Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1221 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 24.02.2010 – 21:10

Перегляд дописуРодослава09 (24.02.2010 21:08) писав:

Це не перша провокація "Свободи". Згадаймо 2004 рік.

Тю, їх море цих вистав на замовлення російських ЗМІ, аж ліньки шукати.
  • 0

#1222 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 24.02.2010 – 21:15

Дивно... А чого це націоналістам не подобається націоналістка Фаріон? Раніше, коли Міхалів-Міхаелів-Міш вбивали, бо вони ляхи-жиди-москалі і то не їхня земля, то ніби то все було правильно... А зараз, коли їм лише пропонують чухати звідси, то вже провокація? Ні, шановні, то і є звичайний націоналізм. Утопічна спроба побудови моноетнічної держави.

Повідомлення відредагував Зварич: 24.02.2010 – 21:17

• 0

#1223 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 24.02.2010 – 21:19

Перегляд дописуЗварич (24.02.2010 21:15) писав:

Утопічна спроба побудови моноетнічної держави.
Точно, Донцов хотів побудувати чисто українську державу, тільки з корінних, етнічних українців. А потім покінчити життя самогубством, оскільки сам мав російські корені.
  • 0

#1224 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 24.02.2010 – 22:00

Перегляд дописуЗварич (24.02.2010 21:15) писав:

Дивно... А чого це націоналістам не подобається націоналістка Фаріон? Раніше, коли Міхалів-Міхаелів-Міш вбивали, бо вони ляхи-жиди-москалі і то не їхня земля, то ніби то все було правильно... А зараз, коли їм лише пропонують чухати звідси, то вже провокація? Ні, шановні, то і є звичайний націоналізм. Утопічна спроба побудови моноетнічної держави.
Для мене ті провокації, ті палаючі очі є смішними. Особисто я не хочу моноетнічної держави, не зневажаю "напів- чи начвертьжидівку Юлю Тимошенко" тільки за те, що вона не зовсім расова українка, і продасть нас кремлівському ханству за "вонючий газ". Я стараюся бути вище цього. Хоч я вчу своїх дітей справжньої української мови, замість "шкафчик" казати "шафка", замість "шарфік" - шалик, ззамість "кружки" - горнятко..., але - мені цікавіше буде жити з москалями, жидами. А не гнати їх поганою мітлою, бо це аж ніяк не ознака сили НАЦІЇ, це її слабкість. Наша сила - у рідних Богах. "Катя", точніше, Катруся Чумаченко їх сторониться - от Вам і результат: профукали вибори. Свободівці повинні теж спочатку прийти до Рідного Бога - РОДА. Інакше вони пришелепкуваті Моськи.

Повідомлення відредагував Родослава09: 24.02.2010 – 22:03

• 0

#1225 Завада

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.02.2010 – 22:05

Цитата

Полум’яна патріотка не заспокоїлася і, озброївшись перукою та плакатом, на якому виписано, як мають правильно звучати українські імена, рушила на дитячі садки. Похід депутата обласної ради старанно фіксували телекамери. Щоб знав народ, які мужні бої веде „Свобода” за рідну солов’їну.

Розпочалася та історична акція з того, що пані Ірина знайомилася з дітьми і прицмокувала коло кожного імені, аж поки... Аж поки не пережила стрес! Хлопчик, який назвався Вітя, щоправда, тільки злегка зачепив патріотично стурбувану душу високої гості: ”Вітя? Ну, може, якось бути... від біди”, – зі смутком змирилася вона.

Але далі був жах. Дівчинка Ліза! Реакція пані Ірці була блискавична! „Що це таке Ліза? Колись моя дочка показала мені журнал, на якому було написано „ЛИза” і спитала, що це означає. Я сказала, що це очевидно від слова лизати!”

Що крім морозива лизала наша пані Ірця, вкрито туманами здогадок. Але спеціально для філолога Фаріон зазначу, що Ліза, а повне ім’я Єлизавета, не таке вже й страшне. Ну, можна, звичайно, кликати дівчинку, як у Нечуя-Левицького Лисаветою, але тоді здрібніле звучатиме хіба Лиска. Зовсім по-коров’ячому. А проте в українській історії знаємо не одну Єлизавету – це донька князя Ярослава і знаменита меценатка та засновниця Київського братства Єлизавета Гулевичівна.

Але ж окрім агента Кремля Лізи до дитячого садка проник ще один підлий манкурт Міша! Пані Ірині аж подих перехопило! Це ж яке неподобство! Який такий Міша? Має бути Михайлик. І тут її чекало нове розчарування. Вона запитала у дітей: „Діти, як вам краще подобається Михайлик чи Міша?” Але несвідомі й національно непідковані діти хором вигукнули: „Міша!”

„Катастрофа!” – заломила руки висока гостя і звела очі до стелі. Якби вона була японкою, то зробила б собі харакірі. І ввійшла б до історії як нардеп Лілія Григорович, яка хотіла спалити себе, делікатно покропившись розведеним бензином.

Замість показового харакірі на дітей чекала лекція. Діти дізналися, що Оленці, яка посміла назватися Альоною, слід негайно „пакувати валізи і виїздити до Московії”. А дівчинка Маша мусить знати, що це „форма не наша і нехай вона їде, де ті Маші живуть”.Лиха доля не оминула й Пєтю. Він теж „мав би звідси забратися”. А Вова? „Вовчики, – виявляється, – живуть тільки в лісі, вони сіренькі, мають чотири лапки і хвостик. А Володимирки ходять на двох лапках”. При цьому не уточнила, куди подівся хвостик. І де та страшна Московія знаходиться.

А Юля - від російського інфінітиву «юлить»?

Зображення
  • 0

#1226 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 24.02.2010 – 22:18

Перегляд дописуZavada (24.02.2010 22:05) писав:

Шось таке. Спитайте тітку Ірцю Фарійон. До речі, звідки в неї таке прізвище ідіотське - от мені цікаво, наприклад. Якби вона прийшла до моїх діток, я б її спитала - з якої це дурної голови вона стала Фаріонкою. А не Звіздарючкою. Чи, на крайняк, Дуридівкою.

Повідомлення відредагував Родослава09: 24.02.2010 – 22:19

• 0

#1227 Завада

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 24.02.2010 – 22:27

Перегляд дописуРодослава09 (24.02.2010 23:00) писав:

Я стараюся бути вище цього. Хоч я вчу своїх дітей справжньої української мови, замість "шкафчик" казати "шафка", замість "шарфік" - шалик
Чим німецький шалик краще за французький шарфик?
Лише тим, що у росіян нема такого слова?
Чому ж тоді "стараюся", а не "намагаюся"?
  • 0

#1228 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 24.02.2010 – 22:59

Перегляд дописуZavada (24.02.2010 22:05) писав:

Зображення
А коцапи якось і не помітили, шо їхня "правильна" дєвачька вже вміє посилати "нахуй" навіть в письмовій формі. Це ж тааакий пустяк, не то, шо назватися Даринкою замість ДашИ. Воістину: "лучше бить ізнасілованной, чєм украінізірованной". :rolleyes: Клас! Психологія кацапні. Мені таке наравицця!)))
  • 0

#1229 Завада

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 00:07

Перегляд дописуIA32 (24.02.2010 23:59) писав:

А коцапи якось і не помітили, шо їхня "правильна" дєвачька вже вміє посилати "нахуй".
Можна подумати, що українські дівчатка не вміють посилати...
  • 0

#1230 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 06:49

Перегляд дописуZavada (24.02.2010 22:27) писав:

Чим німецький шалик краще за французький шарфик?
Лише тим, що у росіян нема такого слова?
Це теж вагомий аргумент.
  • 0

#1231 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 15:05

Перегляд дописуВласюк (24.02.2010 16:43) писав:

Ага. Ця Фаріонка - провокаторка москальська. Не інакше.

Там вся партія така.

Зображення
  • 0

#1232 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.02.2010 – 17:03

оох. дізналася про цю історію з іменами від росіян. спочатку не повірила. а виявилося,що це таки правда. прикро..

Яке діло той Фаріон до дитячих імен,якшо в неї самої прізвище..єврейське шо лі. собі під носа дивилася б краще, теж мені "українка". пфф.
  • 0

#1233 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 25.02.2010 – 20:04

Перегляд дописуРодослава09 (24.02.2010 22:18) писав:

Шось таке. Спитайте тітку Ірцю Фарійон. До речі, звідки в неї таке прізвище ідіотське - от мені цікаво, наприклад. Якби вона прийшла до моїх діток, я б її спитала - з якої це дурної голови вона стала Фаріонкою. А не Звіздарючкою. Чи, на крайняк, Дуридівкою.
З якої дурної голови? Родославо,а у Вас чоловікове прізвіще чи ваше дівоче залишили?

І трохи в тему: чула іншу версію подій - власне з перших вуст.Скажу одне - люблять все перекривити і вирвати з контексту.

Повідомлення відредагував Kassandra: 25.02.2010 – 20:04

• 0

#1234 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 20:32

Перегляд дописуKassandra (25.02.2010 20:04) писав:

І трохи в тему: чула іншу версію подій - власне з перших вуст.Скажу одне - люблять все перекривити і вирвати з контексту.
А ще люблять пиво з таранькою.

Ця акція українізації дітей - курям на сміх, ну і росіянам також. Ото напевно діти не знають, як правильно кликати одне одного. Скоро й мене пов'яжуть, бо кота Муріком називаю, а має бути Мурчик. Боже, яка маячня.

А згадати судовий позов на кобилу Україна, Червоненко ж на ній їздив, капєц. Наступне, подадуть позов в суд на шампанське Одеса, це ж блін жах!!! - сьорбають українське місто! Збоченці.

Клоуни ваші свободівці, недарма з них Москва сміється. Такі собі придворні укрнаціоналісти при Кремлі, тільки в шутовських одежах.
  • 0

#1235 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 20:38

Перегляд дописуyushchenko (25.02.2010 20:32) писав:

А ще люблять пиво з таранькою.

Ця акція українізації дітей - курям на сміх, ну і росіянам також. Ото напевно діти не знають, як правильно кликати одне одного. Скоро й мене пов'яжуть, бо кота Муріком називаю, а має бути Мурчик. Боже, яка маячня.

Наскільки я знаю - то це ті вихователі самі ж і привчали тих дітей до таких скорочень імен.
+ Ірина Дмитрівна - нормальна і адекватна людина. Кажу це все з власних спостережень.
  • 0

#1236 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 20:42

Перегляд дописуKassandra (25.02.2010 20:38) писав:

Наскільки я знаю - то це ті вихователі самі ж і привчали тих дітей до таких скорочень імен.
+ Ірина Дмитрівна - нормальна і адекватна людина. Кажу це все з власних спостережень.
Хи, в ВО "Свобода" нормальні і адекватні люди. Одурєть.
  • 0

#1237 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 20:43

Перегляд дописуyushchenko (25.02.2010 20:42) писав:

Хи, в ВО "Свобода" нормальні і адекватні люди. Одурєть.
ющенко,я не кажу так за партію.Я кажу так за саму Ірину Фаріон. Не перекручуйте мої слова.
  • 0

#1238 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 20:46

Перегляд дописуKassandra (25.02.2010 20:43) писав:

ющенко,я не кажу так за партію.Я кажу так за саму Ірину Фаріон. Не перекручуйте мої слова.
Ні ні, ти що. Я ж ніц не кажу, класна партія "Свобода", а Фаріон взагалі молодець. Коли прийдуть мого Муріка перейменовувати?
  • 0

#1239 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 20:53

Перегляд дописуyushchenko (25.02.2010 20:46) писав:

Ні ні, ти що. Я ж ніц не кажу, класна партія "Свобода", а Фаріон взагалі молодець. Коли прийдуть мого Муріка перейменовувати?
до чого тут ваш Мурік? мені якось все рівно як ви його звете,хоч Тутанхамоном...
Просто треба відрізняти коли роблять з нормального сюжету шовіністичний на чиєсь політичне замолення.
  • 0

#1240 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 21:12

Перегляд дописуKassandra (25.02.2010 20:53) писав:

до чого тут ваш Мурік? мені якось все рівно як ви його звете,хоч Тутанхамоном...
Просто треба відрізняти коли роблять з нормального сюжету шовіністичний на чиєсь політичне замолення.
А я вважаю, що мого українського кота ображають. А може він теж національно свідомий. Він має бути Мурчиком.

Перегляд дописуKassandra (25.02.2010 20:53) писав:

Во-во, і я так кажу.
Пропоную в наступній акції ходити по хатам і вчити правильно матюкати сусідів, українською.
Потім, виловлювати на вулиці національно непідкованих господарів собак, а то теж вуха ріже - кричать "Тузік,Тузік!", або ще гірше - "Шарік".
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних