Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1821 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 08.11.2012 – 14:09

Перегляд дописуshіver2005 (08.11.2012 – 12:13) писав:

Свобода злилась разом з опозицією.

Ну і що?
За рахунок співпраці попроходили єдині кандидати, якби ще УДАР так само приєднався і познімав своїх...
  • 0

#1822 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 09.11.2012 – 01:34

Перегляд дописуshіver2005 (08.11.2012 – 14:36) писав:

Можна було не іти на вибори. Опозиція взагалі від початку казала, що позаяк основні гравці у буцегарні - вибори є недійсні. Згодом, либонь їх профінансували вілповідні структури.

Які основні гравці? А Свобода чим не влаштовує?
  • 0

#1823 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 15.11.2012 – 02:58

Зображення
  • 0

#1824 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.11.2012 – 20:55

• 0

#1825 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 08.01.2013 – 21:26

Перегляд дописуshіver2005 (08.01.2013 – 19:05) писав:

Сволота пукнула какахою, мта стримуватись треба товариство: http://texty.org.ua/...v_ukrajinofobiv

http://www.youtube.c...d&v=jGYFqPaXX_k - комуняка Фаріон!
Та треба ж треба...стримуватись. А що?, те що Фаріон комуністка це для когось новина ?...чудне. У неї це на лобі написано. Такий фанатизм у "ненависті" до кпрс тільки у бувших комуністів і можна почути. І не тільки по тєліку чи в інеті...воно і в житті так...я таких, бувших комуністів-активістів знаю особисто_ і не одного...у мене в селі, один з них, збере молодняк біля генделика і починає повчати антикомунізму. Молоді пацани роти пороззяляють і вірять що те тріпло мало не на каторзі страждло. А насправді, бувший член партбюро колгоспу, комбайнер, володар усіх можливих вимпелів як передовик комуністичної праці, працював не так щоб дуже, але був молодий комуніст, з них робили пропагандистські символи "передового загону найпрацьовитіших", цінні подарунки на зборах, тому чмирю навіть "москвич" подарували, і це в той час коли прості люди некомуністи працювали більше їх, але рилом не вийшли в очах партійних органів. Я йому якось приселюдно при пацанах нагадав про це...мало не всрався так верещав бідолаха...до цих пір не здоровається. Але коли немає поряд тих хто його минуле знає, все рівно, падло партійне, продовжує вішать лапшу молодняку. Взагалі то, пацани, від компартії бувшим комуністам не відвертітись ніякими підтримками "Свободи", чи будь кого іншого. Документи у кпрс зберігали досить серйозно і вони нікуди не поділись. Навіть якщо "фаріони" спалили свої партквитки і розсіяли попіл, це не виручить. У комуністів була так штука як "учотная карточка члена кпрс" і вона зберігалась у партійних органах а не в кармані комуніста. З фоткою, печаткою і власним підписом. Але і це ще не все. Існували списки по яких вони сплачували свої партійні внески. Окрім того, безліч протоколів всіляких партійних зборів де записували тих хто приймав участь у виступах, протоколи засідань всіляких партбюро від місцевих (наприклад в універі) і до районних, обласних та республіканських. І всі ці списки учасників, протоколи, картки, нікуди не поділись. Вони є, живі здорові. Вже не кажу, що кінцеві списки комуністів проходили через органи безпеки тих часів і їх слід тягнувся від села аж до "бєлокамєнной". Таким чином, при бажанні, вивести на чисту воду будь кого з них, шодвапальціобасфальт...принаймі для Москви, це раз плюнуть. З фоткою, печаткою і власним підписом, єсстно. Це теж саме що втратити паспорт...адже ваші дані з фоткою зберігаються і у відповідних органах і паспорт можна відновити...якщо ви не з Марсу, єссно.
Щодо даної ситуації, зрозуміла річ, не кожен кому вішають локшину, вміє віднестись до моменту коли щось відкривається, принципово і правильно. Це все рівно що визнати себе лохом...воно дійсно так, однак і жити у світі подвійними стандартами заплющуючи очі на одне і піднімати крик, коли те "одне" стосується не предмету вашого обожнювання...так теж не годиться. Честь вона і є честь. Розмінювати її на будь яких "фаріонів" не слід. Це найдорожче що у нас є, пацани. Один тільки раз втратиш, пиши пропало...повернути не можливо, як вирваний зуб. Втім, кожен сам вирішує кордони власної честі.

ПС. Щодо мови про дітей то тут теж нічого нового. Це чисто капеересовський підхід до "проблеми". Таке вже було, так звані, "дєті врагов народа". Хто тут старший, чудово про це памятає, а хто молодший, знайте і думайте що вам пропонується.

Повідомлення відредагував Безбожник: 08.01.2013 – 21:39

• 2

#1826 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.01.2013 – 21:43

даруйте, що не перечитую все. Пане Безбожнику, а ви за Свободу голосували?
  • 0

#1827 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.01.2013 – 21:58

Перегляд дописуЛастiвочка (08.01.2013 – 21:43) писав:

даруйте, що не перечитую все. Пане Безбожнику, а ви за Свободу голосували?
Так...я тут спочатку від приємного шоку оговтають...нарешті пташечка зявилась...хтів уже на розшуки..
Ні, не голосував. Не в тому проблема. Бувших комуністів-активістів (як і комсомольців) повно не тіко у "Свободі" а і в інших партіях. І, я, особисто давно бачу що вони кричать про ненависть до бувшого режиму найбільше, при цьому, постраждали найменше...себто, взагалі не страждали. Вони ж не Левко Лукяненко, правильно ?...от його я поважаю в питанні принциповості. Виходячи з цього, я нікому з тих крикунів не вірю, бо нічого не буде завдяки тим хто намагається закричати своє минуле і замазюкать його брехливою праведністю. Я вихований так, що не бачу жодної можливості вірити бодай одному слову зрадника...неважливо кого він зрадив, мого друга чи мого ворога. Я йому, не вірю. І не повірю ніколи. Тож голосувати за когось з такої кагорти не бачу сенсу. Аби була така "чиста" політична сила то, як мінімум, я уважно приглянувся б до неї. А такої сили немає. По тій простій причині що вона може бути тільки з простих людей, перенісших страждання чи несправедливості від бувшого режиму. Але прості люди завжди без бабла і можлвостей...як же їм прорватись через кордони брехунів ? От за них я голосував би.

Повідомлення відредагував Безбожник: 08.01.2013 – 22:00

• 2

#1828 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.02.2013 – 10:26

Project "Ukraine"
  • 0

#1829 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.02.2013 – 18:32

Перегляд дописуshіver2005 (20.02.2013 – 11:33) писав:

Люди інші - суть одна. Бидло, кодло, азіяти.
не смій ображати Чингіс хана, китайців та інших азіатів! :)

Повідомлення відредагував Armando: 21.02.2013 – 18:34

• 0

#1830 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 21.02.2013 – 19:35

Перегляд дописуMr.Ripley (15.11.2012 – 02:58) писав:

Зображення

http://www.youtube.c...d&v=D9mgAMWQhrw
Авантюристе, поки ти сидиш на дивані, Мірошниченко та Ілєєнко борються за свободу свого народу.

Повідомлення відредагував І Цвях: 21.02.2013 – 19:42

• 1

#1831 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 21.02.2013 – 20:50

Перегляд дописуshіver2005 (21.02.2013 – 20:30) писав:

Їхній народ живе в Ізраїлі.

Шівере, уточни, будь-ласка, що ти маєш на увазі "живе в Ізраїлі"? Я і є іх народ, і моя сім.я, і мої друзі. Ми живемо в Києві. Київ це в Ізраїлі?
  • 1

#1832 Іван12

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Велике і славне місто Малий Гвіздець

Відправлено 21.02.2013 – 21:19

Перегляд дописуArmando (21.02.2013 – 18:32) писав:

не смій ображати Чингіс хана, китайців та інших азіатів! :)
Так Чингісхан або Тимучин нормальний пацан як і його народ. а от його онук Батий- гад
Чингісхан разом бо це його ім*я :wink2:
  • 0

#1833 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.02.2013 – 21:46

За нього і боряться. Використовуючи наші руки і недолугі голови. Це називається привити населенню відчуття "патріотизму" і штовхнути на барикади "революції". Після перемоги і закінчення "військових дій" , простачки з недолугими головами повернуться до початкової точки. Себто до пошуків роботи і мізерних зараплат. А організатори отримають доступ до державного корита. Чого їм і треба. Для тих що повернулись з фронтів революції до отих мізерних зарплат, наставлять чергових памятників чергового вождя. Але, по любому, памятник представнику отого народу. І вчитимуть дітей народжених "фронтовиками революції" про геніальність чергового вождя. Будь яка протилежна думка називатиметься антісовєтсь...тьху ти!...антиукраїнською. Представник будь якої протилежної думки буде називатись агентом західних спецслужб...нє, не так...буде називатись агентом Москви, навіть якщо той "агент" і поняття не матиме де вона та Москва, все рівно, загальнонародне презирство в антісовєтчіннє...нє не так...в антиукраїнстві, буде забезпечено. Виховні органи створені тими хто освоївся біля державного корита, потурбуються про це. А ще порадять : чемодан, вокзал, Америка ...нє не так, це було раніше,...Росія. Шось воно до болі знайоме...згадав. Комунізм. Тільки цього разу інша назва, але такі ж самі радикальні виконавці. Таке ж самісіньке людиноненависництво до опонента. Таке ж самісіньке навязування вождя-єврея...памятники...портрети...література...визнання його особливих заслуг...створення ореолу абсолютної безпомилковості...створення у суспільстві віри що вождь " жівєє всех жівих"...потім буде введення в шкільні програми...в програми інших навчальних закладів...будуть названі вулиці...проспекти...міста...пароплави... І так далі...і так далі. Таки комунізм. Тільки замаскований шиворіт навиворіт, змінено назву та прізвища інші. Єдинне що не змінюється - організатори всієї цієї туфти. Той самий народ.
Для одних, як для моєї бабці 1900 року народження, вся ця хрєнь була зрозуміла відразу і на все життя. Завжди памятаю як вона говорила сусіду-комуністу котрий був землеміром у сільські раді : "віділлються вам наші сльози". Для інших, знадобилось 73 роки аби зрозуміти...ну а для тих хто мою бабцю не знав і не провів доросле життя у тих 73-х роках, здається, що сьогодні сходить нове "сонце щастя". Що воно буде "гріти" по особливому. Не буде. Буде те що було. Той народ добре тямить використовувати "народні маси". Думайте, хлопчики і дівчатка...на те у вас і голови на плечах. Якщо вам, у вашому житті, хтось, бодай один раз, в чомусь сказав неправду, ніколи і за яких обставин не вірте цій людині ні в чому, все своє життя. І ви залишитесь особистостями а не матеріалом для чийогось використання.

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.02.2013 – 21:50

• 3

#1834 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 22.02.2013 – 11:19

товсто і не до складу
  • 0

#1835 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 22.02.2013 – 12:05

Перегляд дописуshіver2005 (22.02.2013 – 11:58) писав:

Я хочу, щоб сволотівці депортували діяспори до України і насолоджуватись разом з громадянами своєю Батьківщиною.
для того щоб насолоджуватись, треба спочатку експортувати теперішню владу з України кудись на північний полюс, або на Місяць
  • 0

#1836 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 22.02.2013 – 12:35

Перегляд дописуshіver2005 (22.02.2013 – 12:22) писав:

Я не бачу, чим вона гірша за попередню.
тим, що відкрито прибрала все до своїх рук. Попередня і 5-ї частини не привласнила з того що зараз чинна влада робить
  • 0

#1837 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.02.2013 – 13:05

Перегляд дописуshіver2005 (22.02.2013 – 11:16) писав:

Ода холуям!

Спасибі мешканцям Львівбаса за уніята-ананаса,

За руську-трійцю, за УПА, помаранчевого жука,

За польську ґвару, Kresy Wschodnie, Криївку, Євро-стадіон,

ВО Свободу, Фаріон та ще й СС-у легіон,

За те що у місті молдаван побудували балаган:

Згадайте пам’ятник царю!

Ой що я такеє говорю:

Францу-Йосифу кажу!

За те що вся ЄС-Європа, вже знає: ні, не чорножопий,

А українець бідний раб прислужувати буде – так!

Він миє туалети там, опісля товстуватих дам,

Роздутих чіпсами „Estrella”,

Не їсть він навіть «Моцареллу», а буде їсти ГМО,

Їда для плебсів – то його!

Австро-Угорщини нема,

Але бажають за його діла,

Узятись ревно та затято, як дівчина за яйця циферблата,

Холуйство шириться на раз:

Хто за царя – той підорас,

А хто жадає уніатство, поляків, німців, геїв, фей…

Та то є зовсім не лакей!

То є еуропейська людина,

Яка поважа сво країна,

Діаспору ше люб’є бардзо,

Котра сумує і сумує, і повтікала йкогось **я…

Подалі з рідної Батьківщини,

Аж до Канади добігала і навіть лихо не спіткало,

Щасливих лиць отих синів, які з колгоспу видрапали,

На чисте поле повпадали,

Немов на сході спочивали,

Як Яник був колись на сході,

Історія як бачиш коло водить…

Порівняти з донбасом треба додуматися.
За польську ґвару - де? не чув, а чисту українську не знайдеш нев одному регіоні. А чим Собода провинилась? Ой лан, про туалети загнув...в основному сезоні роботи і інше

Перегляд дописуshіver2005 (22.02.2013 – 11:58) писав:

Вже тепло на вулиці, тому раджу використовувати не склад, а амбар.

Я хочу, щоб сволотівці депортували діяспори до України і насолоджуватись разом з громадянами своєю Батьківщиною.
російську?
  • 1

#1838 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 22.02.2013 – 18:29

Перегляд дописуБезбожник (21.02.2013 – 21:46) писав:

Якщо вам, у вашому житті, хтось, бодай один раз, в чомусь сказав неправду, ніколи і за яких обставин не вірте цій людині ні в чому, все своє життя. І ви залишитесь особистостями а не матеріалом для чийогось використання.
Є інша цитата. "Единожды солгавши, кто тебе поверит?" (с)
  • 0

#1839 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.02.2013 – 20:55

Цитата

Прикол у тому, що не їдуть до Москви на нормальну роботу за нормальні гроші, а їдуть до Іспанії працювати за малі гроші

• 0

#1840 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 11.03.2013 – 23:02

Спосіб мислення певної раси - не образа.

Ну, не кожному пощастило. Принаймні, в Іллєнка мати татарка - Людочка Терзієва. :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних