Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1681 Кокаїн

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Ахуїтельний sin-city

Відправлено 15.08.2011 – 22:03

Перегляд допису-=VJ=- (15.08.2011 22:47) писав:

Дівчина часто фотографується поруч з лідером Олегом Тягнибоком.
Та це тебе жаба давить, що ти не на місці Тягнибока, якому вона відсм робить фотки.
  • 0

#1682 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 15.08.2011 – 23:50

Перегляд дописуВласюк (22.06.2011 20:45) писав:

не розказуйте мені казки про те, відколи село почало спиватись. Мені бабуся розповідала, що за Польщі весілля при трьох літрах самогону відбувалося.
Якраз від безвиході почали спиватися колгоспники в радянському селі, - я це чітко пам'ятаю. Всі колгоспні їздові (фірмани) спивалися, всі були алкоголіками. Зварювальники, механіки на фермах, сторожі і т.д. - всі були алкашами синюшними.
Отож, у тому, що село почало спиватися - "заслуга" саме Совітів.
А проти совітів і бореться "Свобода", честь їм і хвала! :gryzin:
Мої прадіди і їх друзі за один вечір випивали кварту горілки на чотирьох і це вважалось тоді, що вони "добре посиділи".
На щастьа йа з 7517 року припинив вживати алкоголь, а того бувало сам випивав більше кварти за вечір...
  • 0

#1683 Кокаїн

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 16.08.2011 – 07:21

Перегляд дописуСонцеслав (16.08.2011 00:50) писав:

На щастьа йа з 7517 року припинив вживати алкоголь, а того бувало сам випивав більше кварти за вечір...
Що тільки з людиною не зробить записання в "Свободу"!
  • 0

#1684 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 16.08.2011 – 16:22

Перегляд дописуКокаїн (16.08.2011 08:21) писав:

Що тільки з людиною не зробить записання в "Свободу"!
Ти помиливсьа. Сонцеслав в "Свободу" не вступив. Сонцеслав вільний.
  • 0

#1685 Кокаїн

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 16.08.2011 – 17:33

Перегляд дописуСонцеслав (16.08.2011 17:22) писав:

Сонцеслав в "Свободу" не вступив.
Наодинці з жидами боротимешся?

Цитата

Сонцеслав вільний.
Ціхо-ціхо будь. Тут купа незаміжніх кобіт рискає.)
  • 0

#1686 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 20.09.2011 – 13:34

15 серпня голова Всеукраїнського об'єднання Свобода Олег Тягнибок звернувся до судді Печерського райсуду Родіону Кірєєву, головуючому по газовій справі проти Юлії Тимошенко, з заявою про готовність взяти її під особисте поручительство.

Уявляю, як "свободівцям", що вилили тут тонни лайна на підсудну, це порвало шаблон.
  • 0

#1687 mmykolaj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень
  • Місто:Франя

Відправлено 20.09.2011 – 17:30

Цитата

15 серпня голова Всеукраїнського об'єднання Свобода Олег Тягнибок звернувся до судді Печерського райсуду Родіону Кірєєву, головуючому по газовій справі проти Юлії Тимошенко, з заявою про готовність взяти її під особисте поручительство.

мож в них там карпаратів якийсь намітився...Хедлайнера треба... :)
  • 0

#1688 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 22.09.2011 – 05:41

Перегляд дописуОлеська (22.06.2011 23:07) писав:

Відколи почали давити село, відтоді люди в селі п"ють. Більше душать - більше п"ють. А що робити? Ні роботи, ні розваг, ні переспектив.
зараз більшість тих, хто пили, вже вимерли за 20 років. Які розваги ще потрібні в селі, якщо є поля, ліси? Якщо молодь п’є по селах - то це від неорганізованості і небажання щось змінювати у власному житті. Крім Свободи є партії, які мають програму дій та формують партійні осередки на місцях, залучають нових людей?

Повідомлення відредагував Armando: 22.09.2011 – 05:50

• 0

#1689 mmykolaj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень
  • Місто:Франя

Відправлено 22.09.2011 – 10:10

Цитата

Крім Свободи є партії, які мають програму дій та формують партійні осередки на місцях, залучають нових людей?

є. Всі вони мають...в тому числі програми дій та вербувань :) правда всіх мають по-різному...
  • 0

#1690 Окщерко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 22.09.2011 – 15:34

Тягнибок вже, до речі, біля року не відповідає на свому офіційному форумі.
  • 0

#1691 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 22.09.2011 – 20:50

Перегляд допису-=VJ=- (20.09.2011 14:34) писав:

Уявляю, як "свободівцям", що вилили тут тонни лайна на підсудну, це порвало шаблон.
да ныхера не порвало! Вона жидівка і брехуха. І то сказав О.Тягнибок від свого імені, а не вся партія.(до речі він не Господь і не вождь, а перший серед рівних, про що сам неодноразово заявляв. Бо пан VJ звик шо Йуля то матір Божа і все тут.)
А то шо Тягнибок так сказав, то я розумію стратегічний хід, який говорить про те, що злодій злодія судити не повинен. А як президентом стане Олег Ярославович, тоді юлічка відчує справжній, а не показовий (для рейтингу) суд. Разом з Яником, Кучмою, Кравчуком і компанією.

Перегляд дописуArmando (22.09.2011 06:41) писав:

Крім Свободи є партії, які мають програму дій та формують партійні осередки на місцях, залучають нових людей?
Огласітє вєсь спісок пожайлуста!
  • 0

#1692 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 22.09.2011 – 21:45

Перегляд дописукусти (22.09.2011 21:50) писав:

І то сказав О.Тягнибок від свого імені, а не вся партія.(до речі він не Господь і не вождь, а перший серед рівних, про що сам неодноразово заявляв. Бо пан VJ звик шо Йуля то матір Божа і все тут.)
Цікаво, а як же тоді пояснити те що в Свободі лідери місцевих осередків призначаються згори, а не обираються?
  • 0

#1693 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 22.09.2011 – 23:05

Перегляд дописуphobos (22.09.2011 22:45) писав:

Цікаво, а як же тоді пояснити те що в Свободі лідери місцевих осередків призначаються згори, а не обираються?
По-моєму все елементарно просто, ба навіть правильно. Наврят їх затверджує сам Тягнибок, з цим думаю питань нема. А те що згори, так зрозуміло ж. Чи краще знизу? І як ви собі це уявляєте. Партійна діяльність на цьому й будується, що є координація ЗГОРИ. І на те "згори" може потрапити кожен хто працює на благо ідеї.
Як, приміром, члени осередку можуть обрати голову, якшо голова й формує осередок. Наприклад, я живу у рай.центрі в якому немає осередку. І я є прихильником партії. Отже я вступаю в партію, гуртую людей навколо себе, вони стають членами за моїм поданням, то й логічно, що я голова(лідер). А якщо членів не влаштовує голова, то він елементарно змінюється. А обиратись вони, зазвичай, не можуть апріорі.
Поява даного питання висвітлює повну відсутність політичних партій (жодної в парламенті) на Україні, як таких (за поодиноким виключенням). Решта ж - політичні проекти, безідейні зате профінансовані мільйонами (чи мільярдами) доларів.

Повідомлення відредагував кусти: 22.09.2011 – 23:08

• 0

#1694 lalamikolala

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень

Відправлено 23.09.2011 – 01:19

Перегляд дописукусти (22.09.2011 21:50) писав:

да ныхера не порвало! Вона жидівка і брехуха. І то сказав О.Тягнибок від свого імені, а не вся партія.(до речі він не Господь і не вождь, а перший серед рівних, про що сам неодноразово заявляв. Бо пан VJ звик шо Йуля то матір Божа і все тут.)
А то шо Тягнибок так сказав, то я розумію стратегічний хід, який говорить про те, що злодій злодія судити не повинен.
Постійне казання слів жиди і москалі - не найкраща агітаційна практика. В країні, де можна було б долучати до своїх лав і "жидомоскалів" за розважливішої поведінки.

Цитата

А як президентом стане Олег Ярославович, тоді юлічка відчує справжній, а не показовий (для рейтингу) суд. Разом з Яником, Кучмою, Кравчуком і компанією.
"бандитам тюрми". А це нове. Такого в нас ще ніхто не обіцяв.

Цитата

Огласітє вєсь спісок пожайлуста!
Там же знак ? стоїть. Хоча не можна не погодитися: всі декларативно проукраїнські партії, якісно - шлак.

Повідомлення відредагував lalamikolala: 23.09.2011 – 01:20

• 0

#1695 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 23.09.2011 – 07:45

Перегляд дописукусти (23.09.2011 00:05) писав:

Наврят їх затверджує сам Тягнибок, з цим думаю питань нема.
А хто ж? Господь Бог?

А те що згори, так зрозуміло ж. Чи краще знизу? І як ви собі це уявляєте.
Приблизно так як ми обираємо Президента, голову міста, сільського голову.

Партійна діяльність на цьому й будується, що є координація ЗГОРИ. І на те "згори" може потрапити кожен хто працює на благо ідеї.
Правильно координація, а не усування неугодних.

Наприклад, я живу у рай.центрі в якому немає осередку. І я є прихильником партії. Отже я вступаю в партію, гуртую людей навколо себе, вони стають членами за моїм поданням, то й логічно, що я голова(лідер). А якщо членів не влаштовує голова, то він елементарно змінюється. А обиратись вони, зазвичай, не можуть апріорі.
Яким же чином змінити голову осередку якщо він не може обиратись? Ото як вступиш у партію поділишся досвідом)
  • 0

#1696 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 23.09.2011 – 09:44

Перегляд дописуshіver2005 (23.09.2011 10:24) писав:

Читав новини. Міхальчишин стверджує, що напад на верховну раду організувала Росія, тому що: (голосно не сміятись) афганці вийшли зі своїми військовими (радянськими прапорами) та "замість української вони розмовляли російською".
Перегрув, звичайно. Але людей, які ходять досі з радянськими зірками і серпами, нормальними назвати ніяк не можна.

Перегляд дописуshіver2005 (23.09.2011 10:24) писав:

ця партія по-перше поставила на собі жирний хрест
Та ви вже на ній хрест ставите з 2005 року, а вона все збільшує відсотки на виборах і представництво в місцевих органах влади.
  • 0

#1697 lalamikolala

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень

Відправлено 23.09.2011 – 10:02

Перегляд дописуshіver2005 (23.09.2011 10:53) писав:

Це їхні нагороди і вони їх не соромляться, тим паче отримали їх не за щось погане. У 2005-му я взагалі про них не чув! Тягнибок був у НУНС, вилетів звідти, як фанера над Парижем. Їхній відсоток коливається у межах статистичної похибки.
і товаріща сталіна вони люблять не за шось пагане. він атєц народів! чогось німецькі дідки гітлерівськими хрестами своїми не вимахуються, соромляться. а наші нквдюги ще й портрети сталіна в руках трясуть. ті ж афганці, їх ті серпи й молоти за тридевять земель кинули, гинути і вбивати незроуміло за що. Є чим повимахуватись.
  • 0

#1698 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 23.09.2011 – 10:33

Це їхні нагороди і вони їх не соромляться, тим паче отримали їх не за щось погане.
Окупація иншої країни — це не щось погане? Ви мене щодалі більше дивуєте. Ви б мабуть не протестували, якби німецькі ветерани ІІ світової штурмували б Райхстаґ під червоними прапорами зі свастикою в кружечку вибиваючи пільги. Це їхні нагороди, і вони ж їх отримали не за щось погане.

У 2005-му я взагалі про них не чув! Тягнибок був у НУНС, вилетів звідти, як фанера над Парижем.
І добре, пішов з того смітника. А партія вже існувала.

Їхній відсоток коливається у межах статистичної похибки.
Відверта брехня. Ось опитування
  • 0

#1699 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 23.09.2011 – 12:03

Перегляд дописуshіver2005 (23.09.2011 11:29) писав:

Коли вважаєте Сталіна і радянський режим гіршим за Гітлера
Гітлер принаймні винищував не свій народ. Хто з них більший відморозок - сказати важко, однак діячі вони одного масштабу - мільйонного.

Перегляд дописуshіver2005 (23.09.2011 11:50) писав:

Для довідки: межа статистичної похибки складає: 13 відсотків, а у посиланні їх рейтинг 12%. Воно й не дивно.
А як ти так лихо вирахував ту похибку? Формулу в студію будь-ласка. І який у тебе довірчий коефіцієнт?

А от товариші стверджують що похибка у них значно нижча.

Цитата

Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.
І це при довірчому коефіціенті 0.95 - що досить непогано.
  • 0

#1700 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 24.09.2011 – 17:03

Програма ВО Свободи передбачає порушення та зміни чинної Конституції. Тобто, або їм потрібно 300 голосів депутатів та референдуми, або (скоріше за все) ніхто ту програму виконувати не збирається.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних