Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#201 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 20.09.2007 – 12:28

Додав голосування.
  • 0

#202 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.09.2007 – 12:34

Перегляд дописуCAESAR (20.09.2007 13:13) писав:

Вище була цитата
факти
Так основна частина електорату Тягнибока - радикальна частина електорату НУНС...

Вибачте, як один електорат, може бути електоратом інши? Радикальна частина НУНС ? Це що таке.......НУНС проперзидентський і він апріорі не може бути радикальним, бо радикальність це вже нестабільність, а нестабільність провладному блоку не до лиця\

Цитата

Отож - якщо "Свобода" не проходить, то НУНС - отримує на 2-3 % менше (а значить НУНС могла б отримати скажімо не 15%, а 17-18%), якщо "Свобода" проходить (то сума антиРегіоналів буде такою ж як у випадку не існування "Свободи")... Зрозуміли логіку

Якщо Свобода ( за вашими данними) вже має 2-3 % то вона потенційно є кандидатом на прохід, але стільки СВОБОДА ніколи не набере. Тому казати про втрату через СВОБОДУ голосів НУНС недоцільно, якщо б це був блок Костенко- Плюща це інша справа.
  • 0

#203 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень

Відправлено 20.09.2007 – 14:28

Цитата

Вибачте, як один електорат, може бути електоратом інши? Радикальна частина НУНС ? Це що таке.......НУНС проперзидентський і він апріорі не може бути радикальним, бо радикальність це вже нестабільність, а нестабільність провладному блоку не до лиця
цікаво за кого б віддали голос прихильники Свободи за її відсутності... я думаю 80% - за трошки радикального Луценка (тобто НУНС)

Цитата

Якщо Свобода ( за вашими данними) вже має 2-3 % то вона потенційно є кандидатом на прохід, але стільки СВОБОДА ніколи не набере. Тому казати про втрату через СВОБОДУ голосів НУНС недоцільно, якщо б це був блок Костенко- Плюща це інша справа.
Доцільно... мабуть 2-3% не набере - але набере багато, та всі вони підуть до "нєгра в африку"

п.с. Макрос, чого це ти мене на Ви величаєш - я не такий вже й старий )))

Повідомлення відредагував CAESAR: 20.09.2007 – 14:28

• 0

#204 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 20.09.2007 – 15:09

Перегляд дописуCAESAR (20.09.2007 15:28) писав:

цікаво за кого б віддали голос прихильники Свободи за її відсутності... я думаю 80% - за трошки радикального Луценка (тобто НУНС)

Не можу порівняти Луценка та Тягнибока. Зовсім інші люди та зовсім інші дії. Тягнибок бориться з вітряками ( " происки Кремля", " національність в паспорті"), які по суті звичайним не " занадто свідомим українцям" не зрозумілі, та Луценко який намагаєтся показати боротьбу проти вічного зла всіх українців - " депутати", " злодії" і так далі. Різниця відчутна!
  • 0

#205 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень

Відправлено 20.09.2007 – 15:20

Люди б тягнулися до проукраїнської партії (найбільше це звання заслуговує НУНС), особливо західна Україна... а їм підсунули нібито суперукраїнську партію, яка зробить їм ведмежу послугу - бо не пройде, а їх голоси змарнуються <_<
  • 0

#206 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.09.2007 – 15:23

Перегляд дописуCAESAR (20.09.2007 16:20) писав:

Люди б тягнулися до проукраїнської партії (найбільше це звання заслуговує НУНС), особливо західна Україна... а їм підсунули нібито суперукраїнську партію, яка зробить їм ведмежу послугу - бо не пройде, а їх голоси змарнуються <_<

Нехай марнуються. Чи, можливо краще мені голосувати проти всіх?
  • 0

#207 Desperado

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 69 повідомлень

Відправлено 20.09.2007 – 15:28

Перегляд дописуCAESAR (20.09.2007 16:20) писав:

Після того, що НСНУ витворяло останні 2 роки - не це звання вони явно не претендують...
  • 0

#208 GoreGrind

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Місто:from HELL, вул. Бандери, буд. 13, кв.666

Відправлено 20.09.2007 – 16:51

Якщо бути серйозним, то треба бути останнім лохом, щоб проголосувати за БЮТ, НСНУ, ПР.
А вони хитру тактику зробили. Мов голосуйте за нас, бо іначе прийде наш ворог.
  • 0

#209 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 21.09.2007 – 07:31

Вчора на каналі ICTV подивився дебати " Свобода" та " Вільні демократи".
1) Культури спілкуванню " Свободу" мабуть не навчили. Постійні викрики зі студії, коли слово бере опонент. Скандування в прямому ефірі це взагалі жах ! Хто їх такого навчив ? Стоїть Тгнибок каже слово"Совобод", потім щось бурмотить до своїх же однопартійців і всі почитнають дружньо скандувати. Це що майдан ? <_< Жах, а не об"єднання
2) Питання націоналізму. Фаріон СМАЛИЛА несамовито. Таке враження що під словом націоналізм вона розуміє все, а особливо слово " Боротьба", потім націонаналізм вона порівняла з батарейкою, а потім з зацитувала пісню " Два кольори" , це теж націоналізм :angry2:. Хочеться спитати,- "А проти кого боритесь шановні ?:). Не розумію взагалі.Проти Олігархів ? Таке який це націоналізм це вже КОМУНІЗМ !
3). Питання " Ядерного статусу". Знову смалять. Де візьмете гроші на відновлення ядерного статусу? - А ми заберемо в олігархів :) бугоагага.........А на пенсії, та зарплати у простих людей будете забирати, коли їх підвищувати буде треба. ?
На фоні " Свободи" навіть така ахтунг-партія як " Вільні демократи" дивилася дуже солідно.
Ну тепер в мене повна " антипатія" до молодиків зі "Свобода " та їх батько-Тягнибока. Хоча б привів посолідніших в студію, а то чесно , виглядало все як " Вихователь та діти"
  • 0

#210 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 21.09.2007 – 07:50

Я теж дивився дебати. Смішно виглядало зі сторони.
Сич не правильно висловився, потрібно було відповісти не заперечивши по суті найбільшу природність саме для українців патріотизму. Як і Ірина Фаріон, потрібно було сказати, що ми не повчаємось тим паче в більшовиків, а виходимо із своєї внутрішньої потреби самозбереження українців, як переважаючої нації, тобто титульної, що спокін віків жила на своїй богом даній землі.
Декілька радикальних поглядів взагалі потрібно було обійти стороною Ми ж прекрасно розуміємо, що відновлення ядерного статусу не на часі, можна було висловити, що Свобода не відкидає в майбутньому відновлення ядерного статусу. Із питання громадянства, мабуть, весь електорат перелякали. Потрібно було більш підготовитись із цього питання, ширше розкрити його.
Ну, а вигуки та гасла ноу комментс, прям мітинг в студії :angry2: Ще є чому вчитись, люди молоді, енергійні, потрібно вести вільну дискусію, цікаву з точки зору пересічного виборця. <_<
  • 0

#211 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 21.09.2007 – 09:44

Перегляд дописуbamik (21.09.2007 08:50) писав:

Я теж дивився дебати. Смішно виглядало зі сторони.
Сич не правильно висловився, потрібно було відповісти не заперечивши по суті найбільшу природність саме для українців патріотизму. Як і Ірина Фаріон, потрібно було сказати, що ми не повчаємось тим паче в більшовиків, а виходимо із своєї внутрішньої потреби самозбереження українців, як переважаючої нації, тобто титульної, що спокін віків жила на своїй богом даній землі.
Декілька радикальних поглядів взагалі потрібно було обійти стороною Ми ж прекрасно розуміємо, що відновлення ядерного статусу не на часі, можна було висловити, що Свобода не відкидає в майбутньому відновлення ядерного статусу. Із питання громадянства, мабуть, весь електорат перелякали. Потрібно було більш підготовитись із цього питання, ширше розкрити його.
Ну, а вигуки та гасла ноу комментс, прям мітинг в студії :angry2: Ще є чому вчитись, люди молоді, енергійні, потрібно вести вільну дискусію, цікаву з точки зору пересічного виборця. <_<
Це ще раз підтверджує ту думку що Свобода працює тільки на вузький електорат, тобто вони не хочуть зацікавити більшу частину виборців навіть західної України. Така підозра що їх справа набрати 1-2%.
  • 0

#212 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 21.09.2007 – 09:56

Перегляд дописуphobos (21.09.2007 10:44) писав:

Це ще раз підтверджує ту думку що Свобода працює тільки на вузький електорат, тобто вони не хочуть зацікавити більшу частину виборців навіть західної України. Така підозра що їх справа набрати 1-2%.

Я ось тут зустрів соцдослідження Інституту політичних і соціологічних досліджень ім. Шевченка. Так Свободі віддають 2,2 %. Так ось, якщо Свобода впритул наблизиться до 3%, але не пройде, тоді звіняйте на себе. Адже в більшості я замітив враження - хороша партія, але я за неї не голосуватиму, тому що вона не пройде. І не потрібно потім говорити, що 2.5% пішли внікуди, і поділились ПР, НУ-БЮТ.

Повідомлення відредагував bamik: 21.09.2007 – 21:45

• 0

#213 Veselka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Луцьк

Відправлено 21.09.2007 – 10:20

Якраз вчора агітатори "за Свободу" біля нашого офісу стояли. Дуже агресивні,жах! Точно не пройде <_<
  • 0

#214 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 21.09.2007 – 11:06

Коли у ВР піднімуть питання статусу рос мови, ЄЕП і теде, то тоді СВОБОДА значно піднімить рейтинг і пройде до парламенту. Можливо таке станеться на наступних виборах.
  • 0

#215 Fin

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 21.09.2007 – 12:01

Фінансування

тема ВО "СВОБОДА"; хто фінансує передвиборчу кампанію?
http://ukrcenter.com...ssage_id=120669

Gandalf дав посилання:

Цитата

......
Ми з вами розуміємо скільки коштують вибори - день кампанії, робота спостерігачів, агітація і таке інше. Тільки про членські внески у "Свободі" нам не кажіть, будь-ласка...

Ні, я вам скажу про інше: "Свобода" - ідейна партія, і спостерігачам платити гроші не буде, як не платила ніколи. Я не плачу гроші тим, хто тримає прапори, хто розклеює листівки - ми не БЮТ , не "Наша Україна" і не Регіони які по 100 гривень дають студентам! До речі, в цьому сенсі, вони молодь дуже розбестили грошима своїх олігархів...

Але ж ви знаєте: все в цьому світі є відомо, кожна брехня стає явною. Так от: ви не знайдете жодної людини, яка б вам сказала, що "Свобода" заплатила їй колись 20 чи 50 гривень за те, щоб вона потримала прапор - у нас це не практикується. У нас це робялть виключно ідейні люди. Так само, й спостерігачами від "Свободи" на десяти тисячах дільниць по всій Україні будуть наші члени партії...
.......
http://tiahnybok.inf...ment003076.html (це інфо від Тягнибока)

і дісно; марш СВОБОДИ в неділю 16.09.2007 — гроші там не роздавали :angry2:
правда організаторам чомусь дуже доводилось припрошувати людей брати гасла... бояться?

а от згадую виступ БЮЛІ й ще там когось на Європевській
вперіщив дощ
я перечікую під парасолею
аж ось ходить якись депуцькоподібний дядько й каже:
НЕ РОЗХОДИТИСЬ (не просить — наказує!!!!)

а ще попросився під парасолю, зателефонувати, парубок: разрєшітє пожалуйста... а то дождь....
і почав говорити щось таке: Олексе Опанасовичу, я тут, біля сцени, а ви де.....
от такі от укр. підпримують БЮЛЮ :)

й на заходах СВОБОДИ інколи чуєш росіян чи москалів :)
але таких організатори гучномовцями просили (якщо провокатори) "на вихід", напр., цієї неділі <_<
  • 0

#216 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 21.09.2007 – 12:18

Єдине шо можу сказати
Люди, будьте реалістами...

із вимогою визнати вояків ОУН-УПА за героїв вони далеко не підуть.

Хотілося шоби вони пройшли 3-відсотковий бар'єр, але для того треба спершу наш народ сорок років водили по пустелі.
  • 0

#217 Fin

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 21.09.2007 – 13:31

Перегляд дописуNeorlandina (21.09.2007 13:18) писав:

Єдине шо можу сказати
Люди, будьте реалістами...

із вимогою визнати вояків ОУН-УПА за героїв вони далеко не підуть.

Хотілося шоби вони пройшли 3-відсотковий бар'єр, але для того треба спершу наш народ сорок років водили по пустелі.
+до Баміка
1) як ви думаєте: чи дуже змінять ситіацію навіть 3% поділені між НУ-БЮТ і ПР?

2) без неї (до речі: воїни УПА не потребують, щоби їх визнали за героїв; вони й без того герої) СВОБОДА, припускаю, й з місця не зрушиться :rolleyes:
  • 0

#218 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 21.09.2007 – 13:49

Перегляд дописуFin (21.09.2007 14:31) писав:

+до Баміка
1) як ви думаєте: чи дуже змінять ситіацію навіть 3% поділені між НУ-БЮТ і ПР?

2) без неї (до речі: воїни УПА не потребують, щоби їх визнали за героїв; вони й без того герої) СВОБОДА, припускаю, й з місця не зрушиться :rolleyes:

Звісно, що не змінять. Ось, приклад КПУ та СПУ - невеличкі партії, але їх замітно на телебаченні, ведуть свою політику і всі знають яку саме. Свобода ж маловідома. Створення націоналістичної фракції в парламенті якраз буде проривом для них, люди дізнаються, що націоналізм це не зло, навіяне ідеологами совка. Пройшовши в парламент, ведучи свою політику захисту національних інтересів, створення національної держави, розвитку мови, культури на наступних виборах вона вже не потребуватиме проходження бар’єру.. ІМХО.

Вояки УПА давно визнані в 6 областях України. За підтримки БЮТ-НУНС та Свободи після результатів виборів остаточно реально покласти крапку в цьому питанні, надіюсь більшість таки буде проукраїнською.
  • 0

#219 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 21.09.2007 – 14:11

Дивився вчора дебати, повністю розділяю думку присутніх від ВО 'Свобода' з усіх питань. Мені не зовсім не подобається позиція вільних демократів щодо принципових питань.
Щось всіх цікавить питання 'хто фінансує' Свободу, мабуть із заздрощів. Бо питання фінансування ПР БЮТ, НСНУ нікого бачу не цікавлять, родьби все і так ясно, так і треба.
Щодо відбирання голосів Свободою у НСНУ, я скажу так: радикали ніколи не проголосують за напомажених лібералів на чолі з Луценком. І закиди що Луценко трішечки радикал, мабуть мають рацію: він кривенька качечка своїх попередників (комуністів і комсомольців), а ті як відомо були не тільки радикалами, а і терористами і казнокрадами найвищого гатунку. Луценко їх жалюгідна подоба, ні вкраси по-дорослому (на літаку політати, мобільним зв'язком порулити) ні довести до логічного завершення свої гучні заяви :rolleyes:.
А націоналісти ніколи не голосуватимуть за блок, що дав АЖ 8 місць для їх очільників. Сміх та й годі.

Повідомлення відредагував trim: 21.09.2007 – 14:13

• 0

#220 Fin

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 21.09.2007 – 14:24

Перегляд дописуbamik (21.09.2007 14:49) писав:

Звісно, що не змінять. .....
перебачайте, але якось це не узгоджується з написаним вами нагорі сторінки :rolleyes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних