Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.09.2007 – 12:11

Перегляд дописуSilver (12.09.2007 12:46) писав:

щось Ви довго шукаєте, напевно даній партії крім передвиборчих мітингів і маршів зовсім немає чим похвалитись...
...або ВО Свобода сама скромна :yes: партія і не любить хвалитися своїми здобутками :happy1:

Вліньки :D Немаю знайомих членів ВО Свобода. Я не знаю, що НУ та БЮТ зробила в місцевих радах, а про Свободу взагалі мовчу :happy1:
  • 0

#142 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 12.09.2007 – 14:33

bamik, тисну руку за вдалу агітацію, оцінила...Тобі б в політики спробувати? А з приводу програм партій, то хотілось би мати не тільки Свободи, а й інших...для порівняння
  • 0

#143 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.09.2007 – 19:32

Перегляд дописуbamik (3.08.2007 13:34) писав:

Я не агітую. Хочу почути ваші думки. За і проти.....
Неаґітатар! БУГОГА!
Прикріплений файл  DSC00246.JPG   67.09К   26 Кількість завантажень:
Зверніть увагу, яка потужна реклама в Києві!
  • 0

#144 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 12.09.2007 – 19:57

zav , так прийшлось агітувати, не думав, що виявиться так мало прихильників ВО Свобода. В більшості людей діє досі стереотип, що Свобода не пройде. Ось із чим я борюся. Є багацько українців, котрі готові віддати свій голос, але через упередженість непрохідності відмовляються. Смію запевнити, що по результатах виборів Свобода вже не здаватиметься дрібною націоналістичною партією.
На даному етапі здобути підтримку 750000 людей цілком ймовірно. Ось побачите :D

П.С. Що саме zav вам не подобається в націоналістах? Те, що намагаються побудувати Українську Україну?

------------------------------
Найбільш динамічно серед політичних партій і блоків, що беруть участь у дострокових парламентських виборах, росте рейтинг в Західній Україні у БЮТу, ВО «Свобода» та Блоку Литвина. Причому рейтинг збільшується зростаючими темпами. Про це свідчать останні соціологічні дослідження, проведені Центром з інформаційних проблем територій НАН України станом на 10 вересня. Про це ЗІКу сьогодні, 12 вересня, повідомив політолог і соціолог Петро Жук.

За його словами, рейтинг БЮТу за два останні тижні збільшився на 4%, «Свободи» – на 2,5%, Блоку Литвина – на 2%. Рейтинг БНУНСу залишається незмінним, зросла на 0,5% підтримка Партії зелених. Як зазначив Петро Жук рейтинг Партії регіонів після періоду, коли було зафіксовано зростання на 2,5%, почав падати, також зменшився рейтинг КПУ на 1,5% за рахунок «перетікання» електорату до регіоналів.

На думку Петра Жука, рейтингове зростання Блоку Литвина зумовлене активною бігбордовою кампанією цієї політичної сили та пошуком людьми альтернативи найбільшим політичними партіям: «Люди почали вірити, що Блок Литвина так само, як і «Свобода» можуть пройти до парламенту, тому збільшується підтримка цих політичних сил».

За словами соціолога, БЮТ, за підсумками підрахунку рейтингів політичних партій в 7 областях Західної України, випереджає БНУНС на 6%, всі інші партії мають менше 10% підтримки.
http://zik.com.ua/in...?news_id=100590

:yes:
  • 0

#145 Silver

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:fine Ternopil city

Відправлено 12.09.2007 – 20:23

Перегляд дописуzav (12.09.2007 20:32) писав:

Прикріплений файл attachment

Зверніть увагу, яка потужна реклама в Києві!

...круті мабуть політтехнологи у них Зображення
  • 0

#146 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 12.09.2007 – 20:37

Перегляд дописуSilver (12.09.2007 21:23) писав:

Я, наприклад, схиляюся пред тим, що Свобода дійсно працює з людьми, а не на рекламі. Реклама потребує величезних коштів, в більшості не виправдовує себе. Краще донести свої цілі до людей та обгрунтувати їм доцільність вибору.

Реклама БЮТ на телебаченні. Мені здається вони переплюнули НУНС та ПР разом взятих. Чи правильно це? Скільки коштів було витрачено?
  • 0

#147 Silver

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 12.09.2007 – 20:50

Перегляд дописуbamik (12.09.2007 21:37) писав:

...
Реклама БЮТ на телебаченні. Мені здається вони переплюнули НУНС та ПР разом взятих. Чи правильно це? Скільки коштів було витрачено?

та ну! мені от по телику постійно 30%-ві пенсії Яника попадаються. а Юлю ніби менше показують.
  • 0

#148 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.09.2007 – 21:07

Панове, підозрюю, що ви дивитесь різні телевізійні канали, ґґґ.

Перегляд дописуbamik (12.09.2007 20:57) писав:

П.С. Що саме zav вам не подобається в націоналістах? Те, що намагаються побудувати Українську Україну?
"Прикинь!"©
  • 0

#149 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 12.09.2007 – 21:44

Перегляд дописуzav (12.09.2007 22:07) писав:

Панове, підозрюю, що ви дивитесь різні телевізійні канали, ґґґ.
"Прикинь!"©

Тоді запитання - котрою ви бажаєте бачити країну в майбутньому? Космополітичною? Деякі верстви населення півдня та сходу України відверто ненавидять та ображають Україну як державу. Ви з цим погодитесь?
Чому я підтримую Свободу. Вона відверто стоїть на захисті українських інтересів, захисті та розповсюдженні української мови, культури, традицій нашого народу.
Адже погодтесь, що сучесне покоління цілком пасивне, іншомовне кіно, преса, освіта, книговидавництво призводить до деградації нації. Багато населення спілкується суржиком. Пора цьому класти край. І така сила як Свобода вкрай потрібна в парламенті. Хоч вона буде малочисельною, та адекватно реагуватиме на дії влади, пропонуватиме свої шляхи вирішення нагальних проблем, адже люди що йдуть в списку не націонал-соціалісти, чи нацики, як ви їх любите називати, а цілковиті патріоти своєї країни. Націоналісти на відмінну від патріотів намагаються втілювати свої думки в життя. Впершу чергу вони понад усе люблять Україну, вболівають та намагаються зробити її українською, заможною та процвітаючою державою.

Де наша духовність, чиїх батьків ми сини :yes:
  • 0

#150 Silver

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 12.09.2007 – 22:12

Перегляд дописуbamik (12.09.2007 22:44) писав:

...Вона відверто стоїть на захисті українських інтересів, захисті та розповсюдженні української мови, культури, традицій нашого народу...
що? ЩО конкретно вони зробили для захисту та розповсюдження української мови, культури, традицій?????????????? крім того що постійно тільки про це говорять.

на сайті http://www.tiahnybok.info/ та http://www.vosvoboda.info/ukr можна почитати тільки: "Тягнибок сказав", "Тягнибок проголосив", "Тягнибок виступив". Якщо і попадаються статті про якісь акції, то в них ВО Свобода тільки БЕРЕ УЧАСТЬ, я не знайшов жодної (крім агітаційних мітингів) де б ВО Свобода була організатором. щоб не бути голослівним от одна з них:

Цитата

10 вересня представники ВО "Свобода" на чолі із Олегом Тягнибоком узяли участь у мистецькій акції протесту проти приватизації медійних активів Києва та зміни формату "Радіо Київ" на користь російського шансону.

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок висловив свою солідарність із протестом українських митців. У своєму слові.....

У акції взяли участь: Олег Скрипка, гурти "Мандри", "Гайдамаки", "Рутенія", "Вій", "Тінь сонця", "Крихітка Цахес", "Оркестр Янки Козир", "Щастя", "Борщ", "Тенета", а також Едуард Драч, Марічка Бурмака, Катя Чілі, хор "Гомін", Сашко Лірник, брати Капранови , О. Євтушенко, С. Архипчук, Юрко Зелений.
лінк на статтю: http://www.vosvoboda...o/ukr_txt003051

добре що у нас є Олег Скрипка і такі чудові українські гурти як: Мандри, Гайдамаки й інші, які замість того щоб багато говорити, своєю творчістю та подібними акціями відстоюють та популяризують рідну нам мову.

Повідомлення відредагував Silver: 12.09.2007 – 22:20

• 0

#151 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.09.2007 – 22:46

Тоді запитання - котрою ви бажаєте бачити країну в майбутньому? Космополітичною? Деякі верстви населення півдня та сходу України відверто ненавидять та ображають Україну як державу. Ви з цим погодитесь?
Так, я з цим погоджуся! Тому що мені зрозуміла малочисельність цих верств населення /так само, як малочисельність нацюків/.
А країну я хочу бачити монархічною, проте не такою незграбною, як це пропонують деякі нацюки.

Чому я підтримую Свободу. Вона відверто стоїть на захисті українських інтересів, захисті та розповсюдженні української мови, культури, традицій нашого народу.
Троє з чотирьох громадян України - українці: що вона від кого захищає?..

Адже погодтесь, що сучесне покоління цілком пасивне, іншомовне кіно, преса, освіта, книговидавництво призводить до деградації нації.
Не розумію, до чого тут політика?.. Ідіть на телебачення, в книговидавництво, в школу нарешті!

Багато населення спілкується суржиком. Пора цьому класти край.
БУГОГА! Покласти край суожику можна лише побудувавши мур навколо України! Височезний такий.

І така сила як Свобода вкрай потрібна в парламенті. Хоч вона буде малочисельною, та адекватно реагуватиме на дії влади, пропонуватиме свої шляхи вирішення нагальних проблем, адже люди що йдуть в списку не націонал-соціалісти, чи нацики, як ви їх любите називати, а цілковиті патріоти своєї країни.
Патріоту гідність не довзволяє зосереджувати увагу на національності громадянина його країни, тому "не нада нам тут ля-ля!"© про патріотів у лавах Свободи.
/З "адекватно" смівся надзвичайно./

Націоналісти на відмінну від патріотів намагаються втілювати свої думки в життя. Впершу чергу вони понад усе люблять Україну, вболівають та намагаються зробити її українською, заможною та процвітаючою державою.
Що ви курите?.. Ви оберіть між "утіленням думок в життя" і "любов'ю" та між "українською" і "заможною".

Де наша духовність, чиїх батьків ми сини :yes:
Тільки от не треба опускатися до духовності... дайте людям грошей вдосталь - буде вам духовність.

Повідомлення відредагував zav: 12.09.2007 – 22:46

• 0

#152 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1792 повідомлень

Відправлено 13.09.2007 – 09:55

Перегляд дописуSilver (12.09.2007 21:23) писав:

От написи на заборах в підтримку Цушка вам також сподобались? Але вони з'явились в багатьох місцях і одночасно - видно роботу організації. А приведений напис могла створити людина яка розділяє погляди партії, і може не мати жодного стосунку до неї.
Ви не бачили інших графіті в Києві? Це один з способів самовираження в молодіжному середовищі, доречі дуже розповсюджений в урбаністичному заході. Звичайно, якщо б графіті було більш художнім то мало б більший вплив на молодь. Мені особисто графіті більше подобається ніж бігморди - воно краще підходить сірому урбаністичному пейзажу. І безпечніше і не так муляє око, а виконане з талантом навіть дає естетичну насолоду.
  • 0

#153 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 14.09.2007 – 12:24

Сьогодні по 5 каналу ТБ, знову відбувся прямий ефір з паном Тягнибоком. На цей раз причиною було чергове побиття прихильників ВО "Свобода" в Одесі під час проведення мирної демонстрації проти встановлення пам`ятника Катерині2. Було показане моторошне відео любительською камерою, коли чоловік 10-15 відбірних качків кілограм по 100 з російським прапором прийшли і на очах міліції, яка вирішила не втручатись, швиденько довели до реанімації 5 чоловік... Боляче дивитись...

У відповідь відбудуться акції протесту Свободівців у великих містах України...

Коротше ламати треба цю бандитську систему... Кучму скинули, треба давити далі... Україні потрібні нові сили у ВРУ... Голосування ні за Бют, НСНУ чи Регіоналів не дасть нічого хорошого... Ніхто з цих партій неготовий до об`єднання заради роботи на процвітання України, вони мають вузький інтерес пошматувати Україну між собою. Кожен голос за них - це буде зрікання себе як Ураїнця! Бажаю успіхів!
  • 0

#154 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 14.09.2007 – 13:00

Перегляд дописуRomun (14.09.2007 13:24) писав:

У відповідь відбудуться акції протесту Свободівців у великих містах України...

Марші захисту були задумані ще задовго до одеських подій.
Я теж бачив відеозйомку, як місили свободівців. Не хотів би бути на їх місці. Проте що правоохоронці стояли осторонь та не приймали жодних мір насторожує, відверто посміхались до бійців із русскім прапором. Оскільки відео оприплюднине на загальнодержавному телебаченні впершу чергу голови одеського МУВС мають полетіти. Та не в нашій державі :yes:
  • 0

#155 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 14.09.2007 – 13:15

В когось є це відео?
  • 0

#156 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 14.09.2007 – 23:01

Хто щойно виступав у Свободі Слова по Інтеру? Чи не представник Свободи?

Точно, Тягнибок з Свободи. Єдиний політик, що мені сподобався.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 14.09.2007 – 23:17

• 0

#157 Живчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Київ, на підніжжі Старокиївської гори

Відправлено 15.09.2007 – 11:34

На цих вихідних Відбудеться виступ лідерів Свободи на Софіївському майдані у Києві, початок о 18.00 . От тільки не пам'ятаю у суботу чи неділю, 15 чи 16 вересня. Ще хтось знає про цю акцію? Чи думаєте йти? Я беру всіх кого можу й біжу на всіх кінцівках
  • 0

#158 harakternuk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 91 повідомлень
  • Місто:Львів!

Відправлено 15.09.2007 – 12:42

Перегляд дописуGoreGrind (4.09.2007 19:44) писав:

"...за єврея Лученка..." звідки така інфа??(ти ж за Ю.Луценка кажеш, так?)

нарід, як ставитесь до графи "національність" в паспорті, яку пропагує ВО"Свобода"
  • 0

#159 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 15.09.2007 – 12:57

Перегляд дописуЖивчик (15.09.2007 12:34) писав:

На цих вихідних Відбудеться виступ лідерів Свободи на Софіївському майдані у Києві, початок о 18.00 . От тільки не пам'ятаю у суботу чи неділю, 15 чи 16 вересня. Ще хтось знає про цю акцію? Чи думаєте йти? Я беру всіх кого можу й біжу на всіх кінцівках

Завтра у 18.00 розпочинається марш захисту українців. Звісно, що Київ не є в більшості електоратом ВО Свобода. Побачимо, як воно вийде. У Львові на початку вересня вже відбувся марш. За словами прийняли учать декілька тисяч людей. Свобода називає цифру в 12000 осіб, та це вже певно перебір, адже я бачив фото.

Наразі чекаю маршу в Івано-Франківську, який відбудеться 21 вересня. Обов’язково вдягну вишиванку :rolleyes:
  • 0

#160 maybe*

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень
  • Місто:українське місто Київ

Відправлено 15.09.2007 – 22:29

Тягнибок каже гарні речі,але його звинувачують в тому,що той відбирає електорат в НУНС і Юльки..

Перегляд дописуbamik (15.09.2007 13:57) писав:

Завтра у 18.00 розпочинається марш захисту українців.
а можна подробиці?може я піду
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних