Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#221 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.09.2007 – 14:34

Перегляд дописуFin (21.09.2007 15:24) писав:

перебачайте, але якось це не узгоджується з написаним вами нагорі сторінки :rolleyes:
Маю на увазі , що при непроходженні голоси поділяться, хоча я сумніваюся в такому варіанті. Ті, котрі готові були голосувати, але відмовились через страх втрати голосу, щоб потім не насміхались - А я казав, що не пройде :cool2: Адже страх - це ознака слабких. Вірити і йти до мети.

Повідомлення відредагував bamik: 21.09.2007 – 23:01

• 0

#222 Fin

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 21.09.2007 – 14:55

фінансування

Перегляд дописуtrim (21.09.2007 15:11) писав:

.....
Щось всіх цікавить питання 'хто фінансує' Свободу, мабуть із заздрощів.
......

згоден з вами, що націоналізм нам потрібен

і то я, до речі, цікавився питанням 'хто фінансує' Свободу :brovy:
і, що дивно, не з заздрощів :cool2:
Є окрема тема
+ тут на 10 сторінці

думаю від цього залежить чи пройдуть вони в ВР
бо погодьтесь, якщо гроші дає хтось інший — то певно не для того, щоби бачити СВОБОДУ в ВР

наразі я дійшов кількох неспростованих висновків
1) СВОБОДА самофінансується свободівцями:

Цитата

Я ж вам і кажу, звідки гроші: у нас немає якогось олігарха, зате є ціла низка представників малого і середнього бізнесу, які спонсорують нашу партію. Прізвища можу назвати, але вони вам ні про що не скажуть - ви цих людей навряд чи знаєте. Це люди, які мають магазини, невеликі готельчики, навіть будівельні компанії - деякі з них є депутатами "Свободи" у місцевих радах. Але, що найважливіше, вони всі є членами нашої партії - вони прийшли до нас через ідейні переконання...
Тягнибок: http://tiahnybok.inf...ment003076.html
2) СВОБОДА раціонально використовує кошти: націлючи їх на Галичину

що дає право сподіватись на їх, тобто нашу, перемогу

проходження бар’єру

Перегляд дописуbamik (21.09.2007 15:34) писав:

Маю на увазі , що при непроходженні голоси поділяться, хоча я сумніваюся в такому варіанті. Ті, котрі готові були голосувати, але відмовились через страх втрати голосу, щоб потім не насміхались - А я казав, що не пройде :wub: Адже страх - це ознака слабких. Вірити і йти до мети.
вибачте ще раз
неправильно зрозумів

Цитата

Я ось тут зустрів соцдослідження Інституту політичних і соціологічних досліджень ім. Шевченка. Так Свободі віддають 2,2 %. Так ось, якщо Свобода впритул наблизиться до 3%, але не пройде, тоді звіняйте на себе. Адже в більшості я замітив враження - хороша партія, але я за неї не голосуватиму, тому що вона не пройде. І не потрібно потім говорити, що 2.5% пішли внікуди, і поділились ПР, НУ-БЮТ.
мені здалось, що ви сказали: я за неї не голосуватиму
Переробіть. Повідомлення дійсно корисне :rolleyes:
чужі слова виділяйте або лапками або курсивом..........

Повідомлення відредагував Fin: 21.09.2007 – 14:57

• 0

#223 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 21.09.2007 – 21:27

Зображення

Повернувся із Маршу. Супер. Весь пронизаний патріотичним та націоналістичним духом. Давно не відчував цього. Тягнибок молодець, як він гарно все розклав по поличках, які хороші речі розповідадав, жартуючи час від часу. Кількість народу просто вразила, як йшла колона до меморіалу учасникам визвольних змагань, я вагаюсь назвати цифру, як красиво скандували та співали українських пісень люди різного віку. В ці моменти прокидається наша духовність, традиції, ми відкидаєм буденні турботи і живем високими ідеями, ідеями нації, духовності. Надзвичайно красиво. Нарешті можливо збудеться моя давня мрія, присутність націоналістичної фракції у ВР. Як люди щиро вітали справді проукраїнську націоналістичну партію. Це потрібно було бачити та бути присутнім, щоб відчути цей дух український. Який марш, бум барабанів, люди вибігали знімали. Классс!
Закінчилось панахидою біля меморіалу. Заспівали дружньо гімн, прощальні слова і розійшлись.
Свобода є впершу чергу ідеологічною партією, за що її сильно поважаю, адже ні на крок за свої роки існування не відхилялась від своїх позицій.
Сподобалось, Тягнибок заявив, що на 14 жовтня буде присутніх не менше 100000 людей на Хрещатику, всі бажаючі приїдуть до Києва. Навіть сам допоможу в фінансуванні, щоб гідно відзначити 65-річчя створення УПА.

Слава героям! Слава Україні!
  • 0

#224 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.09.2007 – 23:31

Перегляд дописуtrim (21.09.2007 14:11) писав:

Луценко їх жалюгідна подоба, ні вкраси по-дорослому (на літаку політати, мобільним зв'язком порулити) ні довести до логічного завершення свої гучні заяви :rolleyes:.
А націоналісти ніколи не голосуватимуть за блок, що дав АЖ 8 місць для їх очільників. Сміх та й годі.
а націоналісти начолі з Тягнибоком свої заяви до логічного завершення доводять, чи тільки в студії кричати вміють ?

Перегляд дописуbamik (21.09.2007 13:49) писав:

Створення націоналістичної фракції в парламенті якраз буде проривом для них, люди дізнаються, що націоналізм це не зло, навіяне ідеологами совка. Пройшовши в парламент, ведучи свою політику захисту національних інтересів, створення національної держави, розвитку мови, культури на наступних виборах вона вже не потребуватиме проходження бар’єру.. ІМХО.

які національні інтереси ? Ви знаєте особисто мені до дупи питання надання громадянства, та графи "національність" чи поновлення ядерного статусу держави, тому що я хочу щоб мої батьки вийшли на пенсію і не були жебраками, хочу щоб в країні були робочі місця, щоб була гарна освіта та пристойний рівень медецини і не я такий один. Слюсар чи вчитель приходить додому і не розігріває на сковорідці " розвиток мови", не маже на хліб " культуру" і не дає дітям " націоналізацію" на кишенькові витрати. Навіщо країні партія, яка таке враження сповідує ідею " реваншизму " коли і таке вже все своє. Шановні не " НАЦІ...." ідею треба підіймати, а свою КРАЇНУ і доки Тягнибок не зрозуміє що фішка не в " НАЦІОНАЛІЗМІ", а в реальних проблемах людей, буде сидіти на Західній Україні та боротися проти привиду Кремля і комунізму їхніми ж методами " Адеж у ворогів треба вчитися", як сказала сама Фаріон:cool2:
  • 0

#225 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 21.09.2007 – 23:42

Marcos Дозволю собі прокоментувати мого друга:
В кожній країні є 10% процентів крайніх(лівих чи правих). Звичайно вони не можуть диктувати свою волю решті 90% населення, але все ж цих десять відсотків мають право на відображення своїх інтересів у владі. В Україні на цю роль претендують Вітренко - ліві і Тягнибок - праві.. В Росії це 20% - Жириновського... Їхнє завдання не керувати державою, бо всім зрозуміло до чого оте керування доведе.
Основним їхнім завданням є нагадування ліберальним партіям того, що якщо вони доведуть народ до ручки, то народ може впасти у крайності, коли нічого втрачати і тоді не буде ні суда ні слідства..
  • 0

#226 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 21.09.2007 – 23:54

Цитата

радикальна частина електорату НУНС — то та частина людей, що голосували за НУНС боячись втратити голос на непрохідних......
у вас є офіційнні данні щодо цього ? мабуть немає і не буде, якщо людині подобається партія то вона за неї і голосує, а так ви себе тішете видуманими речами - " голосувало б більше, якщо б знали що СВОБОДА пройде", так я те ж можу сказати, ну наприклад " Я міг бути головою Відікритого акіонерного товариства, якщо б двоє акціонерів, знали що за мене голосує третій акціонер". Брєд..набиваєте собі електорат з порожнього місця.

Цитата

Нині, переконавшись в нездатності НУНС до рішучих дій голосуватимуть за....
які ще є окремі укр. націоналісти в У. крім СВОБОДИ?
а може проти всіх? (я створив і таку тему), а потім розбиратимуть ВР по камінчику якщо депиків там так і лишиться 450
шановні, ну що ви так себе окриляєте, націоналізм в України притаманний лише Західній Україні ( і слава Богу), та і то не всім. Про центр, північ я взагалі мовчу, на нього там плювати хотіли. Те що якась там маленька купка ( і то не факт) віддасть голоса замість НСНУ СВОБОДІ я не заперечую, але з ваших повідомлень це звучить як " десятки мільйонів ринуться голосувати за СВОБОДУ", СВОБОДА кишенькова партія, це тут на форумі вона ого-го, а для пересічного Українця повірьте це не так.

Цитата

2,2 %.... ну то що ? Соц. опитування. Ви його особисто проводили чи у вас є підстави йому вже дуже сильно довіряти, чи довіряєте бо цифра велика ?:rolleyes:

Цитата

все те що набере СВОБОДА втратить саме НСНУ (бо дуже сумнівно, щоби прихильники СВОБОДИ могли проголосувати (за відсутності СВОБОДИ) ще за когось)

не зрозумів логіки. Як НСНУ може втрати те чого воно апріорі не може мати :cool2: Якщо 200 тисяч чоловік голосують за СВОБОДУ , або взагалі не голосують бо СВОБОДИ немає, то як це стосуєтья НСНУ якщо в любому випадку вона цих голосів не матиме, шо вона втрачає якщо це не її електорат ? Афтор смалить:brovy:
  • 0

#227 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 22.09.2007 – 00:09

Перегляд дописуMarcos (22.09.2007 00:54) писав:

не зрозумів логіки. Як НСНУ може втрати те чого воно апріорі не може мати :rolleyes: Якщо 200 тисяч чоловік голосують за СВОБОДУ , або взагалі не голосують бо СВОБОДИ немає, то як це стосуєтья НСНУ якщо в любому випадку вона цих голосів не матиме, шо вона втрачає якщо це не її електорат ? Афтор смалить:cool2:
Мається на увазі те що ті хто зараз підтримує Свободу, у разі якщо вона не піде на вибори, будуть голосувати за НСНУ, так як інші партії точно їм не підійдуть.

Є і на сході такі партії, пам'ятаєте "Еко-25" називалася, чи якось так. По слухам цю партію організував БЮТ щоб забрати голоси ПР на сході під час минулих виборів.
  • 0

#228 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 22.09.2007 – 00:13

Перегляд дописуbamik (21.09.2007 23:42) писав:

Їхнє завдання не керувати державою, бо всім зрозуміло до чого оте керування доведе.

1) так чому ж вони йдуть в оту ВР, якщо в них нічого не вийде. Яйця кидати чи мітинги там влаштовувати ?

Цитата

Основним їхнім завданням є нагадування ліберальним партіям того, що якщо вони доведуть народ до ручки, то народ може впасти у крайності, коли нічого втрачати і тоді не буде ні суда ні слідства..
Народ треба за собою повести.як це було 2004 році. Єдина зброя українського націоналізмау це " язик", немає націоналізм реальної сил на Україні, бо не розуміють його і не будуть розуміти, дотих пір поки націоналізм не зрозуміє реальних потреб громадян, ! Кишка-тонка.... і роль Тягнибока, і Вітренко зводиться " что б было не скучно" на політичній арені України.

Перегляд дописуphobos (22.09.2007 00:09) писав:

Є і на сході такі партії, пам'ятаєте "Еко-25" називалася, чи якось так. По слухам цю партію організував БЮТ щоб забрати голоси ПР на сході під час минулих виборів.
Цю партію споносорував Демінський з бізнесменами зі сходу. Не розумію як ця партія у Юлькі могла забрати голоса :rolleyes: Чутки якісь не такі
  • 0

#229 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 22.09.2007 – 00:28

Перегляд дописуMarcos (22.09.2007 01:13) писав:

Єдина зброя українського націоналізмау це " язик", немає націоналізм реальної сил на Україні, бо не розуміють його і не будуть розуміти, дотих пір поки націоналізм не зрозуміє реальних потреб громадян

Програма захисту українців - це саме і є програма захисту українців. Адже схід та південь такої підтримки не потребують, хоча українці, в них ПР заботнік. Повторюю, ВО впершу чергу ідеологічна партія.
А що націоналісти можуть вчинити, якщо в них жодного разу владних повноважень загальнодержавного рівня не було. Скажете, чому не було - народ не довіряє? Доки складатиметься негативне враження націоналізму із часів РС, так і не довіряютимуть. Якщо зараз Свобода заявить про грунтовні реформи економіки, судової реформи та ін. Народ повірить? Скажуть звичайні популістські заяви. Так от спершу хоча б здобути 3% бар’єр, доказати чого варті в парламенті. На наступних виборах справа народу судити, чи заслуговують реальної підтримки.. Інакше при непроходженні при наступній виборцій кампанії знову з’явиться відповіних 12 сторінок дискусії - не пройде, тільки говорити вміють і т.п.
  • 0

#230 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.09.2007 – 00:39

На цій сторінці є кілька хороших статей про Свободу та її шанси потрапити до парламенту. Є й велика фотосесія з маршу у Києві.

http://www.narodnapravda.com.ua/politics/v...rticles/page_2/
  • 0

#231 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.09.2007 – 00:04

Перегляд дописуMarcos (22.09.2007 00:54) писав:

2,2 %.... ну то що ? Соц. опитування. Ви його особисто проводили чи у вас є підстави йому вже дуже сильно довіряти, чи довіряєте бо цифра велика ?:rolleyes:
Правду кажете: деякі люди лише днями дізналится про існування Свободи.

Перегляд дописуbamik (22.09.2007 01:28) писав:

Повторюю, ВО впершу чергу ідеологічна партія.
Це й погано!

Перегляд дописуbamik (22.09.2007 01:28) писав:

Доки складатиметься негативне враження націоналізму із часів РС, так і не довіряютимуть.
Я навіть знаю, що ви знаєте, хто в цьому винен!

Перегляд дописуБлискавиця (22.09.2007 01:39) писав:

На цій сторінці є кілька хороших статей про Свободу та її шанси потрапити до парламенту. Є й велика фотосесія з маршу у Києві.
http://www.narodnapr.../46f2f92f56a80/ - сміявсі. Тафайте посилання ше!
Хоча "у родині не без виродка": http://www.narodnapr.../46f382cd410bf/

Повідомлення відредагував zav: 23.09.2007 – 00:05

• 0

#232 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.09.2007 – 00:19

Я прочитав кілька постів з цієї теми...
Ну така думка в якоїсь людини. Навіщо з нею спорити? Тут "коню понятно" шо ви нікого не переконаєте в своїй правоті...
  • 0

#233 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 23.09.2007 – 09:53

[quote name='bamik' post='174236' date='22.09.2007 00:28']
Програма захисту українців - це саме і є програма захисту українців. Адже схід та південь такої підтримки не потребують, хоча українці, в них ПР заботнік. [/quote]
Ти дуже помиляэшся, якщо думаєш що ПР захищає східняків . Повірь мені вони партії не потрібні і ніякого захисту там немає. Так само я не розумію як " Свобода" може захищати українців і від кого?

[quote]А що націоналісти можуть вчинити, якщо в них жодного разу владних повноважень загальнодержавного рівня не було.[/quote]
Ну так ти ж написав, що добре що вони не керують, а тепер знову їх направоляєш у ВР :rolleyes:
[b]Скажете, чому не було - народ не довіряє? Доки складатиметься негативне враження націоналізму із часів РС, так і не довіряютимуть. [quote]
Не заперечую. Ставлення, негативне ставлення до націоналізму як спадщина від СРСР, але.... Я тут на форумі вже півтора рока і прийшов я сюди з думкую " Націоналізм це дорбе", аел підчас півторарічного читання повідомлень " надтосвідомих", я зрозумів що в деяких випадках " націоналізм " це не тільки хвороба, але й загроза стабільності в країні.
Ті принципи що пропагує "СВОБОДА" були б дуже доречні в Франції наприклад, де від арабів потерпає вся країна ! О це буде реальних захист , а тут хто від кого захищається я не розумію.один від одного ?.

[/quote]Якщо зараз Свобода заявить про грунтовні реформи економіки, судової реформи та ін. Народ повірить? Скажуть звичайні популістські заяви. Так от спершу хоча б здобути 3% бар’єр, доказати чого варті в парламенті. На наступних виборах справа народу судити, чи заслуговують реальної підтримки.. Інакше при непроходженні при наступній виборцій кампанії знову з’явиться відповіних 12 сторінок дискусії - не пройде, тільки говорити вміють і т.п.
[quote]
а обіцянки СВОБОДИ не є популізм ? Те й же самий популізм, тільки у вас популізм " ідейний", а у інших " практичний"
  • 0

#234 Гість_Радикальний Націоналіст_*

• Гості

Відправлено 23.09.2007 – 22:46

Перегляд дописуbamik (3.08.2007 13:34) писав:

Я не агітую. Хочу почути ваші думки. За і проти.....

Зайшов в цю тему, почитав, вирішив вам викласти сюди прогноз, щодо проходження партії Всеуркаїнське об'єднання "Свобода". Інформація була взята з офіційного сайт партії:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

54,3% львів'ян вважає, що для України буде краще, якщо до парламенту потрапить ВО "Свобода". Водночас, майже кожен третій львів'янин (32,8%) - готовий проголосувати за ВО "Свобода".

Майже кожен п'ятий опитаний (17,7% респондентів) бачить Олега Тягнибока на посаді голови Верховної Ради України VІ скликання.

Такі результати опитування оприлюдненні сьогодні, 21 вересня, керівником Українського центру вивчення громадської думки "Соціоінформ" Олексієм Антиповичем.

Опитування було проведене в період з 14 до 20 вересня 2007 року. Методом інтерв'ю було опитано 800 респондентів, які репрезентують доросле населення Львова віком від 18 років. Похибка репрезентативності складає +/- 2,4%.

Політолог Анатолій Романюк присутній під час оприлюднення дослідження вважає, що "для України буде добре, коли до парламенту зможуть пройти нові політичні сили. Бо сьогодні ми стали свідками монополізації політичного простору, і "прохідні" мегаблоки вже визначили, яка боротьба відбуватиметься після виборів. За таких умов створити щось нове дуже важко. Але є дві політичні сили, які могли б змінити ситуацію - це ВО "Свобода" та Блок Володимира Литвина". За його словами, ВО "Свобода" може зайняти практично вільну праву нішу в новому парламенті.

Практично цю ж думку під час прес-конференції у Луцьку 20 вересня висловив Юрій Луценко. Він зазначив, що "Свобода" при проходженні у парламент може розіграти "золоту акцію". "Я не хочу сказати нічого поганого про Тягнибока, вважаю його молодим і дуже перспективним політиком", - додав Луценко.

У той самий час лідер БЮТ Юлія Тимошенко в інтерв'ю "Газеті по-українськи" вдалася до відверто образливих та брутальних висловлювань у бік ВО "Свобода".

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода" висловлює подив, щодо істерії з боку так званих демократичних мега-блоків, викликаної шансами "Свободи" на проходження у парламент.

Адже саме проходження ВО "Свобода" у парламент стане запорукою того, що ніяких широких коаліцій утворено не буде. Більше того, результати наведеного опитування свідчать, що голоси віддані за "Свободу" не будуть втрачені, а стануть запорукою створення у майбутньому парламенті потужної націоналістичної фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода", яка безкомпромісно реалізовуватиме положення "Програми захисту українців".

Додатково повідомляємо, що 17-18% голосів, поданих за ВО "Свобода" в Галичині, є достатніми для подолання тривідсоткового бар'єру на загальноукраїнському рівні.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:cool2: Як бачемо, в нашій партії є реальний шанс потрапити до Верховної Ради. Головне, треба грамотно провести виборчу компанію. Адже залишилось всього одна неділя! Так нетерпиться дізнатися, який всетаки буде результат :rolleyes:
Шановне панство, як ви гадаєте, партія зможе набрати такий результат, який був написаний вище?
  • 0

#235 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 23.09.2007 – 23:33

Перегляд дописуРадикальний Націоналіст (23.09.2007 23:46) писав:

Як бачемо, в нашій партії є реальний шанс потрапити до Верховної Ради. Головне, треба грамотно провести виборчу компанію. Адже залишилось всього одна неділя! Так нетерпиться дізнатися, який всетаки буде результат :rolleyes:
Шановне панство, як ви гадаєте, партія зможе набрати такий результат, який був написаний вище?

Так тут я бачу жвавий націоналіст з’явився. Куди там мені хіх.
  • 0

#236 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 23.09.2007 – 23:43

Перегляд дописуРадикальний Націоналіст (23.09.2007 22:46) писав:

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода" висловлює подив, щодо істерії з боку так званих демократичних мега-блоків, викликаної шансами "Свободи" на проходження у парламент.

бугоагага. Жарт дня просто :rolleyes:
  • 0

#237 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 24.09.2007 – 12:10

Перегляд дописуbamik (24.09.2007 00:33) писав:

Так тут я бачу жвавий націоналіст з’явився. Куди там мені хіх.
Не тільки ж вам самому 'теревені' окучувати :rolleyes:
  • 0

#238 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 24.09.2007 – 14:41

Перегляд дописуbamik (21.09.2007 22:27) писав:

Зображення

Повернувся із Маршу. Супер. Весь пронизаний патріотичним та націоналістичним духом. Давно не відчував цього.
+

Перегляд дописуbamik (3.08.2007 19:31) писав:

А яке ставлення до Ірини Фаріон? Про українську мову йдеться....
на заході все краще :)
а я 16 змерз й ще злостився на Іллєнка за неправильні наголоси (моск. зразка) й Фаріонка налякала....

Цитата

В ці моменти прокидається наша духовність, традиції, ми відкидаєм буденні турботи і живем високими ідеями, ідеями нації, духовності. Надзвичайно красиво. Нарешті можливо збудеться моя давня мрія, присутність націоналістичної фракції у ВР. Як люди щиро вітали справді проукраїнську націоналістичну партію. Це потрібно було бачити та бути присутнім, щоб відчути цей дух український. Який марш, бум барабанів, люди вибігали знімали. Классс!
Правильно — не добробутом єдиним повинен жити українець :cool2: +1

Цитата

Закінчилось панахидою біля меморіалу. Заспівали дружньо гімн, прощальні слова і розійшлись.
Свобода є впершу чергу ідеологічною партією, за що її сильно поважаю, адже ні на крок за свої роки існування не відхилялась від своїх позицій.
Чому в нас все закінчується панахидою? :brovy:
Чому в нам держ.-символ — гімн (а так воно насправді і є, нмсд, як судити за словами), а не славень?

Цитата

Сподобалось, Тягнибок заявив, що на 14 жовтня буде присутніх не менше 100000 людей на Хрещатику, всі бажаючі приїдуть до Києва. Навіть сам допоможу в фінансуванні, щоб гідно відзначити 65-річчя створення УПА.

Слава героям! Слава Україні!
Правильно! Спочатку пройдемо в парламент (то проба), а вже тоді знайдеться й 100 тис пройти ще й столицею :wub: (пристосованство — велика сила :rolleyes: )
  • 0

#239 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 24.09.2007 – 15:38

Перегляд дописуMarcos (22.09.2007 00:31) писав:

Цитата

(bamik @ 21.09.2007 13:49) *
Створення націоналістичної фракції в парламенті якраз буде проривом для них, люди дізнаються, що націоналізм це не зло, навіяне ідеологами совка. Пройшовши в парламент, ведучи свою політику захисту національних інтересів, створення національної держави, розвитку мови, культури на наступних виборах вона вже не потребуватиме проходження бар’єру.. ІМХО.
які національні інтереси ? Ви знаєте особисто мені до дупи питання надання громадянства, та графи "національність" чи поновлення ядерного статусу держави, тому що я хочу щоб мої батьки вийшли на пенсію і не були жебраками, хочу щоб в країні були робочі місця, щоб була гарна освіта та пристойний рівень медецини і не я такий один. Слюсар чи вчитель приходить додому і не розігріває на сковорідці " розвиток мови", не маже на хліб " культуру" і не дає дітям " націоналізацію" на кишенькові витрати. Навіщо країні партія, яка таке враження сповідує ідею " реваншизму " коли і таке вже все своє. Шановні не " НАЦІ...." ідею треба підіймати, а свою КРАЇНУ і доки Тягнибок не зрозуміє що фішка не в " НАЦІОНАЛІЗМІ", а в реальних проблемах людей, буде сидіти на Західній Україні та боротися проти привиду Кремля і комунізму їхніми ж методами " Адеж у ворогів треба вчитися", як сказала сама Фаріон:D

брати Капранови в своїй новій книжці «Закон братів Капранових» (16.07.2007 — збірка статей, присвячених, зокрема й виборам 2004...... і т.д. ) пишуть:

Цитата

Дядя Толя-Унітаз
http://www2.pravda.c...11/17/50962.htm
......
Спеціально навчені люди – політологи – навіть мову спеціальну вигадали. Замість "брехня" говорять "ПіАр", замість "покидьок" – "перспективний політик", а зрада у них називається "гнучкістю".
.....
Ми наївно вважаємо, що добро все-таки відрізняється від зла, і тому носимо презирливе прізвисько "електорат".
як на вашу думку: добро від зла відрізняється?

Цитата

Для нуворюг ми – другий сорт, тому що у нас немає бабок. Для політиків – другий сорт, тому що у нас є совість.

Невже ми й справді другий сорт?

Давайте одразу визначимося, хто такі "ми", щоб не плутатися. "Ми" – це ми з вами. Люди, які виробляють думки. Записують або просто обговорюють, слухають, додають, заперечують – головне, працюють з думками.

Можна було б назвати нас інтелігенцією, якби цей термін не був таким заяложеним.

Ми вміємо й любимо читати, а пишемо майже без помилок.
Чи впізнаєте тут десь себе?

Цитата

Дозволимо собі автоцитату з дореволюційної[1] статті "Бидло": "У нашому дитинстві існувало чітке визначення для людей, які не читають книжок, не ходять до театрів і взагалі культурно не розвиваються. Не маємо на увазі нікого конкретно, але таке явище носило раніше назву "бидло".

Так отож, пані і панове, сам собою напрошується цікавий висновок: керівною в країні є ідеологія бидла.

Вона по-своєму щира і, можливо, по-справжньому опікується добром цієї країни. Можливо, вона включає навіть ідею процвітання. Але добро і процвітання в координатах бидла – це не те саме, що в наших з вами координатах. Звідси й усі проблеми."

На жаль, сьогодні ця думка знову стала актуальною. Бо вітчизняні політики зробили доленосне відкриття – НАЦІОНАЛЬНОЮ ІДЕЄЮ УКРАЇНЦІВ Є ДОБРОБУТ.

І україномовній інтелігенції не варто нав'язувати суспільству інші свої думки.
[1] революція, певно 2004 року :)

А тепер найцікавіше. Питання, до вас пане Маркосе:
• що є національної ідеєю українців? (питання, що розглядаються в Програмі Захисту Українців (ВО Свобода) чи добробут?)
• за що повинні голосувати українці? (за національну ідею чи за добробут?)
• і насамкінець: чи змогли "особі", для яких чужа національна ідея українців, забезпечити (за останні 16 років) хоча би добробут вже згаданим українцям (переважно галичани)?

Повідомлення відредагував Bobua: 24.09.2007 – 15:39

• 0

#240 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 24.09.2007 – 16:39

Форум ВО Свобода, тема
Чому я голосуватиму за "Свободу"