Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#341 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 02.10.2007 – 12:53

Те, що всі так емоційно ставляться до Свободи, говорить про те, що ніхто не байдужий до цієї партії))
Але ми відкинемо емоції вбік і поміркуймо логічно.

Пане Marcosе, аргументи про те, що мовляв, українська мова ще недостатньо утискається, щоб Тягнибок пройшов до парламенту, щонайменше не смішні, якщо це жарт...
Навіщо шукати додаткових аргументів для проходження Свободи до парламенту, якщо достатньо того, що я довіряю людям, які є у Тягнибока в партії.
Вони є такими ж, як і я - саме за таким принципом голосує більшість виборців зараз в Україні...та й у всьому світі. Я їм довіряю значно більше, ніж Тимошенко, Луценку й Кириленку.
Тому я й роблю висновок, що люди, які й досі не ідентифікуються із справжньою українською партією, і самі ще не визначилися із своєю суттю - хто вони? Європейці, екс-совки, "громадяни світу" (як Шева сказав), "громадяни України" чи просто "українці"?
Сучасні українці вже не розуміють самого визначення цього поняття. Що означає бути "українцем"?
Це просто - мати українську душу. В тій душі є такі речі, які ми намагаємося у собі заперечити. Але від себе не втечеш))

Evol, ваше зауваження можна розцінити як політично незріле))...бо ще ніхто "поза кормушкою" не зміг втілити жодну національну ідею.
  • 0

#342 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.10.2007 – 13:55

Перегляд дописуБлискавиця (2.10.2007 12:53) писав:

Тому я й роблю висновок, що люди, які й досі не ідентифікуються із справжньою українською партією, і самі ще не визначилися із своєю суттю - хто вони? Європейці, екс-совки, "громадяни світу" (як Шева сказав), "громадяни України" чи просто "українці"?

виходить якщо я українець то я повинен голосувати за Свободу бо це єдина справжня українська партія :) Ви жартівниця, якщо це жарт :itshe:. Я ж вже писав, побудуйте собі місто для "справжніх українців" і живіть там. В тому і проблема всіх "справжніх українців і їх Батька Тягнибока" що ви стараєтесь всіх під одну лінійку і тим самим не сприймаєте людей які не мислять так як ви . Не голуєш за Свободу- ти ще не визначився, ти не справжній українець, ти совок......не сприймаєш Росію як ворожу країну - Ти москаль. З такими думками будете навіть в Львівській області по 3 % набирати і надалі.

В мене мама з Хмельницької обл. Село на кордоні з Тернопільскою. Ви думаєте там люблять, як їх називають " бендер" ( людей з Тернопільщини), ви думаєте там люблять ОУН-УПА.? Не люблять не тих не тих, бо перші зневажливо ставились і ставляться до жителів Хмельниччини, а другі під час війни поранених солдат в людей по хатам добивали ......
От я бачу росте покоління, що ДИСКРИМІНУЄ І РОЗДІЛЯЄ УКРАЇНУ на свідомих і не свідомих. Розкол в Україні ? Та ви самі його і творите чи ви краще за східняків я не знаю. Такі ж самі.ганьба
  • 0

#343 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 02.10.2007 – 14:21

Ось рейтинг Свободи по регіонах.
В яких областях проводили активну агітацію там і подолали 3%.
Але щоб пройти у ВР тільки за рахунок цих трьох областей, потрібно було в них набрати не менше 27%.
Ще є над чим працювати.

Від щирого серця побажаю Свободі успіху на майбутніх виборах.
  • 0

#344 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 14:49

ось роздуми про українських правих, людини, що підтримала ВО 'Свободу'
Хочу говорити до тих, хто мав бажання голосувати за ВО «Свобода», але не зробив цього.
http://sparrow-hawk....com/721699.html
Зауважте що в виборах не взяли участі 37-23=14 МІЛЬЙОНІВ громадян, це майже третина виборців.
Нехай 7 мільйонів на заробітках за кордоном, 1-3 млн в Києві. І завдання влади - створити можливості для волевиявлення цих людей, а політиків - з'ясувати хто ці люди, чим живуть чого хочуть. Але можливо ці люди взагалі не хочуть голосувати за нинішніх політиків, а альтернативи вони САМІ знайти собі не можуть. :)

Повідомлення відредагував trim: 02.10.2007 – 14:50

• 0

#345 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.10.2007 – 15:26

Знаєте, тут зібралося багато людей налаштованих проти Свободи тільки тому що вона провалилася на виборах. Якби партія пройшла в парламент без сумніву тема мала б зовсім інший вигляд.
А тим хто гонить на Свободу я співчуваю... В них не залишилося нічого українського...
  • 0

#346 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 02.10.2007 – 15:26

не знаю, чи була отут уже інфа, що інтерфаксівський "екзит-полл" дав "Свободі" аж 15%... хм... :itshe:

от, я хтів би звернутись до всіх:

Припустімо, ваша бабуся по материнській лінії єврейка (жидівка, якщо комусь не ясно), виходить, що ви (за заявою Тягнибока) не маєте права бути громадянином України!!!!!!!!!!!!!?????????? А якщо ви вважаєте себе українцем????????
А якщо ви - поляк??????? росіянин, який поважає країну, в якій живе???????

це єдине, чому "Свобода" не отримала мого голосу :)

Україну - українцям, але й меншинам - рівні права.
  • 0

#347 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 02.10.2007 – 17:02

Перегляд дописуphobos (2.10.2007 15:21) писав:

Ось рейтинг Свободи по регіонах.
В яких областях проводили активну агітацію там і подолали 3%.
Так, можна ще навести приклад Києва. На цих виборах була активніша агітація і результат по Києву 1.24% (в 2006-му — 0.37)

Перегляд допису4esterfielter (2.10.2007 16:26) писав:

Припустімо, ваша бабуся по материнській лінії єврейка (жидівка, якщо комусь не ясно), виходить, що ви (за заявою Тягнибока) не маєте права бути громадянином України!!!!!!!!!!!!!??????????
Дайте, будь ласка, посилання на такі слова Тягнибока.
  • 0

#348 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 17:36

Перегляд дописуБлискавиця (2.10.2007 13:53) писав:

Evol, ваше зауваження можна розцінити як політично незріле))...бо ще ніхто "поза кормушкою" не зміг втілити жодну національну ідею.
ну це ясно. я тільки висловив свою думку. мені це так виглядає. і, мабуть, не тільки мені, якщо за них так мало проголосували.

Перегляд дописуIvan Metal! (2.10.2007 16:26) писав:

Знаєте, тут зібралося багато людей налаштованих проти Свободи тільки тому що вона провалилася на виборах.
смішно звучить. тут говорять ті, хто не збирався і не голосував за "свободу". а раніше не хотів сюди писати, бо не люблю потім говорити "я ж казав".

Перегляд дописуIvan Metal! (2.10.2007 16:26) писав:

Якби партія пройшла в парламент без сумніву тема мала б зовсім інший вигляд.
А тим хто гонить на Свободу я співчуваю... В них не залишилося нічого українського...
сумніваюсь. були б просто раді за них (принаймні спочатку). а що в "свободі" українського? (крім назви і слів звичайно).
  • 0

#349 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 02.10.2007 – 18:15

Перегляд дописуMarcos (2.10.2007 01:19) писав:

а це що сама головна мета ? Від цього всім краще стане жити ?
Особисто я хочу щоб моїх дітей в школі вчили об"єктивно. УПА - герої, комунізм - зло. І таке відношення до цієї проблеми має бути у майбутнього покоління. Тоді і буде патріотизм. Тоді і свідомість буде. Тоді й віданно працювати і боротись за краще життя своєї країни буде (не маю на увазі одиниці, а загалом всю націю). Це фундамент.

Перегляд дописуMarcos (2.10.2007 09:44) писав:

" Свобода" була б ефектина тоді коли б в нашій країні була державна мова - російська, комуняки правили країною і взагалі був би тиск на все українське. Такого немає....а раз такого немає то і не має Свобди при владі. Треба враховувати реалії сьогодення, а не те шо хочеться, от і маєте свої законних 0,75 %
Ну так... А статус регіональної мови в донецькій області? Почитайте хартію на яку вони спирались, узаконюючи цю маячню. І додумайте які це наслідки. І не треба знов про те шо то всьо ані (ПР) а ми нєвінавати. Всі ці фобії стосовно УПА, мови та інших проявів українськості ніщо інше як вдала пропаганда савєцкава. І поки воно буде, доти комунізм буде жити.

І взагалі хтось з класиків казав: "демократія найгірша форма правління, але нічого ліпшого ще не придумали". Тож не треба бути такими ярими прихильниками її. Тим паче це ще одна гра з вашою свідомістю.

Перегляд дописуMarcos (2.10.2007 14:55) писав:

От я бачу росте покоління, що ДИСКРИМІНУЄ І РОЗДІЛЯЄ УКРАЇНУ на свідомих і не свідомих. Розкол в Україні ? Та ви самі його і творите чи ви краще за східняків я не знаю. Такі ж самі.ганьба
Ну не знаю... Поки тільки від тебе бачу такі закиди. Судячи з твоєї логіки то всі мають мати одну думку. Бо саме ти не дозволяєш бути нам більш радикальними.
Ну і стосовно українськості партій. Чи відомо що у минулому парламенті не більше 40 % депутатів в графі національність поставили українець (десь тут на форумі здається на це посилання було). А то аж ніяк не тільки риги і комуняки. І потім залишаюсь при думці що євреї, бидло, міліонери і міліардери не мають керувати країною.
  • 0

#350 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 18:30

Цитата

вчили об"єктивно. УПА - герої, комунізм - зло

1. а Ви знаєте, що таке об'єктивність взагалі?
2. і чи можна це поняття застосовувати до політики чи історії?
3. а що таке комунізм Ви знаєте? (уточнюю - не радянський тоталітарний режим, а комунізм)

словом, перед тим як рватись в бій з врагом (звичайно всього лиш на форумі), подумайте. бо попахує несвідомим баченням ситуації.
  • 0

#351 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 02.10.2007 – 21:08

Перегляд дописуL.R. (2.10.2007 19:30) писав:

1. а Ви знаєте, що таке об'єктивність взагалі?
2. і чи можна це поняття застосовувати до політики чи історії?
3. а що таке комунізм Ви знаєте? (уточнюю - не радянський тоталітарний режим, а комунізм)

словом, перед тим як рватись в бій з врагом (звичайно всього лиш на форумі), подумайте. бо попахує несвідомим баченням ситуації.

1) об'єктивність - це коли в тебе є факти, на які ти можеш посилатись, і казати, що це правда.
2) чи можна це застосовувати - Так, можна.
3) комунізм - якби виконували все, як написано про комунізм, ми жили би в раю. Але людство до такого не готове, бо в нас є олігархи, бізнисмени. Всім потрібно гроші, влада... Сама ідея Комунізма непогана, але, відн неї постійно всі відхилялись. Особливо Сталін її показав з поганого боку...
  • 0

#352 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 21:53

Дiма
по-перше, я не Вас питав, по-друге, не згідний з першим і другим пунктом.

Повідомлення відредагував L.R.: 02.10.2007 – 21:57

• 0

#353 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 22:35

Пане Marcosе, та не примушую я вас голосувати за Свободу))......я кажу про те, що кожен ідентифікує себе з тими, кого вважає схожими на себе...
звісно ж Свобода не всім повинна подобатися і не у всьому, але наразі - це єдина українська партія, а у нас поки що мало спрвжніх українських сил, щоб був вибір.
Раніше люди взагалі не усвідомлювали себе українцями і не голосували за таких як Костенко, Плющ, Тарасюк тощо. Тепер уже набагато краще стало. А згодом буде ще ліпше :)

Єдине в чому я вам можу дорікнути, так це у якійсь незрозумілій агресії стосовно Свободи і її прихильників. Або ви розумієте, що ми праві і вас це дратує, або ж вас щось дуже сильно зачіпає.

Evol, головне, що є у Свободі українського - це ЛЮДИ, зі стійкими українськими переконаннями, які вже багато років роблять мовчки благо для нас із вами.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 02.10.2007 – 22:36

• 0

#354 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 22:44

Перегляд дописуБлискавиця (2.10.2007 23:35) писав:

Evol, головне, що є у Свободі українського - це ЛЮДИ, зі стійкими українськими переконаннями, які вже багато років роблять мовчки благо для нас із вами.
а можна почути, що вони для Вас зробили (наприклад)?
  • 0

#355 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 02.10.2007 – 22:55

Цитата

Ну ти диви... у всіх (прихильників ВО СВОБОДА) діди воювали в УПА :) Вас, що по перепису туди кличуть? :itshe: А мій дід воював на Третьому Українському. То виходить, що ми з вами вже на генетичному рівні "суперники"?!

Щодо усіх, сказати не можу проте частина прихильників "Свободи" направду є нащадками воїнів УПА і це закономірно, адже такі люди з дитинства виховувались у націоналістичному дусі, часом занадто радикальному, адже діди не з трибуни кричали, а воювали. У моїй сім’ї також панував дух досить радикального націоналізму, проте у мене, як і у кожного є своя голова і наше завдання переоцінити націоналістичні погляди з корекцією на реалії сьогодення.
Щодо "суперників": перестаньте мислити стереотипами нав’язаними совітською пропагандою. Ніколи українець не буде суперником українцю, хоч багато кому цього дуже хочеться. Мій дід воював з окупантами, впевнений як і Ваш. Спільна мета під різнми ідеями.

Перегляд дописуMarcos (2.10.2007 09:44) писав:

" Свобода" була б ефектина тоді коли б в нашій країні була державна мова - російська, комуняки правили країною і взагалі був би тиск на все українське. Такого немає....а раз такого немає то і не має Свобди при владі. Треба враховувати реалії сьогодення, а не те шо хочеться, от і маєте свої законних 0,75 %
Точно, коли б комуняки прийшли до влади отоді б у "Свободи" були захмарні рейтинги. Українці завжди об’єднуються перед розстрілом.

Повідомлення відредагував Богуслав: 02.10.2007 – 23:08

• 0

#356 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 23:01

Перегляд дописуOlexandr (2.10.2007 18:02) писав:

Так, можна ще навести приклад Києва. На цих виборах була активніша агітація і результат по Києву 1.24% (в 2006-му — 0.37)

http://www.tiahnybok...ment000062.html
Стосовно саме громадянства України - досить згадати нещодавні теледебати Тягнибока, де Фаріон на питання "чи може бути патріотом україни неукраїнець" саме так і відповіла - неукраїнець не може бути патріотом. Він, бачте, не відчуває потяг до цієї землі, культури і все таке інше.
В тому числі і через цей нацистський ідіотизм я не голосував за Свободу. Я досліджував своє коріння на вісім поколінь назад лише по материнській лінії і чудово знаю, що в мені українця дай бог, щоб хоча б десята частина набралася, а все інше - і росіяни, і поляки, і білоруси, і навіть литовці. І маю великий сумнів, що у пана Тягнибока чи пані Фаріон з генетикою справа інша.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 02.10.2007 – 23:06

• 0

#357 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 23:35

Перегляд дописуБлискавиця (2.10.2007 22:35) писав:

Єдине в чому я вам можу дорікнути, так це у якійсь незрозумілій агресії стосовно Свободи і її прихильників. Або ви розумієте, що ми праві і вас це дратує, або ж вас щось дуже сильно зачіпає.
мене зачіпає те, що ви називаєте справжніми або свідомими лише тих українців що голосують за Свободу, при цьому не поважаючи вибір інших українців, відносячи їх до "несвідомих"
  • 0

#358 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 03.10.2007 – 00:20

Перегляд дописуNechupara (2.10.2007 18:15) писав:

.
Ну так... А статус регіональної мови в донецькій області? Почитайте хартію на яку вони спирались, узаконюючи цю маячню. І додумайте які це наслідки. І не треба знов про те шо то всьо ані (ПР) а ми нєвінавати. Всі ці фобії стосовно УПА, мови та інших проявів українськості ніщо інше як вдала пропаганда савєцкава. І поки воно буде, доти комунізм буде жити.

проблем в тому що з обох боків БАРАНИ. Що ніхто не може допетрати, що люди то різні, різна культура, різна історія, різний менталітет, але країна одна. Ні западенці, ні східняки не хочуть цього розуміти. Вони вперто гнуть свою лінію і ведуть дискусію "Ти дурак - сам ти дурак". Все! проблема в сприйнятті а не в ОУН-УПА чи комуністах.
З якими гаслами шла на вибори ПР ?" Референдум за російську мову, за нейтралітет". Спекуляція на лице. Спекулюють тим що хвилює східняків.
З якими гаслами йшли на вибори " Свобода " Визнання ОУН-УПА, Україїнізація всього живого, Суд над комуняками". Це не спекуляція бажаннями западенців ?
Теж саме що і РЕГІОНИ але навпаки .
Тільки Регіони все по просто пояснили і оформили, щоб люди зрозуміли, а СВобода так закрутила що її навіть Захід не підтримав.

Перегляд дописуNechupara (2.10.2007 18:15) писав:

Ну не знаю... Поки тільки від тебе бачу такі закиди. Судячи з твоєї логіки то всі мають мати одну думку. Бо саме ти не дозволяєш бути нам більш радикальними.

да будьте радикальними, але поважайте думки інших, а то вже починається " свідоми" " не свідомий".

Я півтора роки був модератором на дніпропетровському форумі. Мене східняки називали " бендерою", бо я підтримував визання ОУН -УПА, одну державну мову. Потім я прийшов сюди мене назвали " несвідомим", " малоросом та совком" бо я проти радикального націоналізму і будь якої дискримінації та неповаги за національною ознакою.
То де мені бути ? якщо я там і там не такий як всі ? І таких як я велика кількість. Про це вам радикальним варто подумати, щоб стати зрозумілими.
  • 0

#359 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 03.10.2007 – 13:27

Перегляд дописуOlexandr (2.10.2007 18:02) писав:

ефір "Свободи" на "Інтері" за надцяте чи дцяте число жовтня - не пам"ятаю...
  • 0

#360 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.10.2007 – 15:42

Перегляд дописуMarcos (3.10.2007 00:35) писав:

мене зачіпає те, що ви називаєте справжніми або свідомими лише тих українців що голосують за Свободу, при цьому не поважаючи вибір інших українців, відносячи їх до "несвідомих"
Я називаю "несвідомими" (і це тільки моя особиста думка) людей які не розуміють чому інші голосують за Свободу і людей, які не розуміють чому інші вважають її єдиною українською партією :) Ви такий?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

• Yandex