Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#301 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 01.10.2007 – 18:34

Перегляд дописуLeia (1.10.2007 19:08) писав:

Тіштеся- всі ваші голоси пішли на перемогу Януковича.

Голоси поділяться між всіма партіями

Я голосую за кого мені подоба а пройде чи не пройде то вже інша справа
  • 0

#302 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 01.10.2007 – 18:40

Щодо непрохідности партії: боятись вовка — в ліс не ходити!
  • 0

#303 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 01.10.2007 – 18:42

Marcos
Ну та, і ви думаєте результати опитування форуму теревені можна вважати за серйозну підставу голосувати за когось? Егоїст ви.
А щодо того чи боїтся НСНУ...Вринципі, може це їм мали піти ті нещасні соті Тягнибока, адже вони єдиний блок який має в свому складі націоналістичну силу, тобто, якщо переважно за Тягнибока голосували нацики, то він типу забрав ті голоси в правиці або Луценка. Зле.
Гетьман
Треба було йому сказати що як проголосує за свободу то його в Гоґвортс не візьмуть.

А ще, будь ласка видаліть хтось пост Касандри, бо він по-перше не має смислу а по-друге це типу образа іншого користувача, в особі мене. Дякую.
  • 0

#304 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 883 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.10.2007 – 18:44

ja teg ne wkotuyu svij golos vittanuj Svoboti)))
  • 0

#305 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 01.10.2007 – 19:14

Перегляд дописуIvan Metal! (1.10.2007 19:28) писав:

А я не шкодую що проголосував за "Свободу" я навіть горджеся цим. Це мій вибір і те що дехто тут говорить - нісенітниця.

Перегляд дописуRomun (1.10.2007 19:30) писав:

Не розумію вашої роздратованості.

Перегляд дописуLOГ (1.10.2007 19:34) писав:

Голоси поділяться між всіма партіями

Я голосую за кого мені подоба а пройде чи не пройде то вже інша справа

Перегляд дописуFreelancer (1.10.2007 19:40) писав:

Щодо непрохідности партії: боятись вовка — в ліс не ходити!

Перегляд дописуЗлодюжка (1.10.2007 19:44) писав:

ja teg ne wkotuyu svij golos vittanuj Svoboti)))
Голос "Проти всіх" - також голос. ;) За умови непрохідності, голос розподілиться приблизно 33% регіонам, 31% БЮТ і т. д. Все-одно нічого поганого в цьому нема :)
З. І. Знаю також чудовий спосіб зробити Свободу прохідними: посадити на Теревені 750000 чоловік. Тоді дружньою сім'єю ідемо на вибори і просуваємо свої партії чи кандидатів. :itshe:

Перегляд дописуLeia (1.10.2007 19:42) писав:

Гетьман
Треба було йому сказати що як проголосує за свободу то його в Гоґвортс не візьмуть.

А ще, будь ласка видаліть хтось пост Касандри, бо він по-перше не має смислу а по-друге це типу образа іншого користувача, в особі мене. Дякую.
Чо то таке? Отой "Гоґвортс"?

Перегляд дописуCassandra (1.10.2007 20:05) писав:

Leia
от не мож,поки не обсереш і не обматюкаєш та себе кохану не похвалиш...
і не проси видаляти..я і в реалі тобі то скажу.
Дівчата, не сваріться. Я вас такими люблю, якими ви є :wub: Краще зженіть зло на мені ;)
З. І. Завтра повидаляю. Гд? А сьодні гуляємо :)
  • 0

#306 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 01.10.2007 – 19:16

Знав що "Свобода" непройде, проте не шкодую за те що віддав їм свій голос. Всерівно ж помаранчеві (як і біло-блакитні) ложили на нас. Вже гидко дивитись на їх пики. Віддтепер голосуватиму за тих хто реально щось робить, а не язиком талапає, а потім лякає перед виборами Януковичем. Голосував не за Тягнибока, а за націоналістичну ідею.
  • 0

#307 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 19:27

Цитата

Віддтепер голосуватиму за тих хто реально щось робить, а не язиком талапає, а потім лякає перед виборами Януковичем. Голосував не за Тягнибока, а за націоналістичну ідею.
Ви шо думаєте що вибирали на цих виборах якусь ідею? ви ж бачите що ідеології в партій крім свободи нема. Це були вибори ПРЕМ`ЄРА. Фірштейн? і дві кандидатури. Хочете Яника- прапор в руки, голосуйте за свободу, голосуйте проти всіх, хоч за дику Натаху і Супрунку. Але рахуйте що ваші голоси пішли Януковичу. Бо голос не за БЮТ і Нашу Україну- голос за Януковича.
А те що ви там шкодуєте, не шкодуєте- то ваші проблеми.
Після бійки, як кажуть, кулаками не махають.
  • 0

#308 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 19:34

Перегляд дописуLeia (1.10.2007 20:27) писав:

Про політичні погляди, як кажуть, не сперечаються :)
  • 0

#309 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 19:41

Перегляд дописуБлискавиця (1.10.2007 18:08) писав:

А чому до прихильників? Це питання до НЕ прихильників)....от їх і треба розпитати - що саме їх лякає у своїй же українській партії...тобто що лякає українців у НИХ САМИХ, чому вони бояться бути свідомою нацією - бути такими, як вони є від природи, генетики та рідної історії. :)
мене лякає у "свободі" їхня плакливість... плачуться, що всі не такі. ви бачили, як плакав тягнибок на "свободі вибору" після оприлюднення результатів екзит-полу? тепер скажіть, кому це потрібно? якщо партія програли - то потрібно це признати, а не плакатись про фальсифікації і т.п. надоїло вже чесслово.
  • 0

#310 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 19:49

Перегляд дописуSER_ROCKO (1.10.2007 20:37) писав:

Але якщо погоджуватись з тобою то в Україні вічно буде правити тріада БЮТ-НУНС-ПР. І малі партії не будуть мати ніякого впливу. І буде Олігократія, як і тепер.
Розумієте, це з якого боку глянути. Не буде мати впливу свобода- зле, правда маєте Костика і Плющика, в них досить схожа ідеологія. Але так само не матимуть впливу комуністи, соціалісти, Натаха, різні довбані селянські-пенсіонерські партії, і вся та <censored>. Не так вже й зле.
Тим більше дай україні багато партій- та вони доки пережеруться ми всі без газу померзнем. Нє, на треба одну але кльову.
І по-моєму БЮТ тут дуже непоганий варіант.

bamik: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 4.7.5. Офтоп видалено

Повідомлення відредагував bamik: 01.10.2007 – 20:00

• 0

#311 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 20:06

Перегляд дописуLeia (1.10.2007 20:49) писав:

А я ніколи не буду голосувати за БЮТ бо незнаю хто в її списку. Доречі багато людей з БЮТу перещло до ПР в минулому парламенті. Так само може статися і цього разу. :)
  • 0

#312 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 20:16

Перегляд дописуSER_ROCKO (1.10.2007 21:11) писав:

А от зі Свободи би ніхто не перейшов до ПР :itshe:
можливо. але хіба тому, що їх би там надто мало було :)
  • 0

#313 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 01.10.2007 – 20:54

Перегляд дописуEvol (1.10.2007 21:16) писав:

можливо. але хіба тому, що їх би там надто мало було :itshe:

Шкода, що Всеукраїнське об'єднання Свобода не пройшла до Верховної ради. Демократичній більшості тоді не прийшлось би домовлятись з Литвином. Бо він хоче тільки одного, свойого трудоустройства на посаду спікера. Ще довго будуть ідти торги... :)
  • 0

#314 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.10.2007 – 21:03

Перегляд дописуДiма (1.10.2007 20:54) писав:

Шкода, що Всеукраїнське об'єднання Свобода не пройшла до Верховної ради. Демократичній більшості тоді не прийшлось би домовлятись з Литвином. Бо він хоче тільки одного, свойого трудоустройства на посаду спікера. Ще довго будуть ідти торги... :)
а Свобда це демократія ? Демократією там і не пахне
  • 0

#315 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 21:12

Перегляд дописуДiма (1.10.2007 21:54) писав:

Н-дя. насміялась, бліха та ви гуморист. Тягнибок ні в яку коаліцію би не пішов, хіба би вже дуже приперло. Та й не хотіли би вони його. Литвин- пофіг, аби нашаукраїна знов не падлючила. Хоча. не знаю, може луценко троха їх присмирить. А взагалі краще би свободині голоси і Литвинові пішли до Юльки.
  • 0

#316 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 01.10.2007 – 21:15

Перегляд дописуLeia (1.10.2007 20:27) писав:

Ви шо думаєте що вибирали на цих виборах якусь ідею? ви ж бачите що ідеології в партій крім свободи нема. Це були вибори ПРЕМ`ЄРА. Фірштейн? і дві кандидатури. Хочете Яника- прапор в руки, голосуйте за свободу, голосуйте проти всіх, хоч за дику Натаху і Супрунку. Але рахуйте що ваші голоси пішли Януковичу. Бо голос не за БЮТ і Нашу Україну- голос за Януковича.
А те що ви там шкодуєте, не шкодуєте- то ваші проблеми.
Вам би заспокоїтись і головою подумати, а не тим місцем на якому сидять. Кажете після бійки кулаками не махають? А скільки уже тих бійок ми пройшли, а всеодно переможеними виходимо. Бо б’ємося не з обставинами, а один з одним, на чому політики і виїжджають. Скільки тих бійок, а жодна нічого нас не навчила. Махання кулаками якраз більш важливе за саму бійку, бо готує нас до наступної, сподіваюсь що готує.
  • 0

#317 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 21:31

Перегляд дописуБогуслав (1.10.2007 22:15) писав:

Вам би заспокоїтись і головою подумати, а не тим місцем на якому сидять. Кажете після бійки кулаками не махають? А скільки уже тих бійок ми пройшли, а всеодно переможеними виходимо. Бо б’ємося не з обставинами, а один з одним, на чому політики і виїжджають. Скільки тих бійок, а жодна нічого нас не навчила. Махання кулаками якраз більш важливе за саму бійку, бо готує нас до наступної, сподіваюсь що готує.
я якраз думаю головою.Ви думаєте мені всякі Бродські і турчинови більше подобаються ніж Фаріонка і Іллєнко? Думаєте мені не подобається Тягнибоківська програма.? Але я знаю що треба голосувати за БЮТ. Бо так треба, розумієте? Може, колись, на наступних виборах, буде так як хочемо ми. Але щоб колись міг перемогти Тягнибок або взагалі якісь нацики треба щоб зараз не переміг Яник. А єдиний спосіб його попустити був якомога більше голосувати за Юлю і НУНС. От і все.
  • 0

#318 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.10.2007 – 21:40

Я голосував за Свободу і не жалкую. В любому випадку я б не проголосував за БЮТ чи НУНС. Спираюсь на націоналістичну ідеологію. Тягнибок таки трохи не тюди тягне своїми висловами та це краще на мій погляд за костенків-плющів-івченків.
Зарай нехай займається поширенням впливу на місцях, осередками по всій Україні та готує плацдарм для наступних виборів.
  • 0

#319 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 01.10.2007 – 21:44

Проголосував за "Свободу" і ні про що не шкодую. Для тих, хто розповідає про те, що голос піде Януковичу. Спробуйте спочатку хоч трохи порахувати скільки набирають БЮТ+НУНС, і зрозумієте, що більшість голосу піде саме їм (або хочаб половина). І ще, аж дивуюсь, як дехто любить ділити голоси за "Свободу". Мабуть вони вважають, що всі виборці "Свободи" 100% пішли б голосувати за когось із помаранчевих.
  • 0

#320 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 01.10.2007 – 21:48

Перегляд дописуLeia (1.10.2007 20:49) писав:

Розумієте, це з якого боку глянути. Не буде мати впливу свобода- зле, правда маєте Костика і Плющика, в них досить схожа ідеологія. Але так само не матимуть впливу комуністи, соціалісти, Натаха, різні довбані селянські-пенсіонерські партії, і вся та <censored>. Не так вже й зле.
Тим більше дай україні багато партій- та вони доки пережеруться ми всі без газу померзнем. Нє, на треба одну але кльову.
І по-моєму БЮТ тут дуже непоганий варіант.

Ну так соціалісти минулого разу ніяк не вплинули на політичну ситуацію.
А щодо БЮТу... Ну якось нелогічно як мінімум коли Україною кермують євреї.
І взагалі щодо маленьких партій. Невже ви, прихильники цієї великої тріїці не бачите що вони свідомо не дають вам вибору.
Ну і ще сам факт присутності компартії і відсутності будь-якої націоналістичної мене лякає.

П.С. додай до мінуса те що Україна таки пишеться з великої літери. Розумію що випадково.

Перегляд дописуLeia (1.10.2007 22:31) писав:

А єдиний спосіб його попустити був якомога більше голосувати за Юлю і НУНС. От і все.
Ось саме про ці вибори без вибору я й казала. Нафіга голосувати "проти", якщо можна "за".
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних