Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1281 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 27.02.2010 – 18:48

Перегляд дописувеснянка (27.02.2010 18:43) писав:

А те, що це найсправжнісінький вияв недозрілості нації до самостійності,
Знову ж, повторююсь. Не думаю, що Львів є особливо запущеним містом щодо національної самосвідомості. Звичайно, Ви цей аргумент зігноруєте.

Перегляд дописувеснянка (27.02.2010 18:43) писав:

про Свободу у мене все :ggggg:
Хи, вона ще про себе нагадає, можете не сумніватись.
  • 0

#1282 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 18:49

Перегляд дописуyushchenko (27.02.2010 18:35) писав:

Дурнуватий привід давати таку можливість висмикувати.
Цю істерику счинила кацапня, і чому вони це зробили я вже казав. І о диво, хто їм підспівує тут, окрім п*ятої коли? Ті, хто думає, шо Свобода - рука маскви. Ну тоді можна сказати так: вони хоч рука...

Цитата

Так, але "Свобода" вміє це все поставити так, щоб ржали.
"Це все" не належить до прерогатив Свободи чи ще когось. Це наша загальноукраїнська проблема. І блазнюєте ви висміюючи потребу цього. Ви себе протиставляєте не свободі, а проблемі, актуальній проблемі дизасиміляції. Тож ви або лукавите, або просто заплутались.
  • 0

#1283 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 18:53

Перегляд дописуIA32 (27.02.2010 18:49) писав:

Цю істерику счинила кацапня, і чому вони це зробили я вже казав.
Ось так Ви одразу мене віднесли до кацапні. Я москаль.

Ті, хто думає, шо Свобода - рука маскви. Ну тоді можна сказати так: вони хоч рука...
Ага, а ще намічається нога, щоб взагалі українізацію копнути під одне місце. І років через 15 українська мова буде вважатись мертвою.
  • 0

#1284 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.02.2010 – 18:54

Перегляд дописуyushchenko (27.02.2010 18:46) писав:

Знову ж, повторююсь. Не думаю, що Львів є особливо запущеним містом щодо національної самосвідомості. Звичайно, Ви цей аргумент зігноруєте.
я не думаю, що є межа досконалості
часті наїзди на львівський націоналізм зробили його вразливим на іншомовні віяння
звичайно ж,якщо порівняти,як усе погано з ситуацією нацсвідомості на сході, то дехто може й тішиться,як у львові все по-українськи
  • 0

#1285 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 18:59

"Це все" не належить до прерогатив Свободи чи ще когось.
Зрозуміло. Я роблю національну ідею абсурдом, а потім дивуюсь, чому сміються?

Перегляд дописувеснянка (27.02.2010 18:54) писав:

я не думаю, що є межа досконалості
Все доволі досконало - українізуємо таким методом дітей, записуючи відео. Запис оперативно передається в Москву, або розповсюджується в неті. Уся робота по нормальній, людській, поступовій українізації - коту під хвіст. Що недосконало в такій схемі?

Ой, чуть не забув. До чого там Львів. Все надзвичайно просто - в російських ЗМІ потрібно максимально облити брудом український патріотизм і все з ним пов'язане. Звичайно, в Одесі такого заходу проводити не будуть - над лівів'янами треба посміятись. Хи-хи. То ж колиска усього українського в сучасній історії.

І на завершення: Моя рідна мова - російська, і по ідеї мені має бути всеріно. І просто диву даєшся, як українці, для яких рідна мова українська, ось так дозволяють собі знущатись над нею, обираючи та захищаючи ось цей проєкт "Свобода", що лиє воду на млин українофобії. Пора б задуматись, коли ця нищівна робота вже більш ніж очевидна.

Повідомлення відредагував yushchenko: 27.02.2010 – 19:29

• 0

#1286 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.02.2010 – 20:13

Висновок - вас також повісити! Ви проти? Дарма. Українська Україна - це і є штатив Свободи, дехто не розуміє суті, але в найблищий час зрозуміють :ggggg:
  • 0

#1287 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.02.2010 – 20:20

Перегляд дописуyushchenko (27.02.2010 17:55) писав:

Нє, ну ці двоє останніх навпаки виступають проти, засуджують нацизм, фашистів.

А Тягнибок. Він націоналіст, не плутайте, захищає право нації на самоідентифікацію, бореться за справжню державність.
"Ви не шарите!"© Симоненко й Вітренко - російські нацюки.
  • 0

#1288 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 21:57

Перегляд дописуbamik (27.02.2010 20:13) писав:

Висновок - вас також повісити! Ви проти? Дарма.
Ойо, а мене за що вішати? Я свого кота Муріка вже називаю Мурчиком.

Перегляд дописуbamik (27.02.2010 20:13) писав:

Висновок - вас також повісити! Ви проти? Дарма. Українська Україна - це і є штатив Свободи, дехто не розуміє суті, але в найблищий час зрозуміють :ggggg:
Хи, дай Бог. А то таке враження, що третина тернопільчан - дуже далекі люди.
  • 0

#1289 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 27.02.2010 – 22:14

В чому полягає розпалювання національної агресії? - Та це кожному очевидно - у словах "Бо якщо ти станеш Альоною, то треба пакувати речі до Московії" є неприхований наїзд на дитячу психіку: мовляв, "неукраїнці" мають забиратися геть. А діти тут у чому винні?
Я вже писала, що нехай би пані Фаріон їздила по вухах виховательок, котрі і мою дитину у садочку вчать "шкафчік", "носочкі" та іншу дурню московитську. Нехай би батькам читала лекції, вчителям. Але ж ні, вона до дітей причепилася, гадає, що діти в п'ять рочків до того сензитивні (сприйнятливі). Як педагог зі стажем, мати двох дітей, скажу - я дуже сумніваюся, що діти правильно зрозуміли її просторікування. "Міша" їм більше подобається - і край.

Треба відроджувати свої традиції, показувати їх особливу чарівність, але не зневажати людей іншої нації.

П.С. Прошу вибачення, пане Завадо, Фаріон не "сволоч" продажна, а "сволота" продажна.
  • 0

#1290 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.02.2010 – 22:24

Перегляд дописуРодослава09 (27.02.2010 22:14) писав:

Я вже писала, що нехай би пані Фаріон їздила по вухах виховательок, котрі і мою дитину у садочку вчать "шкафчік", "носочкі" та іншу дурню московитську.
Так пішли би самі й поїздили, юлі на форумі вихвалятися?
  • 0

#1291 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.02.2010 – 22:42

Перегляд дописуРодослава09 (27.02.2010 22:14) писав:

В чому полягає розпалювання національної агресії? - Та це кожному очевидно - у словах "Бо якщо ти станеш Альоною, то треба пакувати речі до Московії" є неприхований наїзд на дитячу психіку: мовляв, "неукраїнці" мають забиратися геть. А діти тут у чому винні?
Я вже писала, що нехай би пані Фаріон їздила по вухах виховательок, котрі і мою дитину у садочку вчать "шкафчік", "носочкі" та іншу дурню московитську. Нехай би батькам читала лекції, вчителям. Але ж ні, вона до дітей причепилася, гадає, що діти в п'ять рочків до того сензитивні (сприйнятливі). Як педагог зі стажем, мати двох дітей, скажу - я дуже сумніваюся, що діти правильно зрозуміли її просторікування. "Міша" їм більше подобається - і край.
Даремно Ви так думаєте. Діти зараз дуже розвинені і розуміють більше і краще, ніж ми на те сподіваємось. Тим більше, що будь-яка інформація найкраще засвоюється маленькою дитинкою.
  • 0

#1292 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 22:47

Перегляд дописуОлеська (27.02.2010 22:42) писав:

Даремно Ви так думаєте. Діти зараз дуже розвинені і розуміють більше і краще, ніж ми на те сподіваємось. Тим більше, що будь-яка інформація найкраще засвоюється маленькою дитинкою.
Влучно, і головне в тему. Дійсно дітей, що називають одне одного неправильно відравляти кудись. Скажімо Вася назвав Пєтю дураком. Створити псіхушку для дітей, і туди того Пєтю... а ще краще в російську псіхушку. Це так ВО "Свобода" вважає, молодці просто.
  • 0

#1293 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 23:05

Перегляд дописуyushchenko (27.02.2010 22:47) писав:

Влучно, і головне в тему. Дійсно дітей, що називають одне одного неправильно відравляти кудись. Скажімо Вася назвав Пєтю дураком. Створити псіхушку для дітей, і туди того Пєтю... а ще краще в російську псіхушку. Це так ВО "Свобода" вважає, молодці просто.
Не буду питати, чи маєте дітей, але те, що з дитсадковими дітьми Ви таки давно не спілкувались - це точно. І при чому тут психушки? У дітей свій світ, але він такий самий реальний, як і світ дорослих. Якщо дитина з дитинства бачить, що таке пити горілку чи займатись сексом (як по телебаченні, неті, так і в реалі), то та ж дитина ніяк не допетрає, що таке рідна мова, правда?
  • 0

#1294 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 00:12

Перегляд дописуОлеська (27.02.2010 23:05) писав:

Не буду питати, чи маєте дітей
Ні. Я - дурний безжонний холостяк, і не матиму дітей , оскільки не розумію чудометоди виховання дітей від пані Фаріон.

У дітей свій світ, але він такий самий реальний, як і світ дорослих.
Ну да, в наступний раз "Свобода" роздаватиме автомати в дитсадках, з криками "Москаляку на гілляку!". Щоб по-дорослому було.

Якщо дитина з дитинства бачить, що таке пити горілку чи займатись сексом (як по телебаченні, неті, так і в реалі), то та ж дитина ніяк не допетрає, що таке рідна мова, правда?
Нє, ну випивши горілки не обов'язково п'яним матюкатись російськими, іншомовними словами. Пропоную виловлювати п'яниць, роздавати таблички з українськими відповідниками.
  • 0

#1295 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 12:51

Перегляд дописуyushchenko (28.02.2010 00:12) писав:

Ні. Я - дурний безжонний холостяк, і не матиму дітей , оскільки не розумію чудометоди виховання дітей від пані Фаріон.
Ясно, Ви - вагітний холостяк.)

Ну да, в наступний раз "Свобода" роздаватиме автомати в дитсадках, з криками "Москаляку на гілляку!". Щоб по-дорослому було.
А хіба дітки вже перестали гратись автоматами?) За мого дитинства радянські влада нормально і навіть із заохоченням ставилась до ігр дітей у війнушку, до дитячої зброї і теде. Чи раніше то було суто по-дитячому, а зараз автомат в руках дитини є натяком на те, що дитина навчиться ненавидіти москалів?)

Нє, ну випивши горілки не обов'язково п'яним матюкатись російськими, іншомовними словами. Пропоную виловлювати п'яниць, роздавати таблички з українськими відповідниками.
А з сексом як? Будете відловлювати тих, під час сексу використовує російські зменшувальні слова?) Ой, забула, то ж для Вас російська є рідною.)
  • 0

#1296 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 13:01

Перегляд дописуОлеська (28.02.2010 12:51) писав:

А з сексом як? Будете відловлювати тих, під час сексу використовує російські зменшувальні слова?) Ой, забула, то ж для Вас російська є рідною.)
А до речі, шарите. В сексі також треба перейти на українські відповідники: Бо я кричу йес! йес!, а треба "Так! Так!"

Ясно, Ви - вагітний холостяк.)
З Вас аліменти.

А хіба дітки вже перестали гратись автоматами?) За мого дитинства радянські влада нормально і навіть із заохоченням ставилась до ігр дітей у війнушку, до дитячої зброї і теде. Чи раніше то було суто по-дитячому, а зараз автомат в руках дитини є натяком на те, що дитина навчиться ненавидіти москалів?)
Сокирою хай бавляться, щоб дотримуватись жанру.
  • 0

#1297 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 14:36

Перегляд дописуyushchenko (28.02.2010 13:01) писав:

А до речі, шарите. В сексі також треба перейти на українські відповідники: Бо я кричу йес! йес!, а треба "Так! Так!"
Ющенко, Ви космополіт? Рідна мова російська, спілкуєтесь, принаймні тут, українською, а в ліжку кричите англійською. Чисто цікаво, якою у стані злості Ви "розмовляєте"?)

З Вас аліменти.
У якій валюті?

Сокирою хай бавляться, щоб дотримуватись жанру.
Доведеться садочки ділити за ознаками. Чисто цікаво: а яка зброя за жанром суто російська, а яка інших нацменшин?
  • 0

#1298 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 14:45

Перегляд дописуОлеська (28.02.2010 14:36) писав:

Ющенко, Ви космополіт? Рідна мова російська, спілкуєтесь, принаймні тут, українською,
Це через гугл транслейт, я взагалі то папуас і перекладаю з сепік-раму.

У якій валюті?
Та й бульбою можу взяти.

Доведеться садочки ділити за ознаками. Чисто цікаво: а яка зброя за жанром суто російська, а яка інших нацменшин?
Ну, москалів зазвичай рубають сокирами, в анекдотах.

Ющенко, Ви космополіт? Рідна мова російська, спілкуєтесь, принаймні тут, українською, а в ліжку кричите англійською. Чисто цікаво, якою у стані злості Ви "розмовляєте"?)
Я ричу як звір, і кусаюсь. отак во - грррр

Блін. З теми збились. Пані Олеська, Ви вже свого Тузіка перейменували в Бровка? (бояню)

Повідомлення відредагував yushchenko: 28.02.2010 – 14:47

• 0

#1299 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 14:48

Перегляд дописуyushchenko (28.02.2010 14:45) писав:

Ну, москалів зазвичай рубають сокирами, в анекдотах.
Ну, москалів в анекдотах і вішають, і топлять і теде. А толку?)

Я ричу як звір, і кусаюсь. отак во - грррр
Я в курсі, міні-чат іноді перечитую.)

Блін. З теми збились. Пані Олеська, Ви вже свого Тузіка перейменували в Бровка? (бояню)
У нас жодного Тузіка ніколи не було в господарстві - лише Бровки та Рекси. :ggggg:
  • 0

#1300 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 14:52

Перегляд дописуОлеська (28.02.2010 14:48) писав:

У нас жодного Тузіка ніколи не було в господарстві - лише Бровки та Рекси. :ggggg:
Ппц. Якась Ви національно несвідома. Що то за Рекс? Нема на Вас Тягнибока.

Перегляд дописуОлеська (28.02.2010 14:48) писав:

Ну, москалів в анекдотах і вішають, і топлять і теде. А толку?)
Я теж так кажу, краще б борщ з них червоний мутили, теж, як в анекдотах.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

• MailRU