Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#401 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 07.10.2007 – 20:27

Цитата

Проблема в тому що як провладні сили так і опозиція, як парламентські так і непарламентські партії ніколи не розробляли програм економічного наступу, реформ і т.п. Усі займаються розробкою агітації. Тобто думають, що сказати громадянам такого що ті самі хочуть почути, аби за них віддали свої голоси.
100% Навіть не знаю, що додати. Хіба що: у випадку "Свободи", може, навіть краще, щоб вони й не займалися такими речами. "Свобода" дуже чітко позиційована у своїй ніші - типу захисники культури та мови. От на цьому й варто виїжджати. А якщо полізуть в економіку - по-перше, конкретно зганьбляться, бо навіть якщо замовлять у профі гарно розписану програму, обґрунтовувати її в дебатах не буде кому (хотів би я побачити ту народну знахурку, №6, яка би про експортно-імпортні перипетії філософствувала :D), а по-друге, вони просто розмили б себе в очах електорату. Тоді "Свобода" грала би не на своєму полі, а на одному майданчику з НУ і БЮТ, а тут шансів у Тягнибока - нуль цілих, хрін десятих, за перепрошенням.
  • 0

#402 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.10.2007 – 22:30

Перегляд дописуБогуслав (7.10.2007 20:24) писав:

Проблема в тому що як провладні сили так і опозиція, як парламентські так і непарламентські партії ніколи не розробляли програм економічного наступу, реформ і т.п.

І розробляли, і впроваджували, тільки що з того сенсу? Одна партія розробить "реформу", інша або провалить на голосуванні, або видозмінить до такого ідіотизму, що закон втрачає будь-який сенс, чи через місяць начнуть до нього поправки вводити такі, що в ньому вийде купа дірок та двозначностей, чи в крайному випадку на місцях просаботують за допомогою "листів податкової", "роз"яснень міністерства" та іншої лабуди. Ви на одну нашу конституцію погляньте. Конституція США - 24 нещасні статті та 27 поправок до них за 200 років - і це все практично завжди виконується, а у нас? грубезний том на сотню сторінок, і це все не лише переробляється щороку, а й чхати на нього усі хотіли.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 07.10.2007 – 22:34

• 0

#403 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 08.10.2007 – 09:46

Перегляд допису-=VJ=- (7.10.2007 23:30) писав:

І розробляли, і впроваджували, тільки що з того сенсу? Одна партія розробить "реформу", інша або провалить на голосуванні, або видозмінить до такого ідіотизму, що закон втрачає будь-який сенс, чи через місяць начнуть до нього поправки вводити такі, що в ньому вийде купа дірок та двозначностей, чи в крайному випадку на місцях просаботують за допомогою "листів податкової", "роз"яснень міністерства" та іншої лабуди. Ви на одну нашу конституцію погляньте. Конституція США - 24 нещасні статті та 27 поправок до них за 200 років - і це все практично завжди виконується, а у нас? грубезний том на сотню сторінок, і це все не лише переробляється щороку, а й чхати на нього усі хотіли.

Ну ти зрівняв Україну зі Сполученими Штатами Америки! Наша державність існує всього 16 років, а в них більше 250 років, здається навіть 300. Вони пережили громодянську війну, що і об'єднало країну згодом.
Проблеми зникнуть в Праламенті тоді, коли ми відділемо бізнес від політики. Будемо змаличку вчити людей виконувати закон, і працювати для народу, а не тільки для себе. На це піде як мінімум 100 років ;)
  • 0

#404 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 08.10.2007 – 19:49

Перегляд дописуДiма (7.10.2007 20:37) писав:

Все вірно, що ви сказали ;) Сьогодні немає такої партії (блока), який би не займався популізмом, брехнею, бажанням потрапити до влади заради влади і грошейй. Можливо, ще просто не виросло нове покоління. Дуже надіюся, шо в майбутньому, ситуація може змінитись. Якшо, звісно, Україна ще буде незалежною.
Популізмом займаються усюди і в Європі і в США, і зміна поколінь популізму та брехні не викорінить. Різниця в тому що в Європі наприклад брешуть розумно, бо люди політично підковані. І якщо провладна партія не виконає обіцянок то на наступні вибори може не йти.
І що значить "якщо буде незалежною"? У Вас що є якісь сумніви? Ви тут себе позиціонуєте як великий патріот, а говорите такі дуриці.
  • 0

#405 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 08.10.2007 – 20:38

Перегляд допису-=VJ=- (7.10.2007 23:30) писав:

Тому і недоладна наша Конституція, що закон у нас змушують виконувати. А Американське суспільство добре розуміє що без закону вони ніхто. У них забери Конституцію, а вони житимуть по закону, бо у них це в крові.
  • 0

#406 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 08.10.2007 – 20:41

[quote name='Богуслав' date='8.10.2007 20:49' post='181074']
І що значить "якщо буде незалежною"? У Вас що є якісь сумніви? Ви тут себе позиціонуєте як великий патріот, а говорите такі дуриці.
[/quote]

Відповім на ваші запитання

[quote]І що значить "якщо буде незалежною"? У Вас що є якісь сумніви?[/quote]

Україна зараз в дуже складному становищі. Всі політичні партії/блоки сварються між собою за владу і гроші. Про народ згадуються тільки тоді, коли мають бути вибори, а потім про нього забувають. На нашій території присутня іноземна військова база (це загрожує національній безпеці), армія практично відсутня, низький рівень життя людей, російськомовність населення Сходу і Півдня України. Все це, загрожує національній безпеці України. Російська Федирація непередбачуваний сусід. Сьогодні кажуть і роблять одне, а завтра інше. Україна фізично не зможе себе захистити, нас кожна крахна зможе завоювати. Ось ці проблеми, я мав на увазі, коли казав, що коли буде незалежною...

[/quote]Ви тут себе позиціонуєте як великий патріот, а говорите такі дуриці.[quote]

Так, я патріот. Я готовий загинути за свою країну. Хоча фізично слабий, напевно в перший день у уб'ють мене ;) :( Я просто тверезо аналізую сьогоднішню ситуацію, яка склалась в країні.
  • 0

#407 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.10.2007 – 20:44

Наша конституція зразка 1996 року була визнана однією із найдемократичніших конституцій світу. Правда, що статті ігнорувалися, то інша тема. Політреформа 2004 - це знущання на основним законом ;)

Не офтопимо шановні, повертаємось до теми
  • 0

#408 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 08.10.2007 – 20:44

Цитата

Вони пережили громодянську війну, що і об'єднало країну згодом.

Об’єднало кажете? Це коли одна частина суспільства силою заставила іншу виконувати свої умови. Не дай Бог нам такого об’єднання, але дай Бого його результатів. Звичайно силові методи пришвидшують процес об’єднання, але у нашому випадку це був би остаточний розкол. Тому ми мусимо зробити це мирно. І правильно Ви сказали, на це піде років сто.
  • 0

#409 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 08.10.2007 – 21:39

Цитата

Дiма
Україна зараз в дуже складному становищі. Всі політичні партії/блоки сварються між собою за владу і гроші. Про народ згадуються тільки тоді, коли мають бути вибори, а потім про нього забувають. На нашій території присутня іноземна військова база (це загрожує національній безпеці), армія практично відсутня, низький рівень життя людей, російськомовність населення Сходу і Півдня України. Все це, загрожує національній безпеці України. Російська Федирація непередбачуваний сусід. Сьогодні кажуть і роблять одне, а завтра інше. Україна фізично не зможе себе захистити, нас кожна крахна зможе завоювати. Ось ці проблеми, я мав на увазі, коли казав, що коли буде незалежною...
А коли Україна була не у складному становищі, чи зараз важче ніж колись? Були часи коли одиниці говорили про незалежність України, а основна маса дивлячись на них крутила пальцем біля голови. Та завдяки таким ідейникам як ті одиниці ми й маємо свою державу. "Свободу" зараз також більшість не сприймає, але справа їх життєво необхідна для держави.

Цитата

Так, я патріот. Я готовий загинути за свою країну. Хоча фізично слабий, напевно в перший день у уб'ють мене.
;)
Дуже зворушливо :(. Напевне тоді про Вас складатимуть пісні :). Жартую, без образ.
А якщо серйозно то не до війни нам треба готуватись, а до мирного спільного життя, а це виявляється важче ніж воювати.
  • 0

#410 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 10.10.2007 – 15:02

Прохання не флудити.
Флуд видалено

• 0

#411 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.10.2007 – 09:01

Перегляд дописуjafDED (4.10.2007 00:59) писав:

Як вздумаєте переносити могили та пам'ятники воїнів ВВВ у Львові, покличте мене... я вам руки повиламую.
Спершу "своїм" повиламуйте!
У Харкові зник пам’ятник Героям Крут
  • 0

#412 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 11.10.2007 – 12:16

Перегляд дописуjafDED (5.10.2007 22:08) писав:

Бачу, що Вам зі столиці краще видно... :) Незабаром і Ви зможете безпосередньо прийняти участь... прошу до столу - http:... (тут був лінк, на прохання я його видалив) В неділю, 14 жовтня в Києві, відбудеться акція присвячена 65-річчю створення УПА. Усі бажаючі долучитися до цієї акції можуть звертатися на попередній запис за тел. 2-61-51, або моб. 80509521625 чи за адресою м.Броди, вул.Л.Українки,55. Якщо ти свідомий українець, якщо своїми героями вважаєш УПА, якщо хочеш бути у вирі цих подій - долучайся! Прес-служба ВО "Свобода" . - Особисто у мене цей спам тільки посмішку викликає.

Я б не звонив на той мобільний - тож МТС, якось не патріотично - СВОБОДА і МТС :D

П.С. Я не такий, щоб персонально Вам чи будь кому виламувати руки. Висловився образно, а Ви до слів чіпляєтесь... :D ... чому вас інше образне слово не зацікавило? Хоча на своїй репутації відчув - зацікавило. :happy1: Чекаю від Вас ще знаків уваги.

П.П.С. Блискавице, я не маю наміру тут сваритись з прихильниками СВОБОДИ :D ... я висловлюю суто свою думку і позицію до будь-яких радикалів.
Пане, у мене теж МТС, бо мала ЮМС (український мобільний зв*язок - щоб вам нагадати)... а на який оператор порадите поміняти? Який з них український? Єдина партія, яка відстоює українське на сьогоднішній день - це Свобода. Якби такі люди були при владі, до нас ніхто б не посмів сунутися зі своїми "кривавими яйцями".

Тим паче, якщо ви персонально не збираєтеся виламувати руки, то не варто про це патякати взагалі. За такі "образні" висловлювання можна і бан заробити. Щодо мінусу - то я проти фізичного насилля особливо серед своїх же патріотів - це глупо,... тому за кожний заклик до насилля (навіть образний) - матимете мінус від мене в першу чергу. :kozak:
  • 0

#413 Katran77

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 11.10.2007 – 20:43

У ВО Свободи велике майбутнє.
  • 0

#414 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 15.10.2007 – 13:36

Перегляд дописуБлискавиця (11.10.2007 13:16) писав:

Пане, у мене теж МТС, бо мала ЮМС (український мобільний зв*язок - щоб вам нагадати)... а на який оператор порадите поміняти?
А мобільний не хочете поміняти? Він же 100% іноземного виробництва. А джинси, кросівки, чобітки і побутову техніку? Телевізор, комп'ютер насамкінець?
Не подобається - міняйте, але визначальним в цьому буде ваш гаманець і географія дзвінків.
  • 0

#415 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.10.2007 – 20:43

ось тут я наштовхнувся чисто випадково.
Тижневик ФУТБОЛ , № 27.
Інтерв"ю з західноукраїнським олігархом Петром Демінським, уривок :

Цитата

- Знаете мне часто задают такой вопрос - почему я поддерживаю Олега Тягныбока, тоесть Свободу

А ви ще питали, звідки у Свободи бабло :prapor3: Від олігарха, проти яких так активно виступає Тягнибок....не добре, от так от виборців обманювати :cool1:
  • 0

#416 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.10.2007 – 20:45

Перегляд дописуMarcos (16.10.2007 21:43) писав:

А ви ще питали, звідки у Свободи бабло :prapor3: Від олігарха, проти яких так активно виступає Тягнибок....не добре, от так от виборців обманювати :cool1:

Ну то Cлава Богу, що не ПР :cool1:
  • 0

#417 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 11:18

Перегляд дописуMarcos (16.10.2007 21:43) писав:

ось тут я наштовхнувся чисто випадково.
Тижневик ФУТБОЛ , № 27.
Тягнибок не проти олігархів, він за українських олігархів. І ми маємо йому допомогти ставши їми.
  • 0

#418 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 11:57

Перегляд дописуtrim (15.10.2007 14:36) писав:

А мобільний не хочете поміняти? Він же 100% іноземного виробництва. А джинси, кросівки, чобітки і побутову техніку? Телевізор, комп'ютер насамкінець?
Не подобається - міняйте, але визначальним в цьому буде ваш гаманець і географія дзвінків.
Пане Трім, дуже хотілося б щов ви розрізняли випадки, в яких нічого вдіяти не можна, і випадки, в яких ми можемо повпливати на ситуацію на благо для України :prapor3:

Повідомлення відредагував Блискавиця: 18.10.2007 – 11:58

• 0

#419 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 19.10.2007 – 12:18

Мені видається, що Тягнибок справді займається популізмом...Він страшенно неполіткоректний...Мені від його промов соромно стає(за нього))...
  • 0

#420 Гість_Демократ_*

• Гості

Відправлено 19.10.2007 – 14:15

ВО Свобода чомусь нічого не каже, про події на Говерлі, і не приймає якісь дії...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних