Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#321 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 01.10.2007 – 22:01

Перегляд дописуjafDED (1.10.2007 22:28) писав:

Вибачте пане, але на ваш допис крім - Дурень думкою багатіє...
Почали тоді сміятись:
"Он як наші вміють,
Що думками із нічого
Швидко багатіють!"... нічого іншого не приходить. Махайте далі.....
Аргументуйте, бо язиком молоти усі уміють

Перегляд дописуLeia (1.10.2007 22:31) писав:

я якраз думаю головою.Ви думаєте мені всякі Бродські і турчинови більше подобаються ніж Фаріонка і Іллєнко? Думаєте мені не подобається Тягнибоківська програма.? Але я знаю що треба голосувати за БЮТ. Бо так треба, розумієте? Може, колись, на наступних виборах, буде так як хочемо ми. Але щоб колись міг перемогти Тягнибок або взагалі якісь нацики треба щоб зараз не переміг Яник. А єдиний спосіб його попустити був якомога більше голосувати за Юлю і НУНС. От і все.
Те про що я й говорив. Перед виборами лякають нас Яником, а східняків помаранчевою чумою, от ми і готові роздерти один-одного, та голосуємо не розумом а тому що "так треба". А кому треба, Вам? Ні, їм. От вам і рабський менталітет. Проблема не в Янику, бо його підтримує мало не пів України. То з ким Ви боритесь з Яником чи самі із собою (бо ми ж народ однієї держави)?
  • 0

#322 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.10.2007 – 22:22

Перегляд дописуБогуслав (1.10.2007 22:01) писав:

Те про що я й говорив. Перед виборами лякають нас Яником, а східняків помаранчевою чумою, от ми і готові роздерти один-одного, та голосуємо не розумом а тому що "так треба". А кому треба, Вам?
Шановний, ви навіть не уявляєте, яка це чума, Донецька бидлота що виросла ще в СРСР і зараз є , або буде при владі, ТОМУ будь-якими методами до влади їх підпускати не треба. І якби Свобода хоч трошки натякнула на це, запевняю вас рейтинг в неї був би більший.
  • 0

#323 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 22:22

Перегляд дописуjafDED (1.10.2007 23:02) писав:

Пригадайте РУХ і нині покійного пана Чорновола. Що тепер... де синуля... ЗКУРВИЛИСЬ!
І що? Ви по одному закомплексованому дурню робите висновок про стан українського націоналізму? Почитайте історію України там таких як малий Чорновіл сотні. То що тоді викреслювати також і тисячі таких як крутівці, упівцв та інших героїв?
Раджу у свій допис добавляти слово "Свобода", щоб пан Маркос не порахував за офтоп. :)

Повідомлення відредагував Богуслав: 01.10.2007 – 22:28

• 0

#324 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 22:23

ТЕМА присвячена партії " СВОБОДА", тому будь-ласка не ОФФ-ТОПТЕ тут
  • 0

#325 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 22:49

Перегляд дописуjafDED (1.10.2007 23:34) писав:

В даному випадку (ВО СВОБОДА) націоналізм сліпий і тому приречений на поразку, що ми сьогодні і бачимо. Пихатість і безпідставна амбітність призводить до "розпилювання" зусиль проти основного і відомого...

І таке питання: чому ви себе (прихильники ВО СВОБОДА) вважаєте нащадками ОУН-УПА? Бо відновили декілька могил і повісили пару дошок пошани в селах?! І ви вже їхні послідовники?! Занадто круто берете.

ВО Свобода це не сліпий та приречений націоналізм, це націоналізм у зародку, точніше на порозі переродження у нову стадію розвитку. Совіти прищепили нам думку, що націоналізм це обов’язково агресія проти когось чи чогось. Нажаль цього ж трактування притримуються і самі націоналісти намагаючись відповідати цьому образу, образу радикального борця, чим відштовхують поміркованих громадян. Але так вважають не усі, націоналізм незабаром переродится і постане у новому обличчі.
Нащадком УПА себе не просто вважаю, а таким є, бо дід воював у повстанській армії. Але ж Ви не гадаєте що через це я повинен брати автомата і йти у ліс? :) У нашого покоління своя війна.
  • 0

#326 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 01.10.2007 – 23:20

Погоджуюся з паном Богуславом. От наочний приклад (взято із розділу "як ви ставитеся до росіян") :

Перегляд дописуБлискавиця (27.09.2007 14:31) писав:

Хтось із відомих письменників якось сказав, що кохати весь світ набагато легше, ніж кохати одну-єдину людину.

На мою думку, те ж стосується і таких-от запитань про ставлення до росіян, це все одно що запитати "чи кохаєте ви всіх чорношкірих жінок"? :)....любити або ненавидіти можна якусь окрему людину і за конкретну дію, а отак всіх одразу....ну можна хіба що себе переконувати, що ви маєте якесь ставлення до всіх одразу тисячів народностей, які живуть на території сучасної Росії і називаються "росіяни".

Перегляд допису**** (29.09.2007 20:18) писав:

Хм, і це пише дівчина з юзербаром Свободи ))
Особисто я з усього що пов"язане з Росією люблю тільки сорт сиру "Російський" :)

Перегляд дописуБлискавиця (1.10.2007 01:26) писав:

От тому за Свободу так мало голосують, що мають заблудження, ніби-то свободівці - шовіністи якісь :wub: ........нічого подібного, бути радикальним патріотом - не означає бути проти когось, а означає бути за Україну.
Тобто виходить, що радикальний патріотизм за інерцією все ще сприймається як лякалка для свідомих і несвідомих українців ;)

Перегляд дописуГетьман (1.10.2007 18:21) писав:

Що мене лякало?
1. Особа самого Тягнибока. Джип за 30000$, на якому він їздить. Поставивши Бенюка, скажімо, у чоло партії, можна було б схопити зайвих 0,5%.
2. Надзвичайно велика кількість агітації та реклями, яка заполонила ввесь Львів незадовго до виборів. Гроші звідки? У мільйон Бенюка, який пішов на вибори не вірю, бо знаю скільки коштує рекляма на білбордах та поліграфічні послуги.
3. Відверта брехня у очі про свою прохідність. Маніпуляції соц. опитуваннями задля підняття свого рейтингу. Визнали б чесно свій відсоток - люди б, ймовірніше зрозуміли, що треба голосувати за них.
Що приваблювало?
1. Люди у прохідному списку. Так, інтілігєнція краща за буржуазію та політиканів.
2. Правильно поставлені питання у програмі. Хоч відповіді на них здебільшого були непродумані, але все ж...
3. "Львівська" партія, як-не-як. Локальний патріотизм ніхто не відміняв.
Результатом всього було те, що я на дільниці кидав монетку. Звісно, що монетка була не 50 на 50. А 75 на 25 (бо погнута трамваєм). Але у "Свободи" було 25%. Те, чого не було на попередніх виборах. Якщо вони врахують сказане вище, то, можливо, на наступних виборах монетки кидати не доведеться і стовбичити в кабінці 15 хвилин також... :itshe:
Ой, яка прекрасна розкладка))...так хочеться подискутувати по пунктах, та не знаю, чи мене не "поріжуть", бо я забагато цитую))....До речі, я теж у кабінці стояла хвилин 15 ;) , але все ж вирішила голосувати згідно своїх переконань...обійшлася без монетки))

Перегляд дописуMarcos (1.10.2007 19:02) писав:

а чому це розумники - прихильники партії СВободи тут на форумі всіх хто не голосував за Тягнибока називають НЕСВІДОМИМИ ? Хто вам таке право давав, те що ви якогось нацика підтримуєте, то ваша справа, я вас теж всіх фашистами можу назвати і що з цього ? 0,76 % за Свободу, щось свідомих у нас вкрай мало, може вам в якесь місто переїхати, плодитися там, спілкуватися та створити свідому НАЦІЮ..подумайте. Вас десь 126 тисяч, можна точно всім в якесь місто переїхати :)
Пане Маркосе, я не говорила, що всі, хто не голосує за Свободу - то є несвідомі ))
Чого ви вирішили, що несвідомим вас назвали - я не знаю ;)
Кожен голосує згідно своїх переконань, а що ви є свідомий і при цьому не голосуєте за Свободу, то у вас, певно є вагомі причини ;)
Ось для вас ще мої аргументи з розділу про вибори:

Перегляд дописуБлискавиця (1.10.2007 17:41) писав:

Щоб "Свобода" пройшла до парламенту за неї треба було голосувати. Та нічого...скоро українці зрозуміють, що поки вони голосують не за своїх, нічого Україні не світить. Всі скаржаться на комуністів та ніхто не голосує за єдину силу, яка вимагає заборонити цю партію і провести люстрацію.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 01.10.2007 – 23:32

• 0

#327 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 23:35

Цитата

Щоб "Свобода" пройшла до парламенту за неї треба було голосувати. Та нічого...скоро українці зрозуміють, що поки вони голосують не за своїх, нічого Україні не світить. Всі скаржаться на комуністів та ніхто не голосує за єдину силу, яка вимагає заборонити цю партію і провести люстрацію.
що ви вчипелись в тих комуняк. Люстрацію вам подавай.... живете минулим. Комуністи це взагалі вже не сила, а Свободі лише потішити саму себе........10-12 років назад треба було забороняти цю партію, а не зараз коли вона вже ніякої ролі не відіграє.
  • 0

#328 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 23:43

Я теж сподіваюся, що компартія помре політично вже на наступних виборах.....
На мою думку це принаймні безвідповідально - говорити. що комуняки не відіграють ролі в той час, як вони були і будуть у парламенті, діють проти українського народу, створюють коаліцію з ПР....
а Свобода в цей час залишається поза парламентом...і комунякам немає ніякої противаги.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 01.10.2007 – 23:44

• 0

#329 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 23:52

Перегляд дописуБлискавиця (1.10.2007 23:43) писав:

Я теж сподіваюся, що компартія помре політично вже на наступних виборах.....
На мою думку це принаймні безвідповідально - говорити. що комуняки не відіграють ролі в той час, як вони були і будуть у парламенті, діють проти українського народу, створюють коаліцію з ПР....
а Свобода в цей час залишається поза парламентом...і комунякам немає ніякої противаги.
Мініатюрна партії " Свобода" навіть теперішній Компартії не рівня і ніякої протидії вона не здатна зробити. Поки " Свобода " не спуститься зі свої націоналістичних хмар на грішну, НЕСВІДОМУ українську землю, буде вона по 0,8 і так далі набирати.
  • 0

#330 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 02.10.2007 – 00:15

Перегляд дописуMarcos (2.10.2007 00:35) писав:

що ви вчипелись в тих комуняк. Люстрацію вам подавай.... живете минулим. Комуністи це взагалі вже не сила, а Свободі лише потішити саму себе........10-12 років назад треба було забороняти цю партію, а не зараз коли вона вже ніякої ролі не відіграє.
А як же встановлення істроичної справедливості? Тим паче це важливо для майбутнього покоління. Вам відомо як це питання подають у школах?
  • 0

#331 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 00:19

Перегляд дописуNechupara (2.10.2007 00:15) писав:

А як же встановлення істроичної справедливості? Тим паче це важливо для майбутнього покоління. Вам відомо як це питання подають у школах?
а це що сама головна мета ? Від цього всім краще стане жити ?
  • 0

#332 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 00:35

Перегляд дописуSER_ROCKO (2.10.2007 00:31) писав:

Канешно. Справедливість є і за неї варто боротись:) От мені стане набагато легше коли якщо комуністичну партію заборонять. Я би таку подію відмічав краще ніж новий рік.
шановні в нас стільки проблем в країні. Чому мовчать про епідемію туберкульозу в країні, про тисячі безпритульних дітей, про одне з лідируючих місць в Європі за кількість ВІЛ-інфікованих, про вмираюче українське село.....а ми тут комунякоф люструємо :itshe:. От якби проти донецької бидлоти СВОБОДА боролося , от тоді РЕСПЕКТ, а так кого ви там люструвати будете ? Хто злочини вчинив проти народу ве давно здохли і гниють в землі, а ми будемо бабусь з портретом Сталіна люструвати :wub: Нє, товарищі .не той шлях ми обрали.
  • 0

#333 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 02.10.2007 – 07:55

да що ви говорите?! Комуністи не грають ролі в країні? На позачергових виборах вони вже мають 5%, більше, ніж в 2006 році. Вони вигнали американців з Криму, коли мади бути навчання. Вони майже зірвали навчання цього року. Не треба недооцінувати свого потенційного ворога, треба бути завжди насторожі. Бажили фільм 300 спартанців? як вони цілу армію розгромили?! Отож бо. Тоді їх вороги також зверху до них ставились, а після цього зауважали. Янукович може втратити свій електорат колись, і вони підуть або до Комуністів або до Вітренко. Вони за ниших ніколи не будуть голосувати. Також багато людей можуть розчаруватись в наших, олігархів, бізнисменів, і будуть надіятись на комунізм... де всі рівні. НЕ МОЖНА НЕДООЦІНУВАТИ ВОРОГА-ОПОНЕНТА! :)
  • 0

#334 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 08:44

Перегляд дописуДiма (2.10.2007 07:55) писав:

да що ви говорите?! Комуністи не грають ролі в країні? На позачергових виборах вони вже мають 5%, більше, ніж в 2006 році. Вони вигнали американців з Криму, коли мади бути навчання. Вони майже зірвали навчання цього року. Не треба недооцінувати свого потенційного ворога, треба бути завжди насторожі. Бажили фільм 300 спартанців
1)вигнали американців не тому що мали сили, а тому що наша влада це дозволила.
2) Які 300 спартанців :) Такий дорослий а в казки віриш. Навчився де брати приклад, в історичних фільмах зроблених США..бгггггггггг

" Свобода" була б ефектина тоді коли б в нашій країні була державна мова - російська, комуняки правили країною і взагалі був би тиск на все українське. Такого немає....а раз такого немає то і не має Свобди при владі. Треба враховувати реалії сьогодення, а не те шо хочеться, от і маєте свої законних 0,75 %
  • 0

#335 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 09:05

Перегляд дописуДiма (2.10.2007 08:55) писав:

Бажили фільм 300 спартанців?
БУГОГА! Сміявсінеміг.
Нацюкам кілька разів на рік повсякчас накладає Беркут - де там ті спартанці, га?
  • 0

#336 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 09:27

Чому більшість з вас вірить що є якісь 'свідомі', що голосують за ВО 'Свобода'? Навіщо ділити зайвий раз народ на частини. Не знаю як на заході Україні, але на сході і півдні 'свідомими' називають просто українців, що визнають себе такими і розмовляють українською, що є просто патріотами України.
Поміркуйте над цією різницею, що це слово на заході позначає різних лідей, на сході ж КОЖЕН україномовний патріот отримує ярлик свідомого.
Щодо побиття націоналістів беркутом, то це лише хижий оскал ВЛАДИ і їх відношення до всього українського. Ви назвіть ще одну країну де влада притискає патріотів, націоналістів.
Я не голосував ні за БЮТ ні за НУНС, на минулих і на цих виборах. Я бачив як вони прогавили свій шанс.
Доречі мрії про здешевлення іномарок можна відкласти на 3-4 роки, але я щиро бажаю прихильникам ЮВТ не розчаруватись у своєму виборі.

Повідомлення відредагував trim: 02.10.2007 – 09:37

• 0

#337 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 02.10.2007 – 09:27

:) Бачу ви Всесвітню історію взагалі не вчили. Звичайно, у американських фільмах багато чого добавлено свого. Але така подія була насправді, візьміть любий підручник зі світової історії, почитайте.
Двійники ви :itshe:

bamik: ПОПЕРЕДЖЕННЯ за пунктом правил 4.7.2. Досить оффтопити
  • 0

#338 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 09:42

Перегляд дописуEvol (1.10.2007 20:41) писав:

ви бачили, як плакав тягнибок на "свободі вибору" після оприлюднення результатів екзит-полу? тепер скажіть, кому це потрібно?
А вам не хочеться плакати від того що Промисловість україни розпродали, землю розпродадуть за 1-3 роки. Рівень життя найнижчий серед сусідів, нація вимирає?

Повідомлення відредагував trim: 02.10.2007 – 09:44

• 0

#339 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 09:55

Перегляд дописуtrim (2.10.2007 10:42) писав:

А вам не хочеться плакати від того що Промисловість україни розпродали, землю розпродадуть за 1-3 роки. Рівень життя найнижчий серед сусідів, нація вимирає?
хочеться. але між бажанням і діями є велика різниця. та й не плакав він через Україну, а через те, що не вдалося дорватись до кормушки.
  • 0

#340 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 02.10.2007 – 10:58

Перегляд дописуБогуслав (1.10.2007 23:01) писав:

Те про що я й говорив. Перед виборами лякають нас Яником, а східняків помаранчевою чумою, от ми і готові роздерти один-одного, та голосуємо не розумом а тому що "так треба". А кому треба, Вам? Ні, їм. От вам і рабський менталітет. Проблема не в Янику, бо його підтримує мало не пів України. То з ким Ви боритесь з Яником чи самі із собою (бо ми ж народ однієї держави)?
мудро!
і що найприкріше, кінця-краю цьому не бачу.... :) для України в її нинішніх межах....

І вже не вперше дивуюсь: чому ЗУНР (в цілому) й Галичина (зокрема) не хочуть мати свого представництва у ВР?
Чому їм ближчий дніпропетровський БЮТ або київський НУНС або навіть донецька ПР (відсоток схожий на «Свободівський»)??? Невже «захід» відчув щось добре від названих? (укр-мовні книжки й решта медіа? високий рівень життя? [також відомий як добробут :itshe: ]..... але .... де ж це все???)
Чи може «Захід» відчув щось погане від «Свободи» (напр., в місцевих радах?)?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних