що у лібералів зустрічаються в програмі націоналістичні гасла, які вони не виконують?
  • 0

#605 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 11.11.2008 – 13:53

Перегляд дописуRush (9.11.2008 15:46) писав:

я живу в Києві та буваю, час від часу, у Хмельницькому, там Свобода у місцевих огранах не представлена.
тим не менш, Свобода єдина політична сила, яку я бачив на ділі в позавиборчий час ! Цим і краща..
  • 0

#606 Бамблбі

Писар

• Користувачі
  • 415 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 06.03.2009 – 20:24

Перегляд дописуRush (9.11.2008 14:46) писав:

Принаймі вже тим, що займаються українізацією як простого народу, так і депутатів.
В облраді Ірина Фаріон організувала хвилинки культури мовлення, в маршрутках і дитсадках плакати як правильно розмовляти... І то при тому, що партія не спонсорується жодним мільярдером...
  • 0

#607 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.03.2009 – 20:40

Перегляд дописуANдрій (6.03.2009 20:24) писав:

то при тому, що партія не спонсорується жодним мільярдером...

Мені ще поки що ніхто не зміг відповісти, звідки ж у них гроші. Враховуючи таку таємничість, з'являються відповідні думки про те, що ці джерела такі, що їх краще не світити. Наприклад Кремль, якому дуже важливо мати в Україні таке "опудало" для своїх цілей. <_<
  • 0

#608 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 06.03.2009 – 20:50

Перегляд допису-=VJ=- (6.03.2009 21:40) писав:

Мені ще поки що ніхто не зміг відповісти, звідки ж у них гроші. Враховуючи таку таємничість, з'являються відповідні думки про те, що ці джерела такі, що їх краще не світити. Наприклад Кремль, якому дуже важливо мати в Україні таке "опудало" для своїх цілей. <_<
А навіщо їм гроші з Кремля? Зараз вже й грошей шанувальників вистачить. :ggggg:
  • 0

#609 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 20:57

Перегляд дописуyushchenko (6.03.2009 20:50) писав:

А навіщо їм гроші з Кремля? Зараз вже й грошей шанувальників вистачить. :ggggg:

Цікаво.

Проста арифметика - для виборів потрібно мати щонайменше 512 500 гривень для застави + гроші на власне передвиборчу кампанію, а це теж немаленькі гроші.
Проголосувало за Свободу останнього разу 178 660 чоловік. Отже кожен з них скинувся щонайменше по три гривні лише на заставу? <_<

Питання до шанувальників: ви скидалися, і якщо так - то по скільки?
  • 0

#610 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • 429 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 21:00

Перегляд допису-=VJ=- (6.03.2009 20:40) писав:

Наприклад Кремль, якому дуже важливо мати в Україні таке "опудало" для своїх цілей. :ggggg:

Ви вже встигли обмінятися мінусами з вами пане -=VJ=-. Я так розумію Ви прихильник тьоті Юлі? Ну-ну.
А стосовно фінансування ВО Свободи кримлем - ви вже напевно злузду зїхали. Я не бачу в цьому логіки. Ви ще один представник брехунів, які намагаються зіпсувати рейтинг єдиної про - української партії. Ще скажіть що її фінансує пан Фіртиш <_<
Московія завжди боролася проти українських націоналістів, національної свідомості українців. А ви вже граєте під їх дудку. Я це сприйняв ваш допис, приклад, як і образу в свою сторону. Я є членом партії.
  • 0

#611 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 21:04

Перегляд дописуD1m{@} (6.03.2009 21:00) писав:

А стосовно фінансування ВО Свободи кримлем - ви вже напевно злузду зїхали.

Це вже образа, прошу зауважити. Вітаю, Ви вже показали слабкість своєї позиції.

Я не бачу в цьому логіки.

Сам Кремль зараз теж кричить, що не бачить логіки, коли його звинувачують в створенні груп "псевдо-УПА", які нищили населення.

Я є членом партії.

Ваші проблеми. Наприклад я не є членом жодної партії - надто люблю самостійність. А Ви влізли - будете колись довго відмиватись <_<
  • 0

#612 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 21:04

Перегляд дописуD1m{@} (6.03.2009 22:00) писав:

Ви вже встигли обмінятися мінусами з вами пане -=VJ=-. Я так розумію Ви прихильник тьоті Юлі? Ну-ну.
А стосовно фінансування ВО Свободи кримлем - ви вже напевно злузду зїхали. Я не бачу в цьому логіки. Ви ще один представник брехунів, які намагаються зіпсувати рейтинг єдиної про - української партії. Ще скажіть що її фінансує пан Фіртиш <_<
Московія завжди боролася проти українських націоналістів, національної свідомості українців. А ви вже граєте під їх дудку. Я це сприйняв ваш допис, приклад, як і образу в свою сторону. Я є членом партії.
Ви ж казали, що ні в яких політиків не вірите...якщо я не помиляюсь.

А як Ви прокоментуєте таке? -Витяг з офіційної програми партії: "...ВО "Свобода" підтримує ідею побудови української держави як унітарної країни. Партія - за повернення Криму статусу області, шляхом проведення в Криму Всекримського(!) референдуму з цього питання...."

Угу, і кримчани проголосують за скасування автономії :ggggg:

Повідомлення відредагував yushchenko: 06.03.2009 – 21:11

• 0

#613 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 21:08

Перегляд дописуyushchenko (6.03.2009 21:04) писав:

Ви ж казали, що ні в яких політиків не вірите...якщо я не помиляюсь.

Аякже, писав, всього лише в листопаді
А тепер бачте, вже член партії <_<
  • 0

#614 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • 429 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 21:10

Цитата

А Ви влізли - будете колись довго відмиватись

Відмиватись від чого?

Цитата

Вітаю, Ви вже показали слабкість своєї позиції.

Може і показав але Ви не маєте права своїм прикладом і без фактів звинувачувати Свободу в нечистому фінансуванні. Щодо попереднього вашого допису стосовно фінансування. Я особисто 50 гривень плачу членських внеськів.

Цитата

А тепер бачте, вже член партії

Може вам ще назвати номер партійного білета? Якщо не вірите.

Повідомлення відредагував D1m{@}: 06.03.2009 – 21:10

• 0

#615 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 21:19

Перегляд дописуD1m{@} (6.03.2009 22:10) писав:

Відмиватись від чого?

Може і показав але Ви не маєте права своїм прикладом і без фактів звинувачувати Свободу в нечистому фінансуванні. Щодо попереднього вашого допису стосовно фінансування. Я особисто 50 гривень плачу членських внеськів.

Може вам ще назвати номер партійного білета? Якщо не вірите.
Спаліть. Думаю СБУ такого довго не терпітиме.
  • 0

#616 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • 429 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 21:22

Перегляд дописуyushchenko (6.03.2009 21:19) писав:

Спаліть. Думаю СБУ такого довго не терпітиме.

Себе спаліть фанатик політичного трупа.
  • 0

#617 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 21:27

Перегляд дописуD1m{@} (6.03.2009 22:22) писав:

Себе спаліть фанатик політичного трупа.
Ви переконаєтесь в моїх словах, і що прикро - таких тисячі, які віддають свій патріотичний голос ФСБешному проекту.

Шкода, що Ви ніби до політики маєте безпосереднє відношення і настільки наївний. Я не фанатик, я просто обираю з того всього бруду найменш брудніше, щоб не голосувати проти всіх - заклик до анархії.

Ви так і не пояснили цього постулату ВО "Свобода": Витяг з офіційної програми партії: "...ВО "Свобода" підтримує ідею побудови української держави як унітарної країни. Партія - за повернення Криму статусу області, шляхом проведення в Криму Всекримського референдуму з цього питання...."

Повідомлення відредагував yushchenko: 06.03.2009 – 21:38

• 0

#618 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • 429 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 21:50

Цитата

Ви так і не пояснили цього постулату ВО "Свобода": Витяг з офіційної програми партії: "...ВО "Свобода" підтримує ідею побудови української держави як унітарної країни. Партія - за повернення Криму статусу області, шляхом проведення в Криму Всекримського референдуму з цього питання...."

Це читав в програмі, і я мушу зізнатися, що проведення рефереднуму не підтримую. Щоб скасувати автономію, я вважаю спочатку потрібно збільшити там військову присутність, і взяти під арешт лідерів сепаратистів. Якщо потрібно, деяких з них розстріляти в показових процесах. Поставте мене до влади, і я наведу там порядок <_<

Цитата

Я не фанатик, я просто обираю з того всього бруду найменш брудніше, щоб не голосувати проти всіх - заклик до анархії.

Віддаючи свій голос за Ющенко, і ви ще раз відчуєте розчарування. Замість того, щоб розпочати зміни-корінні реформи в Україні, ваш Ющенко почав воювати з Юлію Тимошенко. І це при тому, що вона його привела до влади. Без неї, він не був би Президентом. А зараз він розбалансував систему влади і кожна гілка влади зясовує стосунки. Він має найнижчий рейтинг серед колишніх президентів в історії України. За його допомогою, наша країна все більше і більше котиться в прірву, погіршується рейстинг довіри до України. Замість того, щоб відступитися і відмовитись від виборів, він ципляється за любю можливість утриматись при ній. Заради цього він готовий довести Україну до банкрутства і ввести пряме правління президента без проведення виборів. Це ганьба! Я не проти президенської форми правління - я за. Але потрібно конституційний лад
  • 0

#619 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 21:50

Перегляд дописуyushchenko (6.03.2009 21:27) писав:

Я не фанатик, я просто обираю з того всього бруду найменш брудніше, щоб не голосувати проти всіх - заклик до анархії.

Не старайтесь - хіба не бачите за цим бризканням слиною, що нас з Вами звинувачує в фанатизмі якраз самий непримиренний фанатик, для якого будь-який сумнів щодо предмету обожнювання вже вартий такої масштабної істерики <_<

Перегляд дописуyushchenko (6.03.2009 21:27) писав:

Ви так і не пояснили цього постулату ВО "Свобода":

Та, дрібні розбіжності - це таке. Чого варте лише бажання контролювати ледь не кожен чих громадянина :ggggg:

Запровадити єдину систему біометричного контролю (база даних відбитків пальців, сітківки ока тощо) у зв'язку з загрозою міжнародного тероризму.
  • 0

#620 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 22:04

Перегляд дописуD1m{@} (6.03.2009 22:50) писав:

Це читав в програмі, і я мушу зізнатися, що проведення рефереднуму не підтримую. Щоб скасувати автономію, я вважаю спочатку потрібно збільшити там військову присутність, і взяти під арешт лідерів сепаратистів. Якщо потрібно, деяких з них розстріляти в показових процесах. Поставте мене до влади, і я наведу там порядок <_<
Угу, будете вести кожного кримчанина на референдум під прицілом пістолета. Добре збігаються Ваші погляди з "демократичним" напрямком "Свободи".
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних