Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#241 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 24.09.2007 – 21:55

Довго вагався, та вирішив все-таки голосувати за "Свободу". Не з усім згідний з Тягнибоком, та й команди потужної у них небачу, проте набридло віддавати голос за зрадників-перебіжчиків, олігархів та пустомель. Навіть сам факт присутності націоналістичних сил в парламенті це уже великий поступ для України.
  • 0

#242 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.09.2007 – 22:10

Перегляд дописуBobua (24.09.2007 15:38) писав:

А тепер найцікавіше. Питання, до вас пане Маркосе:
• що є національної ідеєю українців? (питання, що розглядаються в Програмі Захисту Українців (ВО Свобода) чи добробут?)
• за що повинні голосувати українці? (за національну ідею чи за добробут?)
• і насамкінець: чи змогли "особі", для яких чужа національна ідея українців, забезпечити (за останні 16 років) хоча би добробут вже згаданим українцям (переважно галичани)?
1.Ще раз скажу мені " національні ідеї" до дупи і взагалі не розумію що ви з цією національною ідеєю тягаєтесь, скоро до дирок її затрете. Жодного разу не почув виступ рузумного економіста-фінасиста від Свободи. Все про Кремль, про жидів про ще якусь фігню торочать Тягнибок і Ко. ДА зайдіть в любий двір, оселю і спитайте чого люди хочуть , вам багато скажуть про національну ідею ? Та ні........а чому ? Не тому що вони не свідомі, а тому що люди хочуть жити, нормально жити, Фермер хоче дотації від держави, дешеву соляру...бізмесмен хоче зменшення податків, вдосконалення законодавчої бази, а ви всьо про ІДЕЮ та про Ідею . Це як в анекдоті де лікарь різним хворим припусував лише йод, бо іншого не було.
2. Українці повинні голосувати за добробут. Тому що на відміну від тутешніх молодих фанатів " Свободи" у всіх сім"ї, діти і батьки. Всім треба їсти, всім треба майбутнє, от хто зможе привести економіку впорядок за того і треба голосувати, а буде економіка гаразд буде і все інше.
3. Не зрозумів "переважно галичанам", це що означає ? Що українці це лише " галичани" ?
На належному рівні і не змогли, національна ідея не чужа, бо крім вас її ніхто не розуміє. :D Національна ідея це продукт уяви Тягнибока і 1-2% супорту його прихильників. Це ви зараз для себе створили світ, не зрозуміло з чого і в ньому живете.
  • 0

#243 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 24.09.2007 – 22:17

Перегляд дописуБілий Дракон (3.08.2007 13:22) писав:

Технічна партія. Покликана відтягнути трохи голосів від НУНС.

НУ-НСи, БЮТи, ПРи - це технічні партії мафіозно-олігархічних кланів!
  • 0

#244 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 24.09.2007 – 22:21

Перегляд дописуMarcos (24.09.2007 23:10) писав:

1.Ще раз скажу мені " національні ідеї" до дупи і взагалі не розумію що ви з цією національною ідеєю тягаєтесь, скоро до дирок її затрете. Жодного разу не почув виступ рузумного економіста-фінасиста від Свободи. Все про Кремль, про жидів про ще якусь фігню торочать Тягнибок і Ко. ДА зайдіть в любий двір, оселю і спитайте чого люди хочуть , вам багато скажуть про національну ідею ? Та ні........а чому ? Не тому що вони не свідомі, а тому що люди хочуть жити, нормально жити, Фермер хоче дотації від держави, дешеву соляру...бізмесмен хоче зменшення податків, вдосконалення законодавчої бази, а ви всьо про ІДЕЮ та про Ідею . Це як в анекдоті де лікарь різним хворим припусував лише йод, бо іншого не було.
"Не хлібом єдиним" як кажуть. Помиляєтесь коли заявляєте, що народ прагне лиш добробуту. Так ця тема займає чільне місце в нашому житті, але не єдине. Поїсти, поспати і продовжити рід це спосіб життя тварини. Людина ж має вищі прагнення, які часто переважають над матеріальним добробутом.
А на рахуном національної ідеї то це Ви бачите її зачовганою до дир. Я ж бачу її на стадії становлення шляхом обговорення, дискусій, пропозицій. Різниця ж тлумачення цього поняття Вами та мною полягає у різному світобаченні.
  • 0

#245 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 24.09.2007 – 22:46

прочитав я цю , як її
Програма захисту українців (розширена)
питання виникають одразу.
Провести публічний судовий процес над комунізмом. Добитись у судовому порядку заборони комуністичної ідеології як людиноненависницької, що завдала невиправної шкоди українському народові
дуже цікаво. Це що виходить.наприклад як комуніст, в мене комуністична ідеологія, мої друзі теж комуністи.ми збираємся обговорюємо, думаємо. СВОБОДА заборонить думати комуністам чи як ? Це всеодно що комуністам заборонити дихати :D
Запровадити спеціальний курс вивчення історії ОУН-УПА в усіх навчальних закладах.[/quote]
а на яких засадах ? Є Історія України, от хай і вивчається в цих межах.
[quote]Усунути основну причину трудової міграції та демографічної кризи - забезпечити конституційне право на житло кожній українській сім'ї. Зобов'язати будівельні корпорації зводити соціальне житло за доступними цінами

от, а за що ж ви боритесь шановні. Це ж вже централізована економіка виходить, а якщо держава вказує як і за скільки будувати, до СРСР повертаєтесь ?
Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватиметься тільки тим особам, що народилися в Україні або є етнічними українцями.
ну в мене дівчина росіянка/білоруска, то що її нафіг з країни ? а вони справно платить податки - годує бюджетників. Стояли на Майдані під час революції, розмовляє на українській мові.співає гімн на стадіоні.....то шо треба вигнати ? Бо у когось націоналістична білочка ?

власні підприємства олігархів і далі споживатимуть дешевий газ українського видобування
повна необізнаність. До вашого відома СКМ Ахметова повністю споживає газ з Росії, а домогосподарства України корисутються своїм газом!

Диверсифікувати джерела постачання енергоносіїв: не більше як 30% від одного експортера. Ліквідувати монополію іноземних енергетичних компаній на українському ринку
Вчимо економічну географію і читаємо новини. В Росії є газ, СВОБОДІ він не підходить, де будемо брати інший.Туркменістан ? Так Росія купила весь видуботок газу Туркменістану набагато року вперед. То що СВобода пропонує? чи це черговое бла-бла....

Збільшити видобуток власного газу та нафти за рахунок розроблення морських шельфів, в тому числі за кордоном
дуже цікаво.Де це СВОБОДА буде видобувати газ, нафту за кордоном ?

Розвивати вугільну промисловість як пріоритетну галузь.
ну це вже взагалі ахиунг! такі обізнані фахівці і не знають, що українське вугілля має високу собівартість і вся вугільна промисловіть тримається лише тому що є " здоровенні державні дотації". Де ж ви вугілля будете брати, не вже у " не культурних людей" на Сході, які за 16-років української мови не вивчили . Це я цитую Фаріон :)
Найцинічніше те, що під виглядом вільного вибору громадян, "грошові мішки" насправді безсовісно маніпулюють масовою свідомістю через неймовірно дорогі рекламні кампанії. Вартість телереклами на цих виборах зросла на 70% порівняно з минулими і сягає 400 американських доларів за 1 секунду(!) трансляції
це мабуть біль Свободи :yes: На рекламу на ТБ грошей не вистачило, от і пишуть .

Обмежити термін дії Верховної та місцевих рад з п'яти до трьох років.
а бюджетних грошей на вибори не шкода ? І що цим ви доб"єтесь ? Чергової нестабільності в країні, яка буде тепер раз на три роки.
Винести на всенародне обговорення проект Закону про пропорційне представництво в органах влади українців та представників національних меншин
а чому це ви обмежуєте права нац. меншин, якщо розумна людина то чому вона не може бути при владі, бо квоту вичерпали ? Дискримінація за національною ознакою...........знову до СРСР ?

Відновити ядерний статус України. Припинити участь України в ЄЕП. Вийти з СНД. Вивести російські війська з Криму.
Договір до 2017 року є ? От давайте його виконувати, чи дипломатія це не сильна сторона СВОБОДИ ?
  • 0

#246 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Луганськ

Відправлено 24.09.2007 – 22:55

На мою думку Свобода це звичайний популізм..я впевнений що більша частина їх обіцянок не буде виконано....в программі не передбачені шляхи які зроблять цю программу дійсністю...
Я краще віддам свій голос за БЮТ....це моя думка :D
  • 0

#247 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 24.09.2007 – 23:22

http://www.politplakat.org.ua/
http://www.tiahnybok.info/
http://www.vosvoboda.info/ukr

Зображення

Зображення

Зображення
  • 0

#248 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 24.09.2007 – 23:29

теми з"єднано
  • 0

#249 Fin

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 25.09.2007 – 12:29

Перегляд дописуMarcos (22.09.2007 00:54) писав:

Цитата

радикальна частина електорату НУНС — то та частина людей, що голосували за НУНС боячись втратити голос на непрохідних......
у вас є офіційнні данні щодо цього ? мабуть немає і не буде, якщо людині подобається партія то вона за неї і голосує, а так ви себе тішете видуманими речами - " голосувало б більше, якщо б знали що СВОБОДА пройде", так я те ж можу сказати, ну наприклад " Я міг бути головою Відікритого акіонерного товариства, якщо б двоє акціонерів, знали що за мене голосує третій акціонер". Брєд..набиваєте собі електорат з порожнього місця.
Упс......
в мене нема офіційних даних :yes:
що ж тепер робити, як бути :D

і як то я лише міг подумати, що люди, нехай навіть і залякані страшним і великим злом, можуть взяти і проголосувати замість своєї улюбленої СВОБОДИ (про яку всі кажуть, "не прохідна") за "прохідне" менше зло :)

Як писав тут один парубок: Брєд,
тому не буду й продовжувати......

Цитата

Цитата

2,2 %.... ну то що ? Соц. опитування. Ви його особисто проводили чи у вас є підстави йому вже дуже сильно довіряти, чи довіряєте бо цифра велика ?:P
в мене є підстави на нього сподіватися (в бік збільшення :) ), бо
1) як свідчить дослідження вони самофінансуються (прихильниками), а отже й мають шанс пройти в ВР (з теми ВО "СВОБОДА"; хто фінансує передвиборчу кампанію? http://ukrcenter.com...ssage_id=120585
2) СВОБОДА не могла відтак купити опитування....., а інші її би так багато не дали :)
  • 0

#250 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 25.09.2007 – 13:12

А хто знає загальну кількість виборців в Україні і скільки з них проживає у Львівській, Тернопільській та Франківській областях?
  • 0

#251 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.09.2007 – 13:42

Перегляд дописуphobos (25.09.2007 14:12) писав:

А хто знає загальну кількість виборців в Україні і скільки з них проживає у Львівській, Тернопільській та Франківській областях?
судячи з даних ЦВК на минулих виборах отримали бюлетені 25957555 виборців.
Івано-Франківська область проголосували близько 800 тисяч виборців
Львівська - більше 1400000 виборців
Тернопільська - десь 650000 виборців.

http://www.cvk.gov.u...006/w6p001.html

Повідомлення відредагував bamik: 25.09.2007 – 13:42

• 0

#252 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 25.09.2007 – 14:01

Перегляд дописуbamik (25.09.2007 14:42) писав:

судячи з даних ЦВК на минулих виборах отримали бюлетені 25957555 виборців.
Івано-Франківська область проголосували близько 800 тисяч виборців
Львівська - більше 1400000 виборців
Тернопільська - десь 650000 виборців.

http://www.cvk.gov.u...006/w6p001.html
Рахуємо:
3% від 25957555 = 778727 голосів;
кількість виборців в областях на які розраховує Свобода - 800000+1400000+650000 = 2850000 виборців.
Тобто необхідно щоб не менше 27,32% цих областей проголосувало за Свободу для подолання 3% бар'єру.

Як думаєте це реально? При умові що у Львівській області, на минулих виборах, Свобода набрала лише біля 2%.
  • 0

#253 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 25.09.2007 – 14:23

Перегляд дописуphobos (25.09.2007 15:01) писав:

Рахуємо:
3% від 25957555 = 778727 голосів;
кількість виборців в областях на які розраховує Свобода - 800000+1400000+650000 = 2850000 виборців.
Тобто необхідно щоб не менше 27,32% цих областей проголосувало за Свободу для подолання 3% бар'єру.

Як думаєте це реально? При умові що у Львівській області, на минулих виборах, Свобода набрала лише біля 2%.

Тягнибок щось про 18% говорив. Мабуть, від загального числа виборців, що включені в списки.
Порівнювати сьогоднішній рейтинг Свободи та минулорічний несумісно. Зараз 2-3 місце в залежності від району. Від 6-7 місця минулих виборів.
В будь-якому випадку із всією території України 3% назбирається.

Плюс - голоси від УНП, КУН, УНР, частини НУНСО та БЮТ в Тягнибока в кишені.
На минулих виборах він взагалі був маловідомий.
Очікуєм результатів ги..
Аж самому кортить дізнатись, яка реальна підтримка Свободи в Галичині :D
  • 0

#254 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 25.09.2007 – 15:11

Перегляд дописуFin (25.09.2007 12:29) писав:

1) як свідчить дослідження вони самофінансуються (прихильниками), а отже й мають шанс пройти в ВР (з теми ВО "СВОБОДА"; хто фінансує передвиборчу кампанію? http://ukrcenter.com...ssage_id=120585
2) СВОБОДА не могла відтак купити опитування....., а інші її би так багато не дали :D
1. Яке дослідження ? як самофінансування пов"язано з шансами проходження до ВР. Нічого не розумію
2. Купити соц. опитування дуже легко і коштує вони не сотні тисяч баксів. Якщо Свобода не може купити соц. опитування то звідки в неї бабло на листівки і рекламу на ТБ ? Щось я не розумію вашої логіки
  • 0

#255 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 25.09.2007 – 15:45

Перегляд дописуMarcos (25.09.2007 16:11) писав:

Якщо Свобода не може купити соц. опитування то звідки в неї бабло на листівки і рекламу на ТБ ? Щось я не розумію вашої логіки
Одне точно знаю, голова івано-франківської міської організації Свободи Роман Онуфріїв має власну друкарню Місто-НВ. Ось, чому пояснюється величезна кількість агіток в місті та Галичині загалом.
  • 0

#256 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 28.09.2007 – 16:53

Marcos сказав:

Marcos
24.09.2007 23:46
Допис #255

прочитав я цю , як її
Програма захисту українців (розширена)
питання виникають одразу.
приємно, що вже хоч би на 13 сторінці прочитали....
й вже почали думати, питати......
може до виборів ще й свідомо вирішите за кого голосувати

не буду довго коментувати (бо пожмакане якесь ваше повідомлення...):

Цитата

Диверсифікувати джерела постачання енергоносіїв: не більше як 30% від одного експортера. Ліквідувати монополію іноземних енергетичних компаній на українському ринку
Вчимо економічну географію і читаємо новини. В Росії є газ, СВОБОДІ він не підходить, де будемо брати інший.Туркменістан ? Так Росія купила весь видуботок газу Туркменістану набагато року вперед. То що СВобода пропонує? чи це черговое бла-бла....

Збільшити видобуток власного газу та нафти за рахунок розроблення морських шельфів, в тому числі за кордоном
дуже цікаво.Де це СВОБОДА буде видобувати газ, нафту за кордоном ?
якщо коротко:
політик вирішує що треба зробити
інженер, економіст, ...., вирішують як

Проти того, що потрібно Диверсифікувати джерела постачання енергоносіїв: не більше як 30% від одного експортера заперечення є? Нема. Якщо звісно У. не хоче бути чиїмось ручним песиком......

Як то зробити? Яка різниця....
шельф Чорномор’я....
танкери від Туреччини, чи з Кавказу...
Трубопровід Одеса-Броди?
Рапс?
........................
(про це, до речі є і в програмі БЮТ........ розділ 9)

+
дозволю собі автоцитату

Цитата

хто насправді має планувати розвиток галузі?
завершу так: невдячна це справа для непрофесіоналів (я не працюю у видавництві.... НАК Нафтогаз....... ) вирішувати як заохотити розвиток галузі, тому може й отримаю зараз на горіхи... ;)
але це повинні вирішувати й НЕ політики: їхня справа — керувати державою в цілому, бачачи все тло (+ не красти гроші....)
Пригадую, гарно про це написано було в повісті М. Рейнольдса — Штовхач: не може револ. діяч вирішувати як має розвиватись металургійна галузь, або — де вирощувати кукурудзу.... :(

Цитата

Розвивати вугільну промисловість як пріоритетну галузь.
ну це вже взагалі ахиунг! такі обізнані фахівці і не знають, що українське вугілля має високу собівартість і вся вугільна промисловіть тримається лише тому що є " здоровенні державні дотації". Де ж ви вугілля будете брати, не вже у " не культурних людей" на Сході, які за 16-років української мови не вивчили . Це я цитую Фаріон smile.gif
зовсім коротко: чому ви вирішили, що мова про донбас......? :D
+ чому польське вугілля має меншу собівартість?
  • 0

#257 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 28.09.2007 – 17:25

Перегляд дописуBobua (24.09.2007 17:39) писав:

Форум ВО Свобода, тема
Чому я голосуватиму за "Свободу"
http://www.forum.vos...wforum.php?f=21

завершую нині дослідження передвиборчого поля відповідаючи на питання:

Чому я голосуватиму за ВО «Свобода»?

Цікаву відповідь знайшов... Після тривалого обґрунтування (допис №0) в темі Я обираю Свободу! ( http://ukrcenter.com/forum/message.asp?mes...1698&page=1 ) людина пише так:

Цитата

ВільнаЛюдина
повідомлення: 2
з нами від: 18/ 9/ 2007
локація: ,
Український Клуб

18/09/2007 11:02:00 #120370 №1
.........

Я не можу нікому гарантувати, що Свобода - прохідна. Я лише знаю, що якщо 30 числа я проголосую за когось іншого - то мій голос пропаде для мене в той момент, коли я поставлю галочку. Значить, мене здурили. А я не хочу, що б мене далі дурили.

Якщо навіть, стоячи в 21:59 в кабінці для голосування я буду знати, що по всій Україні за Свободу було подано один голос, то мій буде другий. Тому що я ціную свою волю, і не хочу, що б мій голос пропав.

от це сила :(

я натомість шукав розумне обґрунтування доцільності такого рішення
Чому я голосуватиму за ВО СВОБОДА?

загалом, програма в Свободи трохи дивакувата: чого варте лише таке слово в першому розділі як
добитися... ( від ВР .... від Росії.... ) .
Шо би то могло означати? Що вони хочуть себе добити? То нащо витрачати на то зусилля? Їх є кому добити й просто так.....

але дослідивши такі питання:
1) Україномовна Книжка (УК); Чи існує?, Якщо ні або вкрай мало, то чому?
2) вибори 2007: Україномовна Книжка — від якої партії чи коаліції можемо очікувати?
ваші припущення або цінна інфо....
[це, відповідно, теми в цьому форумі — розділ Література)]

дійшов висновку, що нині для мене є, все-таки, лише один варіант:

Цитата

ВО «Свобода»
Інформаційний простір. ...
5. Збільшити ввізне мито на іноземну поліграфічну, аудіо-....... Спрямувати отримані кошти на розвиток національного інформаційного простору.

люди в ЛітФорумі, щоправда, зі мною не погодилися, але й не переконали: http://www.litforum.net.ua/poll.php?do=sho...s&pollid=37

ось так от...

бажаю всім впевненості в правильності власного рішення

;)

• 0

#258 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 28.09.2007 – 17:34

Одна з небагатьох українських партій.
На цих виборах має набрати від 2 до 3 відсотків.
Прохід в парламент малоймовірний хоча й можливо я саи проголосую за дану партію.
  • 0

#259 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.09.2007 – 18:20

Ходила вчора на віче-марш. Перше, що сподобалось - слова: концерту нині не буде...Не сподобався перший виступаючий, прізвище забула, з Франківська почав виступ з плачу Ярославни....Нас не прийняли в блок, а Тимошенко то, а Луценко то....Це не сподобалось! Не люблю скигліїв, люблю впевнених людей! Ще більше зацікавила Ірина Фаріон....людей зібралось досить багато. Голосуватиму! А пройде чи ні? - побачимо
  • 0

#260 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 28.09.2007 – 23:19

Перегляд дописуSER_ROCKO (29.09.2007 00:11) писав:

Ну незнаю, я буду підкидати монетку: або за НУНЦ або за Свободу. Шось задофіга людей вже заявляють шо будуть за неї голосувати, може пройде?

не може, а таки пройде. Після сьогоднішньої розмови із одним із очільників ВО на ІФ, остаточно переконався, що сумнівів жодних.
Чекаю результатів екзит-полу ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних