Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Silver

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:fine Ternopil city

Відправлено 04.08.2007 – 00:14

Перегляд дописуOlex (4.08.2007 01:08) писав:

Думаю якщо вони об'єднаються з усіма демократичними силами - то звісно будуть у парлпменті.
А самі, незнаю, хотілося б але шансів мало, бо наприклад у моєму місті про них мало хто чув, а от проФФесора всі знають :)
не хочу образити чиїсь погляди, але я не вважаю ВО "Свободу" демократами. і що саме головне вони самі себе такими не вважають. це я особисто чув на одному з виступів Тягнибока.
  • 0

#22 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.08.2007 – 11:10

Перегляд дописуOlexandr (3.08.2007 23:44) писав:

О! хотілося б без сторонніх розмов, але, які?!
Розумієте, як фіґня, пане - є два шляхи:
або бути дуже чесним і мати 0.36%;
або бути у ЗРаді.
А так: пройдіться по списках БЮТ та когорти НУ-НС - може й знажете когось, хто панові інтереси захищатиме.
p.s. Прихильникам "Свободи" раджу не забувати про 17% росіян, котрі є громадянами України.
  • 0

#23 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.08.2007 – 12:31

Мені сподобалось, які розгони наробила Ірина Фаріон у місцевій раді (у Львові)...
  • 0

#24 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 04.08.2007 – 13:35

Перегляд дописуOlex (4.08.2007 00:08) писав:

Думаю якщо вони об'єднаються з усіма демократичними силами - то звісно будуть у парлпменті.
А самі, незнаю, хотілося б але шансів мало, бо наприклад у моєму місті про них мало хто чув, а от проФФесора всі знають :)

Не об"єднаються а значить і не пройдуть :)
  • 0

#25 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 04.08.2007 – 16:00

Перегляд дописуzav (4.08.2007 12:10) писав:

Розумієте, як фіґня, пане - є два шляхи:
або бути дуже чесним і мати 0.36%;
або бути у ЗРаді.
А так: пройдіться по списках БЮТ та когорти НУ-НС - може й знажете когось, хто панові інтереси захищатиме.
А, тобто, не цікавіші, а прохідніші. Є такі. Звичайно ж, вивчаю їхні списки (скоро вже будуть), але якщо там і є люди, яких я б хотів бачити у ВР, то окрім них у тому ж списку стільки непотребу, що рука за таке голосувати просто не піднімається.
  • 0

#26 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 00:56

Перегляд дописуOlexandr (4.08.2007 17:00) писав:

А, тобто, не цікавіші, а прохідніші. Є такі.
А яка цікавинка в тих, хто не пройде? Академічна? Чи ти вважаєш слова Тягнибока про змову проти націоналістів правдою? А навіть якщо це правда, то де ти бачиш вихід до перемоги націоналістів?

Перегляд дописуOlexandr (4.08.2007 17:00) писав:

Звичайно ж, вивчаю їхні списки (скоро вже будуть), але якщо там і є люди, яких я б хотів бачити у ВР, то окрім них у тому ж списку стільки непотребу, що рука за таке голосувати просто не піднімається.
Політика - це влада, а влада - це завжди непотріб. Тому розмови про "у прохідних суцільний непотріб" - на користь бідних.
  • 0

#27 AndriyKozak

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 05:30

Я інакше би радив... дати більшість голосів до БЮТ. Вони би щось шурили - мурили, але Правих (тобто, ті за Русь - а не "Окраїну") треба більше в парламенті. Бо мені надоїло бачити "5ту колону" в більшості людей в ВР. Коли получемо більшість "наших" в ВР - тоді можна голосувати на скликанні 8го туру за Націоналістів.

Мені здається це правильний шлях.... а як вам моя подумка на цю тему?

:)
  • 0

#28 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 06.08.2007 – 08:49

Перегляд дописуzav (5.08.2007 01:56) писав:

А яка цікавинка в тих, хто не пройде? Академічна? Чи ти вважаєш слова Тягнибока про змову проти націоналістів правдою? А навіть якщо це правда, то де ти бачиш вихід до перемоги націоналістів?
На відміну від багатьох партій, що не представлені у ВР, "Свобода" була обрана до обласних міських і сільських рад як мінімум 4-х областей. До речі, на виборах до місцевих рад за "Свободу" часто голосувало втричі більше виборців, ніж до ВР. Думаю, на цьому прикладі видно, що більше голосів заважає страх проголосувати за "непрохідну" партію.

Перегляд дописуzav (5.08.2007 01:56) писав:

Політика - це влада, а влада - це завжди непотріб. Тому розмови про "у прохідних суцільний непотріб" - на користь бідних.
Не суцільних непотріб, але достатня кількість для того, щоб відлякати від голосування за них. На прикладі БЮТ'у видно, що вони насправді не зробили висновків, після того, як стільки їхніх депутатів потікали до коаліції. На тлі розмов про очищення, список виглядає просто смішно. Щодо НУ-НС, то треба дочекатися списку, хоча вже по списку Самооборони видно, що вони збираються знову тягти сміття (Омельченко, Сподаренко, Москаль)
  • 0

#29 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.08.2007 – 09:15

Вчора відбувся з’їзд ВО "Свобода".

П’ятірка:

1 місце - голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок

2 місце - кінорежисер, лауреат Шевченківської премії Юрій Іллєнко

3 місце - кандидат філологічних наук, завідуюча кафедрою прикладної лінгвістики Львівської Політехніки Ірина Фаріон

4 місце - Народний артист України Богдан Бенюк

5 місце - Заступник голови ВО "Свобода" з ідеологічних питань, Голова центру Національного відродження ім. Степана БандериОлександр Сич
http://www.vosvoboda...o/ukr_txt002068

Цікаво, яким чином вони поведуть передвиборчу компанію. Звісно, що основні зусилля будуть кинути на Західну Україну. Але цікаво який стан із осередками в Центральній та Східній Україні...
  • 0

#30 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 10:18

«Свобода» піде на вибори до парламенту самостійно
06 серпня 2007 10:08

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» вирішило йти на дострокові вибори до парламенту самостійно i вже затвердило виборчий список, повідомляє Радіо «Свобода».

До виборчого списку ВО «Свобода» увiйшли кiнорежисер Юрiй Iллєнко, народний артист України Богдан Бенюк i фiтотерапевт Наталя Зубицька. Очолює список лiдер цього об’єднання Олег Тягнибок.

До першої п’ятiрки, окрім вже згаданих Юрія Іллєнка і Богдана Бенюка увійшли також завiдувачка кафедрою прикладної лiнгвiстики Львiвської полiтехнiки Iрина Фарiон та керiвник центру Нацiонального вiдродження iменi Степана Бандери Олександр Сич.

«Ми подаємо на реєстрацію у ЦВК ту саму програму «Захисту українців», з якою ми йшли на вибори на минулих парламентських перегонах. Ми її тiльки збiльшили на 10 пiдроздiлiв. Зокрема, це стосується соцiальної полiтики, реформування освiти, медицини, села тощо», – цитує Тягнибока прес-служба партiї.

Оновлену програму названо Програмою свободи українців.

«Основними пунктами Програми захисту українців залишаються вимога вiд Верховної Ради України, ООН, Європарламенту, парламентiв країн свiту визнання геноциду українців у 20 столітті злочином проти людства, а також визнання воїнів ОУН-УПА учасниками нацiонально-визвольної боротьби за державну незалежність України», – наголосив Олег Тягнибок.
  • 0

#31 Fin

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 06.08.2007 – 10:55

Перегляд дописуbamik (3.08.2007 15:18) писав:

Я сам не є сильним прихильником ВО "Свобода", просто не бачу для себе іншого варіанту. НУНС та БЮТ в моїх очах зганьбили себе. Як прихильнику Національної ідеї Тягнибок мені симпатизує, хоча йому не завадить висловлюватись менш радикально.

Я не бачив для себе іншого варіанту ще в 2006 [після прочитання 10-ка програм]. Але куди [кому?] пішов мій голос????.... :)

Зараз так само не бачу вибору. Хочу голосувати проти всіх. Може наберемо 3 відсотка :D І хай лише спробують парламентські свині поділити ті 3% між собою :)

Цитата

І куди дінуться такі люди як я, що розчарувались в НУ та БЮТ. Прально, до Свободи.
Але хіба ж Вас набереться 900 тис???? :)
Прикро, але ЗУНР-івці [на них була основна надія], здається, не усвідомлюють, що їм потрібно мати хоч якесь СВОЄ представництво в ВРУ:

Регіон			 % ЗА  Рейтинг  % Опрацьовано протоколів

Львівська		  2.23   6  100.00
Тернопільська	  1.97   7  100.00
Івано-Франківська  1.28   7  100.00
Волинська		  0.55  15  100.00
Чернівецька		0.41  19  100.00
м.Київ			 0.37  17  100.00
Хмельницька		0.31  18  100.00
Черкаська		  0.23  18  100.00
Рівненська		 0.22  20  100.00
Київська		   0.19  20  100.00
Закарпатська	   0.17  32  100.00

Якщо дані з серверу ЦВК ( http://www.cvk.gov.u.../vnd2006/W6P001 ) правильні, НЕспотворені [і голосування також?], то лише Галичина голосує за ВО Свобода і та якось дуже вже мляво :D
Буковина, Волинь, Закарпаття, Поділля (схід від Збруча) — що з ними усіма таке???
  • 0

#32 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 11:24

Цитата

Зараз так само не бачу вибору. Хочу голосувати проти всіх. Може наберемо 3 відсотка І хай лише спробують парламентські свині поділити ті 3% між собою
голусуючи "проти всіх", ви сприяєте збільшенню присутності в ВР партії, що виграла перегони , тобто " Партія Регіонів"

Цитата

Поділля (схід від Збруча) — що з ними усіма таке???
тому що там не в захваті від праворадикальних поглядів Тягнибока, Поділля вже більш поміркований регіон ніж Галичина.
  • 0

#33 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 11:27

Перегляд дописуOlexandr (6.08.2007 09:49) писав:

До речі, на виборах до місцевих рад за "Свободу" часто голосувало втричі більше виборців, ніж до ВР.
Дай, будь ласка, статистику, щоб я її сам не шукав...

Думаю, на цьому прикладі видно, що більше голосів заважає страх проголосувати за "непрохідну" партію.
А може час ще не прийшов?..

Не суцільних непотріб, але достатня кількість для того, щоб відлякати від голосування за них. На прикладі БЮТ'у видно, що вони насправді не зробили висновків, після того, як стільки їхніх депутатів потікали до коаліції. На тлі розмов про очищення, список виглядає просто смішно.
Ну, ти ж розумієш, що я голосую не за БЮТ узагалі, а за пані Тимошенко безпосередньо? Ги.

Перегляд дописуMarcos (6.08.2007 12:24) писав:

голусуючи "проти всіх", ви сприяєте збільшенню присутності в ВР партії, що виграла перегони , тобто " Партія Регіонів"
Ша! Може ми виграємо?
  • 0

#34 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 11:32

Перегляд дописуzav (6.08.2007 12:27) писав:

Дай, будь ласка, статистику, щоб я її сам не шукав...А може час ще не прийшов?..Ну, ти ж розумієш, що я голосую не за БЮТ узагалі, а за пані Тимошенко безпосередньо? Ги.Ша! Може ми виграємо?
якщо б йшли "єдиним фронтом", то можна було б повірить, а так Регіони будуть переможцями
  • 0

#35 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 12:10

Я напевно за них буду голосувати....

Цитата

До речі, на виборах до місцевих рад за "Свободу" часто голосувало втричі більше виборців, ніж до ВР.
Людям подобалась "Свобода" вони взяли проголосували в місцеві ради за Свободу а так за НСНУ.
П.С. До Львівської ради був той самий список що і до Верховної...
  • 0

#36 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 12:29

ВО "Свобода" на Івано-Франківвщині впевнено піднімає рейтинг. Зараз займає третє місце після БЮТ та НУНС. Це я соцдослідження по обласному телебаченню глядів, було проведено на початку червня. Минулих виборів вона посіла 6 місце. Отже, вдала компанія Тягнибока, який від березня 2006 завжди був у русі на Західній Україні далась взнаки.

Кажу, при вдалій кампанія, Свобода ввійде до ВР з почестями :)
  • 0

#37 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 07.08.2007 – 17:28

Питання на засипку: ЯКІ АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ УКРАЇНИ ЗДАТНА ВИРІШИТИ ВО "СВОБОДА"?
За рахунок яких кадрів вони здатні піднімати науку, економіку? За допом. акторів, режисерів та народних знахарок (№ 6 в їх списку :))?

Мова? Можливо, вони намагтимуться щось робити, але партійного інтелекту їм навіть для цього не вистачить, НМСД. Оскільки вирішення проблеми мови - не кричати з кожного стовпа про "вишиванку" та "солов'їну", а ФІНАНСУВАТИ програми розвитку мови та поширення її в неті, пресі, книгодрукуванні. В мене є знайомий (російськомовний, між іншим), так от, він є президентом благодійного фонду. Пропонував націоналістам допомогти йому ОРГАНІЗАЦІЙНО (не фінансово !!!) з відкриттям під крилом фонду у Києві безкоштовних курсів для тих російськомовних, котрі хотіли б опанувати українську. Відповідь від націоналістів - "мороз не раз меня спасал". :)

Пригадується, останнім часом був у нас один націоналіст при владі - Льоша-мерседес Івченко. Тип увійшов в аннали історії як автор найдорожчої новорічної вечірки, влаштованої за державний кошт і як власник найновішого на той час в Україні "мерса".
Думаю, якби полеглі упівці встали з могил, то першим, що вони зробили б - так це постріляли нинішніх "продовжувачів справи" за найближчою клунею! :)
  • 0

#38 IRo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава:))

Відправлено 07.08.2007 – 18:43

Якщо вони не й пройдуть до ВР,то нічого особливого не станеться-"Свобода" як існувала до цього,так й існуватиме після.Свого роду партизани ;)
  • 0

#39 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 07.08.2007 – 23:56

Перегляд дописуIRo (7.08.2007 19:43) писав:

Якщо вони не й пройдуть до ВР,то нічого особливого не станеться-"Свобода" як існувала до цього,так й існуватиме після.Свого роду партизани ;)

А я кщо пройдуть ДІВЧИНО?????

можу йти на парі....
  • 0

#40 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Львівщина,м.Червоноград

Відправлено 08.08.2007 – 01:23

Я також буду голосувати за Свободу.Я не мільйонер,то чому маю голосувати за мільйонерів?В них ,багатих,свої проблеми і моїх вони не розуміють. А тези про те,що поети не можуть керувати країною,не вірні.Головне для депутата - це патріотизм.Виконавців вони призначать.Головне - не дати красти і взгалі,щоб було бажання щось зробити для людей.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних