Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1261 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 27.02.2010 – 09:12

Перегляд дописуzav (26.02.2010 22:34) писав:

Хоча у правописі навели "тату", проте відокремили /та й місто у кличному закінчується на "о", а воно з тієї відміни й групи/:
§ 53. Кличний відмінок
Іменники другої відміни в кличному відмінку закінчуються на -у (-ю), -е.
1. Закінчення -у мають іменники твердої групи (зокрема із суфіксами -ик, -ок, -к-о), іншомовні імена з основою на г, к, х і деякі іменники мішаної групи з основою на шиплячий приголосний (крім ж): батьку, синку, ударнику; Джеку, Жаку, Людвігу, Фрідриху; погоничу, слухачу, товаришу, також іменники діду, сину, тату.
© http://www.madslinger.com/mova/pravopys-20...l-2.html#toc103
Заве, крім словників, треба ще чути живу мову (інтерв'ю) споконвічних її носіїв, а не тільки суржик свого фюрера ("рахую на протязі"), треба книжки класиків читати, а не тільки "новояз" сталінських посіпак.
"Товаришу, сину, тату, Іванку" - це вже має бути мовною матрицею. Якщо людина у Вашому віці сумнівається у такому, то вона не є впевненим українцем, а кастрованим більшовиками "фаріоном".
Замість виставляти своє неуцтво, помовчали б у темах, де геть не тямите. Хоча... здається, Ви в нічому не петраєте як слід.

Пані Фаріон і всій "Свободі": учіть мову, продажні сволочі, та закони цивілізованих суспільств. Розпалювання міжнаціональної ворожнечі - це що патріотизм?

Цитата

1. Закінчення -у мають іменники твердої групи (зокрема із суфіксами -ик, -ок, -к-о), іншомовні імена з основою на г, к, х і деякі іменники мішаної групи з основою на шиплячий приголосний (крім ж): батьку, синку, ударнику; Джеку, Жаку, Людвігу, Фрідриху; погоничу, слухачу, товаришу, також іменники діду, сину, тату.
Запишіть собі, пані Фаріон, і візьміть у рамочку :ggggg:

Повідомлення відредагував Родослава09: 27.02.2010 – 09:23

• 0

#1262 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 27.02.2010 – 12:20

Перегляд дописуВласюк (26.02.2010 16:22) писав:

Знайшла Фаріонка, за що дітей сварити. Хіба є велика різниця, як називати дівчинку, їм'я якої походить від єврейського "Маріам": "Марічка" чи "Маша" - основа однаково жидівська! "Михайло, Микола, Петро, Єлизавета" - це що українське? А Олег - теж кажуть, що скандинаського походження! :ggggg:

Тому називаймо дітей Яринами, Ярославами, Родославами, бо інакше воно не личить українцям. І самі змінюймо прізвища та імена.
Ну. Я вже здираю логотип Philips з монітору. Буде Пилипком.
  • 0

#1263 Завада

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.02.2010 – 16:20

Перегляд дописуРодослава09 (27.02.2010 10:12) писав:

Пані Фаріон і всій "Свободі": учіть мову, продажні сволочі, та закони цивілізованих суспільств.
Не "сволочі": тиць сюди. :ggggg:

Перегляд дописуВласюк (26.02.2010 16:22) писав:

Тому називаймо дітей Яринами, Ярославами, Родославами, бо інакше воно не личить українцям. І самі змінюймо прізвища та імена.
То змініть своє прізвише: існує версія, що ім’я Влас - від грецького Blasios (скривлений назовні, кривоногий; простий, грубий).
  • 0

#1264 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 17:12

Перегляд дописуРодослава09 (27.02.2010 09:12) писав:

Заве, крім словників, треба ще чути живу мову (інтерв'ю) споконвічних її носіїв, а не тільки суржик свого фюрера ("рахую на протязі"), треба книжки класиків читати, а не тільки "новояз" сталінських посіпак.
"Товаришу, сину, тату, Іванку" - це вже має бути мовною матрицею. Якщо людина у Вашому віці сумнівається у такому, то вона не є впевненим українцем, а кастрованим більшовиками "фаріоном".
Замість виставляти своє неуцтво, помовчали б у темах, де геть не тямите. Хоча... здається, Ви в нічому не петраєте як слід.
Так і де ваші копії сторінок словника зі словом "тату", котре не малюнок на шкірі?

Перегляд дописуРодослава09 (27.02.2010 09:12) писав:

Пані Фаріон і всій "Свободі": учіть мову, продажні сволочі, та закони цивілізованих суспільств. Розпалювання міжнаціональної ворожнечі - це що патріотизм?
Свобода ніколи патріотичністю не відрізнялася, юлі ви дорікаєте?
  • 0

#1265 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 17:49

Перегляд дописуzav (27.02.2010 17:12) писав:

Свобода ніколи патріотичністю не відрізнялася, юлі ви дорікаєте?
Що Ви таке кажете. "Свобода" захищає українські цінності, вони патріоти ось навіть в дітей українізують не словом а ділом.
  • 0

#1266 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 17:54

Перегляд дописуyushchenko (27.02.2010 17:49) писав:

Що Ви таке кажете. "Свобода" захищає українські цінності, вони патріоти ось навіть в дітей українізують не словом а ділом.
Ви очікувано плутаєте патріотів і націоналістів.
Патріотом є Ющенко, а Тягнибок, Симоненко, Вітренко - нацюки.
  • 0

#1267 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 17:55

Перегляд дописуzav (27.02.2010 17:54) писав:

Ви очікувано плутаєте патріотів і націоналістів.
Патріотом є Ющенко, а Тягнибок, Симоненко, Вітренко - нацюки.
Нє, ну ці двоє останніх навпаки виступають проти, засуджують нацизм, фашистів.

А Тягнибок. Він націоналіст, не плутайте, захищає право нації на самоідентифікацію, бореться за справжню державність.

Повідомлення відредагував yushchenko: 27.02.2010 – 17:58

• 0

#1268 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 18:04

Перегляд дописучорно-біла (26.02.2010 21:35) писав:

А що ви всі до тих імен причепились. Вона хотіла продемонструвати інше, а це був лише спосіб. І продемонструвала це невдало, ох як невдало.
І взагалі любов до рідного не прививається через ненависть до сусіда. Прикро це все спостерігати.
Ненависть до сусіда не визначається протиставленням природніх для української мови елементів неприроднім. Яке робиться з метою очищення самої мови. А не для чогось іншого. В нашому випадку вона визначається цілком конкретною політикою цього сусіда. І взагалі, несприйняття і опозиція їй, цій політиці, ніяка не ненависть, а адекватна реакція. Неповаги і засудження.
Поважати слід лиш тих, хто на це заслуговує. "Сусєдушка" не заслоговує ні разу. А в тому, що якщо ми ще здатні на це, ДашИ стали б Даринками, а на протязі стало б протягом є здоровий глузд. І клоунствувати тут - це показувати свою недалекість /ющенку, а ви можете на своєму філіпсі написати: Стоп фашизму! Люди отямтесь і т.д. Бо воістину, як колись підмітила одна форумлянка, іноді це все схоже на думки в черзі до проктолога :ggggg:/. Українській мові потрібне мовне очищення. Що тут взагалі неясно? Ну я розумію чому сусіди так розкудахталися. Для них нормальні українці, це коли можна поіржати з мови, з кума з вусами, сало сало сало! Інше, справжнє, не комічне українство - справжнє вживання української мови всюди, справжня незалежна українська влада, і головне - справжні українські громадяни, які одразу ж відчують, і не дадуть зробити цього, коли їхню країну спробують принизити чи використати, - таке кацапам дуже не хочеться. І цілком очевидно чому. Для них ця територія - їхня. Тож все ясно. Так я питаю, а чому я, бачачи це все, не маю цього засудити і несприйняти?
  • 0

#1269 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 18:13

Перегляд дописуIA32 (27.02.2010 18:04) писав:

Українській мові потрібне мовне очищення. Що тут взагалі неясно?
Думаю Львів не є особливо запущеним містом щодо української мови.

, іноді це все схоже на думки в черзі до проктолога :ggggg:/.
Теж потрібна професія.

/ющенку, а ви можете на своєму філіпсі написати: Стоп фашизму! Люди отямтесь і т.д. Бо воістину, як колись підмітила одна форумлянка, іноді це все схоже на думки в черзі до проктолога :angry12:/
Нехай тут підмічає і форумчанка і форумчанин, мені чхати на них. Коли Ваша "Свобода" ставить на посміховисько весь український націоналізм, мову, то Ви вже мені вибачте. Вони не патріоти, це звичайні мразі найняті Москвою, щоб знищити усіляке намагання українізувати суспільство, виховати громадян, що любитимуть цю країну і її мову. Ось це клоунада, і не перша з їхнього боку. Її мета - загнати увесь патріотизм в маргінальність, зробити його смішним, недолугим. Кому це вигідно? Питання риторичне.

Повідомлення відредагував yushchenko: 27.02.2010 – 18:16

• 0

#1270 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 27.02.2010 – 18:20

Перегляд дописуIA32 (27.02.2010 17:04) писав:

Ненависть до сусіда не визначається протиставленням природніх для української мови елементів неприроднім. Яке робиться з метою очищення самої мови. А не для чогось іншого. В нашому випадку вона визначається цілком конкретною політикою цього сусіда. І взагалі, несприйняття і опозиція їй, цій політиці, ніяка не ненависть, а адекватна реакція. Неповаги і засудження.
Поважати слід лиш тих, хто на це заслуговує. "Сусєдушка" не заслоговує ні разу. А в тому, що якщо ми ще здатні на це, ДашИ стали б Даринками, а на протязі стало б протягом є здоровий глузд. І клоунствувати тут - це показувати свою недалекість /ющенку, а ви можете на своєму філіпсі написати: Стоп фашизму! Люди отямтесь і т.д. Бо воістину, як колись підмітила одна форумлянка, іноді це все схоже на думки в черзі до проктолога :ggggg:/. Українській мові потрібне мовне очищення. Що тут взагалі неясно? Ну я розумію чому сусіди так розкудахталися. Для них нормальні українці, це коли можна поіржати з мови, з кума з вусами, сало сало сало! Інше, справжнє, не комічне українство - справжнє вживання української мови всюди, справжня незалежна українська влада, і головне - справжні українські громадяни, які одразу ж відчують, і не дадуть зробити цього, коли їхню країну спробують принизити чи використати, - таке кацапам дуже не хочеться. І цілком очевидно чому. Для них ця територія - їхня. Тож все ясно. Так я питаю, а чому я, бачачи це все, не маю цього засудити і несприйняти?
Хотіла вона дітям довести, що українське краще і ок. Даша - Даринка, чудово. Але метод був не той. "Хочеш бути Машою - вали, де ті Маші живуть". Не через агресію діти мають своє любити. Якби в неї пояснення було інше це би сприйнялось нормально. Сусіди можуть не заслуговувати на повагу і чорт з ними. Я взагалі про інше говорила.
  • 0

#1271 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 18:30

Перегляд дописучорно-біла (27.02.2010 18:20) писав:

Хотіла вона дітям довести, що українське краще і ок. Даша - Даринка, чудово. Але метод був не той. "Хочеш бути Машою - вали, де ті Маші живуть". Не через агресію діти мають своє любити. Якби в неї пояснення було інше це би сприйнялось нормально. Сусіди можуть не заслуговувати на повагу і чорт з ними. Я взагалі про інше говорила.
Якби ж то була звичайна недолугість. За неї ти вибачень не побачиш від "Свободи", вона ця Фаріон надалі лишиться в політраді і надалі будуть оці ось "націоналісти" ганьбити Західну Україну. Це не перший і не останній випадок, у них зараз руки розв'язані.

Хотіла вона дітям довести, що українське краще і ок.
Власне у Львові цього доводити особливо й не потрібно.
  • 0

#1272 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 18:30

Насправді, усе досить сумно.і не через національність тих маш чи даш у садочку, а те, що в свідоцтвах про народження написано, що Дмитро - українець, а кличуть його Дімою:angry12:Хтось вловив? Дурнувате висмикування з контексту. Так, не мала права ця жінка витицькувати комусь, як хто має називатися, але ж реалія така, яка є - ми не знаємо своєї мови. У Львові, до речі, теж в садочках не знають, як до дітей звертатися. Кіріл і Альоша, на блатний "маньор", аж коли батьки прийдуть і зроблять зауваження, що дитину Олексійком кличуть по-українськи. а як не зроблять зауваження, то й альошкатимуть, бо багатьом пофіг.
Фаріон однозначно мала б перейматися тим всім мовчки, пра?Як і всі ми. :ggggg:
  • 0

#1273 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 18:32

Перегляд дописувеснянка (27.02.2010 18:30) писав:

Насправді, усе досить сумно.
Сумно, що людей розводить московський проект під патріотичним прикриттям.
  • 0

#1274 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 18:32

Я хоч і на твій допис відповідав, але більшість його стосувалася не його. Просто у нас все зводять до маразма. Я саме з тими іменами наводив. Деякі люди суперечать собі в своїх висловлюваннях. Бо наче їм Свобода і її методи не подобаються, а ржуть чомусь з нормальних і потрібних дій, які мали б бути пропагандовані всякими патріотами від влади і громадськістю і всіма небайдужими.
  • 0

#1275 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 18:35

Перегляд дописувеснянка (27.02.2010 18:30) писав:

Насправді, усе досить сумно.і не через національність тих маш чи даш у садочку, а те, що в свідоцтвах про народження написано, що Дмитро - українець, а кличуть його Дімою:ggggg:Хтось вловив? Дурнувате висмикування з контексту.
Дурнуватий привід давати таку можливість висмикувати.

Перегляд дописуIA32 (27.02.2010 18:32) писав:

Бо наче їм Свобода і її методи не подобаються, а ржуть чомусь з нормальних і потрібних дій.
Так, але "Свобода" вміє це все поставити так, щоб ржали.
  • 0

#1276 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 27.02.2010 – 18:35

Перегляд дописувеснянка (27.02.2010 17:30) писав:

Фаріон однозначно мала б перейматися тим всім мовчки, пра?Як і всі ми. :ggggg:
я не проти того, що вона про імена заговорила, а проти того, як. Це могло би бути гарним жестом і дійсно націоналістичним, а вийшло не "Любіть своє, бо воно гарне і наше", а " Не дай Бог, сцуко, ти Машою назвешся". Я повторюсь, що метод не той
  • 0

#1277 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 18:36

Перегляд дописуIA32 (27.02.2010 18:32) писав:

Просто у нас все зводять до маразма.
Нарешті Ви визнаєте мароазматичність цього ВО.

Перегляд дописучорно-біла (27.02.2010 18:35) писав:

Я повторюсь, що метод не той
А я повоторююсь, що у них всі такі методи.
  • 0

#1278 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 18:37

Перегляд дописуyushchenko (27.02.2010 18:32) писав:

Сумно, що людей розводить московський проект під патріотичним прикриттям.
мені начхати на проект "Свободи", пане, мені неоднаково, шо всі шакають на правду. А правда така, що Діма й Міші пріортитеніші й чомусь поширеніші за Дмитриків й Михайликів. А про ВО "Свободу"я й слова не сказала. Я висловила своє ставлення до ситуації з іменами і ситуцією з пані Фаріон. В політиці давно нема послідовності щодо мовної ситуації:ggggg:
  • 0

#1279 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 18:40

Перегляд дописувеснянка (27.02.2010 18:37) писав:

мені начхати на проект "Свободи", пане,
Ги, знову на "Ви".

мені начхати на проект "Свободи", пане, мені неоднаково, шо всі шакають на правду. А правда така, що Діма й Міші пріортитеніші й чомусь поширеніші за Дмитриків й Михайликів.
Ну і що?

А про ВО "Свободу"я й слова не сказала.
Ви можете і не казати, тема про неї.

Повідомлення відредагував yushchenko: 27.02.2010 – 18:39

• 0

#1280 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 27.02.2010 – 18:43

Перегляд дописуyushchenko (27.02.2010 18:40) писав:

Ну і що?
А те, що це найсправжнісінький вияв недозрілості нації до самостійності, я маю на увазі не чиєсь бажання називати сина Джона - Яном, а через незнання, що Василь - в зменшувально-пестливій формі по-українськи - не Вася, а Василько.
про Свободу у мене все :ggggg:

Повідомлення відредагував веснянка: 27.02.2010 – 18:44

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних