Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1721 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1510 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:місто Київ

Відправлено 26.09.2011 – 23:08

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (26.09.2011 17:16) писав:

Розказати довірливим противсюхам, що це російський проєкт.
Тю, а я думав, що противсіхи шпаринні і нічого не здатні робити, а тут аж підуть визволяти. Неув’язочка виходить. Що й недивно.

Ну а тягнибоківці кажуть - погано.
Ну так то таке.

Дивився твоє посилання. Скільки там 2.5%?
3,6%

Так вибір не кращий, тому значення нема за кого голосувати, вони однакові. :happy1:
.....
А ще Тягнибок прихований і хитрий агент, а Юльку вже розгадали, тому його дії будуть небезпечніші.
ггг, без коментарів, гумор зрозумів :lol:
Але про оце скажу, ти гарно сам із себе постібався, схвалюю :D

Бо як ми бачимо основний противник Тягнибока не ПР, а опозиційні до неї сили.

• 0

#1722 lalamikolala

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень

Відправлено 27.09.2011 – 00:15

Перегляд дописуПластун (26.09.2011 15:14) писав:

оскільки українці мають власну мову і власну державу, то українець-патріот не може обирати іншу мову
якщо обрає - не українець або не патріот
а як відомо краще менше та краще
Україномовній людині легко так міркувати. Але треба зважати, що людина родилась в неукраїномовному середовищі, яким переважно є Київ (наприклад). Проникнутись любов*ю до України і стати націоналістом чи патріотом процес якщо не легший, то шивдший, ніж перейти на мову, яка треба вивчити до рівня вільного спілкування і навіть думання нею. Не кажучи вже про оточення, яке навряд все стало патріотичним. Цей тиск і незручність можуть гальмувати в людині процес переходження на українську мову. А от патріотизм навпаки можуть посилити. Просто треба враховувати, що є багато обмосковлених міст, світогляд переважної більшости людей в яких геть не такий як в Криму напр. І не варто уявляти середностатистичного українця-патріота як полум*яного борця, який нічого не боїться, завжди іде вбій і таке інше. В ітогє, вийде, що тупо просто буде казати що ті москвомовні люди всі не патріоти. Ті моквомовні люди перейдуть, або діти їхні перейдуть. Вони вже не кацапські, це точно. І взагалі український націоналізм має всіляко акцентувати на увазі до російськомовного українця і доносити до нього думку, що укр. мова, це не шось бандерівське, це й їхнє теж. А не галасувати про те, які вони виродки, ви не балакаєте по-українськи, ми нічого не знаєм, на мосвку вас. Це позиція не буде підтримана широко ніколи і завжди лишатиметься позицією маргіналів.
  • 0

#1723 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 27.09.2011 – 00:48

Перегляд дописуOlexandr (27.09.2011 00:08) писав:

Тю, а я думав, що противсіхи шпаринні і нічого не здатні робити, а тут аж підуть визволяти. Неув’язочка виходить. Що й недивно.
Так то шпаринні. Та й то сутність проявляється залежно від того, куди ними скерують. Розведуть на слабо. А ну покажи що пучком все при Януковочі, що не боїшся зека, що українська не зникає. Противсюх буде в шпаринці сидіти і в долоні хлопати, що все крута. А як щось инше скомандують, то може і на демонстрацію проти Тимошенко побіжить, якщо Яник програватиме.

Ну так то таке.

3,6%
Оце так реейййтииинг. З таким рейтингом, що є партія, що нема її.
Думаю після останньої провокації він упаде. Бо якщо я раніше ще сумнівався, то тепер його провокаторська суть повністю розкрилася.

ггг, без коментарів, гумор зрозумів :happy1:
Але про оце скажу, ти гарно сам із себе постібався, схвалюю :D
Це такий сміх із себе, щоб посміятися з когось - іронія.
Але ж заперечити вам нема що.
  • 0

#1724 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 27.09.2011 – 08:45

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.09.2011 01:48) писав:

Так то шпаринні. Та й то сутність проявляється залежно від того, куди ними скерують. Розведуть на слабо. А ну покажи що пучком все при Януковочі, що не боїшся зека, що українська не зникає. Противсюх буде в шпаринці сидіти і в долоні хлопати, що все крута. А як щось инше скомандують, то може і на демонстрацію проти Тимошенко побіжить, якщо Яник програватиме.
А командуватиме хто?

Оце так реейййтииинг. З таким рейтингом, що є партія, що нема її.
Думаю після останньої провокації він упаде. Бо якщо я раніше ще сумнівався, то тепер його провокаторська суть повністю розкрилася.
Це від усього населення рейтинг. Реальний вище, бо вони активніше ходять на вибори. Здається, при рейтингу 3.7% їм нараховували 4.5% на виборах за рахунок тих, хто не прийде.
Ну і щодо того, що є партія, що нема. Посьдь, помедитуй, подивись на рейтинг КПУ і уяви, що її немає і у раді вони не голосують. Дивись, може й розчиняться в просторі.

Але ж заперечити вам нема що.
Ти ж точно за таким принципом шукаєш ворогів і найбільше бруду вилив на противсіхів, а не януковочів. Я помиляюсь десь?

Перегляд дописуshіver2005 (27.09.2011 06:57) писав:

Олександре, а що поганого у тому, щоб штурмувати ВР?
Нічого поганого не бачу. Повністю схвалюю такі дії зараз.
  • 0

#1725 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 27.09.2011 – 09:29

Перегляд дописуshіver2005 (27.09.2011 10:01) писав:

Як розуміти ваше "то таке" на зауваження про те, що "Свобода" виступає проти цього. Це слід розуміти як ваше непогодження з ними?
Насправді я не читав, хто там з них що казав, але якщо вони були проти штурму, то я з ними не згоден, очевидно.
  • 0

#1726 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.09.2011 – 09:47

Перегляд дописуOlexandr (27.09.2011 09:45) писав:

А командуватиме хто?
Яник, або москва через Тягнибока.

Цитата

Це від усього населення рейтинг. Реальний вище, бо вони активніше ходять на вибори. Здається, при рейтингу 3.7% їм нараховували 4.5%
Це здогади. І навіть з ними все одно блошиний рейтинг.

Цитата

Ти ж точно за таким принципом шукаєш ворогів і найбільше бруду вилив на противсіхів, а не януковочів. Я помиляюсь десь?
Так. Адже противсіхи і є посібниками зека, тому протистуючи проти них я виступаю проти зека, а не проти союзників. Різниці у наслідках. Адже Свобода працює на збільшення рейтинга Яника за рахунок чорного піару проти инших кандидатів, а я навпаки, готовий підтримати инших, хто виступає проти антиукраїнської влади.

Цитата

Нічого поганого не бачу. Повністю схвалюю такі дії зараз.
Бачиш, а тягнизбоченці щось погане знайшли.

До речі, як ти розцінюєш їхній останній вчинок, чи тобі це досі не відкриває очі на них:

Невдовзі мають відбутися дві події.
Щорічне паломництво хасидів.
http://5.ua/newsline/179/20/82194/
і
Приїзд московського попа Кіріла РПЦ(МП(КГБ)
http://5.ua/newsline/184/20/82188/

Патрія "Свобода" влаштовує демонстрацію проти приїзду хасидів ще й під антисемітськими гаслами, мовляв вони заносять інфекції. При тому Тягнибок обминає стороною візит явного україновобського пропагандиста московського попа Кіріла.
Чи не для того, щоб відволікти увагу? На відміну від Московії, хасиди не претендують на українські землі. Хай як вони себе поводять, але це місцеве питання порядку і безпеки, а не державної політики і суверенітету, як у випадку з московськими пропагандистами.

В когось є ще сумніви стосовно того, що діяльність цієї партії - це провокаторство, дискредитація націоналістичного руху і гра на руку антиукраїнським інтересам?

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 27.09.2011 – 09:48

• 0

#1727 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 27.09.2011 – 11:16

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.09.2011 10:47) писав:

Яник, або москва через Тягнибока.
Маячня. Тоді це вже не противсіхи.

Це здогади. І навіть з ними все одно блошиний рейтинг.
Вивчай. Рахуй.

Так. Адже противсіхи і є посібниками зека, тому протистуючи проти них я виступаю проти зека, а не проти союзників. Різниці у наслідках. Адже Свобода працює на збільшення рейтинга Яника за рахунок чорного піару проти инших кандидатів, а я навпаки, готовий підтримати инших, хто виступає проти антиукраїнської влади.
Це ля-ля-ля, яке вже набридло слухати. Тобі вже 100500 разів казали, що таке ж промову можна почути від януковоча. Варто тільки поміняти місцями слова "Янукович" та "Тимошенко". Це розраховано на довірливих дурнів.

Бачиш, а тягнизбоченці щось погане знайшли.
Ту так нехай. Немає партії, яка б мені підходила на 100%, і не буде. Я обираю найкраще з наявного. До речі, а що б обрав ти?

[i]До речі, як ти розцінюєш їхній останній вчинок, чи тобі це досі не відкриває очі на них:

Невдовзі мають відбутися дві події.
Щорічне паломництво хасидів.
і
Приїзд московського попа Кіріла РПЦ(МП(КГБ)
http://5.ua/newsline/184/20/82188/

Патрія "Свобода" влаштовує демонстрацію проти приїзду хасидів ще й під антисемітськими гаслами, мовляв вони заносять інфекції. При тому Тягнибок обминає стороною візит явного україновобського пропагандиста московського попа Кіріла.
Чи не для того, щоб відволікти увагу? На відміну від Московії, хасиди не претендують на українські землі. Хай як вони себе поводять, але це місцеве питання порядку і безпеки, а не державної політики і суверенітету, як у випадку з московськими пропагандистами.
Дай посилання на "інфекції". Почитав отут. Нормальна акція ніби. Чи в тебе є инші відомості? Кіріл кожного тижня в Україну заїжджає. Свого часу вони теж мітинги проводили. Важливо пікетувати події, що мають найбільший розголос.
  • 0

#1728 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 27.09.2011 – 14:33

Перегляд дописуlalamikolala (27.09.2011 01:15) писав:

Україномовній людині легко так міркувати. Але треба зважати, що людина родилась в неукраїномовному середовищі, яким переважно є Київ (наприклад). Проникнутись любов*ю до України і стати націоналістом чи патріотом процес якщо не легший, то шивдший, ніж перейти на мову, яка треба вивчити до рівня вільного спілкування і навіть думання нею. Не кажучи вже про оточення, яке навряд все стало патріотичним. Цей тиск і незручність можуть гальмувати в людині процес переходження на українську мову. А от патріотизм навпаки можуть посилити. Просто треба враховувати, що є багато обмосковлених міст, світогляд переважної більшости людей в яких геть не такий як в Криму напр. І не варто уявляти середностатистичного українця-патріота як полум*яного борця, який нічого не боїться, завжди іде вбій і таке інше. В ітогє, вийде, що тупо просто буде казати що ті москвомовні люди всі не патріоти. Ті моквомовні люди перейдуть, або діти їхні перейдуть. Вони вже не кацапські, це точно. І взагалі український націоналізм має всіляко акцентувати на увазі до російськомовного українця і доносити до нього думку, що укр. мова, це не шось бандерівське, це й їхнє теж. А не галасувати про те, які вони виродки, ви не балакаєте по-українськи, ми нічого не знаєм, на мосвку вас. Це позиція не буде підтримана широко ніколи і завжди лишатиметься позицією маргіналів.

повна маячня
я народився у кац мовному регіоні
ріс там
і нічого

а кацмовні - просто ліниві виблядки які замість того щоб ступити крок вперед мусолять свій язик і ще чогось хочуть
  • 0

#1729 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.09.2011 – 15:17

Перегляд дописуOlexandr (27.09.2011 12:16) писав:

Маячня. Тоді це вже не противсіхи.
реальність, вилізь зі шпарини. :D

Вивчай. Рахуй.
Ну і що, рейтинг такий, бо це опитування, а в день виборів люди не захочуть марнувати голос за непрохідну партію. Опитування то одне, але завдяки противсіхам будуть значні фальсифікації, тож реально справи будуть ще гірше. Тому ніхто не захоче витрачати голос марно. Тому буде ще нижчим.
А навіть, по тим опитуванням - це в межах статистичної похибки, якась дрібниці може повністю змінити розклад, тож краще не ризикувати. Заради чого, вважай нульовий вплив у Раді.

Це ля-ля-ля, яке вже набридло слухати. Тобі вже 100500 разів казали, що таке ж промову можна почути від януковоча. Варто тільки поміняти місцями слова "Янукович" та "Тимошенко". Це розраховано на довірливих дурнів.
Можна і мозок на дуршляк замінити, а толку?
Ми ж говоримо на українському форумі про українських противсіхів дії яких суперечать власним же інтересам.

Ту так нехай. Немає партії, яка б мені підходила на 100%, і не буде. Я обираю найкраще з наявного. До речі, а що б обрав ти?
Я обираю найкращу з реальних - це Б’ЮТ. :Р

Цитата

Дай посилання на "інфекції".

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 27.09.2011 – 15:19

• 0

#1730 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 28.09.2011 – 00:23

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.09.2011 16:17) писав:

Ну і що, рейтинг такий, бо це опитування, а в день виборів люди не захочуть марнувати голос за непрохідну партію. Опитування то одне, але завдяки противсіхам будуть значні фальсифікації, тож реально справи будуть ще гірше. Тому ніхто не захоче витрачати голос марно. Тому буде ще нижчим.
З якого це дива люди збираються голосувати, а от у день виборів їм брякне в голову "не марнувати голос"? :D

А навіть, по тим опитуванням - це в межах статистичної похибки, якась дрібниці може повністю змінити розклад, тож краще не ризикувати. Заради чого, вважай нульовий вплив у Раді.
За найгірших обставин, за опитуванням маємо 4.2% - 1% = 3.2%.

Можна і мозок на дуршляк замінити, а толку?
Ми ж говоримо на українському форумі про українських противсіхів дії яких суперечать власним же інтересам.
То вже й противсіхи різними стали, о як! Тобто є такі противсіхи, які проти всіх, а є такі, які не проти всіх, а тільки проти деяких кошерних партій. Так от ці противсіхи, виявляється, за когось голосують і всеодно, дивовижним чином, лишаються противсіхами.

Я обираю найкращу з реальних - це Б’ЮТ. :Р
Побачу, що ти скажеш, коли вже в котрий раз отримаєш граблями депутатських тушок по загартованому від таких насолод чолу :happy1:

ггг, ну так є ж така ймовірність :lol: насправді, це вже зайвим було, але трагедії немає.

Повідомлення відредагував Olexandr: 28.09.2011 – 00:24

• 0

#1731 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 28.09.2011 – 01:20

Перегляд дописуOlexandr (28.09.2011 01:23) писав:

З якого це дива люди збираються голосувати, а от у день виборів їм брякне в голову "не марнувати голос"? :D
Ну ти ж вигадав: "рецтинг Свободи буде вищий, бо свободівці активніші, а инші передумають і не прийдуть". Я твій хід думок розвинув.

Тим більше я не казав "збираються голосувати". Я казав відповідають у соцопитуванні, тому не бояться ризикнути. А в голосуванні це вже не пройде, бо може пропасти голос за непрохідного.

Тягнибок уже якось збрехав, що він проходить, і змарнував українські голоси. Більше йому віри нема.

Перегляд дописуOlexandr (28.09.2011 01:23) писав:

За найгірших обставин, за опитуванням маємо 4.2% - 1% = 3.2%.
Додай фальсифікації в наслідок противсішства головного созку і отримай Тягнибока за бортом.

Цитата

То вже й противсіхи різними стали, о як!
Завжди так говорив.
Є противсіхи, які вважають партії не достатньо антиукраїнсткими.
Є яким пофіг.
А є які вважають партії не достатньо проукраїнськими.

Цитата

Побачу, що ти скажеш, коли вже в котрий раз отримаєш граблями депутатських тушок по загартованому від таких насолод чолу :happy1:
Так само заговорю, бо кращого варіянту просто нема.

Цитата

ггг, ну так є ж така ймовірність :lol: насправді, це вже зайвим було, але трагедії немає.
Цього достатньо, щоб побачити що він насправді провокатор.

А фраза "трагедії нема" це вже типова фраза шпаринного противсіха, який готовий прижитися до будь-яких умов установлених режимом Зека Зековича.
  • 0

#1732 lalamikolala

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень

Відправлено 28.09.2011 – 07:11

Перегляд дописуПластун (27.09.2011 15:33) писав:

повна маячня
я народився у кац мовному регіоні
ріс там
і нічого

а кацмовні - просто ліниві виблядки які замість того щоб ступити крок вперед мусолять свій язик і ще чогось хочуть
Ти певно унікум. Але мова йде не про фанатиків які не бачать далі свого носа, навіть елементарних речей, а про добрячу половину українців (це якщо про мову, а якщо про світогляд, то ще більше). Вони можуть бути патріотами і навіть націоналістами і належати українському просторові, залишаючись ще неукраїномовними. Ось недавно десь в каментах з приводу введення росмови читав росмовні "проти" людей з росмовних регіонів. Ці люди заслуговують на повагу в 100 разів більше ніж тупі крикуни які називають себе істинноправильними українцями. А щоб таких людей ставало якнайбільше, а виходять вони з числа суціль зденаціоналізованого стану або навіть з антиукраїнського стану (ну помріяти не заборонено) треба щоб в "тіпа уже патріотів" клепка була, і менше піни на роті від люті. Все й одразу не получиться. В реальності. В країні, яка не провадить українізації (мяко кажучи). Де більше надія на самий народ. Ви ж в Україні живете, невже не видно реалій? Половина території ментально і мовно - чиста расія. А ви ще й нормальних росмовних людей обсираєте.
  • 0

#1733 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 28.09.2011 – 09:52

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.09.2011 02:20) писав:

Ну ти ж вигадав: "рецтинг Свободи буде вищий, бо свободівці активніші, а инші передумають і не прийдуть". Я твій хід думок розвинув.
Це хід думок людей, відображений соціологами. В тому звіті все це є. Я нічого не вигадував, спираюсь на дані опитувань.

Тягнибок уже якось збрехав, що він проходить, і змарнував українські голоси. Більше йому віри нема.
А він мав сказати "не голосуйте за мене, я непрохідний"?

Додай фальсифікації в наслідок противсішства головного созку і отримай Тягнибока за бортом.
При чому тут противсіхи до фільсифікацій?

Так само заговорю, бо кращого варіянту просто нема.
Тобто Тягнибоку віри нема, а тюлі, яка не раз клялася, що очистила лави і туш не буде, ти віриш?

А фраза "трагедії нема" це вже типова фраза шпаринного противсіха, який готовий прижитися до будь-яких умов установлених режимом Зека Зековича.
Трагедії нема, бо він не сказав нічого страшного. Всеодно, "кращого варіянту нема"©
  • 0

#1734 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 28.09.2011 – 15:58

Перегляд дописуlalamikolala (28.09.2011 08:11) писав:

Ти певно унікум. Але мова йде не про фанатиків які не бачать далі свого носа, навіть елементарних речей, а про добрячу половину українців (це якщо про мову, а якщо про світогляд, то ще більше). Вони можуть бути патріотами і навіть націоналістами і належати українському просторові, залишаючись ще неукраїномовними. Ось недавно десь в каментах з приводу введення росмови читав росмовні "проти" людей з росмовних регіонів. Ці люди заслуговують на повагу в 100 разів більше ніж тупі крикуни які називають себе істинноправильними українцями. А щоб таких людей ставало якнайбільше, а виходять вони з числа суціль зденаціоналізованого стану або навіть з антиукраїнського стану (ну помріяти не заборонено) треба щоб в "тіпа уже патріотів" клепка була, і менше піни на роті від люті. Все й одразу не получиться. В реальності. В країні, яка не провадить українізації (мяко кажучи). Де більше надія на самий народ. Ви ж в Україні живете, невже не видно реалій? Половина території ментально і мовно - чиста расія. А ви ще й нормальних росмовних людей обсираєте.

використання української - не подвиг і не покликання

це нормальний стан українця

хто не українською - див вище

якщо людина - нащадок раба і раб, то якого мені її толерувати?
  • 0

#1735 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 28.09.2011 – 18:05

Перегляд дописуOlexandr (28.09.2011 10:52) писав:

А він мав сказати "не голосуйте за мене, я непрохідний"?

Так! А що тебе дивує?!!
Скільки можна підігрувати прямолінейним тупоголовим особам?
Всерись, і програй, але не здавайся. Голосуй сракою! Ні в якому разі не розумом, а то будеш хитрим! Це по-нашому, по жлобсько-тупацьки.

Перегляд дописуOlexandr (28.09.2011 10:52) писав:

При чому тут противсіхи до фільсифікацій?
Привели владу, яка фальсифікувала вибори ще й як потужно. Тепер чухатимуть противсішного лоба.

Цитата

Тобто Тягнибоку віри нема, а тюлі, яка не раз клялася, що очистила лави і туш не буде, ти віриш?
Тягнибок завідомо буде вносити дисбаланс заважати демократичній коаліції, під приводом своєї безкомпромісності грати на руку українофобам. Як він це уже робив принижуючи дітей і батьків у садочку, заявляючи про заразних жидів, иншими способами дискредитуючи націоналістів.

Цитата

Трагедії нема, бо він не сказав нічого страшного.
Дискредитація націоналістів - це погано.

Цитата

Всеодно, "кращого варіянту нема"©
Є, не влаштовувати провокації, не дискредитувати націоналістів, брати приклад з Б’ЮТУ. :(

Перегляд дописуПластун (28.09.2011 16:58) писав:

використання української - не подвиг і не покликання

це нормальний стан українця

хто не українською - див вище

якщо людина - нащадок раба і раб, то якого мені її толерувати?

Як чудово, я б запропонував мешканцям Сходу об’єднатися проти таких вузьколобих нациків.
Чому справжні націоналісти цього досі не використали.
Так же гарно протистовляти печерному Тягнибоку не вузьколобу українофобію, а поміркованість і патріотизм.
  • 0

#1736 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 28.09.2011 – 20:34

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.09.2011 19:05) писав:

Так же гарно протистовляти печерному Тягнибоку не вузьколобу українофобію, а поміркованість і патріотизм.

тобто кац язик?
  • 0

#1737 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 28.09.2011 – 22:52

Так! А що тебе дивує?!!
Тоді пропадає суть їхнього існування. Політики існують, щоб домагатися певних цілей. Є люди, які їх підтримують. З якого дива, вони мають все кинути і побігти за Тюлькою?

Тягнибок завідомо буде вносити дисбаланс заважати демократичній коаліції
гггг, бачили вже ваші кааліції, вони там самі у власних краватках плутались і ніякий Тягнибок не був потрібен.

Як він це уже робив принижуючи дітей і батьків у садочку, заявляючи про заразних жидів, иншими способами дискредитуючи націоналістів.
До речі, про хасидів. Думки жидів на тему:
тиць раз
тиць два
Вони теж вносять антисемітські настрої? :(

Дискредитація націоналістів - це погано.
Де ж вони ті націоналісти в такому разі? Покажи!

Є, не влаштовувати провокації, не дискредитувати націоналістів, брати приклад з Б’ЮТУ. :)
Замість "Б’ЮТУ", можна підставити будь-яке на вибір: КПУ, ПР, ПСПУ, НП і далі за списком. Зміст речення залишиться тим же.

Чому справжні націоналісти цього досі не використали.
Так їх же не існує.
  • 0

#1738 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.09.2011 – 10:31

Перегляд дописуshіver2005 (23.09.2011 13:50) писав:

Це не я вирахував - то відома межа статистичної похибки,
Фігова якась межа. А кому вона відома? І хто її вирохував? І звідки ти про неї дізнався? А то у мене в дослідах, які я впродовж 5 років мусив проводити, статистична похибка бувала і 0.5% з довірчим коефіціентом 0.95.

Перегляд дописуshіver2005 (23.09.2011 13:50) писав:

Теоретично вони можуть користуватись будь яким відсотком похибки, але таким результатам навряд чи можна довіряти.
Раджу ознайомитися з основами теорії імовірності. Цікава штука, і допомагає подолати деякі пробіли в знаннях.

Перегляд дописуshіver2005 (25.09.2011 15:27) писав:

Суд заборонив кретинам зі "Свободі" провести акцію "Умань без хасидів"
Тепер Умань буде з хасидами. Що ж - ще одне попущення ісламізації України. Шаріат близько-близько, впевнений він у нас настане ще за мого життя.

Перегляд дописуlalamikolala (27.09.2011 01:15) писав:

Україномовній людині легко так міркувати. Але треба зважати, що людина родилась в неукраїномовному середовищі, яким переважно є Київ (наприклад).
Останні 24 роки живу у Києві, спілкуюсь виключно українською мовою. Ніяких проблем не помітив. Останнім часом дійсно побільшало російськомовних - понаїхало, однак по області всюди спілкуються українською мовою (можливо окрім Борисполя - я там рідко буваю).
  • 0

#1739 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 10:45

Перегляд дописуPavlo_Taiko (29.09.2011 11:31) писав:

Тепер Умань буде з хасидами. Що ж - ще одне попущення ісламізації України. Шаріат близько-близько, впевнений він у нас настане ще за мого життя.
Жартуєш? Хасиди - це ж євр'еї. До речі, дуже радикальні.
А, і до речі цікавився, хто з хасидів приїжджає в Умань. Мало того, що хасиди радикальні, то приїжджають в Умань фанати, найбільш радикальні із них. Отака фігня, малята.

Повідомлення відредагував Друже Бобер: 29.09.2011 – 10:51

• 0

#1740 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 16:06

нарешті я зрозумів хто пише під ніком Шівер
по морді букетом ти, Діма, вже отримав