Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.09.2007 – 14:34

Перегляд дописуSilver (8.09.2007 15:25) писав:

а той факт що Тягнибок народився і виріс в Росії, нікого не насторожує?

Знайомтесь:

Народився 7 листопада 1968 р. у м. Львові.
Освіта вища, у 1993 р. закінчив Львівський державний медичний інститут, лікувальний факультет, лікар-хірург, у 1999 р. – Львівський державний університет ім. І.Франка, спецправничий факультет, юрист.
З 07.1987 р. по 05.1989 р. – служба в армії.
У 1989-1990 рр. – санітар 1-го хірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні.
У 1990-1992 рр. – медбрат нейрохірургічного відділення.
З 02.1990 р. по 12.1991 р. – голова осередку Студентського братства Львівського медичного інституту.
З 02.1991 р. по 11.1994 р. – голова Студентського братства м. Львова.
З 08.1993 р. по 07.1996 р. – лікар-інтерн урологічного і 1-го хірургічного відділення Львівської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.
У 1994-1998 рр. – депутат Львівської облради народних депутатів.
З 05.1995 р. по 03.1999 р. – уповноважений з питань організаційної роботи СНПУ. З 01.1997 р. по 03.1998 р. – голова Львівської обласної організації СНПУ.
У 03.1998 р. – кандидат в народні депутати України від виборчого блоку "Менше слів", № 7 в списку.
Член Комітету з питань бюджету з 07.1998 р., член фракції УНР з 01.2001 р. Народний депутат України 3 скликання з 03.1998 р. по 04.2002 р. по виборчому округу № 119 Львівської області. На час виборів: уповноважений з питань організаційної роботи СНПУ.
Народний депутат України 4 скликання з 04.2002 р. по виборчому округу № 120 Львівської області, висунутий виборчим блоком політичних партій "Блок Віктора Ющенка "Наша Україна"

Олег Тягнибок про життя, щастя, родину

Боротися за щастя українського народу – своєрідний священний заповіт родини Тягнибоків, що впродовж віків передається від покоління до покоління. На початку минулого століття цю почесну місію виконував прадід Олега відомий український політик Льонгин Цегельський – міністр закордонних справ Західно-Української Народної Республіки, який біля пам’ятника Богдану Хмельницькому у Києві зачитував Акт злуки між ЗУНР і УНР. З роду Олега Тягнибока - отці Микола Цегельський та Роман Лиско, беатифіковані папою Іваном Павлом ІІ під час його візиту до Львова. Романа Лиска енкаведисти замурували живцем у сумновідомій львівській тюрмі на Лонського. Дід Олега священик Артемій Цегельський, висвячений митрополитом Андреєм Шептицьким, - свого часу відмовився перейти під крило Московського православ’я, за що заплатив сімома роками сибірського заслання – разом з родиною, у тім числі чотирирічною мамою Олега, він був вивезений у Воркуту.

Сьогодні священне завдання свого роду випало нести Олегові Тягнибоку. Із започаткованою ним “Програмою захисту українців” народний депутат, голова ВО “Свобода” об’їздив немало міст і сіл України. Кожен рядок програми – складений і записаний самими людьми. У ній – біль українських родин, понівечених злочинним комуністичним режимом, і життєві трагедії сучасних безробітних українців. Прагнення українок, які не зі своєї волі опинилися за кордоном, і проблеми їхніх залишених в Україні напівсиріт-дітей. Під час виступів на вічевих площах і в будинках Просвіти Олег Тягнибок не розповідає про особисте життя. А воно - реальний вияв людських прагнень, мрій, сподівань. Спробуємо привідкрити завісу. У книзі використано уривки з інтерв’ю, опублікованих у 2000- 2005 роках.

НАЙДОРОЖЧІ СПОГАДИ

“Я є дуже зайнятою людиною, і найгірше у тому те, що рідко бачуся з мамою. “Зайнятість” – виправдовую сам себе, хоча розумію, що виправдань, мабуть, немає. Свою маму я страшенно люблю. І ціную за те, що вона є сучасна. Я й сьогодні можу поговорити з нею, як із колежанкою. Звісно, то є мама. Коли в третьому класі я пізно прийшов додому – дістав свої заслужені “25 ременів”. Було боляче”.

“З раннього дитинства – я дуже це шаную - у моєму середовищі жив культ родини. Пам’ятаю, як у радянські часи уся велика рідня щонеділі збиралася в хаті діда Артемія. Засували штори – і дідо правив Службу Божу. Опісля сніданок – кава з молоком, яку нам готувала моя бабця. Культовим родинним святом було Різдво. Після вечері йшли колядувати до бабусі. Згадуються нічні ліхтарі – у їхньому світлі видно було, як падає різдвяний сніг… Ще були у моєму житті дуже цікаві вуйки з далекої родини. Вуйко Ждан, наприклад. Маю за ним своєрідну ностальгію. Усе то були залишки старої галицької інтелігенції – цікава мова, цікаві жарти, тости, витончена поведінка…”

“У спогадах дитинства є й сумне. Це - мамині розповіді про роки заслання. Вона згадувала найбільший “смаколик” того часу - “торт” з кавальчика чорного глевкого хліба, намащений тоненьким шаром маргарину, злегка посипаний цукром. Розповідала, що у Сибіру не впізнала власного батька, якого щойно перевели з тюрми на поселення, – настільки він був змучений і змордований.
…Моє дитинство – це також постійні обшуки кагебістів у квартирі. Отоді ми втратили багато дорогих нам речей, зокрема і тих, що зберігалися від Льонгина Цегельського. Напевне, уже тоді я усвідомив своє призначення і зрозумів, що найбільше щастя на Землі – присвятити життя Україні”.

“Ні, я не завжди був комунікабельним. Загалом у житті я є замкнутою людиною – мама була щаслива, якщо я хоч зрідка всміхався. У старших класах почали проявлятися мої організаторські здібності. Почав брати участь у концертах, виставах, частенько отримував головну роль. Класний керівник радила вступати до Театрального інституту імені Карпенка-Карого. Оті мінімальні організаторські здібності згодом допомогти мені в політиці”.

“Батько працював лікарем-тренером спорткомітету СССР, головним лікарем збірної Совєтського Союзу з боксу. Але ніколи не був членом партії — це була його принципова позиція. Мені хотілося часто його бачити, але в нього була робота… Коли закінчував 10 клас, батько загинув. Через півроку помер дідусь Артемій. Вперше я відчув, що є найстаршим мужчиною в сім’ї, що маю приймати самостійні рішення, дбати про маму, молодшого брата, бабцю. Вступив до медичного інституту, після другого курсу пішов до війська”.

ГЕБІСТ МАРНО СТРАВСЯ…

“Найцікавіша історія з війська - як мене намагалися завербувати до КГБ. Гебіст тероризував місяць і навіть зачиняв у своєму кабінеті, вимагаючи підписати заяву про співпрацю. Але у пам’яті закарбувалися єдині жорсткі слова, коли-небудь почуті від мами: “Станеш гебістом — я тебе як жабу роздеру, від вуха до вуха, і зречуся!” А тому клеїв дурника, розповідав, що “недостойний такої честі”. Згуртувавши хлопців мого призову, українців та прибалтів, підняв повстання проти “дідівщини”. Ми протестували - не боячись наслідків. Саме у війську (служив у 1987-89 роках) вперше почав обговорювати з друзями політичні питання. Естонці розповідали, як у них вперше підняли національний прапор. А я гордився, що й у нас, у Львові, на першотравневій демонстрації теж з’явилися українські прапори. Напевне, це було інтуїтивне відчуття того, чим займатимусь в майбутньому. Політика, бажання відстоювати національну справедливість захоплювали мене. Щойно повернувшись з війська, пішов на мітинг і відтоді назавжди поринув у громадсько-політичний рух. Поновившись в інституті, ініціював створення Студентського братства вузу, яке очолив в 1991 році”.

З ОЛЕЮ – СПІЛЬНІ ПОГЛЯДИ НА ЖИТТЯ

“Із майбутньою дружиною, Олею, познайомився на одній з акцій братства – ми відновлювали знищений комуністами цвинтар на Збоїськах. Хлопці прийшли перші і почали копати. Я підняв голову, побачив Олю, і якось відразу звернув на неї увагу… Потім вона стала не просто моєю коханою, але й соратницею по боротьбі. Я свято переконаний – люди повинні лишень тоді одружуватися, коли у них спільні цінності, спільні погляди на життя”.

“…З Олею разом їздили й на студентське голодування у Києві. Революція мене переповнювала – в поруч була Вона. Одружилися навесні - в квітні 1991-го. Брали шлюб у церкві Івана Хрестителя у Шевченківському гаї. Гості прийшли у вишиванках, і у нас з Олею – також вишиті костюми. Білими нитками по білому полотні. З Шевченківського гаю кіньми поїхали до пам’ятника Тарасові Шевченку. Щасливі часи…”

“Я одразу хотів мати трьох дітей. Розумів, що діти повинні народитися зараз, бо невідомо, що буде, наприклад, через п’ять років. Був, звісно, момент, коли у нас уже були Яринка і Даринка, і не вистачало грошей – я сам іще не заробляв. А взагалі я завжди живу з вірою у те, що завтра буде краще, що усе буде добре. Страшенно щасливий, що третім у мене народився син”.

“Чи вірю я у те, що Україна стане по-справжньому щасливою і багатою? Звичайно! Я не кидав би медицину і не залишав би сім’ю ( я так рідко буваю вдома, що, фактично, я її залишив) якби мав хоч краплю зневіри. Оля усе розуміє. Вона часто каже, що Україна є моєю найголовнішою любов’ю…”

http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_...1e985cd5144e06d
  • 0

#122 Silver

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:fine Ternopil city

Відправлено 08.09.2007 – 14:40

тоді вибачаюсь за дезінформацію.
бо я просто чув що він народився в росії в сім’ї депортованих українців.
  • 0

#123 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.09.2007 – 15:46

Перегляд дописуbamik (7.09.2007 23:05) писав:

91321 голосів. Це при тому, що в Західних областях вона займала 6-7 місце. Зараз за соцдосдіженнями вона займає 3 місце. І підвищення рейтингу спостеріається по всій території України. Здобути прохідний бар’єр вже не є міфом.
А чому тепер третє? Тому що за БЮТ і НУСН стоїть, еге ж? Тому що соціялісти пролітають цього разу? Але голоси Луценко від НУНС наврядчи хтось відбере - обміркуйте це краще.
І ще: електорат Свободи - це радикали з БЮТ та НУСН, котрі розчарувалися у своєму виборі. У той час, як електорат БЮТ і НУНС - це люди, котрі розчарувалися у ПР... тепер зрозуміло, чому Свободу вважають "технічною партією"?

Повідомлення відредагував zav: 08.09.2007 – 15:46

• 0

#124 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 08.09.2007 – 16:23

Свобода ж не є плагіатом будь-якої демократичної партії. Це ярко виражена націоналістична партія, тому до технічної її аж ніяк віднести не можна. Мені головне, щоб Свобода потрапила в парламент, далі наскільки вистачить розуму так себе там і зарекомендують. Чи здобудуть симпатії в народу України чи проваляться з тріском мені всеодно. Але вперше як ніколи зараз великий шанс пройти націоналістам у ВР. А націоналісти таки потрібні, ярко виражений захист українських інтересів, мови, культури.
  • 0

#125 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 10.09.2007 – 10:18

І ще це єдина з правих партій, що вирішила самостійно іти на вибори.
  • 0

#126 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 10.09.2007 – 10:45

О, то Тягнибок медик. Що ж, такі люди потрібні в парламенті. Бо медицина, здоров`я нації :cool1: , ну ви знаєте...
  • 0

#127 kajan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 10.09.2007 – 11:22

Як на мене. то ця політучна сила не набере свого, вона не впливає на веоике коло вибирців, а на невелику частку...
  • 0

#128 GoreGrind

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Місто:from HELL, вул. Бандери, буд. 13, кв.666

Відправлено 10.09.2007 – 11:31

Опрос: Семь политсил проходят в Верховную Раду 10 Сентября 2007, 11:46

Фото: АР
Опрос: в парламент проходят 7 политических сил

Согласно результатам опроса, проведенного Всеукраинской социологической службой, в Верховную Раду проходят Партия регионов, блок Юлии Тимошенко, блок Наша Украина-Народная самооборона, Коммунистическая партия, Блок Литвина, Прогрессивная социалистическая партия Украины и Социалистическая партия.

В ходе опроса респондентам предложили ответить на вопрос, за какую партию или блок они бы отдали свой голос в случае проведения парламентских выборов в ближайшее воскресенье.

При этом ПР готовы поддержать 26,6% опрошенных, БЮТ - 19,7%, НУ-НС - 18,2%, КПУ - 7,3%, Блок Литвина - 6%, СПУ - 3,9, а ПСПУ - 3,2%.

Кроме того, 0,2% опрошенных готовы проголосовать за блок Всеукраинская Громада, 0,4% - за Блок партии пенсионеров, 0,5% - за Христианский блок, 0,5% - за блок Людмилы Супрун Украинский региональный актив, 0,6% - блок КУЧМА, 0,3% - Всеукраинская партия народного доверия, 1% - партия ВО Свобода, 1,1% - Коммунистическая партия (обновленная), 0,9% - Партия зеленых и по 0,2% - Партия национально-экономического развития и Селянский блок Аграрная Украина.

Кроме того, 0,1% опрошенных готовы проголосовать за какую-либо другую политическую силу, 6% - будут голосовать против всех, 3,1% - еще не определились.

Опрос был проведен во всех регионах Украины с 31 августа по 7 сентября. Опрошено 2 482 респондетов старше 18 лет. Возможная погрешность выборки не превышает 2%.

Напомним, согласно результатам социологического опроса, проведенного Институтом политических и социологических исследований им. Шевченко, в парламент имеют шансы пройти 6 партий и блоков - Партия регионов (31,1%), БЮТ (22%), Наша Украина-Народная самооборона (12%), СПУ (5,1%), Блок Литвина (4,3%), КПУ (3,6%).
  • 0

#129 Silver

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 10.09.2007 – 11:43

ну добре, тоді пане bamik розкажіть нам чим займалась ця партія за останній рік.
як вони захищали українську мову, культуру? як вони їх популяризували на сході України? і що взагалі ця партія робила весь цей рік?
не розумію, чому всі стверджують що захищати культуру та мову можна тільки з посвідченням депутата ВР??
невже справа лише у прийнятті потрібних законів, адже ж в нашій державі їх і так ніхто не дотримується?
я, як потенційний виборець, хотів би отримати інформацію не тільки про те що зробить в майбутньому ВО "Свобода" прийшовши до влади, але й про те що ВО "Свобода" зробила будучи багаточисельною партією та громадською організацією представленою у всіх регіонах країни.

Повідомлення відредагував Silver: 10.09.2007 – 11:45

• 0

#130 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 10.09.2007 – 12:09

Постараюся нарити, звернуся до свободівців, вони нададуть інфу щодо діяльності за останній рік

Із Програми захисту українців:

Мова. Захист та поширення

"Не можна завдати народові більшої шкоди, ніж забравши у нього його мову" - писав Еммануїл Кант. Мова - це більше ніж засіб спілкування. Це те, що відрізняє людей від тварин. Ми мислимо словами. Мова - це невідємна частина ідентичності як народу, так і кожного з нас.

Століття поневолення катастрофічно відбилися на стані української мови. Її забороняли, її насильно уподібнювали до "старшої сестри", її оголошували неіснуючою, їй пророкували швидку смерть... Не зайве нагадати, що лінгвоцид (мововбивство) поєднувався з геноцидом - фізичним винищенням її носіїв.

Сьогодні вже в незалежній Україні є сили, які відкрито замахуються на державний статус української мови. Наша мова сьогодні потребує захисту і державного сприяння. Єдине майбутнє країни вимагає ненасильницької, але негайної українізації суспільства. Ось наша формула: для простих громадян - заохочення, для чиновників - обов'язок. Передусім треба створити природнє мовне середовище для корінної нації. Це дасть можливість колись насильно русифікованим українцям безболісно повернутися до мови предків. Водночас, чиновники, які за 16 років так і не оволоділи державною мовою, мусять навчитися. Не хочуть - покинути державну службу. Це буде хорошим тестом на розумовий розвиток та лояльність до держави, яка їх годує. Така політика протягом двох-трьох років раз і назавжди вирішить занедбане "мовне питання".

Ухвалити Закон "Про захист української мови" замість чинного "Про мови в Українській РСР". Створити Державний комітет мовної політики, відповідальний за захист та поширення української мови.

Регламентувати вживання української мови у ЗМІ відповідно до кількості українців - не менше ніж 78%.

Забезпечити синхронний звуковий переклад державною мовою іншомовних виступів, передач, фільмів на телебаченні та радіо. Здійснювати переклад коштом власників ЗМІ.

Скасувати оподаткування на україномовне книговидання, аудіо- та відео- продукцію, програмне забезпечення.

Увести до всіх вищих навчальних закладів курс "Культура української мови" обсягом не менше як 72 години.

Запровадити обов'язковий іспит з української мови для держслужбовців та кандидатів на виборні посади. Зобов'язати всіх держслужбовців використовувати українську мову на роботі та під час публічних виступів.

Розробити та впровадити україномовне програмне забезпечення для комп'ютерів державних установ, навчальних закладів та вільного продажу.

Також гляньте на марш захисту українців у Львові, де по словам було присутньо понад 10 тисяч люду http://www.vosvoboda...o/ukr_txt002992 А ви впевнено заявляєте, що ВО Свобода не пройде. Потрібно позбуватись даних стереотипів :cool1:
  • 0

#131 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 10.09.2007 – 12:15

«1% - партия ВО Свобода» — мінус один процент від помаранчових сил. Потім він ділиться пропорційно між переможцями.
  • 0

#132 Silver

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 10.09.2007 – 12:22

Марш захисту українців - це на мою думку звичайнісінький передвиборчий мітинг, мето якого є агітація за дану партію.
от скажіть мені пане bamik, чому такі маштабні марші не проводились весною цього року, влітку, тобто тоді коли ще ніхто не був впевненим що позачергові вибори будуть?
  • 0

#133 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 10.09.2007 – 12:54

не було нагальної потреби у величезних мітингах. Проте Тягнибок активно виступав на зустрічах із виборцями вже тоді. Річниця Романа Шухевича, річниця акту відновлення української держави, відкриття пам’ятників та просто зустрічі, проводились досить часто.
Так я погоджуюсь, це передвиборчий хід, та як інакше можна здобути прохід в парламент, щоб приступити до законодавчої діяльності та перетворювати гасла в закони :cool1:

Діяльність ВО Свобода на Івано-Франківщині
http://www.ivano-fra.../diyalnist.html

Повідомлення відредагував bamik: 10.09.2007 – 12:49

• 0

#134 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 10.09.2007 – 13:07

Вчора відкрила для себе цікавого і розумного політика - Фаріон. Чомусь досі ніде не чула і не читала її виступів. А взагалі - симпатизуюю Свободі, а голосувати? Хмм...соромно, але програм їх я ще не бачила, нічиїх......
  • 0

#135 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 10.09.2007 – 13:14

Статут Всеукраїнського об'єднання "Свобода" (чинний)
http://www.vosvoboda...o/ukr_txt002069

Позиції ВО "Свобода" в окремих сферах суспільного життя українців (додаток до Програми) http://www.vosvoboda...o/ukr_txt003042

Програма захисту українців (розширена)
http://www.vosvoboda...o/ukr_txt003040

Програма захисту українців (передвиборча)
http://www.vosvoboda...o/ukr_txt002070
  • 0

#136 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 12.09.2007 – 10:10

Наступу україножерів "Свобода" протиставляє Марш захисту Українців.

У неділю, 16 вересня 2007 року, Всеукраїнське об'єднання "Свобода" проведе Марш захисту Українців.

У Марші захисту Українців візьмуть участь Олег Тягнибок, Юрій Іллєнко, Ірина Фаріон, Богдан Бенюк, Олександр Сич, Наталя Зубицька (Земна) та кандидати у народні депутати, які представлятимуть Київ та область у парламентській фракції ВО "Свобода".

Марш розпочнеться о 18-ій годині на Софійській площі столиці і пройде центральними вулицями Києва з рішучими вимогами соціальної та національної справедливості: "Геть комуністів-кагебістів-кучмістів!", "Фарбованих лисів - на детектор брехні!", "Владу - в українські руки!", "Червоним катам - Нюрнберг-2!", "ОУН-УПА - державне визнання!", "Графу "національність" - в наші паспорти!", "Русифікації - бій!", "Заробітчан - на Україну! Олігархів - на заробітки!", "Кожній сім'ї - доступне житло!", "Яка ціна на газ - така і на транзит!", "Геть ЄЕП і СНД!", "Україні - ядерний статус!".

Марш завершиться вічем на Майдані Незалежності, під час якого буде представлено нову редакцію "Програми захисту українців" та знищено триголове чудо-юдо, яке символізує комуно-олігархічні клани, що заважають українцям стати господарями власної землі. Свобода - єдина сила українців!
  • 0

#137 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.09.2007 – 10:46

Перегляд дописуЛастiвочка (10.09.2007 14:07) писав:

Вчора відкрила для себе цікавого і розумного політика - Фаріон. Чомусь досі ніде не чула і не читала її виступів. А взагалі - симпатизуюю Свободі, а голосувати? Хмм...соромно, але програм їх я ще не бачила, нічиїх......

Дуже розумна жіночка!!!
коли я вчився в політесі вона в мене викладала ділову українську мову, пари в неї були дуже цікаві, мені запам'яталися найбільше мабуть зі всіх в політесі :yes:
  • 0

#138 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.09.2007 – 11:11

Перегляд дописуbamik (12.09.2007 11:10) писав:

"Владу - в українські руки!"
"Графу "національність" - в наші паспорти!"
"Заробітчан - на Україну! Олігархів - на заробітки!"
"Кожній сім'ї - доступне житло!"
"Україні - ядерний статус!".
Націонал-соціялісти... лячно, знаєте.
Але наївність щодо пані Фаріон лякає дужче.

Повідомлення відредагував zav: 12.09.2007 – 11:16

• 0

#139 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.09.2007 – 11:20

Вчора як у пробці сиділа, повз автобусу проходив чоловік із прапорцем Свободи на пузі.
Наче нормальна людина - а на животі до сорочки пришито Свободу.
кумедно. це в них усі прихильники такі?
  • 0

#140 Silver

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 12.09.2007 – 11:46

Перегляд дописуSilver (10.09.2007 12:43) писав:

ну добре, тоді пане bamik розкажіть нам чим займалась ця партія за останній рік.
як вони захищали українську мову, культуру? як вони їх популяризували на сході України? і що взагалі ця партія робила весь цей рік?...
...я, як потенційний виборець, хотів би отримати інформацію не тільки про те що зробить в майбутньому ВО "Свобода" прийшовши до влади, але й про те що ВО "Свобода" зробила будучи багаточисельною партією та громадською організацією представленою у всіх регіонах країни.

Перегляд дописуbamik (10.09.2007 13:09) писав:

Постараюся нарити, звернуся до свободівців, вони нададуть інфу щодо діяльності за останній рік
...
щось Ви довго шукаєте, напевно даній партії крім передвиборчих мітингів і маршів зовсім немає чим похвалитись...
...або ВО Свобода сама скромна :yes: партія і не любить хвалитися своїми здобутками :D

Повідомлення відредагував Silver: 12.09.2007 – 11:47

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних