Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1861 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 15.03.2013 – 13:31

Чекайте, а хіба Капітельман це нібито не дідусь Тимошенко? То ви кажете... що Тимошенко і Тягнибок - родичі? Які дива.
  • 1

#1862 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 15.03.2013 – 13:33

шивере, підкинь посилання на генератор випадкових слів яким ти користуєшся, а то бачу він працює доволі якісно, з правильними родами, відмінками. І навіть у поодиноких реченнях присутні крихти змісту
  • 1

#1863 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 15.03.2013 – 13:59

Перегляд дописуshіver2005 (15.03.2013 – 13:38) писав:

Вірно кажеш. Не Капітельман у Тягнибакса, а Цегельський, суті того не змінює.

Ех, а яка була б сенсація: Олег Тягнибок - двоюрідний брат Юлії Тимошенко.

Ви вже у власних байках починаєте плутатися.
  • 2

#1864 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 15.03.2013 – 15:32

Перегляд дописуshіver2005 (15.03.2013 – 14:14) писав:

Це їм дай боже про своїх родичів розповісти. Думають геть усіх у дурні пошили.
усіх крім тебе виходить

Зображення
  • 0

#1865 ukrainesoul

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 15.03.2013 – 18:28

Що до ВО "СВОБОДА" можу сказати одне. Така партія зараз дуже потрібна для України. Щоб повернути українські цінності, культуру та надати шлях до україньского майбутнього.
Але що стосовно програми партії, то вона сформовано дуже критично та агресивно щодо сучасного часу. Їм стоє стати більш ліберальними у своїх поглядах та більш демократичними щодо зовнішньої політики
  • 1

#1866 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 15.03.2013 – 22:27

Перегляд дописуФабрегас (15.03.2013 – 10:36) писав:

добре припустимо... а що заважає людині, яка народилась в Україні і у якого батько - українець, бути націоналістом?
Нічого не заважає. Але, він не має ніякого морального права ділити українців на справжніх та несправжніх. Тим більше, що за законом такого права взагалі ніхто не має. І не тільки в нас, а і в інших країнах світу. Той, хто намагається розділити громадян країни за будь-якою ознакою - ворог країни. Усвідомлює він це, чи ні - то вже інша справа.
Щодо батька:

Цитата

Он был красивый, пижонистый — настоящий москвич в джинсах, который хрустел кожной курткой...
http://gazeta.ua/ru/...yu-zhenu/344729
Ось так. В 70-ті роки комуніст, москвіч, гаварящій па мааасковскі. А в 90-ті вже націоналіст, щирий українець. Але я в таку щирість чомусь не вірю.

Перегляд дописуNameless One (15.03.2013 – 10:54) писав:

Як цікаво. А у паспорті її батька пише - Єфименко Пилип Герасимович,
Скан паспорта в студію.

Цитата

Далі звертаємо увагу на цитату з російської вікіпедії:
Коли я читаю вікі, то одразу дивлюся, на які джерела вона дає посилання... І тобі раджу.
В даному випадку лише одне українське джерело, так і те бите. Вибач, але я більше вірю своїм батькам та старим посиланням.

Перегляд дописуФабрегас (15.03.2013 – 11:04) писав:

в нас держава вигадників) нічого дивного
Це точно. Особливо останні 9 років ;)
  • 1

#1867 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.04.2013 – 20:16

Цитата

Житомирська обласна рада була змушена скасувати дозвіл на розробку титанових родовищ в області (яким понад 6 тисяч га землі передавалися структурам Дмитра Фірташа) після того, як обурені жителі узяли штурмом будівлю ОДА.

На пікет сесії облради 9 квітня на площі Корольова в Житомирі зібралися близько 300 осіб. Вони вийшли із плакатами "Збережемо рідне Полісся!", "Не дамо знищити рідну землю!", "Титановій пустелі на Поліссі - НІ!", "Фірташ - закатай губу", "В пустелі картопля не росте", а також з партійними прапорами ВО "Свобода", ВО "Батьківщина" тощо.

Після того, як облрада проголосувала за пропозицію відкласти питання про титанові родовища до травня, мітингувальники спробували прорватися в будівлю облдержадміністрації, розбивши скло біля вхідних дверей. Почалася бійка.

Після нетривалої наради губернатор Сергій Рижук закликав Партію регіонів підтримати пропозицію опозиції про скасування дозволу НАК "Надра України".
"Я прошу фракцію повернутися до голосування. Хоче громадськість - давайте знімемо", - закликав депутатів Рижук.
Після цього 89 осіб проголосували "за" пропозицію Рижука і голова облради поставив на голосування питання про скасування рішення облради. Результат: 81 "за", 4 "проти", 2 утрималися, 14 не голосували. Рішення прийнято.
http://dt.ua/UKRAINE...ha-120125_.html
перші перемоги над владою та олігархами, браво житомиряни!
  • 0

#1868 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 10.04.2013 – 00:48

Перегляд дописуArmando (09.04.2013 – 20:16) писав:

перші перемоги над владою та олігархами, браво житомиряни!

Ну і що тут такого?

Яка перемога? В нас мер і губернатор від ПР, тому одне рішення всіх не спасе)
  • 0

#1869 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 792 повідомлень

Відправлено 14.04.2013 – 18:12

Є інформація з надійних джерел, що Олег Тягнибок обрізаний. Відповідіні документи, а також копія медичної картки, невдовзі будуть опубліковані.

Повідомлення відредагував Гуцул: 14.04.2013 – 18:13

• 1

#1870 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 14.04.2013 – 19:05

Перегляд дописуГуцул (14.04.2013 – 18:12) писав:

Є інформація з надійних джерел, що Олег Тягнибок обрізаний.

Тобто ти сам бачив?
  • 0

#1871 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 14.04.2013 – 19:18

Перегляд дописуshіver2005 (14.04.2013 – 16:23) писав:

Пропоную відповісти на питання:

Зображення
Гарне питання. Але....Шівере, не сподівайся на адекватну відповідь. Якщо хтось комусь затюхав голову то воно не лікується. Секта. Єдинне на що ти можеш сподіватись від такого контингенту то це на "правду" у вигляді дишла котре вони повертатимуть куди вигідно, а ще, гарантовано, отримаєш від затюханих чергові мінуси...можуть ще дурнем тебе назвати...фашистом...але правдивості і самокритичного особистого висновку ти не отримаєш. Надто "руба" і прямо в лоб ти задаєш питання. Себто хочеш правди. Але ж з яких це пір посеред таборів заангажованих отар почали поважати ту правду ?
Щодо мене, особисто, то скажу так як воно насправді було і є, в житті. Існує і завжди буде існувати категорія людей котрі за будь яку ціну намагаються займатись сАме партійною діяльністю. Приналежність і напрямок залежить від конкретної ситуації на даний історичний момент. Отакі, як на поданому тобою фото, якби не "подув вітерець" змін у 80-х і все залишилось по старому, обовязково "рвались" з усіх сил очолювати всілякі комсомольські організації аби, бажанно, попасти бодай 25-м секретарем райкомчику комсомолу...звідти стартували (стараючись впасти в око начальству) до більших, вже партійних висот...такі собі "лідери"...воно так і сталось от тільки політичні зміни прийшли...а бажання теліпатись біля влади сидить в крові...довелось міняти напрямок...зайнятись протилежним, себто замість інтернаціоналізму - націоналізмом...різниці ніякої, головне що на виду...себто на трибуні...а люди на тебе дивляться...в душу ніхто заглянути не може щоби побачити СУТЬ... зате роззявили роти і настовбурчивши вуха вірять "твоїм ідеям". Ось так і стають лідерами в політиці подібні особи. Котрих, такими, виховав загін найкращих помічників комуністів - комсомол. До речі, я відповідаю за свої слова, в комсомол ніхто силою вступати не примушував. Так, було деяке наполягання з боку організацій (школа, Вуз, армія, завод і т.п) але силою ніхто не примушував.
Думаю, Шівере, що тобі було б доречним розширити своє запитання і додати : хто (???) примушував пана Тягнибока стати членом Всесоюзної Ленінської Комсомольської Спілки Молоді ? Це раз. Для чого пан Тягнибок став членом ВЛКСМ ??? Це два. Нафіга він давав клятву вірності допомогати "авангардному загону радянського суспільства", комуністам ? Це три. Як гадаєш, чи варто таке запитати зважаючи що все це відбувалось, добровільно ?
Одного жаль. Було б дуже цікаво побачити аби союз не розпався і деякі, нинішні "націоналісти" з задоволенням працювали б у тих чи інших партійних радянських органах. А ще, було б цікаво побачити нинішніх сторонників подібних політиків у тій ситуації. Наскільки мені підказує власний 60-ти річний досвід, такі як Тягнибок і Фаріон, точно, даю голову на відсіч, сиділи б у райкомі партії штатними партпрацівниками. У них це на лобі написано. Для зрячих, єссно.

Повідомлення відредагував Безбожник: 14.04.2013 – 19:25

• 3

#1872 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 14.04.2013 – 21:01

Там взагалі якась стрьомна сімейка... Батько, Ярослав, комуніст, лікар збірної СРСР. Постійно льонтав по закордонах, знач скоріш за все був сексотом КДБ. Як він загинув і сьогодні незрозуміло.
Молодший брат Андрій був комсоргом класу (головний комсомолець), засуджений за вбивство однокласника. А сьогодні теж націоналіст:

http://glagol.in.ua/...tsa-tyagniboka/
  • 2

#1873 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.04.2013 – 21:29

Перегляд дописуshіver2005 (14.04.2013 – 20:42) писав:

у даному випадку - це скоріше привід замислитись молодим людям, які ще не розівчились мислити.
Це не так мало. Головне щоби замислились у потрібному напрямку, себто, у напрямку до правди...нехай навіть неприємної на "смак" але таки, правди. Воно, в подальшому житті, допоможе бути особистістю а не членом отари котра, з роззявленими ротами, ловить кожне слівце про "істину" яке їм віщують з усіляких трибун.

Цитата

Люди, які ведуться - просто знахідка, це лохторат, майбутні раби для подібних партій під маскою "опозиції".
Та отож. Лохотрон і лохів ніхто не відміняв.

Перегляд дописуЗварич (14.04.2013 – 21:01) писав:

Там взагалі якась стрьомна сімейка... Батько, Ярослав, комуніст, лікар збірної СРСР. Постійно льонтав по закордонах, знач скоріш за все був сексотом КДБ. Як він загинув і сьогодні незрозуміло.
Призначити лікарем збірної у той час...надаючи можливість бувати не тільки у країнах соц. табору але і (як тоді називалось) у капіталістичних, таки да..."безпартійну Галушку" не призначили б. Молодь про це не відає, але ситуація була саме такою. От коли потрібно було направити туди де стріляють, це інша справа, для такого діла підходили і безпартійні. А лікарем збірної...будь ти хоч суперлікар...без комсомольського або партійного квитка...корочч, хочеш попасти у ФРН..Францію...США...отримай партквиток, товаришу, і будь вірним та вдячним партії за надану можливість купити забугорну шмотку. Офіційно це називалось, заслужити довіру партії....ну так само як нині...тіко назва інша..."Свобода", наприклад...та приоритети інші бо шмотками тепер нікого не здивуєш.

Цитата

Молодший брат Андрій був комсоргом класу (головний комсомолець), засуджений за вбивство однокласника. А сьогодні теж націоналіст:
Ну так...Зваричу, комсомольска ж закваска залишилась...кричати з трибун і призначати ворогів. А те що там когось вбив...гм...Валя Котик теж, був героєм піонерії і комсомолії за те що продав на вбивство свого рідного батька...ось так і виховували...а тут, "невелика цяцька", якийсь там однокласник. Може тому однокласнику радянська влада не подобалась...от і напоровся на її активного захисника.
  • 3

#1874 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 14.04.2013 – 21:43

Перегляд дописуБезбожник (14.04.2013 – 21:29) писав:

"невелика цяцька", якийсь там однокласник. Може тому однокласнику радянська влада не подобалась...от і напоровся на її активного захисника.
Погуглив... Схоже, що там все було набагато простіше:

Цитата

Во-первых, судебно-медицинская экспертиза установила, что погибший получил не один, а два удара в шею. Во-вторых, Владимиру Голоду от Андрея Тягнибока перепадало и раньше. Мать убитого свидетельствовала, что однажды Андрей подбил Володе глаз, в другой раз – сломал зуб.
Доставалось и остальным одноклассникам Тягнибока, причем не слабо. Однажды Андрей сломал руку Игорю Бойко, а Степану Ядаху – ногу.
«Из всего представляется вполне вероятным, что Андрюша, будучи самым сильным в классе, имел несколько «гоповатые» привычки. Примерно такие же, какими в годы своей бурной молодости отличался Витя Янукович», – приходит к выводу издание.
При этом сообщается, что будущий свободовец был комсоргом в классе.

• 1

#1875 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.04.2013 – 22:19

Перегляд дописуЗварич (14.04.2013 – 21:43) писав:

Погуглив... Схоже, що там все було набагато простіше:
Я, все таки, думаю що надана можливість бути невеликим "начальством" у межах класу (комсорг) зіграла свою роль. Хлопець від природи любив бути "зверху" інших (як і тепер) і немаючи життєвого досвіду та розуміння його "поперло"...комсорг...довіра..."найкращий"...ну і т.д. Я памятаю комсорга нашої школи, таке собі "смазлівоє" фуфло, нам, пацанам забороняли (принаймі допікали) відпускати патли (довгі зачіски) а воно, оте чудо, таку зачіску носило і ніхто його не чіпав. Усілякі "зльоти"...конференції...його знали у райкомі...фото у районних газетах...ну прям тобі як нині - розкручений молоденький політик. Ми його не любили, єссно. Не за те що був комсоргом школи, а за те що отримував більше ніж заслуговував насправді. Наприклад, я був непоганим у спорті, так воно бувало приходило до секції і шось там вякало а сам не тямив перескочити бодай 1м -20 см висоти. Тим не менше - відмінник. Отак і вирощували партійні кадри. Гм...а ще, у нього була дівка...така вся...корочч, супергітлєр. Я на "слабий пол" запав ранувато (по тим часам трахнутись було складніше аніж тепер) так от захотілось мені її...навіть один раз вийшла на побачення...не дала паразітка. Я вже і забув про це а от тепер, принагідно, згадав... і відчув, до цього часу жалкую що не вдалось трахнуть дівку комсорга школи.
Не прощу собі ніколи.
  • 3

#1876 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 15.04.2013 – 07:25

Перегляд дописуMr.Ripley (10.04.2013 – 00:48) писав:

Яка перемога? В нас мер і губернатор від ПР, тому одне рішення всіх не спасе)
принаймі ще не чув, щоб під тиском громади депутати змінювали рішення, особливо на Житомирщіні
  • 0

#1877 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 15.04.2013 – 14:53

Перегляд дописуMr.Ripley (14.04.2013 – 19:05) писав:

Тобто ти сам бачив?

Так, читав його медичну картку. А що взяло за "живе", що вашого лпідера вивели на чисту воду?
  • 0

#1878 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 15.04.2013 – 15:04

Перегляд дописуГуцул (15.04.2013 – 14:53) писав:

Так, читав його медичну картку. А що взяло за "живе", що вашого лпідера вивели на чисту воду?
бачив і читав то різні речі))

мені цікаво чи пан Безбожник мав відношення до Піонерства і Комсомолу колись? чи як воно там називалось?
  • 0

#1879 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 15.04.2013 – 16:24

Припиняйте флудити, бо даватиму %

• -2

#1880 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.04.2013 – 18:21

Перегляд дописуФабрегас (15.04.2013 – 15:04) писав:

мені цікаво чи пан Безбожник мав відношення до Піонерства і Комсомолу колись? чи як воно там називалось?
Я тобі, хлопче, зараз розкажу про деякі речі щоб ти тут не видєлувався і не думав що піймав когось на гачок. Перше. У твоєму запитанні відчувається заангажований розпач. Тебе, навіть у цей, інший політичний та суспільний історичний період, вже привчили до того що всі ті хто не погоджується з твоєю політичною платформою мають подвійну мораль і щось приховують. Ну воно і не дивно. Які у вас "вожді" такі і ви, їх сторонники. Так от, я по характеру такий який є. Здається, недавно, саме тобі я говорив що сповідую в житті принцип : коли незнаєш що казати, кажи правду. І поскільки я не Тягнибок...не Фаріон...і ти пи, то мені ховати немає що. Тож, за подвійною мораллю - не до мене. І це не тому що Безбожник прям такий увесь із себе, ні, це тому що моя молодість і становлення як мужчини проходило у чіткому, жорсткому але справедливому чоловічому колективі реальних мужиків. І мені добре відомі святі і непорушні правила такого колективу. Друге. Звісно ж що я був піонером. Але жодної претензії щодо приналежності до цієї організації на адресу Тягнибока я не висловив. Ти цього не помітив ?...нє ?...а даремно. Було б смішно висувати претензії комусь за приналежність до піонерів по тій простій причині що це був період навіть не юності, а дитинства. В мій час, піонерами ставали в 4-му класі...себто, вісім плюс чотири, буде 12 (я не помилився ?). Отже піонерами ставали оптом (класом) в 12 років. Щодо комсомолу тут ти, хлопче, дав маху. Я там не був. І не тому що відмовився, ні, в політиці я тоді розбирався не дуже, і не тому що погано вчився, теж ні. Все простіше, хлопче, напередодні я (як і брат Тягнибока) побив однокласника. Це було у восьмому класі. Вчитель фізики вийшов під час уроку а той хлопець (Мишком його звати) стрельнув з резинки (привязували на пальці і стріляли "скобликами", тобто зігнутими шматочками мідного дроту) і попав по дівчині котра зі мною сиділа за партою. Дівчина була моїм першим коханням...гм...так і залишилась коханою донині, хоч життя і розвело нас далеко одне від другого. Так от я не дав тому хлопцю змоги навіть піднятись із за парти...там його і зімяв. Побив дуже сильно. Ввечері його батько прийшов до моїх батьків а другого дня обоє батьків були викликані до школи на збори. Там мене добре "склоняли". Єссно, у список комсомольців класу я не попав. Мишко зявився у школі десь через 5 днів...лице було у синьо багряних синяках...я це бачу ніби було вчора. Отако. Потім ще був 9 та 10 -й класи, пару разів була розмова щодо мого вступу до комсомолу, але мені воно було по барабану. Я набагато серйозніше відносився до спортивних секцій аніж до комсомолу. Потім була армія. Я, бувший військовий (ти вже очевидно зрозумів з моїх інших постів) пропозиції щодо вступу до партії звучали але я не проявляв особливого "рвєнія"...і не тільки я, до речі. Між іншим, я особисто був знайомий з одним командиром полку котрий був безпартійний і чудово командував, принаймі набагато професійніше деяких партійних командирів. Тож, коли нині кажуть що люди такого рангу в радянські часи обовязково були партійними - брехня. Знав ще одного полковника котрий відмовився від відновлення у партії. Там історія інша. Він командував окремим полком в Афганістані. Після тяжкого нічного бою, під світанок, особисто допитував двох полонених духів. І наказав їх розстріляти...було за що. А потім, місцеві, обставили справу так що ті двоє були чуть не їхніми агентами у складі духів, що вони були майже...чи то насправді комуністами...корочч, він попав під слідство. Мав відбутись суд. Сидів в слідчому ізоляторі в Ташкенті. Вісім місяців. Це було при Черненкові. Полковник був мужик правильний і звісно ж, (по його проханню) в разі чого (суду) ми б йому змогли передати ПМ з однією кулею щоби ніяка гидота котра пороху не нюхала не паплюжила імя справжнього бойового офіцера. Але до влади прийшов Андропов і почалися розборки по всій країні. Купу листів які писали офіцери як до міністерства оборони так і до партійної влади, відстоюючи свого побратима, все таки розглянули. Його виправдали. Запропонували відновитись в партії. На що, від нього, послідувало : ідіть на х...він потім дослужив начальником оперативного відділу дивізії. Живий здоровий і най йому в житті таланить.
Корочч, Фабрегасе, ти мене до полтичних тріпачів на зразок засранця Тягнибока, не рівняй. Я людина іншої структури, до політики не рвався, людям з трибун лапшу не вішав, і його (як і твої) "політичні ідеї" я бачу наскрізь. І мені на них - насрать. Власне кажучи, як і на інші "ідеї", інших "вождів". Мої уподобання належать людям іншої категорії. Дружба з такими людьми, для мене святе і понад усе незалежно від їх нинішнього місцепроживання. І повір мені на слові, їм, як і мені, також насрать на всіх "тягнибокояценюкотимошенкоянуковичокучмокравчукопутіномедвєдево вождів". Ми, інші. І довіряємо тільки своїм. Бувай.

Цитата

чи як воно там називалось?
І не треба отак фуфлижно прикидатись дурником. Вам, помішаним на "вождях" і їх політиці чудово відомо, що і як називалось у минулому.

Повідомлення відредагував Безбожник: 15.04.2013 – 18:22

• 3

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних