Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#521 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.05.2008 – 10:40

Перегляд дописуolmos (28.05.2008 11:33) писав:

Тягнибок себе скомпроментував

Чим?
  • 0

#522 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 12:31

Перегляд дописуolmos (28.05.2008 11:33) писав:

...Тягнибок себе скомпроментував хай йде гуляти.. (А їхню наліпку я біля столу приліпив, надто сподобалась).
Це чи не єдина партія, яка себе не скомпрометувала. Бо ще не була у владі...
А те, що Тягнибок назива речі своїми іменами, а жидів жидами - за це йому респект.
  • 0

#523 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 28.05.2008 – 14:10

Довго тримався і принципово не дописував у політику. Але про "Свободу" і український правий рух загалом мушу висловитись. Бо не можу лишатися байдужим до того, в якому жалюгідному стані зараз знаходяться українські національні партії. Одразу зауважу - до "Свободи" ставлення у мене дуже суперечливе і навіть прохолодне. Але один беззаперечний факт потрібно визнати. Стратегічну лінію "Свобода" обрала правильну. Тягнибок і його соратники усвідомили, що партія може підняти рейтинг лише беручи активну самостійну участь у будь - яких виборах, доносячи свою позицію. Послідовно ведучи свою лінію і демонструючи самостійність, "Свобода" міцніє з кожними виборами, набирає чимдалі більше голосів. На недільних виборах до Київради уже набрала понад 2% і навіть обійшла "Нашу Україну". Тобто майже подолала бар'єр. І залишила далеко позаду своїх конкурентів на правому полі - НРУ, УНП, УП та інших. Результати останніх вибарчих кампаній дають підстави зробити, можливо, не дуже втішний для мене, але об'єктивний висновок Поступово "Свобода" перетворюється на найпотужнішу партію правого табору. Це єдина націоналістична партія, у якої я сьогодні бачу політичну перспективу. Переконаний, незабаром "Свобода" пройде до парламенту. Перевага "Свободи" - яскравий лідер та участь у виборах як самостійного суб'єкта з чіткою ідеологічною позицією. Мені дуже прикро це визнавати, але "старі" національно - демократичні партії (Рух, УНП), прихильником яких я завжди був, остаточно маргіналізувалися. Блок з різношерстною "Нашою Україною" у підсумку став для цих партій братньою політичною могилою, з якої вони вже, схоже, не піднімуться. Єдиний шанс для них зараз - визнати лідерство "Свободи" і спробувати створити з нею Національний блок, що міг би потім перетворитися в потужну праву партію. Але на практиці я в такий варіант не вірю.
Про плюси "Свободи" я сказав достатньо. Тепер поясню, чим мені ця партія не подобається і чому я поки не готовий голосувати за неї.
1. Партія аж надто зациклена на проблемах історичної та національної справедливості. Тобто я жодним чином не заперечую, скажімо, проти потреби визнання УПА чи засудження злочинів комунізму. Це важливо. І у програмі правої партії ці завдання, безперечно, повинні бути. Але мені дуже не подобається, що крім цього "Свобода" фактично більше нічого не пропонує! Адже державне життя не може обертатися навколо самих лише мовно - культурних проблем (хоча вони й важливі)! Чому ж націоналізм розуміється так спрощено?! Чи хтось знає, що планує робити "Свобода" для підтримки малого та середнього бізнесу чи, наприклад, створення нових робочих місць? Складається таке враження, що їм просто нема чого запропонувати, бракує реальних фахівців. Чи варто за таку партію голосувати?
2. Надто агресивна риторика. Мені взагалі дуже не подобається коли робиться наголос на етнічному походженні. Можна не бути етнічним українцем, але щиро любити свою Батьківщину і багато робити для неї. Так само навпаки. Тому "свободівцям" варто бути поміркованішими, робити акцент не на етнічність, а на політичний націоналізм.
3. Загалом в діяльності "Свободи" забагато явного популізму і демагогії. Це також дуже відштовхує.
Якщо "Свобода" зуміє зробити свою програму поміркованішою, змістовнішою і конструктивнішою, відмовиться від ксеноіобських замашок, у неї є всі шанси зайняти зайняти праву електоральну нішу і стати потужною партією зі стабільним представництвом у парламенті.
  • 0

#524 olmos

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 28.05.2008 – 14:53

Перегляд дописуbamik (28.05.2008 11:40) писав:

Чим?
сотник правильно зрозумів чим, кажуть "що у розумного на умі...." то у Тягнибока на язиці. Я "поруч" з ним бути не хочу. Окрім тоговін надто старанно лає всіх підряд, у такій справі як будівництво держави без союзників не обійтись тому для мене він двічі некомпетентний. І врешті третє - реально те що я бачу він грає на руку "регіонам". Хочеш лаяти Юльку , лай але роби це так щоб у дурнях був бандюкович, а ні то йди з пляжу.
  • 0

#525 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 15:08

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (28.05.2008 15:10) писав:

... Мені взагалі дуже не подобається коли робиться наголос на етнічному походженні. Можна не бути етнічним українцем, але щиро любити свою Батьківщину і багато робити для неї. Так само навпаки. Тому "свободівцям" варто бути поміркованішими, робити акцент не на етнічність, а на політичний націоналізм....
Сьогодні майже нема етнічно чистих українців, як і "істиних арійців". Нажаль це міф. Хоч якась пра-пра-прабабця, а з ляхом або москалем згрішила.
Тому робити наголос в політиці на чистоту етнічного походження - це ретроградство. Гітлер робив - і чим закінчив?
Ідея "українсткості" в політиці повинна спиратись перш за все на ідейні та культурні традиції, а не на чистоту крові.
  • 0

#526 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 16:07

В США, щоб іноземцю стати громадянином треба знати державну мову і скласти іспит з історії. В прибалтійських країнах потрібно належати ще до національности країни.
Чом б нам не взяти за взірець.

Тягнибока бачимо таке:
"Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватиметься тільки тим особам, що народилися в Україні або є етнічними українцями."
Тобто громадянство визначається не тільки за походженням, а й за народженням.

Те що у своїй агітації Свобода намагається відірвати голоси у БЮТ і НУ, а не в Черновецького і Януковича виглядає дійсно підозріло.

Спільними діями з БЮТ рейтинг НУ вже й так впав до непрохідного бар'єру. Тоді постає питання: хто кому ворог чи приятель?
  • 0

#527 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.05.2008 – 16:13

Перегляд дописуolmos (28.05.2008 15:53) писав:

Окрім тоговін надто старанно лає всіх підряд, у такій справі як будівництво держави без союзників не обійтись тому для мене він двічі некомпетентний. І врешті третє - реально те що я бачу він грає на руку "регіонам". Хочеш лаяти Юльку , лай але роби це так щоб у дурнях був бандюкович, а ні то йди з пляжу.
А що хтось з наших можновладців заслуговує на оцінку принаймі задовільно???
Суцільний популізм за останні 12 років. Українцю з середніми доходами нема куди вкласти гроші: люди довіряють валюті, землі і нерухомості.
Хто буде розвивати фондовий ринок щоб люди інвестували кошти у власну економіку? Уряд повинен працювати, ВРУ приймати закони і виправляти старі.
В КРАЇНІ ПОТРІБНО ПРОСВЕСТИ БАГАТО РЕФОРМ, а у можновладців як то кажуть і кінь не валявся.
  • 0

#528 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.05.2008 – 16:41

Цитата

Хочеш лаяти Юльку , лай але роби це так щоб у дурнях був бандюкович, а ні то йди з пляжу.

Не бачу логіки в підіграванні одним чи іншим лібералам. Всіх у пічку.
  • 0

#529 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.05.2008 – 17:44

Багато недоліків у ВО "Свобода". але тільки завдяки недолікам вона хоч якось помітна. У інших правих політичних сил немає недоліків і немає популярності. От такі то парадокси. В Україні надзвичайно багато різних лівих з величезними недоліками, і вони набирають більше половини голосів. БЮТ і НУНС - центристи, також мають багато недоліків але менше ніж у лівих і рейтинг менший. А праві політичні сили непомітні. У нас працює тільки негативна реклама, тільки негатив помічають, і за нього голосують. Тож щоб голосувати за правих, на них треба побільше вилити бруду. Наприклад так, як з Бандерою - як всі відразу рвонули за нього голосувати (і у нас на форумі теж), хоча в основному знайомі лише з антирекламою від комуняк...

Отож, якщо не ВО "Свобода", то хто тоді? З правих ми більш нікого не знаємо... Може варто всім скинутись і самим себе критикувати?
  • 0

#530 olmos

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 29.05.2008 – 15:11

неправда, от і сьогодні біля Леніна мітингують під прапорами УНП, УНА-УНСО, РУХ.
СВОБОДА - відпочиває......
Шкода УНА-УНСО у 2002-му репресували, а їх керівник на "тепле місце" пішов....
  • 0

#531 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 30.05.2008 – 12:51

Щодо заяв, мовляв Свобода відтянує голоси в НУНС от вам маленький анекдот:

"Наша Україна" - технічний блок, який фінансується грошима Рината Ахметова, мета якого відтягнути голоси у ВО "Свобода".)))

Вибори в Києві доказази, що нунсу приходить повний крах.

От опитування львів’ян 20 травня:

Цитата

Відповідно до результатів опитування, найбільше львів’ян на виборах до міської ради Львова проголосували б за БЮТ – 41,8%, це на 6% більше, аніж у березні. За «Свободу» проголосували б 15% респондентів (у березні рейтинг партії становив 7,5%), а за партію НСНУ – 11,4%.
http://zik.com.ua/ua...08/05/20/136857

"Нехай ми йдемо малими кроками, але до великої мети"(с) Тягнибок
  • 0

#532 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.05.2008 – 14:10

Теж вбачаю "Свободу" - як найбільшу ультраправу силу України в майбутньому. Хоча, звичайно, хотілося, щоби праві сили об"єдналися. Але з суто українською амбіційністю наших політиків це, мабуть, неможливо.

Щодо популізму "Свободи", то усі партії та рухи займаються популізмом - люди ж ведуться на таке...
  • 0

#533 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 30.05.2008 – 16:05

Цитата

вбачаю "Свободу" - як найбільшу ультраправу силу України
- ВО Свобода ще далеко не ультра. Просто найпомітніша права. А без популізму є праві, але ми їх не помічаємо. То як жалітися на популізм ВО Свобода? Без негативу їх би ніхто незнав.
  • 0

#534 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.06.2008 – 15:06

20 червня на Верецькому перевалі відбулося перейменування пам'ятника 1100-ліття отримання угорцями нової батьківщини на монумент покаяння угорського народу за злочини фашистів під час окупації краю угорцями в 1939-1944 рр. Про це повідомляє прес-служба Закарпатської обласної організації ВО Свобода. Над монументом встановили державний герб України - тризуб, а також меморіальну дошку з написом "Вічна пам'ять героям України - карпатським Січовикам. З вибаченням від угорського народу."

Виникає риторичне запитання - чим "ВО Свобода" відрізняється від "Євразійського союзу молоді"...
  • 0

#535 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 23.06.2008 – 15:41

То хоч би написав, яким боком вони до того памятника... Я щось не зрозумів ні сенсу того памятника, ні відношення ВО "Свобода" до нього.
  • 0

#536 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.06.2008 – 15:48

Перегляд дописуDarkLordVillis (23.06.2008 16:41) писав:

То хоч би написав, яким боком вони до того памятника... Я щось не зрозумів ні сенсу того памятника, ні відношення ВО "Свобода" до нього.

Я думав і так зрозуміло - "перейменовувала" саме "Свобода".
  • 0

#537 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 23.06.2008 – 15:53

Перегляд допису-=VJ=- (23.06.2008 16:48) писав:

Я думав і так зрозуміло - "перейменовувала" саме "Свобода".

З Просвітою та церквою напару?
http://www.vosvoboda...o/ukr_txt004229

Походу все офіційно, просто Свобода собі заслуги приписує))
  • 0

#538 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.06.2008 – 16:36

Перегляд дописуbamik (23.06.2008 16:53) писав:

З Просвітою та церквою напару?

А в чому проблема?

Перегляд дописуbamik (23.06.2008 16:53) писав:

Походу все офіційно

Як Ви собі уявляєте такий плювок в лице сусідній державі на офіційному рівні? Ви часом Україну з Росією не сплутали?
  • 0

#539 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.10.2008 – 22:20

У Свободи знову є шанс пройти до Парламенту. Тепер набагато реальніший. Особливо якщо об*єднатися з іншими :D
  • 0

#540 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 08.10.2008 – 22:31

Перегляд дописуБлискавиця (9.10.2008 00:20) писав:

У Свободи знову є шанс пройти до Парламенту. Тепер набагато реальніший. Особливо якщо об*єднатися з іншими :D
навіть я з цим погоджуюсь, нажаль )
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних