Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1421 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 24.10.2010 – 20:05

Перегляд дописуБілий Дракон (24.10.2010 20:58) писав:

Вони ідеологічні противники. Але ти це і так знаєш. Просто флудиш :rolleyes:
Сам ти флудиш.

"Свобода" фінансується Москвою. Це вже й дурному ясно, ну якщо не дотягуєш і до такого рівня, то вибач.

Перегляд дописуБілий Дракон (24.10.2010 20:58) писав:

Вони ідеологічні противники.
Це вони для фанів зомбоящика противники, вір більше.
  • 0

#1422 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 24.10.2010 – 20:07

Перегляд допису---- (24.10.2010 21:05) писав:

Сам ти флудиш.

"Свобода" фінансується Москвою. Це вже й дурному ясно, ну якщо не дотягуєш і до такого рівня, то вибач.
Ну якщо дурним ясно, то поясни розумним доступним для них методом. Наведи достовірні факти, а не плітки.
  • 0

#1423 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 24.10.2010 – 21:00

Перегляд дописуБілий Дракон (24.10.2010 21:07) писав:

Наведи достовірні факти, а не плітки.
Наводив, не люблю повторюватись. Прочитай тему від початку.
  • 0

#1424 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.10.2010 – 21:02

Галімі позєри! *готовий ловити всі помідори в свій бік*
  • 0

#1425 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 24.10.2010 – 21:06

Перегляд дописуВуйко Дмитро (24.10.2010 22:02) писав:

Галімі позєри! *готовий ловити всі помідори в свій бік*
Клоуни, що публічно висміюють український патріотизм. На уранових копальням їм місце.
  • 0

#1426 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.10.2010 – 21:13

Перегляд допису---- (24.10.2010 21:06) писав:

Клоуни, що публічно висміюють український патріотизм. На уранових копальням їм місце.
Ці ''клоуни" виграють місцеви вибори в Тернопільській, Івано-Франківській та Львівських областях вже за тиждень. Патріотична Галичина голосує за клоунів?
  • 0

#1427 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 24.10.2010 – 22:00

Перегляд дописуbamik (24.10.2010 22:13) писав:

Ці ''клоуни" виграють місцеви вибори в Тернопільській, Івано-Франківській та Львівських областях вже за тиждень. Патріотична Галичина голосує за клоунів?
Так.

Що там Галичина. Україна вон якого клоуна в президенти вибрала.
  • 0

#1428 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.10.2010 – 22:15

Перегляд допису---- (24.10.2010 22:00) писав:

Так.

Що там Галичина. Україна вон якого клоуна в президенти вибрала.
Галичина "того" не обирала)) Оскільки РУХ, УНП, КУН, Собор всрались - Свобода якраз вирулює вверх.

Повідомлення відредагував bamik: 24.10.2010 – 22:15

• 0

#1429 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 24.10.2010 – 22:28

Перегляд дописуbamik (24.10.2010 23:15) писав:

Галичина "того" не обирала)) Оскільки РУХ, УНП, КУН, Собор всрались - Свобода якраз вирулює вверх.
Якраз у ЗМІ її тільки й піарять, при владі ж ПР.

З чим вас і поздоровляю, бг. Путін тихо посміюється в Кремлі.

Перегляд дописуbamik (24.10.2010 23:15) писав:

Хи-хи. Розводять свободівці як останніх лохів, шкода, що їх стільки.
  • 0

#1430 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 24.10.2010 – 23:33

Перегляд допису---- (24.10.2010 23:28) писав:

Якраз у ЗМІ її тільки й піарять, при владі ж ПР.

З чим вас і поздоровляю, бг. Путін тихо посміюється в Кремлі.

Хи-хи. Розводять свободівці як останніх лохів, шкода, що їх стільки.
Им, пане, хтів би чути ті піари від Во Свободи. Де? Котрі? То "нещастя" шо зара пропонують від ВО Свобода, навіть мене не задовільняє, брак коштів не дозволяє листівки зробити толкові. Люди працюють задарма, ще й свої гроші вкладають в агітацію.
та звичайно, завше є такі, котрі будуть плакатися і кричати шо всі погані, дайте нам ліпших. Чого ж ВИ, великі і всезнаючі українці, сидите і тихенько смокчете?Чого не робите шось, а тіки скавчите ОПІСЛЯ шо всьо не добре?
Шо ти, курво з штирьма рисками на аві, зробив? ПР не добре, Батьківцина не добре, Зубатик не добре, Хто добрий? Ніхто? так виведіть свою "силу" - не чекайте за клавою шо вам принесуть шмат мняса до обіду
Я не відповідаю зара за Свободу, гворю за себе - я вважаю, що ДІЙСНо роблю шось для країни в даний час.
  • 0

#1431 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 24.10.2010 – 23:49

Перегляд дописуjakobz (25.10.2010 00:33) писав:

Им, пане, хтів би чути ті піари від Во Свободи. Де? Котрі? То "нещастя" шо зара пропонують від ВО Свобода, навіть мене не задовільняє, брак коштів не дозволяє листівки зробити толкові. Люди працюють задарма, ще й свої гроші вкладають в агітацію.
та звичайно, завше є такі, котрі будуть плакатися і кричати шо всі погані, дайте нам ліпших. Чого ж ВИ, великі і всезнаючі українці, сидите і тихенько смокчете?Чого не робите шось, а тіки скавчите ОПІСЛЯ шо всьо не добре?
Шо ти, курво з штирьма рисками на аві, зробив? ПР не добре, Батьківцина не добре, Зубатик не добре, Хто добрий? Ніхто? так виведіть свою "силу" - не чекайте за клавою шо вам принесуть шмат мняса до обіду
Я не відповідаю зара за Свободу, гворю за себе - я вважаю, що ДІЙСНо роблю шось для країни в даний час.
Мені Вас по-людськи шкода, бо працюєте на це дєрьмо:

1. "У нас 14% украинцев, которые указали, что их родной язык – русский, то есть язык оккупанта. Это свидетельствует о страшной мутации их сознания. Это 5 миллионов украинцев-дегенератов. И их нужно спасать.", – заявила Ирина Фарион.
2. Про це вже хто тільки не говорив.
3. Це, щоб не повторюватись.

Прозрійте Ви нарешті. Невже так складно зрозуміти елементарне?

Що я роблю? А ось стукаю по клаві, один з перших на цьому сайті заявив про двуличність "Свободи". Зараз про це говорить весь нет. А спочатку - мінуси, хамство "ти чьо дебіл?"

Ще й на Гуртомі фактично забанили за вашу хрєнову "Свободу", хоч і перечислив 140 євро на проект підтримки всього українського.

Повідомлення відредагував ----: 24.10.2010 – 23:57

• 0

#1432 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 25.10.2010 – 00:06

Перегляд допису---- (25.10.2010 00:49) писав:

Мені Вас по-людськи шкода, бо працюєте на це дєрьмо:

1. "У нас 14% украинцев, которые указали, что их родной язык – русский, то есть язык оккупанта. Это свидетельствует о страшной мутации их сознания. Это 5 миллионов украинцев-дегенератов. И их нужно спасать.", – заявила Ирина Фарион.
Хіба ні? Шо не правильно мовила Фаріон?
На рахунок дітлашні і школоти - ви краще скани нових підручників історії викладіть.
ІІ ще я питав, шо ви особисто робите окрім ляпання?
Пе.Се. Я не працюю на це "дєрьмо" - я сам це "дєрьмо"

Ще й на Гуртомі фактично забанили за вашу хрєнову "Свободу", хоч і перечислив 140 євро на проект підтримки всього українського.
бугога)) Напишіть звернення "до всього українського" шоб вам вернули сто сорок євро)

Що я роблю? А ось стукаю по клаві, один з перших на цьому сайті заявив про двуличність "Свободи". Зараз про це говорить весь нет. А спочатку - мінуси, хамство "ти чьо дебіл?"
дядьку, а чого про двуличність Свободи не говорили рік тому? хто говорить про двуличність Свободи? Звідки це пішло?
А кого з політиків опоненти не срали?
  • 0

#1433 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 25.10.2010 – 00:09

Перегляд дописуjakobz (25.10.2010 01:03) писав:

бугога)) Напишіть звернення "до всього українського" шоб вам вернули сто сорок євро)
Аналогічно, пишіть листівки від руки, що ото клацаєте по форумах всякий брєд.

Перегляд дописуjakobz (25.10.2010 01:06) писав:

дядьку, а чого про двуличність Свободи не говорили рік тому?
Тобто, як не говорив?

Тут можна почитати інших людей

і ще

і ще

Повідомлення відредагував ----: 25.10.2010 – 00:36

• 0

#1434 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 25.10.2010 – 00:39

Схоже що ВО "Свобода" все таки ближче до диктатури ніж до демократії. Диктатура ніби буде виходити Українською. Так, для мене це ніби добре, бо я Українець. Але от над чим я подумав. Чи дійсно виграє Українська нація від диктатури? Коли диктатура то починають з часом нищити своїх же, називаючи їх врагом народа і все тримається на страху. Десь ми це вже проходили... Як бути з правами людей? Як бути з верховенством права?

До речі, ось що привернуло мою увагу. В голосуванні в цій темі відсутня третя графа де б людина могла висловити свою альтернативну думку. Чи вже для вас думка цих людей немає значення?... Мені чомусь одразу пригадалась ота відома фраза "хто нє с намі тот протів нас!"
Поясніть будь ласка це все, шановні прихильники ВО "Свобода"

Цитата

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

Так

Ні

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

Так

Ні

Повідомлення відредагував Rambo: 25.10.2010 – 00:57

• 0

#1435 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 25.10.2010 – 06:31

Перегляд допису---- (24.10.2010 22:00) писав:

Україна вон якого клоуна в президенти вибрала.
Не скажи. Він людина адекватніша, ніж два попередніх. Справжнього клоуна кияни вибрали собі мером і мучаться з ним.

Перегляд дописуD1m{@} (6.03.2009 21:50) писав:

мушу зізнатися, що проведення (всекримського) рефереднуму не підтримую. Щоб скасувати (Кримську) автономію, я вважаю спочатку потрібно збільшити там військову присутність, і взяти під арешт лідерів сепаратистів.
Згоден.

Перегляд дописуD1m{@} (6.03.2009 21:50) писав:

Якщо потрібно, деяких з них розстріляти в показових процесах. Поставте мене до влади, і я наведу там порядок :rolleyes:
А це вже занадто. :ggggg:
  • 0

#1436 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 25.10.2010 – 08:41

Перегляд дописукусти (23.10.2010 20:37) писав:

білі, чорні, сірі та жовті хоч і з однієї тарелі, однак мають мільйони років власного розвитку і становлення, тому і є біологічно чужими один одному.
"На прохання трудящихся" поясню, чому я оцінив ці слова як маячню. Хоча, об"єктивно, вони не витримують найменшої критики і я вважаю їх негідними моєї уваги та мого часу, але ж іду назустріч проханню. Не стану вихвалятися своїми успіхами у вивченні біології у школі та поза нею, просто скажу, що з біологією я знайомий як мінімум достатньо. Але з повідомлення очевидно, що його автор не читав книжки з біології - ні суто наукові, ні науково-популярні, ані бодай шкільні підручники. Тому проведу лікнеп:

Біологічний вид - група особин зі спільними морфофізіологічними, біохімічними та поведінковими особливостями, здатних до взаємного схрещування з утворенням плідного потомства в ряду поколінь. Види відрізняються між собою 5 основними критеріями: морфологічним (те, що профани біології люблять підкреслювати найбільше), фізико-біохімічним, географічним, екологічним, репродуктивним. Останній критерій визначальний: два різних види не можуть дати потомство, оскільки кожен вид являє собою репродуктивно замкнуту систему. А якщо штучним шляхом отримати потомство таки вдається (за умови, якщо за фізико-біохімічними властивостями ті 2 види не дуже далекі), то воно виявляється стерильним у переважній більшості випадків. Люди різних рас дають потомство, воно цілком пвноцінне, життєздатне і фертильне протягом багатьох поколінь.

Є види монотипічні і політипічні (які складаються з підвидів і морф; а до ще меншої одиниці поділу, аніж підвиди і морфи, належать породи у тварин і раси у людей; до ще меншої одиниці можна віднести популяції - у випадку людей їх називають типом: всередині кожної з рас можна виділити багато антропологічних типів). Це означає, що людина будь-якої раси все одно належить до виду homo sapiens (тому винайдені ідеологом ВО "Свободи" Ю.Наумком терміни "гомо сапієнс білус", "гомо сапієнс жовтус" не мають жодного відношення ні до науки, ні до здорового глузду); більше того, породи собак відрізняються за своїм виглядом сильніше, аніж людські раси, але при тому і мопс, і бультер"єр, і шелті, і ротвейлер, і коллі, і сенбернари - всі вони належать до підвиду familiaris виду Canis lupus (вовк звичайний). Тобто є вид Canis lupus (вовк звичайний), у нього один із підвидів - Canis lupus familiaris (собаки), а вже всередині цього підвиду можна розрізнити всякі породи собак.

Зображення

Крім того, назви видів біномінальні - вони складаються з двох слів, перше з яких показує рід, друге є видовою назвою. Якщо у назві вживаються три слова, то йдеться про підвид. Тобто якби у латинській мові були слова "чорнус", "білус", "жовтус" і "червонус" (які на повному серйозі використовує у своїй псевдонауковій теорії пан Наумко; цей горе-ідеолог ВО "Свободи" міг би хоча б заглянути в латинський словник, щоб так не ганьбитися) і якби їх можна було додати третіми до словосполучення homo sapiens, то у сумі ці три слова позначували би не вид. а підвид.

І насамкінець: навіть такий профан антропології як Ганс Гюнтер, на основі якого будували свої расові теорії нацисти і зараз на нього посилаються їхні сучасні послідовники, зокрема українські расисти, навіть він не доходив до такого примітиву, аби поділяти раси людей лише за кольором шкіри. Сучасні ж расисти цим і обмежуються. Притому що колір шкіри може і змінюватися. Ну найпростіший приклад: якщо я полежу на пляжі й засмагну, то що, я стану від цього мулатом?

А якщо якийсь расист хоче, аби його сприймали за розумного, він може ще вивчити два слова, "брахікефальність" і "доліхокефальність", і козиряти ними перед опонентом. Але вся штука в тому, що расові теорії, на яких базуються їхні твердження, були створеніі 80-120 років тому, і за цей час вони втратили свою актуальність, оскільки впродовж ХХ століття були значні міграції людей, раси активно змішувалися, і зараз цей процес лише прискорюється й відбувається уже далеко не в першому поколінні. Тобто за останнє сторіччя расова ситуація у світі сильно змінилася від тих часів, коли расові теорії були вироблені, і нема причин, аби цей процес не продовжувався та не інтенсифікувався. Загалом і в цьому процесі нема нічого поганого, оскільки більше шансів дати здорове потомство мають люди з різних популяцій, важливе генетичне оновлення роду, бо без цього зорстає небезпека генетично спричинених захворювань і виродження (адже рід без вливання нової крові старіє, вироджується і в кінці кінців втрачає фертильність - це захисний механізм природи).

Також кусти казав, що нібито раси розвивались окремо мільйони років. Стосовно давнини людей є різні гіпотези, наукові і не дуже, обгрунтовані і ні. Але є підтверджена викопними рештками та аналізами ДНК карта стародавньої міграції людей (адже перш ніж "окремо" розвиватися, популяції людей були повинні мігрувати й обособитися). Ось вона, цифри означають тисячі років, не мільйони:

Зображення

Повідомлення відредагував Вадя Ротор: 25.10.2010 – 08:55

• 0

#1437 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.10.2010 – 10:59

Хоч як “Свобода” у Василькові хоче показати себе “єдиною опозиційною силою”, але факти говорять про дещо інше. Про те, що вона активно співпрацює з комуністами та допомагає Партії Регіонів, в той же час діючи проти справді єдиної сили Василькова, що протидіяла, протидіє і буде протидіяти антиукраїнським силам у Василькові, та й по всій Україні. Патріоти вирішили завадити поширенню ворожих Україні агітматеріалів і відібрали їх у кількох агітаторів, що їх розповсюджували. Це було здійснено кілька раз протягом дня. Біля агітаторів, що роздавали цю газету була і Соцька. Цьому свідками було багато людей. Після цього місцеві керманичі ВО “Свобода” в черговий раз пішли жалітися у райвідділ міліції.

скан газети

факт розповсюдження

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 29.10.2010 – 11:00

• 0

#1438 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 29.10.2010 – 11:51

Так написано якось.....
Тобто свободівці роздавали регіонські газети, чи що?
  • 0

#1439 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.10.2010 – 11:52

Перегляд дописуПластун (29.10.2010 12:51) писав:

Так написано якось.....
Тобто свободівці роздавали регіонські газети, чи що?

Кажуть, що так.
  • 0

#1440 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 29.10.2010 – 11:56

Перегляд допису-=VJ=- (29.10.2010 11:59) писав:

Хоч як “Свобода” у Василькові хоче показати себе “єдиною опозиційною силою”, але факти говорять про дещо інше. Про те, що вона активно співпрацює з комуністами та допомагає Партії Регіонів, в той же час діючи проти справді єдиної сили Василькова, що протидіяла, протидіє і буде протидіяти антиукраїнським силам у Василькові, та й по всій Україні. Патріоти вирішили завадити поширенню ворожих Україні агітматеріалів і відібрали їх у кількох агітаторів, що їх розповсюджували. Це було здійснено кілька раз протягом дня. Біля агітаторів, що роздавали цю газету була і Соцька. Цьому свідками було багато людей. Після цього місцеві керманичі ВО “Свобода” в черговий раз пішли жалітися у райвідділ міліції.

скан газети

факт розповсюдження
Віджею, щось тут якась нестиковка....По-перше, ніфіга не видно, що роздають вони дійсно ту газету, скан якої Ви надали..плюс текст(той що курсивом) звідки взято? Якось воно схоже на ББС(бабка бабці сказала)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних