Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#361 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 03.10.2007 – 15:46

Перегляд дописуБлискавиця (3.10.2007 16:42) писав:

Я називаю "несвідомими" (і це тільки моя особиста думка) людей які не розуміють чому інші голосують за Свободу і людей, які не розуміють чому інші вважають її єдиною українською партією :)

То може поясните?
  • 0

#362 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.10.2007 – 16:52

-=VJ=- життя якраз підказує мені прості відповіді :)... Ви вже чули пропозиції Ющенка про "широку коаліцію"? Вам це подобається? А от Тягнибок на це ніколи не пішов би.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 03.10.2007 – 16:54

• 0

#363 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.10.2007 – 16:52

Перегляд дописуБлискавиця (3.10.2007 17:52) писав:

Ви вже чули пропозиції Ющенка про "широку коаліцію"? не пішов би.

Ні, не чув. А що, хтось чув?
  • 0

#364 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.10.2007 – 17:01

Перегляд дописуБлискавиця (2.10.2007 13:53) писав:

Те, що всі так емоційно ставляться до Свободи, говорить про те, що ніхто не байдужий до цієї партії))
Але ми відкинемо емоції вбік і поміркуймо логічно.

Пане Marcosе, аргументи про те, що мовляв, українська мова ще недостатньо утискається, щоб Тягнибок пройшов до парламенту, щонайменше не смішні, якщо це жарт...
Навіщо шукати додаткових аргументів для проходження Свободи до парламенту, якщо достатньо того, що я довіряю людям, які є у Тягнибока в партії.
Вони є такими ж, як і я - саме за таким принципом голосує більшість виборців зараз в Україні...та й у всьому світі. Я їм довіряю значно більше, ніж Тимошенко, Луценку й Кириленку.
Тому я й роблю висновок, що люди, які й досі не ідентифікуються із справжньою українською партією, і самі ще не визначилися із своєю суттю - хто вони? Європейці, екс-совки, "громадяни світу" (як Шева сказав), "громадяни України" чи просто "українці"?
Сучасні українці вже не розуміють самого визначення цього поняття. Що означає бути "українцем"?
Це просто - мати українську душу. В тій душі є такі речі, які ми намагаємося у собі заперечити. Але від себе не втечеш))

Evol, ваше зауваження можна розцінити як політично незріле))...бо ще ніхто "поза кормушкою" не зміг втілити жодну національну ідею.

Підтримую, Блискивице! Я голосувала за "Свободу"- за тих, хто є представниками цієї політничної сили, включно з Тягнибоком. Наголошую на цьому, бо в інших випадках люди голосують не стільки за партію, як за її лідера. У всіх країнах партійні збори обирають лідера, а у нас навпаки.
Агітувала за свободу, була спостерігачем в територіальній комісії. І що тут скажеш! Думаю, люди у нас, на Вінниччині, ще поки що залишаються зазомбовані радянською владою. Прикро...
  • 0

#365 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.10.2007 – 17:17

-=VJ=- http://www.pravda.co.../10/3/64895.htm
Порушення п. 4.7.8. Усне попередження!

Повідомлення відредагував Богуслав: 03.10.2007 – 18:39

• 0

#366 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.10.2007 – 17:20

Перегляд дописуTeren (3.10.2007 17:16) писав:

Бамік! 150 грн. - не забув ще?! Гроші на бочку! :)

Я протестую результати виборів! :)

В свободи 180000 армія прихильників, непоганий результат. Нехай працють надалі.
Успіхів їм!
  • 0

#367 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.10.2007 – 23:33

zav, а хто сказав, що то було неприпустимо? Навпаки це дуже навіть припустимо....і зараз так само припустимо, як і тоді

zav, якщо тобі чимось не подобається Свобода - це ще не причина глузувати і насміхатися, тим паче в очі прихильникам. Ти ніби-то хочеш показати свою зверхність над нами, нерозумними?

Свобода у трьох регіонах отримала 3%, у закордонному окрузі - більше двох відсотків, а у Києві збільшила свій відсоток порівняно з минулими виборами більше ніж у чотири рази.

Я можу набагато дотепніше посміятися над НУНСом та БЮТ (ти на їх сайтах читав, що вони там виписують?), але не роблю цього, щоб не ображати своїх же.

Крім того, Тягнибок має рацію : Прикро лише те, що значна частина прихильників нашої ідеології на цих виборах усе ще не змогла зробити рішучий вибір. Проте не засуджуймо їх. Знаємо, як важко відділити зерно від полови. Адже ця кампанія була особливо витончена і безпрецедентна з огляду на маніпулювання свідомістю виборців. На жаль, технологія фальсифікації рейтингів та навішування ярлика "непрохідні" таки суттєво вплинула на значну частину потенційних виборців "Свободи".

Повідомлення відредагував Блискавиця: 03.10.2007 – 23:35

• 0

#368 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 03.10.2007 – 23:41

Перегляд дописуБлискавиця (3.10.2007 16:52) писав:

-=VJ=- життя якраз підказує мені прості відповіді :)... Ви вже чули пропозиції Ющенка про "широку коаліцію"? Вам це подобається? А от Тягнибок на це ніколи не пішов би.
:) :) :) а Тягнибока туди й ніхто не запросить ! Він просто зараз реальної загрози не становить і його ніхто не чіпає, а коли реально він зможе перетедувати на місця у ВР ( щось неральне) його затопчуть інформаційної війною і відправлять назад на Захід клеїти папірці про правила спілкуваннія у маршрутках.

Перегляд дописуБлискавиця (3.10.2007 23:33) писав:

Крім того, Тягнибок має рацію : Прикро лише те, що значна частина прихильників нашої ідеології на цих виборах усе ще не змогла зробити рішучий вибір. Проте не засуджуймо їх. Знаємо, як важко відділити зерно від полови. Адже ця кампанія була особливо витончена і безпрецедентна з огляду на маніпулювання свідомістю виборців. На жаль, технологія фальсифікації рейтингів та навішування ярлика "непрохідні" таки суттєво вплинула на значну частину потенційних виборців "Свободи".
а звідки ви знаєте що у вас є прихильники ? Не голосували значит не ваш електорат, чи Свобода проводила екзитпул з питанням " Чи не думали ви голосувати за Сободу, а проголосували НСНУ ?".
Таке враження що ви тут себе тішити усіма відомими способами...
  • 0

#369 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.10.2007 – 23:54

Я знаю принаймні трьох людей, які хотіли голосувати за Свободу, та сказали : Тігнибок може й не пройти, то треба підтримати президента... а тепер маємо...

І знаю принаймні трьох із інтернету, хто теж вирішив не голосувати, бо непрохідні - саме з цієї причини.
Та й хіба не про це точилися суперечки на цьому самому форумі у цій самій темі про Свободу?:)

До речі, електорат Тягнибока навряд чи голосував за БЮТ, в основному за НУНС.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 03.10.2007 – 23:55

• 0

#370 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 00:04

Оффпоп видалив!
Teren - надалі спілкуємся в приваті, я не заперечую!

ВО Свобода винесла уроки із своєї поразки. Нехай працюють далі :)
  • 0

#371 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 04.10.2007 – 00:15

Як на мене - головне щоб наші люди перестали боятися голосувати за того, хто їм симпатизує...

Бо зараз голосування часто відбувається по принципу "найменшого зла", а не за того, хто насправді є вибором...

Сам 30 числа вагався куди галочку поставити... Але все-таки рука не схибила... :)
  • 0

#372 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 00:54

Перегляд дописуsam (4.10.2007 01:15) писав:

Як на мене - головне щоб наші люди перестали боятися голосувати за того, хто їм симпатизує...

Бо зараз голосування часто відбувається по принципу "найменшого зла", а не за того, хто насправді є вибором...

Сам 30 числа вагався куди галочку поставити... Але все-таки рука не схибила... :)
Ось на цьому варто зосередити увагу. Чому люди впевнено голосували за комуністів та соціалістів, знаючи наперед можливе не потрапляння до ВР. Скільки відсотків набрали?
А виборці із електорату Свободи не наважились підтримати через непрохідність, маю приклад із семи чоловік серед моїх знайомих.
Керуймось програмами партій, їх представниками, а не лідерами! Ті, хто наразі в БЮТ відверто викликає іронічну посмішку :)
  • 0

#373 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 04.10.2007 – 01:27

я боюся, що ті, хто через сумніви проголосували за НУ ще можуть пожалкувати....
  • 0

#374 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 08:31

Перегляд дописуБлискавиця (4.10.2007 00:33) писав:

Свобода у трьох регіонах отримала 3%, у закордонному окрузі - більше двох відсотків, а у Києві збільшила свій відсоток порівняно з минулими виборами більше ніж у чотири рази.
Та хоч у десять разів більше! Не пройшла - згинула. Не судять лише переможчів, а лузерів навпаки - ще й як судять.

Перегляд дописуБлискавиця (4.10.2007 00:33) писав:

Я можу набагато дотепніше посміятися над НУНСом та БЮТ (ти на їх сайтах читав, що вони там виписують?), але не роблю цього, щоб не ображати своїх же.
Тафайте сміятися разом! Вельми прошу панну викласти її жарти щодо названих політичних сил у відповідних тема форуму.
  • 0

#375 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 04.10.2007 – 11:38

Перегляд дописуMarcos (3.10.2007 01:20) писав:

Мене східняки називали " бендерою"
То де мені бути ? якщо я там і там не такий як всі ?
То може тобі тре у якийсь фан-клуб Остапа Бендера із "12 стільців"? Чи то ти про Бендера із футурами?
  • 0

#376 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 04.10.2007 – 12:36

Цитата

=VJ=- життя якраз підказує мені прості відповіді smile.gif... Ви вже чули пропозиції Ющенка про "широку коаліцію"? Вам це подобається? А от Тягнибок на це ніколи не пішов би.

Власне, Тягнибок, НМСД, дуже швидко повинен відправитися у політ. утиль яко архаїзм майданної та пост-майданної епох разом із самими цими епохами. Створення широкої коаліції відбуватиметься паралельно із тотальною зміною декорацій на політичній сцені. ПР та НУ гратимуть зовсім іншу виставу (я б назвав цю сценку "Повернення блудного сина"), ніж ту, яка є зараз ("Кайдашева сім'я"). Майже усі медіаресурси зараз сконцентровані навколи фінансистів НУ Коломойського, Хорошковського та Порошенка, і ПР - Ахметова, а Пінчук підтримає чинну владу, оскільки дуже добре пам'ятає, як Тимоха відбирала у нього п-ва у 2005. Так от: під натиском ЗМІ старі маркери ("бандитський Донецьк" vs "бандерлозький Львів") дуже швидко відійдуть у небуття. Натомість з'явиться новий формат: "Ми надто довго були територіями з розрізненим населенням, але не єдиною ДЕРЖАВОЮ". З боку НУ і Президента це, радше всього, матиме оформлення довгожданної "національної ідеї", з боку ПР - обіцяні кроки до конструктиву та "покращення життя". За таких розкладів з'являться принципово інші маркери: "ті, хто об'єднуються заради блага народу" vs "провокатори-розкольники, що розривають державу навпіл".

Хоче цього Тимошенко, чи ні, але роль "провокатора-розкольника" їй уже 100% вготована. Її "коник №1" - апеляція до цінностей Майдану і того, що революцію не завершено. В разі реалізації моделі "дефолту Майдану" суспільству буде запропоноване наступне бачення: Майдан у минулому, війна Сходу проти Заходу веде до того, що гірше жити стає як тим, так і іншим. Як виявилося, ми взагалі воювали "самі з собою", отож потрібно об'єднуватися заради блага держави та народу, усі, хто проти - провокатори.

Саме такий хід ми і побачили від Преза у його промові: пропозиція НУ, ПР та БЮТу працювати спільно. В Тимошенко немає вибору - вона не може погодитися, оскільки союз з ПР для неї - "кидалово" в очах електорату і, на відміну від Ющенка, вона не зможе отримати підтримку ПР на Сході. Так що єдиний вихід - йти в опозицію, а вже звідти приймати бій, нав'язаний суперником у новій, невигідній БЮТу, реальності, де її популярність танутиме на очах. Такий сценарій для БЮТ - "повільна смерть", оскільки вони втрачають здатність впливати на перебіг подій, а ідеологія, збудована на антитезі до "бандитського Донецька" тупо перестає бути актуальною. Тоді як приєднання до ширки - повна дискредитація себе у очах електорату і "швидка смерть". Я б вибирав "повільний" варіант - тоді є час щось ще придумати...

Соцопитування свідчать, що народ втомився від притостояння і анархії - так що такий крок лише відповідатиме очікуванням виборців. Фішка в тому, що місце на реформованій таким чином сцені залишиться лише творцям нової реальності - НУ і ПР, а БЮТ виглядатиме так же ж "органічно" і "в тєму", як українська Кайдашиха у вишиванці у сценці про повернення голландського блудного сина :)

Тягнибок же, як на 100% продукт недовіри з боку західного електорату "чесності" БЮТу та НУНС, відійде у небуття разм із постмайданною епохою, яка його породила як самостійну силу. Тягнибок або приєднається до БЮТ, або набиратиме ще менше, ніж зараз. Оскільки увесь радикальний і затятий "помаранчевий" електорат консолідується навколо Юлі як останнього "принципового ідейного борця". Якщо зникне "дражнилка"-маркер про "промосковський бандитський Донецьк", то актуальність Тягнибока дорівнюватиме нулю. Єдиний вихід для Тягнибока - ширка захоче попастися на електораті БЮТу, отже йому пробашляють кампанію з метою відтягнути голоси Заходу від Юлі.
  • 0

#377 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 12:47

Перегляд дописуjafDED (4.10.2007 00:59) писав:

ВО СВОБОДА не дає свободи вибору... парадокс!
Вибори пройщли - ви там де і були до того... навіть краще - в ср*ці. Як вздумаєте переносити могили та пам'ятники воїнів ВВВ у Львові, покличте мене... я вам руки повиламую.
Перепрошую, то пан до мене звертається? Мені руки виламувати збирається?

Пане zav, ви послуговуєтеся чужою для нас американською термінологією. В історії України є безліч сумних програшів, то своїми словами ви припускаєте можливість глузувати і принижувати українців тільки через їх поразки?
  • 0

#378 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 04.10.2007 – 12:48

ВО Свободі і особисто Олегу Тягнибоку потрібно вже зараз розїзжати по областам, зустрічатись з людьми, розповідати про партію, ідеологію, методи впливу на виконавчу владу, критикувати владу. Потрібно не тільки в Західну Україну їздити, але й на Центр країни, на Південь і можна на Схід. Хоча не думаю, що тут будуть його сильно вітати. Як завжди Вітренко припреться або комуністи. Треба роздавати побільше матеріалу на вулицях, ставити палатки, проводити мітинги з символікой Свободи, пробиватися на місцеві, і загальнонаціональні телеканали і радіо, щоб люди узнали, що є така партія :) І треба трошки дружити з НУНС і БЮТ, не дуже сильно критикувати... вони взагалі не будуть тоді їх нікуди пускати.
Я вважаю Свобода провела вдалу компанію, вона подвоїла свій результат, люди більше про неї почули. Так тримати!
  • 0

#379 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 13:08

Перегляд дописуДiма (4.10.2007 13:48) писав:

... критикувати владу. ...
а що критикувати, якщо її нема? вічна проблема українців - критикують, щоб вигородити себе. тошнить вже :) більше б було толку, якби говорили, як в такому випадку вчинили б вони.
  • 0

#380 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 04.10.2007 – 13:20

Перегляд дописуEvol (4.10.2007 14:08) писав:

більше б було толку, якби говорили, як в такому випадку вчинили б вони.

Згоде з вами також в цьому питанні.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних