Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1881 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 16.04.2013 – 08:18

Перегляд дописуБезбожник (15.04.2013 – 18:21) писав:

Я тобі, хлопче, зараз розкажу про деякі речі щоб ти тут не видєлувався і не думав що піймав когось на гачок. Перше. У твоєму запитанні відчувається заангажований розпач.
Корочч, Фабрегасе, ти мене до полтичних тріпачів на зразок засранця Тягнибока, не рівняй. Я людина іншої структури, до політики не рвався, людям з трибун лапшу не вішав, і його (як і твої) "політичні ідеї" я бачу наскрізь... Ми, інші. І довіряємо тільки своїм. Бувай.
Цікава історія, прочитав із задоволенням.
тепер про сумне: розпач? мої політичні ідеї? який може бути розпач у мене... мені все рівно. Я нікого з політиків не захищаю і нікого не вважаю святими. І навіть не впевнений у тому що ВО "Свобода" переслідує національні інтереси. Але якщо керуватись Твоїми принципами то тоді взагалі не варто ходити на вибори? Ти напевно і не ходив.. але це теж погано, бо тоді можна вважати, ніби голос розпорошується пропорційно між всіма партіями))

Перегляд дописуБезбожник (15.04.2013 – 18:21) писав:

І не треба отак фуфлижно прикидатись дурником. Вам, помішаним на "вождях" і їх політиці чудово відомо, що і як називалось у минулому.
Помішаним на вождях? це точно не до мене... ти мене з кимось плутаєш.
  • 0

#1882 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 16.04.2013 – 11:20

Перегляд дописуФабрегас (16.04.2013 – 08:18) писав:

Цікава історія, прочитав із задоволенням.
тепер про сумне: розпач? мої політичні ідеї? який може бути розпач у мене... мені все рівно. Я нікого з політиків не захищаю і нікого не вважаю святими. І навіть не впевнений у тому що ВО "Свобода" переслідує національні інтереси.
Немає у політиці ніяких національних інтересів. По визначенню. Політика політикою а національний інтерес, сам по собі. Якщо тобі хтось довів про його єдність з політикою, це твоя проблема. Поблукай. Для людини, в житті, буває краще заблукати аніж іти протореною стежкою. Принаймі може щось зрозумієш в процесі пошуку дороги з "лісу". Найголовніше, що це буде твоя власна, тобою протоптана стежка. А не чужа по котрій тебе вели....точніше - розвели.

Цитата

Але якщо керуватись Твоїми принципами то тоді взагалі не варто ходити на вибори?
Та я ті вибори і в часи срср пропускав частіше аніж ходив...гм...до речі, якщо хтось калякає що у ті часи за такі справи мало не у вязницю можна було попасти, теж брешуть. От якщо на вибори не пішов член КПРС то там могли і запитати "строго". Але до вязниці теж, не саджали. Обходились осудом на партійних зборах. Або доганою.

Цитата

але це теж погано, бо тоді можна вважати, ніби голос розпорошується пропорційно між всіма партіями))
Фігня. Для мене не існує ніяких партій і партійок. І мій голос завжди при мені. Це тобі (а не мені) хтось втюхав що твій голос кудись розпорошується. Знову таки, це твоя проблема...і заангажованість якщо хочеш..., мало того це навіть, залежність, від чужої навязаної думки. Немає ніякої різниці, чи то влада "Свободи", чи то влада КПРС, чи то влада ПР. Ніякої. В будь якому випадку буде, влада, яку ти годуватимеш. От і вся суть політики. Я зрозумію ціль будь якої людини котра хоче стати політиком. Її ціль, аби її годували, помічали, боготворили...тобто годували не тільки хлібом з маслом але і психологічно. Зрозумію. Але ніколи не зрозумію людей які політиками бути не бажають, водночас хочуть їх годувати. Найцікавіше що точнісінько так подібних людей розглядають і самі політики. Себто маємо лохотрон і лохів. Тільки під різним "соусом" відповідно історичному моменту, єссно. Одні і ті ж люди, в той чи інший історичний період, займаються одним і тим же - хочуть бути при владі. І вони при ній знаходяться. А от їх ідеї мають властивість змінюватись. Я вже тут навів приклад, що при КПРС, "тягнибоки" та "фаріони" з такою ж піною біля рота ненавиділи б націоналістів і вимагали б їх люстрації та всенародного осуду. І обовязково були б членами КПРС. Добровільно. З яких таких беників я повинен був тоді, так само як і нині, віддавати свій голос подарований мені рідною мамою, всілякій гидоті ? Розумієш про що я ?...нє ?...тоді поясню, може шось тобі дійде. У часи срср, слухаючи "тягнибоків" та "фаріонів", я повинен був ненавидіти свою покійну бабцю (по мамі) бо вона була з "розкуркулених" і комуністів не любила. А сьогодні, я повинен ненавидіти мату і батька бо вони були колгоспниками і працювали на користь, як комуністичного режиму срср, так і на користь світового пролетаріату котрому наш хліб гнали ешелонами. Це зрозуміло ? Таким чином для людини котра розібралась з цими питаннями ніякої проблеми не існує. Я люблю і покійну бабцю і покійних тата з мамою. Це єдинна партія котра близька моєму серцю. Цій партії належить мій голос бо він і є, допоки я живий, ними подарованим. Так що нікуди він не розпорошується...в противагу твоєму. Хоч тобі здається що, навпаки. Блукай, Фабрегасе, і далі. Ніхто ж не забороняє.

Цитата

це точно не до мене... ти мене з кимось плутаєш.
Я вже минув віковий період коли щось плутають у подібних речах. Хоч би тому, що там мною написано :

Цитата

Вам, помішаним на "вождях" і їх політиці
Це зрозуміло ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.04.2013 – 11:22

• 1

#1883 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 16.04.2013 – 11:26

Перегляд дописуБезбожник (16.04.2013 – 11:13) писав:

Фігня. Для мене не існує ніяких партій і партійок. І мій голос завжди при мені. Це тобі (а не мені) хтось втюхав що твій голос кудись розпорошується.
з позиції моралі - згоден, а з позиції математики недуже...
Уявний приклад три партії "Партія1", "Партія2" і "Партія3". І 10 виборців, один з яких Ти.

Випадок перший: Ти не пішов на вибори. Результат:
"Партія1" - 4 голоси (4/9 = 44,44%), "Партія2" - 3 голоси (3/9 = 33,33%), "Партія3" - 2 голоси (2/9 = 22,22%)

Випадок другий: Типішов на вибори і проголосував за Партію3 (припустимо). Результат:
"Партія1" - 4 голоси (4/10 = 40%), "Партія2" - 3 голоси (3/10 = 30%), "Партія3" - 3 голоси (3/10 = 30%)

Кількість людей, котрі голосували за Партію1 і Партію2 не змінилась, але відсотків отримали менше, звідси висновок що математично твій голос у першому випадку розпорошився між всіма.

Перегляд дописуБезбожник (16.04.2013 – 11:20) писав:

Я вже минув віковий період коли щось плутають у подібних речах. Хоч би тому, що там мною написано :
чомусь я бачу протилежне.
Я ніколи не захоплювався політикою ВО Свобода. Багато питань які вони ставлять ребром (невідомо навіщо, хіба що для розпалювання тих же міжнаціональних конфліктів, невідомо кому на руку... ) я б хотів бачити більш лояльно і прагматично..

Повідомлення відредагував Фабрегас: 16.04.2013 – 11:27

• 0

#1884 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 16.04.2013 – 11:54

Ясно, шо всі гівнюки, але краще "Свобода", ніж будь-яка інша партія на даний момент

Не голосувати - з великою вірогідністю твій голос можуть кинути за владу.
Голосувати "проти всіх" - такі "унікали" якраз протягнули Януковича на Президента.
  • 0

#1885 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.04.2013 – 12:45

Перегляд дописуФабрегас (16.04.2013 – 11:26) писав:

з позиції моралі - згоден, а з позиції математики недуже...
Уявний приклад три партії "Партія1", "Партія2" і "Партія3". І 10 виборців, один з яких Ти.

Випадок перший: Ти не пішов на вибори. Результат:
"Партія1" - 4 голоси (4/9 = 44,44%), "Партія2" - 3 голоси (3/9 = 33,33%), "Партія3" - 2 голоси (2/9 = 22,22%)

Випадок другий: Типішов на вибори і проголосував за Партію3 (припустимо). Результат:
"Партія1" - 4 голоси (4/10 = 40%), "Партія2" - 3 голоси (3/10 = 30%), "Партія3" - 3 голоси (3/10 = 30%)

Кількість людей, котрі голосували за Партію1 і Партію2 не змінилась, але відсотків отримали менше, звідси висновок що математично твій голос у першому випадку розпорошився між всіма.
Це ти собі уявляй. І живи цими уявами коли вже так хочеш. А для мене всі твої циферки разом з відсотками - коту під хвіст. Перш ніж, отак швиденько, робити висновки про щось сказане кимось, потрібно витратити власний час і подумати. А вже потім подавати власну думку з приводу чогось. Інакше, по любому, вперта заангажованість. Про що я вже сказав. Якщо я хочу бути політиком то завжди говоритиму те що тобі повинно сподобатись. Ти так і не зрозумів різниці між політикою і національним інтересом. Так от, коли хтось навязує тобі гасло : "Україна для українців", то це політика а не національний інтерес. І воно тотожнє : "Вся власть совєтам !". А коли, скажімо, під Києвом викривається медичний заклад котрий займався дитячими органами на користь країни Ізраїль, це вже, національний інтерес. І подібне, буде процвітати за будь якої політичної системи. Тільки в різному вигляді. Наприклад, при союзі, коли політики хотіли навязати "соціалізм" якомусь племені "тубубу", здача національного інтересу виглядала слідуючим чином : вождю племені котрий завітав сюди з так званим офіційним візитом надавали послуги штатних повій від КДБ. А те що у цьому племені займались канібалізмом і частина повій щезали безслідно, політиків не цікавило. Точнісінько як в "медичному закладі" під Києвом. Чому точнісінько ? Та тому що ніхто з племені "тубубу" відповідальності не поніс. Так само, як не понесе відповідальність ніхто, з племені "ізраїль". Покричати можна. Можна навіть пропустити інформацію до преси. Але відповідальності...жоден багатий смердючий старий жидок з Ізраїлю - не понесе. Органи наших дітей, носитиме. А питання про відповідальність залишиться ось тут...політикам...аби вони, таким простачкам як ти, кричали з усіляких трибун : дайте нам владу - ми їм покажемо "...угу...покажуть. А політичний інтерес куди, при цьому, подінуть ? А залежність?... куди ?....національний інтерес надається кожному з нас природньо а не політично. Суспільство зі здоровим глуздом має цей фактор усвідомлювати. І тоді ніяких суперечностей не виникатиме. Але для цього люди повинні мати ту свідомість не розмінюючи її на політичний сурогат, "національний інтерес", і подавати всілякі циферки, як ото ти. Політично, національний інтерес, можна тільки роздеребанить на шматочки (що і роблять політики) для того щоб був плацдарм видимої діяльності. Тобто, (як і при комуністах) спочатку розвалити природнє в людському єстві, а потім, замінивши сурогатом, закликати людей "строіть новоє общество"..."розбудовувати державу"...ну і тому подібне. Вся ця туфта лежить на поверхні. Її цинізм та дешевизна, часто-густо, навіть не приховується. А для чого приховувати ? Обовязково, в суспільстві, знайдуться бажаючі зайнятись політичною математикою і подаватимуть цифри про різницю голосів та їх "розпорошення". І це замість того, щоби просто відкрити очі і усвідомлювати наданий тобі задарма, фактор. Браво політикам. Справу зроблено.

Цитата

Багато питань які вони ставлять ребром (невідомо навіщо, хіба що для розпалювання тих же міжнаціональних конфліктів, невідомо кому на руку... ) я б хотів бачити більш лояльно і прагматично..
Мене мало цікавить програма "Свободи". Як і інших лохотронів. Якщо якась людина, або група людей, щось і про щось говорить, то я, перш за все, уважно дивлюсь на цю людину не звертаючи увагу на її політичні гасла та бажання. Бажанно (якщо є можливість) дивлюсь їй прямо в очі. А вже потім слухаю її слова. Перевагу завжди віддаю тОму, що прочитав в очах людини а не тОму що почув з її вуст.

Цитата

невідомо кому на руку...
Я тобі вже сказав про, "кому це на руку". Від кого політики будуть залежати, на ту руку і впаде користь. Водночас, від кого отримають поступки, на ту руку, теж, впаде користь. Тобто, або будуть "медичні заклади для племені ізраїль" під Києвом для тих від кого (чого) залежатимуть, або надаватимуться послуги штатних повій племенам "тубубу" які будуть готові поступитись. От і вся суть політичного сурогату під фальшивою назвою - "національний інтерес". І цей фокус не сьогодні зявився. Йому, як мінімум, багато століть.
  • 2

#1886 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 16.04.2013 – 13:18

Наразі Свобода виконує функцію деструктивної сили, яка має бажання та можливості зламати існуючу систему. Це добре. Питання, чи зможуть вони щось побудувати, чи достатньо в них буде людей споруджувального складу характеру. Маю сумнів.
Ще одне питання цікавить мене в гіпотетичному розрізі. Припустимо, прийде до влади Тягнибок в якості президента, що стане з Межигір"ям та рештою маєтків/заводів/фабрик, захоплених "політиками"? Невже хтось всерйоз думає, що там буде дитячий будинок, чи музей?
  • 0

#1887 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 16.04.2013 – 14:21

Перегляд дописуБезбожник (16.04.2013 – 12:45) писав:

Браво політикам. Справу зроблено.
добре, я Твою позицію зрозумів. Тоді цікавить наступне - чи Ти взагалі якось цікавишся ситуацією в державі і якщо не через вибори, то як намагаєшся повпливати на неї? Якщо ніяк, то тоді отаке повчання всіх на цьому форумі - ні до чого не веде
  • 0

#1888 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 16.04.2013 – 16:42

Перегляд дописуОнук Велеса (16.04.2013 – 13:18) писав:

Наразі Свобода виконує функцію деструктивної сили, яка має бажання та можливості зламати існуючу систему. Це добре. Питання, чи зможуть вони щось побудувати, чи достатньо в них буде людей споруджувального складу характеру. Маю сумнів.
Ще одне питання цікавить мене в гіпотетичному розрізі. Припустимо, прийде до влади Тягнибок в якості президента, що стане з Межигір"ям та рештою маєтків/заводів/фабрик, захоплених "політиками"? Невже хтось всерйоз думає, що там буде дитячий будинок, чи музей?

Судячи з твоєї логіки, варто і надалі голосувати за ПР, бо нічого не зміниться. Або можна і не ходити на вибори.
  • 0

#1889 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.04.2013 – 19:09

Перегляд дописуФабрегас (16.04.2013 – 14:21) писав:

добре, я Твою позицію зрозумів.
Ти мене навіть на міліграм не розумієш.

Цитата

Тоді цікавить наступне - чи Ти взагалі якось цікавишся ситуацією в державі і якщо не через вибори, то як намагаєшся повпливати на неї?
Я нікого нічому не повчаю. Взагалі в житті, ненавиджу давати поради...а повчати і поготів.
Поділитись чимось своїм "глибоким" я можу, Фабрегасе, тільки в колі своїх. З якими я щось проходив...щось пережив і воно загартоване часом в тих чи інших подіях.. Але ти до цього кола не входиш. Так що, вибач. Далі. Твоя фраза : "впливати на ситуацію в державі" взагалі незрозуміла, перш за все, незрозуміла для тебе самого. Тому ти і задаєш таке чудне питання. У мене дві доньки. Обидві отримали три вищі освіти на двох...себто у старшої одна, у меншої - дві. Обох забезпечено власними квартирами. Обидві мають роботу. Обидві нагодовані взуті і зодягнуті. Обидві мають напрямок в житті і ідуть по своїй власній, ними обраній, ними вистражданій дорозі. Є у мене онук і онучка. Весь оцей невеликий "осередок" є частина держави. Ніхто в моєму осередку не пиячить, не наркоманить, не живе за рахунок других, не кидає сміття де попало, і т.п. З оцих маленьких осередків і складається будь яка держава. І кожен, хто у своєму осередку підтримує порядок, вчасно робить "прибирання", допомогає стати на ноги, і так далі, той, водночас, підримує порядок і нормальні взаємолюдські стосунки загалом у державі. Ось що таке впливати на ситуацію в ній. А твоя фраза про вплив через голосування за ту чи іншу патртєйку....це не вплив, а фігня. Шось таке...загалом впливати...жидівське гасло для простачків. І від нього навіть тхне тією жидівщиною за кілометр. Особливо коли там звучать гасла про : націоналізм, інтернаціоналізм, комунізм, демократія, вплив на державу, розподіл суспільства на своїх і чужих, на "свідомих" з заходу і "бандитів" зі сходу... ну і решта всілякої хрєні. Це, не до мене, Фабрегасе. У мене є частина державного осередку за який я несу відповідальність. Мене не потрібно агітувати робити щось, у цьому осередку, надійно і на совість. Непотрібно, бо воно моє рідне. Нехай кожен, замість нікому не потрібних, нічого не значущих загальних фраз, "впливати на ситуацію у державі", займеться конкретною справою у своєму рідному осередку. Нехай кожен наведе там порядок і порядність. Тільки тоді зміниться ситуація в державі, в цілому. От і вся суть впливу. А кому це ліньки, кому це не до вподоби, кому хочеться просто красиво кричати гасла, "переживати за весь народ", "любити весь народ", "впливати на ситуацію" загалом, той звичайнісіньке ледаче тріпло, іншими словами - хворий політикою по власному бажанню. Як бачиш, Фабрегасе, мій голос відданий раз і назавжди. Відданий тій частині держави за яку я несу відповідальність перед людьми. І я роблю все можливе аби не осоромитись і не підвести цю частину держави. А от ти, особисто, незнаєш куди свій голос приткнути. Тому і гасаєш у пошуках "рідних" серед усіляких партій. В одних, з них, тобі подобається "ця частина гасел"...інша насторожує...у других, подобається "друга частина" тих гасел... але насторожує щось інше. Це відбувається тому, Фабрегасе, що ти ніяк не можеш знайти відповідь на простеньке питання : як потрібно впливати на ситуацію у державі ? Заодно, незнаєш відповідь про те, що означає працювати конкретно, на конкретній ділянці і нести за це конкретну відповідальність. Не знайдеш ти відповіді про все оце на теренах політики. Там їх немає. Вони там замінені сурогатними гаслами.
  • 2

#1890 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 17.04.2013 – 08:01

Перегляд дописуMr.Ripley (16.04.2013 – 16:42) писав:

Судячи з твоєї логіки, варто і надалі голосувати за ПР, бо нічого не зміниться. Або можна і не ходити на вибори.

Ні, моя логіка має на меті розібратись без емоційного упередження. Дотепер мені дуже подобається, як поводить себе Свобода з точки зору слідування проголошеним гаслам та відстоювання націоналістичної платформи. Однак, як на мене, вона є чорно-білою партією, хоча мої знання з цього предмету не є вичерпними. Але якщо говорити про політику, то вихід не в голосуванні за якісь партії, а в зміні самої політичної системи, що існує.
  • 0

#1891 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 17.04.2013 – 08:47

Перегляд дописуБезбожник (16.04.2013 – 19:09) писав:

Ти мене навіть на міліграм не розумієш.
Шкода що Ти не пробувався на "Битву Екстрасенсів"... Там таких як Ти дуже треба - читати думки людей - велика справа

У мене є частина державного осередку за який я несу відповідальність
але час від часу доводиться мати справу і з представниками держави не зі свого осередку - чиновники будь якого рівня від БТІ, нотаріусами... поліклініками, лікарями, роддомами і т.д. Що тобі? Доводиться або грати за їхніми правилами або за своїми. Як дієш?

Ти мене навіть на міліграм не розумієш...
...ти ніяк не можеш знайти відповідь...
...незнаєш відповідь про те, що...
...Не знайдеш ти відповіді...
класно говорити з телепатами, навіть питань формулювати не треба. Телепат і так знає, що я знаю, а що не знаю
  • 0

#1892 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.04.2013 – 10:15

Перегляд дописуФабрегас (17.04.2013 – 08:47) писав:

але час від часу доводиться мати справу і з представниками держави не зі свого осередку - чиновники будь якого рівня від БТІ, нотаріусами... поліклініками, лікарями, роддомами і т.д. Що тобі? Доводиться або грати за їхніми правилами або за своїми. Як дієш?
Тобі і це треба пояснювати ??? Гм...я ж тобі вже розжував усе...таки правий Шівер коли радить аби ти ПРОСТО НАВЧИВСЯ ЧИТАТИ. Ну і розуміти, єссно. Знаєш у чому твоя проблема, Фабрегасе ? Ти постійно намагаєшся бути правим в усьому. Це хрєново, але, водночас, це твоя особиста справа. Ну а тепер про "представників держави", "чиновників БТІ", "нотаріусів" і так далі. Ти там радив мені дещо уявити...ото візьми і уяви собі ділянку землі з площею 47 млн. кв. метрів. А на ній суцільні бурьяни. Ці бурьяни і є вказані тобою "представники держави" в усій своїй красі. А тепер нехай кожен з нас візьме по одному кв метру ділянки і наведе там порядок. Себто, виростить своїх дітей, навчить їх порядності, культурі, любові до рідної держави, до мови, повазі до людей...ну і так далі. І ці вирощені тобою і мною "культурні рослини" займуть геть усю оту ділянку. Адже саме вони наші майбутні "представники держави". Який може бути безлад у такій державі, яка може бути корупція, яка може бути взаємоненависть і непорозуміння у такій державі ? Адже ми їх, з тобою, цьому не вчили. Тобі що, дійсно здається що навести порядок у сімї з 47 міліонів, (як ти кажеш, "впливати на ситуацію у державі") легше аніж у сімї з кількох осіб ? Ну так для цього потрібно чергового "общєго отца" "сталіна а ля тягнибок" чи шось подібне. Ти хоч розумієш що "западаєш" саме на цей варіант ?...ну то так би і сказав, що мов, пацани, працювати на конкретній ділянці власної держави готуючи для неї порядних чиновників БТІ і несучи за це конкретну відповідальність, мені ліньки. Я краще потеліпаю язиком про переваги "Свободи" над "ПР"..."БТР"..."ФБР" (чи ким там ще?) а ви усі зі мною погодьтесь. Оце і є твоє бачення "впливу на державу". Ти хочеш щоб цю справу зробили інші. Ті хто тобі обіцяє. Себто. замінити одних брехунів-корупціонерів, другими. І це твоя громадянська позиція у власній державі ??? Тьху ! Ти вирости, Фабрегасе, свого власного "представника БТІ"...прокурора чи кого іншого. Вирости такого щоби він не пиячив, був порядним, відповідальним на ділі а не на словах, і буде тобі щастя впливу на державу. Бо ніхто, ніхто інший у світі, Фабрегасе, не стане цього робити замість тебе. Займись конкретною справою а не базіканням. Тим самим зробиш неоціненний вклад у скарбницю власної держави.

Перегляд дописуshіver2005 (17.04.2013 – 08:47) писав:

Може варто спочатку тобі навчитись читати без екстрасенсів? Одне читати вмієш, а інше - аж ніяк.
Варто.

Повідомлення відредагував Безбожник: 17.04.2013 – 10:14

• 1

#1893 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 17.04.2013 – 11:29

Перегляд дописуБезбожник (17.04.2013 – 10:15) писав:

Ти вирости, Фабрегасе, свого власного "представника БТІ"...прокурора чи кого іншого. Вирости такого щоби він не пиячив, був порядним, відповідальним на ділі а не на словах, і буде тобі щастя впливу на державу.
але треба щоб і інші 47 млн теж виростили... якщо не виростять - тоді змін на краще не буде. Треба їм у цьому допомагати, а якщо чекати поки вони самі до цього дійдуть - може постаріти і тапки відкинути
  • 0

#1894 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.04.2013 – 14:33

Перегляд дописуФабрегас (17.04.2013 – 11:29) писав:

але треба щоб і інші 47 млн теж виростили... якщо не виростять - тоді змін на краще не буде. Треба їм у цьому допомагати, а якщо чекати поки вони самі до цього дійдуть - може постаріти і тапки відкинути
Гм...опять двадцять пять. Ти мене вже навіть здивувати нездатен, Фабрегасе. Тут воно, бачиш яка штука виходить, коли я ростив своїх дітей і робив власні зусилля по їх вихованню, мені було абсолютно пофіг чи робить це так само як хотілось би і мені, якийсь там невідомий для мене, "Фабрегас". Пофіг, тому що я мав особисту турботу і особисту відповідальність. Як перед власними дітьми так і перед людьми котрі мене оточували. А якщо додати що я відносився до тих людей з повагою то і не вважав за потрібне вказувати як їм виховувати їхніх дітей оскільки вони розуміли свою відповідальність не гірше, аніж я свою. Тим не менше, такі як ти....ще нічого в житті не спробувавши...не піднявши власних дітей...не народивши їх...не виховавши...не зодягнувши і не взувши...не лікуючи...не витративши жодної безсонної ночі...і так далі, ВЖЕ БЕРЕТЕ НА СЕБЕ ПРАВО ЗАЯВЛЯТИ :

Цитата

Треба їм у цьому допомагати,
А хто ти такий, Фабрегасе, аби допомогати мені виховувати моїх дітей ? Хто тебе про це просив ? Ти ледацюга ? Тобі ліньки завести власних дітей, виростити і відповідати за плоди свого ? Ти хочеш штрикати свого носа у кожну чужу сімю аби там виховали дітей "по фабрегасовськи" ?....в такому випадку ти ще гірше і тупіший аніж деякі парторги радянських часів. І єдинне місце де тобі потрібно знаходитись і ритись у гівні - політика. Туди тобі і дорога. Бо порядні люди які не потребують і не просять, таких як ти, про "допомогу", ніколи тебе не розумітимуть. І правильно зроблять. Бо що тут розуміти коли ти, замість зайнятись конкретною справою, пропагуєш тут нікому і нафіг непотрібний гіпотетичний загальний вплив на державу шляхом виховання чужих дітей. У будь якому суспільстві є і будуть діти-сироти. Але суспільство, суспільтву - "рознь". Вирости, Фабрегасе, власних, порядних дітей....виростять інші таких же вихованих...і в такому суспільстві жодна мати і жоден батько, не покинуть дитину на смітнику а сироти якщо і будуть то по причині нещасного випадку з батьками, наприклад. А не те що нині. До шмиги вся ця допомога тим нещасним кинутим дітям. Причина тОму що такі діти є, якраз політика...вона в усьому винна...саме через неї все і відбувається...пиятики, наркоманія, відсутність виховання, відповідальності, бо політика стоїть на чолі всього найгидкішого що нині заразило суспільство в питанні дітей та материнства. Мало цього, вона, політика, сам по собі є зразком непорядності. В жопу політику ! А її показушну "турботу" про моїх дітей, і поготів.

Повідомлення відредагував Безбожник: 17.04.2013 – 14:37

• 2

#1895 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 20.04.2013 – 00:16

Перегляд дописуГуцул (15.04.2013 – 14:53) писав:

Так, читав його медичну картку. А що взяло за "живе", що вашого лпідера вивели на чисту воду?

Те, що обрізаний, не означає, що єврей.
Та і навряд про це пишуть в медичній картці :wacko:

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 20.04.2013 – 00:17

• 1

#1896 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 20.04.2013 – 22:42

Перегляд дописуshіver2005 (20.04.2013 – 22:01) писав:

Ну безумовно, на заході всі обрізані- значить українці.

Не знаю, шо ти хотів цим сказати, але Гуцул намагається довести, що Тягнибок - єврей. Але аргументів нуль.

Те, шо в Комсомолі всі були, нічого не значить абсолютно. І піонерами всі були.
  • 0

#1897 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.04.2013 – 14:47

Перегляд дописуMr.Ripley (20.04.2013 – 22:42) писав:

Те, шо в Комсомолі всі були, нічого не значить абсолютно. І піонерами всі були.
Різниця є. І значна. Піонерами ставали "гуртом", тобто, на практиці виглядало так. Якщо ти більше менш успішно вчишся (та і то не дуже на це звертали увагу) то ставав піонером... "табуном". Від членства ж у ВЛКСМ можна було відмовитись. І такі випадки, до речі, були навіть у моїй школі. Відповідно цього, подобається це кому чи ні, в комсомол вступали, добровільно. За відмову, між іншим, ніяких таких "кримінальних дій" не було. Так само як і за відмову вступати в КПРС. Пропозиції надавались такій кількості людей, котра разів у десять (як мінімум) перевищувала існуючу кількість членів КПРС. Хіба їх хто переслідував ?...дурниця, не було такого. Виходячи з цього та ж, товариш Фаріон, вступала в КПРС (як і Тягнибок до комсомолу) добровільно. І не треба смішить людей порівнюючи добровільний вступ в політичні організації дорослого напрямку (комсомол, до 28-ми років , між іншим) з організаціями дитячими, як то, піонери. Ще б, жовтенят, сюди приплюсували....мабуть забули що були і такі.

ПС. До речі. В піонери вступали формально. Себто, ніяких заяв. В комсомол (як і в кандидати та члени КПРС) потрібно було писати заяву з проханням прийняти в лави організації. Про яке порівняння з піонерами може іти мова ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.04.2013 – 14:54

• 1

#1898 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.04.2013 – 15:17

мусульмани теж здається обрізаються
  • 0

#1899 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 23.04.2013 – 20:13

Це було правильно стати камсамольцем і валити систему зсередини. Який зміст воювати з вітряками ззовні. Краще ті вітряки знищувати зсередини, що і вдалося зробити. Тягнибок молодець.

Повідомлення відредагував Wеbеr: 23.04.2013 – 20:15

• 1

#1900 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.04.2013 – 21:35

Перегляд дописуWеbеr (23.04.2013 – 20:13) писав:

Це було правильно стати камсамольцем і валити систему зсередини. Який зміст воювати з вітряками ззовні. Краще ті вітряки знищувати зсередини, що і вдалося зробити. Тягнибок молодець.
Це вже застаріло і не котить. Така відмазка годиться тільки для телепнів. У нас тепер ледве не кожен...хто ще не так давно лизав чоботи комсомолу чи кпрс, нині став "таємним агентом" втіленим в ряди компартії з метою підриву. Прям....куди не плюнь, кругом такі собі, "політичні Штірліци". От тільки насправді, все було зовсім не так оскільки є одна неувязочка котра все переважить. Якщо хтось, кудись, з якоюсь метою втілювався (неважливо, добровільно чи згідно завдання) то повинен бути, як мінімум, звіт про виконану роботу, це раз, повинні бути докази що втілення було сплановано з метою підривної-диверсійної діяльності, це два, повинні бути живі свідки, це три. А якщо серйозно, то приписувати Тягнибоку "агентурну діяльність" у комсомолі а Фаріон, у кпрс - виглядає анекдотично і ніяк інакше. Бо в такому випадку, сьогодні, кожен бувший комсомолець та партієць тих часів, запроста припише собі таку діяльність. І будемо мати кілька міліонів "агентів-антісвєтчіков"...ще й підвищену пенсію їм доведеться призначити...угу...героями України нагородити кожного...безплатний проїзд...щороку на курорт...ну і решта державних "благ". Заодно, вся молодь повинна дивитись на бувших комсомольців та партійців з повагою, захоплюючись від їх сміливості та перенесених ними труднощів, у смертельній боротьбі проти комунізму. Тобто, бувші комуністи та комсомольці стануть взірцем наслідування....такою собі кастою "нєпрікасаємих"...Більш дурнішого і чуднішого придумати неможливо. Ось що означає "агентурна діяльність" Тягнибока у влксм.

Повідомлення відредагував Безбожник: 23.04.2013 – 21:44

• 4

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних