Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1761 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 01.10.2011 – 18:51

Перегляд дописуshіver2005 (1.10.2011 18:58) писав:

Тю. Які 20 років? Партія існує з 2004-го року.
20 років
по іншому просто називалась. дивись уважно :) :) :) :) :(
  • 0

#1762 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 01.10.2011 – 18:55

Перегляд дописуbamik (1.10.2011 15:32) писав:

Якого рівня?
ну десь такого -
Зображення

Перегляд дописуshіver2005 (1.10.2011 18:58) писав:

Тю. Які 20 років? Партія існує з 2004-го року.
дивись відео вище.
  • 0

#1763 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 01.10.2011 – 19:03

"Інший метод - революційний метод боротьби і здобуття влади. До чого Свобода також, поступово готується."
Не надто круто Тягнибок загнув? Трошки Свобода до Ірландської Національної визвольної армії не дотягує.
  • 0

#1764 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.10.2011 – 19:08

Перегляд дописуMaksym (1.10.2011 20:03) писав:

Трошки Свобода до Ірландської Національної визвольної армії не дотягує.
Трошки? Трошки? Як до неба рачки.
  • 0

#1765 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 01.10.2011 – 22:19

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (30.09.2011 18:36) писав:

Робили, то просто довірливі і дурні не помітили.
А обґрунтування буде?

Людям промивали мізки розпорошуючи електорат. Тому замість чітких цілей люди ставали ботами конкретного кандидата чи партії. В цьому їх кремлівська задача. Розбити єдиний проукраїнський табір поливаючи брудом того, хто має більше шансів на перемогу Тимошенко чи Ющенка - залежно від ситуації.
Тактика Зава, який як потім виявилося є Кірілофілом РПЦ(МП)КГБ і ворожо ставиться до української церкви. Всі вони з часом проколюються і розкриваються.
Вони не розпорошували електорату. Навпаки, були намагання об’єднатися з УНП, Собором та НРУ, але невиправдано завищені амбіції Тарасюка-Костенка-Матвієнка цього зробити не дали.
Вони ні Юща, ні Юлю не поливали брудом більше, ніж вони на те заслуговували, і точно не більше, ніж ті поливали брудом одне одного. Але ти чомусь не звинувачуєш БЮТ з НУ і Юща з Тюлею в кремлівських задачах. Цікаво ж виходить.

Якраз в инших присутній, але вони не хочуть грати в замовну гру бандерафцев-фашистів.
Ага, а ще Янукович — економічний націоналіст. Чув я ці байки вже не раз.

Така закономірність, що чим більше у зека влади тим більше він тушок відбирає. А Свобода в цьому йому ніяк не завадить, адже проти Яника вони тільки на словах, а судячи по діяльності її основні вороги - це Тимошенко і Ющенко. Висновки самі напрошуються.
Так, зек відбирає тушки, коли більше влади. АЛЕ, коли у зека не було влади, прем’єром була Тимошенко, президентом Ющ, дивним чином туші повзли до Зека. І не гірше, ніж зараз. Звідки і випливла повна недієздатність демократичної кааліциї. Отже закон тушок наступний: туші ЗАВЖДИ пливуть до Зека. Щоб цьому запобігти, не треба їх допускати в парламент. БЮТ і НУ довели свою повну неспроможність до очищення від туш і розколів у т.зв. демократичному таборі. Аж тут виявляється, що Свобода в цьому винна.
Як діяльність проти Зека могла проявитися, коли у них електоральні поля не перетинаються геть?

У них жахлива програма і діяльність спрямована на дискредитацію націоналізму, жодного конструктиву. Все що вони можуть бігати хвостом за комуністами і протестувати, на створення і реалізацію конструктивного плану вони партією реґіонів не запрограмовані. Це кишенькові нацики для биття.
Я ще ні в кого не бачив конструктивної програми, де було б чесно сказано, що треба йти на непопулярні кроки, щоб щось змінити. Тому програми погані у всіх, на жаль. У Свободи соціялістична програма, і це погано. Зате метою означена люстрація, чого немає у инших.

З’їжджай далі, або повернись на два дописи і дай відповідь на питання. :)
І що там було за питання? Націоналізм не єдиний критерій. І що далі?

Націоналізм не єдиний критерій. У націоналізму є конкретні цілі, які можна реалізувати і з партіями, які не декларують свій націоналізм. От Юлька націоналістка, просто це приховує, бо хитра, їй треба, щоб за неї прогосувала бальшість країни, яка видресерувана проти націоналізму. Тому вона справжня націоналістка, а тягнибок, який навмисно кричть, що націоналіст, а сам корчить ідиота
Тю, так за такою логікою Мороз і Литвин — зразкові націоналісти. Вони тонко відчувають момент, коли треба вигідно продатись змінити декларації, щоб найефективніше діяти на благо країни. А так, з Тігіпка теж націоналіст дуже непоганий, він он навіть від партії відмовляється заради народного блага і покращення життя вже сьогодні.

фемен, які кричать, що феміністки і багіють голі.
А одне другому суперечить?

ГГГ :) То у юлькофоба кожен звук не на Я - це юлька. :)
То у тебе, що не хибодрук, то все про Неї :(

Гірше не сприяє, сприяє коли краще.
То чому ж ти хочеш бути проти націоналістів, щоб з’явились кращі? Може варто побути з такими, які є, а там і кращі будуть? принаймні ти мені таку схему наводив про Тимошенко. І вона правильна. Обираємо Тюлю, щоб ще призвело до швидшого розкладання БЮТу і дало змогу з’явитися чомусь кращому. Так і з націоналістами.
  • 0

#1766 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 02.10.2011 – 02:29

Перегляд дописуOlexandr (1.10.2011 23:19) писав:

А обґрунтування буде?
Та хоча б трьома дописами вище.
Постійна критика Ющенка і Тимошенко, більше за Януковича особливо перед виборами, агітація голосування противсіх.
Провокації і залякування людей націоналізмом, антисемітськими гаслами. Провокація від Фаріон.
Та хоча б те, що він Тимошенко НЕ підтримав, як це зробили рухівці - це вже свідчить про домовленості з Яником. Точно як Ющенко.

"Вони ні Юща, ні Юлю не поливали брудом більше, ніж вони на те заслуговували,"
Це якийсь об’єктивний критерій? Є якась шкала поливання брудом, цікаво в чому вона вимірюється.

Цитата

Але ти чомусь не звинувачуєш БЮТ з НУ і Юща з Тюлею в кремлівських задачах. Цікаво ж виходить.
І Янукович їх поливав. Так що він тепер як Тягнибок націоналіст?
Кремлівська задача випливає з иншого. І Ющенко і Тимошенко я не виправдовую у поливанні.
Саме тому Тягнибок нічим не кращий за них. Але гірший, бо вони його не поливали.
Проста математика.
Тягнибок поливає Ющенка і Тимошенко це -2 бали
Ющенко поливає Тимошенко -1
Тимошекно поливаж Юща -1
Тим більше треба врахувати ДЕ і на кого була спрямована критика. Тягнибок працював у на помаранчевий електорат, щоб дискредитувати Ю і Т.
А Ю і Т хоч і сварилися між собою, але все таки чесно головним опонентом у них був проросійський Яник на відміну від декого.

І взагалі, Ющенко більше провокуваав і перший почав. А Тимошенко його за діло критикувала, він же взагалі янику дав зелене світло і призначив його прем’єром. Нормально Юлька його після цього попустила.

Тим не менше спростування нема, отже теза, що Юлька націоналістка не спростована.

Цитата

Так, зек відбирає тушки, коли більше влади. АЛЕ, коли у зека не було влади, прем’єром була Тимошенко, президентом Ющ, дивним чином туші повзли до Зека. І не гірше, ніж зараз.
Гірше, зараз взагалі все погано. :)

Цитата

Звідки і випливла повна недієздатність демократичної кааліциї. Отже закон тушок наступний: туші ЗАВЖДИ пливуть до Зека. Щоб цьому запобігти, не треба їх допускати в парламент. БЮТ і НУ довели свою повну неспроможність до очищення від туш
Партії потрібні спонсори, які часто представляють суто лобістські інтереси і їм байдуже до ідеології.
Тому тушки - це неменуче, адже і треба виходити з того, що маємо. Перехід тушок це така ж вірогідність, як і злив Тягнибока на виборах. Він уже два рази брехав, що буде в раді, і таким чином ПР отримала декілька зайвих людей. Вірити йому втретє і дурити себе нема бажання.

Тим більше він як чуперадло націоналіста фашиста, а нам зараз потрібне поступове відродження української ідеї, щоб не розвалити країну.

Цитата

Як діяльність проти Зека могла проявитися, коли у них електоральні поля не перетинаються геть?
Це що мої проблеми? Навіщо тоді мені такий ідіот який буде занижувати рейтинг демократичних партій а сам сидітиме за непрохідним бар’єром.

У Тимошенко наприклад, чудово виходило бути в опозиції і ворожувати з Яником. Справжня націоналістка Тимошенко знаходить способи. А поганий танцюрист Тягнибок щукає відмовки.

Цитата

Я ще ні в кого не бачив конструктивної програми, де було б чесно сказано, що треба йти на непопулярні кроки, щоб щось змінити.
Ну так це не причина голосувати за непрохідного Тягнибока.

За Тимошенко є ще сенс голосувати з такої сторони. Вона реально зараз єдина сила, яка може протистояти монолітному зековому корпусу. Додавання всяких Ющів і Тягнибоків - буде тільки перетворювати опозицію на лебедя рака і щуку. Постійна міжусібна гризня між собою на радість Зекові. А от якщо Вона отримає достатню підтримку в парламенті, то зможе просувати імпічмент. А от всякі Тягнибоки навряд її в цьому підтримають, їм же нема ніякої різниці. От тому пішли на фіг.
Якби при владі була Тимошенко, я б може і підтримував більш націоналістичну партію. Коли ставки не високі можна дати собі шанс на помилку і ризикнути. Але зараз треба хоча б повністю не програти. Тому розмінюватися на всяку шушару, яка не може консолідуватися, українцям нема можливости.

Цитата

Тому програми погані у всіх, на жаль. У Свободи соціялістична програма, і це погано. Зате метою означена люстрація, чого немає у инших.
От прийде Тимошенко, тоді можна буде думати і про Свободу.
Бо розстановка сил Націоналісти + Провокатори ще якось можлива.
Але коли Націоналісти + Провокатори + Українофоби = повний капець.

Значить можна орієнтуватися по иншим критеріям.

Цитата

Тю, так за такою логікою Мороз і Литвин — зразкові націоналісти. Вони тонко відчувають момент, коли треба вигідно продатись
Так Юлька ніколи не продавалась, на відміну від Юща.
І в неї чітка позиція по націоналістично важливих питаннях. Тому зауваження недоречне. Повне неспівпадіння по всіх параметрах.

А одне другому суперечить?
:) Спитаймо у феміністок.

То у тебе, що не хибодрук, то все про Неї :(
Так, так і скрізь у всіх так само - все про неї. :)

Цитата

То чому ж ти хочеш бути проти націоналістів, щоб з’явились кращі? Може варто побути з такими, які є, а там і кращі будуть?
Так я так і роблю. За націоналістку Тимошенко. :)

Цитата

принаймні ти мені таку схему наводив про Тимошенко. І вона правильна. Обираємо Тюлю, щоб ще призвело до швидшого розкладання БЮТу і дало змогу з’явитися чомусь кращому. Так і з націоналістами.
Чого розкладання. Це просто дасть їй можливість проявити себе. Може виявитися такою ж як Ющ, а може і кращою. В будь-якому разі пункт №1 ще не виконано, а зараз не той час, щоб мріяти про якийсь вплив Тягнибока і ризикувати.
  • 0

#1767 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.10.2011 – 08:25

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (2.10.2011 03:29) писав:

Так я так і роблю. За націоналістку Тимошенко. :(
Тимошенко - вимушена націоналістка. А інтереси її обмежуються лише власною шкурою.

Газові угоди це досить непогано продемонстрували.
  • 0

#1768 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 02.10.2011 – 08:47

Тимошенко - націоналістка? хахахаа

Флоту бить флоту дружить - не пригадуєш хто сказав?
  • 0

#1769 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 02.10.2011 – 14:31

Перегляд дописуПластун (2.10.2011 09:47) писав:

Тимошенко - націоналістка? хахахаа

Флоту бить флоту дружить - не пригадуєш хто сказав?
Бачиш яка хитра націоналістка, як замаскувалася!
  • 0

#1770 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 02.10.2011 – 16:25

Та хоча б трьома дописами вище.
Постійна критика Ющенка і Тимошенко, більше за Януковича особливо перед виборами, агітація голосування противсіх.
Провокації і залякування людей націоналізмом, антисемітськими гаслами. Провокація від Фаріон.
Та хоча б те, що він Тимошенко НЕ підтримав, як це зробили рухівці - це вже свідчить про домовленості з Яником. Точно як Ющенко.
Я тут згоден тільки з тим, що з Фаріон був перебір уже. Все решта — надумане.
Проти всіх вони не агітували голосувати, це зрозуміло кожній людині, що це неможливо в принципі. Яким чином відбувалось залякування і в чому проявляється антисемітизм? Тільки не треба ще раз про хасидів, бо я тобі ще купу посилань кину про думки жидів щодо них. Він Тимошенко підтримав більше, ніж Януковича. Це те саме, що підтримав.

"Вони ні Юща, ні Юлю не поливали брудом більше, ніж вони на те заслуговували,"
Це якийсь об’єктивний критерій? Є якась шкала поливання брудом, цікаво в чому вона вимірюється.

Є. Моя думка з їхньою збігається.

І Янукович їх поливав. Так що він тепер як Тягнибок націоналіст?
Кремлівська задача випливає з иншого. І Ющенко і Тимошенко я не виправдовую у поливанні.
Саме тому Тягнибок нічим не кращий за них. Але гірший, бо вони його не поливали.
Проста математика.
Тягнибок поливає Ющенка і Тимошенко це -2 бали
Ющенко поливає Тимошенко -1
Тимошекно поливаж Юща -1
Тим більше треба врахувати ДЕ і на кого була спрямована критика. Тягнибок працював у на помаранчевий електорат, щоб дискредитувати Ю і Т.
А Ю і Т хоч і сварилися між собою, але все таки чесно головним опонентом у них був проросійський Яник на відміну від декого.
Вони поливали Свободу на всіх виборах на місцях. Якщо з Києва це не дуже помітно, то це не значить, що цього не було. Постійні розповіді про розпорошення, відтягування, антисемітизм, фінансування донецькими чи кремлівськими. Тому всім по -2. І це показує, що вони всі критикували одне одного. Але ти чомусь робиш висновки, що всеодно Свобода крайня і найвинніша з усіх.

Тим не менше спростування нема, отже теза, що Юлька націоналістка не спростована.

Ця теза має спочатку бути доведеною Поки, окрім "вона проти проросійського зека" нічого не було.

Гірше, зараз взагалі все погано. :(
Тільки тим, що президент Зек :) а так парламент, як окремовзятий орган яким був, таким і лишився.

Партії потрібні спонсори, які часто представляють суто лобістські інтереси і їм байдуже до ідеології.
Тому тушки - це неменуче, адже і треба виходити з того, що маємо. Перехід тушок це така ж вірогідність, як і злив Тягнибока на виборах. Він уже два рази брехав, що буде в раді, і таким чином ПР отримала декілька зайвих людей. Вірити йому втретє і дурити себе нема бажання.
А треба не вірити кандидатам, а дивитись на рейтинги і міркувати самому. Я свідомо голосував тоді за Свободу, щоб вони не захлинулися, а продовжували зростання, щоб згодом конкурувати з НУ та БЮТ. Через НУ вони, до речі, вже переступили давно. Тому я не був обманутим. Я продовжу і надалі за них голосувати, тим паче, що зараз вони вже спокійно долають 3% бар’єр. Та чим ближче до виборів, тим більше тюлєботи будуть кричати, що вони розпорошують, щоб відірвати собі якихось жалюгідних 0,02% зайвого електорату, замість того, щоб домовитися про підтримку в майбутньому парламенті.
От і побачиш, хто ж така Юля. Провокаторка чи націоналістка.

Це що мої проблеми? Навіщо тоді мені такий ідіот який буде занижувати рейтинг демократичних партій а сам сидітиме за непрохідним бар’єром.
Він не демократ, тому занижувати рейтинги демократів не може.

У Тимошенко наприклад, чудово виходило бути в опозиції і ворожувати з Яником. Справжня націоналістка Тимошенко знаходить способи. А поганий танцюрист Тягнибок щукає відмовки.
Подивись, як у неї зараз це виходить. Ну як, бачиш опір? Бо я щось уже рік як не бачу нічого з її боку. А між тим, у неї фракція розміром, як у зека, а не 0, як у Тягнибока.

За Тимошенко є ще сенс голосувати з такої сторони. Вона реально зараз єдина сила, яка може протистояти монолітному зековому корпусу. Додавання всяких Ющів і Тягнибоків - буде тільки перетворювати опозицію на лебедя рака і щуку. Постійна міжусібна гризня між собою на радість Зекові. А от якщо Вона отримає достатню підтримку в парламенті, то зможе просувати імпічмент. А от всякі Тягнибоки навряд її в цьому підтримають, їм же нема ніякої різниці. От тому пішли на фіг.
Якби при владі була Тимошенко, я б може і підтримував більш націоналістичну партію. Коли ставки не високі можна дати собі шанс на помилку і ризикнути. Але зараз треба хоча б повністю не програти. Тому розмінюватися на всяку шушару, яка не може консолідуватися, українцям нема можливости.
Це все твої мрії. Вона вже не набере стільки, як минулого разу, тому це фантастика. Імпічменту теж не буде, бо це нереально здійснити.

От прийде Тимошенко, тоді можна буде думати і про Свободу.
Бо розстановка сил Націоналісти + Провокатори ще якось можлива.
Але коли Націоналісти + Провокатори + Українофоби = повний капець.
Тимошенко нікуди вже не прийде. Це раз. Українофоби всеодно будуть. Це два.
Так можна і не дочекатися часу, щоб голосувати за націоналістів.
Значить можна орієнтуватися по иншим критеріям.

Ми і орієнтуємось.

Так Юлька ніколи не продавалась, на відміну від Юща.
І в неї чітка позиція по націоналістично важливих питаннях. Тому зауваження недоречне. Повне неспівпадіння по всіх параметрах.
Зате вона набирає в парламент достатньо охочих продатися Зеку. І користі нам від приходу такої партії до влади?

Так я так і роблю. За націоналістку Тимошенко. :)
А Ющ націоналіст чи ні?

Чого розкладання. Це просто дасть їй можливість проявити себе. Може виявитися такою ж як Ющ, а може і кращою. В будь-якому разі пункт №1 ще не виконано, а зараз не той час, щоб мріяти про якийсь вплив Тягнибока і ризикувати.
Розкладання — бо я її вже достатньо надивився при владі. Тому для мене очевидно, що буде розкладання. А от у засліплених настало б прозріння, що й призвело б до закономірного завершення.
  • 0

#1771 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 02.10.2011 – 16:48

Перегляд дописуMaksym (2.10.2011 14:47) писав:

//9. Відновити ядерний статус України... //

Офіційна програма ВО Свобода.
Там ще багато такого.

Звичайно, що не зможе повернути. Це ж цілий комлекс заходів з постійними виратами: розробити носії, розробити бойові частини, налагодити виробництво, сформувати окремий рід військ, розмістити ракетні полки та дивізіони, поставити їх на постійне бойове чергування... і багато чого іншого.
Що означає "повернути"? Жодна ядерна країна світу не має імпортної ядерної зброї. Тільки власну, а це повний цикл: розробка, виробництво, обслуговування, утилізація. Такого циклу в нас ніколи і не було.

Цитата

Звернутися до США та Великобританії про сприяння та допомогу в ядерній програмі України.//
А кому вони вже допомогли? Перше, що спадає на думку - Ірак :(
Вопшем, чергові свободівські побрехеньки для пересічних манюпасів. І що тільки не вигадають, аби дістатися до влади...
  • -1

#1772 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 02.10.2011 – 20:59

Перегляд дописуЗварич (2.10.2011 17:48) писав:

Що означає "повернути"? Жодна ядерна країна світу не має імпортної ядерної зброї. Тільки власну, а це повний цикл: розробка, виробництво, обслуговування, утилізація. Такого циклу в нас ніколи і не було.

А кому вони вже допомогли? Перше, що спадає на думку - Ірак :)
Вопшем, чергові свободівські побрехеньки для пересічних манюпасів. І що тільки не вигадають, аби дістатися до влади...

ти ще віриш передвиборним програмам?
:(
  • 0

#1773 lalamikolala

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень

Відправлено 02.10.2011 – 22:04

Перегляд дописуПластун (2.10.2011 21:59) писав:

Він вірить, що переконає когось во врєдності украінскабуржуазнонациналістіческих ідєй і полєзності нью ссср.
  • 0

#1774 Вікінг

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 02.10.2011 – 22:12

Перегляд дописуПластун (2.10.2011 21:59) писав:

Не треба було в них зачаровуватися, тоді б вчора не розчарувався в них.
  • 0

#1775 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 03.10.2011 – 14:11

Перегляд дописуOlexandr (2.10.2011 17:25) писав:

Я тут згоден тільки з тим, що з Фаріон був перебір уже. Все решта — надумане.
Що це за аргумент такий? Надумане. От я все, що ти написав скажу що воно надумане.

Перегляд дописуOlexandr (2.10.2011 17:25) писав:

Проти всіх вони не агітували голосувати, це зрозуміло кожній людині, що це неможливо в принципі.
Може хіба що у твоїй уяві й не можливе, в реальності так і було.

Цитата

Яким чином відбувалось залякування і в чому проявляється антисемітизм? Тільки не треба ще раз про хасидів, бо я тобі ще купу посилань кину про думки жидів щодо них.
Твої посилання нічого не варті, це як нігер може назвати нігера нігером. По-друге жиди говорять по суті, а не кричать про інфекції як клоун Тягнибок.

Він Тимошенко підтримав більше, ніж Януковича.
Брехня. У тій статті яке ти собі уявив він казав, що вони однакові, при тому її критикував і обливав більше за яника. А те, що стаття називається инакше (тягнибок підтримав Ю), так це щоб впарити дурням, які самі не аналізують.

В такому разі це ботство, а не думка. У електората януковоча з пропагандою теж думка завжди збігається.

Цитата

Вони поливали Свободу на всіх виборах на місцях. Якщо з Києва це не дуже помітно, то це не значить, що цього не було.
Ну от на місцях і зарахуєш їм -2. І коли доведеш.
А на державному рівні поки Тягнибок чисто математично показує що він провокатор.

Ця теза має спочатку бути доведеною Поки, окрім "вона проти проросійського зека" нічого не було.
Цього достатньо. Плюс вона за єдину державну мову. А цього вже більше ніж достатньо.

Тільки тим, що президент Зек ;) а так парламент, як окремовзятий орган яким був, таким і лишився.
Неє, нова коаліція утворилася, повна перестановка сил.

А треба не вірити кандидатам, а дивитись на рейтинги і міркувати самому. Я свідомо голосував тоді за Свободу, щоб вони не захлинулися, а продовжували зростання,
А ну поясни в чому сенс голосувати за непрохідних.
І що значить "не захлинулися", що ти собі там нафантазував? Це щоб Тягнибок переполиваючи Дніпро не потонув? Тобто Сашко магічним чином його підтримав, коли викинув свій голос практично у смітник?

замість того, щоб домовитися про підтримку в майбутньому парламенті.
Якщо вони нікого не хочуть підтримувати, то й я таких гівнюків підтримувати не буду. Хіба що питання стане як у 2му турі. Не бути ж тупим противсюхом.

Уже побачили - хитра націоналістка, дуже прихована, тому її націоналістичні дії втричі ефективніші.

Цитата

Він не демократ, тому занижувати рейтинги демократів не може.
Це ти сам таке щойно придумав сидячи на стульчику?

Цитата

Подивись, як у неї зараз це виходить. Ну як, бачиш опір? Бо я щось уже рік як не бачу нічого з її боку. А між тим, у неї фракція розміром, як у зека, а не 0, як у Тягнибока.
Так бачу опір - демонстрації на День незалежности, діяльність в парламенті.

Це все твої мрії. Вона вже не набере стільки, як минулого разу, тому це фантастика. Імпічменту теж не буде, бо це нереально здійснити.
А тягнибок не набере стільки скільки вона набере.
З тягнибоком імпічмент - нереально, бо він заважатиме, якщо не його обиратимуть, він не вміє об’єднуватися. А з опоциційним блоком - реально.

Цитата

Тимошенко нікуди вже не прийде. Це раз. Українофоби всеодно будуть. Це два.
Так можна і не дочекатися часу, щоб голосувати за націоналістів.
Чого чекати - голосуй за Тимошенко зараз!

Цитата

Зате вона набирає в парламент достатньо охочих продатися Зеку. І користі нам від приходу такої партії до влади?
Але частина депутатів все одно залишиться, це краще ніж з Тягнибоком коли вся партія куплена Москвою. Пам’ятаєш як Віталік казав, що бачив людину, яка бачила людей, які на влачні очі бачили документ підписаний Тягнибоком про співпрацю з російськими спецслужбами?

Цитата

А Ющ націоналіст чи ні?
Так, але зрадник.

Цитата

Розкладання — бо я її вже достатньо надивився при владі. Тому для мене очевидно, що буде розкладання. А от у засліплених настало б прозріння, що й призвело б до закономірного завершення.

Я взагалі дивуюся ніївности таких людей. Невже вони дійсно ведуться на таке, що от вийшов і покричав про жидів і москалів - ото значить справжній націоналіст? А що він реально зробив окрім як виставляти націоналістів опудалом? Націоналіст Бандера проводив агітацію молоді, економічну інфраструктуру. А що робить Тягнибок окрім як виступає боксерською грушею на мітингах і телешоу?
Де хоч одна дія яка була б не проти а ЗА. Не бігання хвостом за комуністами, яке завжди до того ж безуспішне, бо воно тільки проти того, що вони вже зробили, а позитивна дія. Де гіртування молоді, створення для неї дозвілля, організації взаємопідтримки у бізнесі, просування своїх ідей в навчальних закладах? Просвітницькі телепередачі і програми.
Вся їхня діяльність обмежується тролінням дітлахів і москалів.
Це партія тролів, але тролів, яких пинають кийками і банять.

Таке враження, що люди настільки ніївні, що їм можна продати гавелдики, якщо загорнути у папірець із зошита в клітинку з написом цукерка.
  • 0

#1776 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 03.10.2011 – 23:40

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (3.10.2011 15:11) писав:

Що це за аргумент такий? Надумане. От я все, що ти написав скажу що воно надумане.

Може хіба що у твоїй уяві й не можливе, в реальності так і було.

Він Тимошенко підтримав більше, ніж Януковича.
Брехня. У тій статті яке ти собі уявив він казав, що вони однакові, при тому її критикував і обливав більше за яника. А те, що стаття називається инакше (тягнибок підтримав Ю), так це щоб впарити дурням, які самі не аналізують.

Тим то й надумане, що нема підтвердження антисемітськості та агітації за противсіх чи Януковича, або надай таку інформацію.

Твої посилання нічого не варті, це як нігер може назвати нігера нігером. По-друге жиди говорять по суті, а не кричать про інфекції як клоун Тягнибок.
Про інфекції було непродумано, та нічого страшного в цьому немає. Він же не сказав, що їх треба депортувати чи розстріляти.

Треба уважніше читати заяви. Вони ймовірність підтримки Януковича відкидають відразу, а про Тимошенко радять подумати. Очевидно, що це різні речі.

В такому разі це ботство, а не думка. У електората януковоча з пропагандою теж думка завжди збігається.

Ботст — це підтримка будь-якої дурниці. Натомість, я бачу слабкі місця і не схвалюю їх, але між иншим це політсила з найменшими мінусами на сьогодні.

Ну от на місцях і зарахуєш їм -2. І коли доведеш.
А на державному рівні поки Тягнибок чисто математично показує що він провокатор.
Незаконним скасуванням виборів на Тернопільщині Тюля вже все за мене сказала. І заразом показала, яка вона демократка. Дуже демократично проводити вибори тільки в тих регіонах, де ти виграєш вибори. А там де програєш — треба їх зірвати.

Цього достатньо. Плюс вона за єдину державну мову. А цього вже більше ніж достатньо.

Так-так, а ще вона була за контрактну армію вже от прямо через місяць, так.

Тільки тим, що президент Зек ;) а так парламент, як окремовзятий орган яким був, таким і лишився.
Неє, нова коаліція утворилася, повна перестановка сил.
І в цьому, до речі, вся провина лежить на НУ та БЮТ. Та їм можна, вони ж нанонаціоналісти, які вдало мімікрують. То просто їхні хитрощі такі.

А треба не вірити кандидатам, а дивитись на рейтинги і міркувати самому. Я свідомо голосував тоді за Свободу, щоб вони не захлинулися, а продовжували зростання,
А ну поясни в чому сенс голосувати за непрохідних.
І що значить "не захлинулися", що ти собі там нафантазував? Це щоб Тягнибок переполиваючи Дніпро не потонув? Тобто Сашко магічним чином його підтримав, коли викинув свій голос практично у смітник?
Суть в тому, що коли бачиш позитивну динаміку 0,36% — 0,75% — 1,5%, а за опитуваннями вже більше трьох, то видно, що партія прогресує і це додає впевнености людям, які боялися голосувати через "непрохідність". Уже цього було достатньо, щоб за них голосувати, коли вони не проходили.

замість того, щоб домовитися про підтримку в майбутньому парламенті.
Якщо вони нікого не хочуть підтримувати, то й я таких гівнюків підтримувати не буду. Хіба що питання стане як у 2му турі. Не бути ж тупим противсюхом.

Уже побачили - хитра націоналістка, дуже прихована, тому її націоналістичні дії втричі ефективніші.
От давай домовимося. Коли тимошенківці почнуть поливати брудом Свободу і проводити провокації, ти визнаєш, що вона вносить розкол в т.зв демократичний рух на догоду Зеку? Це нам і покаже, хто з них хто.

Це ти сам таке щойно придумав сидячи на стульчику?
Рейтинги демократів можуть знижувати инші демократи. Якщо відбувається навпаки, то це значить лише те, що у людей нечіткі уявлення про те, що за систему вони хочуть і якими засобами. Це не клопіт Свободи.

Так бачу опір - демонстрації на День незалежности, діяльність в парламенті.
І що ж вони "надіяли" в парламенті? Вони ж з НУ мають більшість в парламенті. Більшість! Де ж вони? Овочі протягують все, що їм треба і жодного опору. Зате вони демонстрації проводять. Так демонстрацію і Свобода проводила. Для цього не треба мати 170 місць в парламенті.

А тягнибок не набере стільки скільки вона набере.
З тягнибоком імпічмент - нереально, бо він заважатиме, якщо не його обиратимуть, він не вміє об’єднуватися. А з опоциційним блоком - реально.
Імпічмент нереальний в принципі. Почитай, що для цього треба, сам зрозумієш. Це просто балачки для довірливих. Колись Шуфрич бігав як навіжений з цією ідеєю, тепер тимошенківці.

Але частина депутатів все одно залишиться, це краще ніж з Тягнибоком коли вся партія куплена Москвою. Пам’ятаєш як Віталік казав, що бачив людину, яка бачила людей, які на влачні очі бачили документ підписаний Тягнибоком про співпрацю з російськими спецслужбами?
Точно! Це якраз найкращий доказ моєї правоти.

Я взагалі дивуюся ніївности таких людей. ...

Таке враження, що люди настільки ніївні, що їм можна продати гавелдики, якщо загорнути у папірець із зошита в клітинку з написом цукерка.
А ти порівняй дії відносно можливости їх реалізації у БЮТ і Свободи.
  • 0

#1777 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 04.10.2011 – 01:33

Перегляд дописуOlexandr (4.10.2011 00:40) писав:

Тим то й надумане, що нема підтвердження антисемітськості та агітації за противсіх чи Януковича, або надай таку інформацію.

Так в тому й річ, що "надумане" ти сказав про факти наведені мною. Тому доказів якраз у тебе нема. ;)

Перегляд дописуOlexandr (4.10.2011 00:40) писав:

Про інфекції було непродумано, та нічого страшного в цьому немає. Він же не сказав, що їх треба депортувати чи розстріляти.
В антисемітизмі нічого поганого нема? Це дискредитація націоналізму.
Якби він сказав, що їх треба вішати, то це було б занадто явно. А так не дійшло тільки до слоупоків.

Цитата

Треба уважніше читати заяви. Вони ймовірність підтримки Януковича відкидають відразу, а про Тимошенко радять подумати. Очевидно, що це різні речі.

Ну я ж казав, що це для наївних. А ти хотів, щоб вони за яника агітували? Звісно вони цього зробити не можуть, але можуть вплинути не сприйняття яника як не таке вже зло у порівнянні з тимошенко. Про Яника ми нічого поганого не говоримо, бо воно і так ясно і нам за це не платять, а от на тимошенко, вилиємо купу помиїв під виглядом наших "розмірковувань". І про що говоримо, яка різниця як вони пояснили свою диструктивну дію. Треба судити по фактам і результатам. А то так і недовго почати за януко голосувати, бо він все теж тільки добрими намірами пояснює.
Факт такий, що Не підтримали Тимошенко в 2му турі - це рівносильно сприянню приходу яника. Все.

Ботст — це підтримка будь-якої дурниці. Натомість, я бачу слабкі місця і не схвалюю їх, але між иншим це політсила з найменшими мінусами на сьогодні.
Ботство чистісіньке. Коли людина шукає виправдання явно провокативним діям, і не визнає недоліків кандидата - це ботство. Тим більше виправдання таке вже абсурдне, що й мабуть перепльовує і янкоботів і тюлькоботів: вони ж не пропонували жидів вішати. Оце так виправдання, одну дурню виправдати ще більшою.

Цитата

Незаконним скасуванням виборів на Тернопільщині Тюля вже все за мене сказала. І заразом показала, яка вона демократка. Дуже демократично проводити вибори тільки в тих регіонах, де ти виграєш вибори. А там де програєш — треба їх зірвати.
Значить тобі треба осягнути різницю між демократією і лібералізмом.

У Тягнибока ще більше абсурдних обіцянок, і до них ще додаються явно шкідливі, яких у Юльки нема.
Головне, що по суті це не скасовує Юлькин націоналізм.

І в цьому, до речі, вся провина лежить на НУ та БЮТ. Та їм можна, вони ж нанонаціоналісти, які вдало мімікрують. То просто їхні хитрощі такі.
Вони тут не при чому, це явно речі, які проти їхніх інтересів і якщо вони трапляються, то є по за їх контролем. А от провокативна діяльність Тягнибока - це свідомі вчинки, на які вони мають вплив.

Суть в тому, що коли бачиш позитивну динаміку 0,36% — 0,75% — 1,5%, а за опитуваннями вже більше трьох, то видно, що партія прогресує і це додає впевнености людям, які боялися голосувати через "непрохідність". Уже цього було достатньо, щоб за них голосувати, коли вони не проходили.
Динаміку нам і по опитуваннях видно.Навіщо голос було марнувати, і призводити до ситуації з перетіканням тушок, от в чому питання. А відповідь проста, бо саме на це Свобода запрогромувала своїх тягнибольців.

От давай домовимося. Коли тимошенківці почнуть поливати брудом Свободу і проводити провокації, ти визнаєш, що вона вносить розкол в т.зв демократичний рух на догоду Зеку? Це нам і покаже, хто з них хто.
Ми говоримо про теперішній і минулий час. Те, що вже сталося. І тягнибольці чисто математично показали, що вони гірші за инші партії. А говорити про те що було б з бабусею, якби у неї були яйця, все одно, що фантазувати що було б з тягнибольцями, якби вони мали прохідний бар’єр.

Рейтинги демократів можуть знижувати инші демократи. Якщо відбувається навпаки, то це значить лише те, що у людей нечіткі уявлення про те, що за систему вони хочуть і якими засобами. Це не клопіт Свободи.
Нічого подібного. Людям можуть різні способи підходии. Можна перетягувати у недемократичний табір. Можна просто дискредитувати демократів. Купа способів і всіми Тягнибок користується. І якщо свобода не демократи, то й не повинні брати участь у виборах.

І що ж вони "надіяли" в парламенті? Вони ж з НУ мають більшість в парламенті.
Перевага була незначна, один тягниболець нічого б не змінив.

Більшість! Де ж вони? Овочі протягують все, що їм треба і жодного опору.
Як це жодного опору? Блокуваня бійки - це не опір. Патріоти б’ються з цією сволотою як можуть, але ж коли за спиною противсюхи-зрадники, які дали українофобам всі карти в руки то важко щось вдіяти. Одвічна українська проблема - це зрадники, які "точать ніж на брата".

Імпічмент нереальний в принципі.
Так. Противсюшна зрадлива порода постаралася, всадила Україні таке ярмо на шию. Тепер хам - цар і владика.
  • 0

#1778 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 04.10.2011 – 10:37

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (4.10.2011 02:33) писав:

Так в тому й річ, що "надумане" ти сказав про факти наведені мною. Тому доказів якраз у тебе нема. :P

В антисемітизмі нічого поганого нема? Це дискредитація націоналізму.
Якби він сказав, що їх треба вішати, то це було б занадто явно. А так не дійшло тільки до слоупоків.

Ну я ж казав, що це для наївних. А ти хотів, щоб вони за яника агітували? Звісно вони цього зробити не можуть, але можуть вплинути не сприйняття яника як не таке вже зло у порівнянні з тимошенко. Про Яника ми нічого поганого не говоримо, бо воно і так ясно і нам за це не платять, а от на тимошенко, вилиємо купу помиїв під виглядом наших "розмірковувань". І про що говоримо, яка різниця як вони пояснили свою диструктивну дію. Треба судити по фактам і результатам. А то так і недовго почати за януко голосувати, бо він все теж тільки добрими намірами пояснює.
Факт такий, що Не підтримали Тимошенко в 2му турі - це рівносильно сприянню приходу яника. Все.
Не треба ускладнювати, там де все просто. Свобода вчинила як і належить, вони не сказали голосувати проти всіх, а дали інформацію для роздумів. І нічого нового там не виклали, те що ми і так чудово знаємо.
Я ж чекаю доказів їхньої антисемітськости і все нема. Чи слова Тягнибока про інфекції — прояв антисемітизму? ;)

Ботство чистісіньке. Коли людина шукає виправдання явно провокативним діям, і не визнає недоліків кандидата - це ботство. Тим більше виправдання таке вже абсурдне, що й мабуть перепльовує і янкоботів і тюлькоботів: вони ж не пропонували жидів вішати. Оце так виправдання, одну дурню виправдати ще більшою.
Ну так, з визначенням ботства ми згодні. Ти — бот, це очевидно.

Значить тобі треба осягнути різницю між демократією і лібералізмом.
То виправдаєш намагання зриву виборів чи зробиш вигляд, що нічого не сталось?

У Тягнибока ще більше абсурдних обіцянок, і до них ще додаються явно шкідливі, яких у Юльки нема.
Головне, що по суті це не скасовує Юлькин націоналізм.
В чому він полягає так і не ясно. Так і Овоча теж націоналістом можна назвати.

Вони тут не при чому, це явно речі, які проти їхніх інтересів і якщо вони трапляються, то є по за їх контролем. А от провокативна діяльність Тягнибока - це свідомі вчинки, на які вони мають вплив.
Точно! Виборчі списки пози їх контролем, аякже. Вони отак-от самі взяли і ні звідки з’явилися. Та не просто, а ще й проти їхніх інтересів. Рідкісний абсурд і ботство.

Динаміку нам і по опитуваннях видно.Навіщо голос було марнувати, і призводити до ситуації з перетіканням тушок, от в чому питання. А відповідь проста, бо саме на це Свобода запрогромувала своїх тягнибольців.
До тушок призводить жадібність керівників виборчих блоків, а не голосування за Свободу, час уже зрозуміти таку просту річ. І до чого опитування, коли Свобода єдина відповідала моїм вимогам? Я проголосував, як і думав.

Ми говоримо про теперішній і минулий час. Те, що вже сталося. І тягнибольці чисто математично показали, що вони гірші за инші партії. А говорити про те що було б з бабусею, якби у неї були яйця, все одно, що фантазувати що було б з тягнибольцями, якби вони мали прохідний бар’єр.
То ти згоден будеш визнати провокативну суть Тюлі, якщо вона буде воювати зі Свободою на виборах? Давай обумовимо умови спору і подивимося на результати.

Нічого подібного. Людям можуть різні способи підходии. Можна перетягувати у недемократичний табір. Можна просто дискредитувати демократів. Купа способів і всіми Тягнибок користується. І якщо свобода не демократи, то й не повинні брати участь у виборах.
Це ж чому недемократи не повинні брати участи у виборах? Демократи самі себе дискредитували і без Свободи. Свобода лише бере своє. Були люди засліплені демократами, ідеями про боголюдськість Тюлі і все таке. Тепер тут все нормалізується.

І що ж вони "надіяли" в парламенті? Вони ж з НУ мають більшість в парламенті.
Перевага була незначна, один тягниболець нічого б не змінив.
Вчи матчастину. Не один, а як мінімум 15. Якщо врахувати, що дві туші перейшло і вже нема більшости, то це більш ніж суттєво.

Більшість! Де ж вони? Овочі протягують все, що їм треба і жодного опору.
Як це жодного опору? Блокуваня бійки - це не опір. Патріоти б’ються з цією сволотою як можуть, але ж коли за спиною противсюхи-зрадники, які дали українофобам всі карти в руки то важко щось вдіяти. Одвічна українська проблема - це зрадники, які "точать ніж на брата".
В парламенті противсіхи нічого нікому не давали. Там за них все зробили твої любі демократи, привівши туди мішок тушок, за що і поплатилися.

Імпічмент нереальний в принципі.
Так. Противсюшна зрадлива порода постаралася, всадила Україні таке ярмо на шию. Тепер хам - цар і владика.

То це противсіхи приймали зміни до конституції? До речі, вона вже не існує, тому імпічмент не можливий за визначенням, а не так як раніше. Ще раз — вчи матчастину.
  • 0

#1779 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 31.10.2011 – 22:32

Повз цю ржаку я спокійно пройти не зміг...

Як відомо, у ВО Свобода за кордоном є друзі - французький "Національний фронт", хлопці Ле Пена. Які ж в них головні пріоритети?
1. Вихід Франції з НАТО
2. Дружба з Росією

http://www.kommersant.ru/doc/1793754

Я вже ніц не розумію :)
  • 0

#1780 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 31.10.2011 – 22:36

Перегляд дописуЗварич (31.10.2011 22:32) писав:

Повз цю ржаку я спокійно пройти не зміг...

Як відомо, у ВО Свобода за кордоном є друзі - французький "Національний фронт", хлопці Ле Пена. Які ж в них головні пріоритети?
1. Вихід Франції з НАТО
2. Дружба з Росією

http://www.kommersant.ru/doc/1793754

Я вже ніц не розумію :)

не читай кацапських сайтів

від них буває закреп, печія і енурез

ну і судячи з останнього абзацу може енцефалорпатія розвинутися :happy1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних