Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1161 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 18.01.2010 – 23:31

Перегляд дописуyushchenko (18.01.2010 23:21) писав:

Проект ФСБ ваша "Свобода", ось цьому ще одне підтвердження.
Шо за маразматизм?
  • 0

#1162 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 18.01.2010 – 23:33

Перегляд дописуАвантюрист (18.01.2010 23:31) писав:

Шо за маразматизм?
Ось і я про це питаю, і всі мовчать і голосують за проект Москви. Дійсно маразм, згідний.
  • 0

#1163 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 23:43

Перегляд дописуyushchenko (18.01.2010 23:21) писав:

Правильно Свободівці. Не йдіть, не голосуйте. Всі патріотичні голоси в смітник, щоб решта Януковичу дістались. ось він Ваш промосковський патріотизм.

Ну я що казав? Проект ФСБ ваша "Свобода", ось цьому ще одне підтвердження.
Так ви за Юлю в ІІ турі?
  • 0

#1164 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 23:47

Перегляд дописуIA32 (18.01.2010 23:43) писав:

Так ви за Юлю в ІІ турі?
А Ви голоси викинете на благо Януковича? Молодець, власне цього від Вас і слід було очікувати.
  • 0

#1165 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 18.01.2010 – 23:49

Перегляд дописуАвантюрист (18.01.2010 23:11) писав:

а шо воно дає в порівнянні не піти на вибори?
додасть людей до кількості тих хто "не підтримав жодного кандидата" і кандидати наберіть на долю відсотка менше.
  • 0

#1166 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 23:52

Перегляд дописуДобронрав (18.01.2010 21:57) писав:

Ті хто підтримав Олега тягнибока, що будемо робити у другому турі?
Є два варіанти, перший взяти маркер і на бюлетні написати "Смерть жидам" та намалювати свастику, зробивши бюлетень не дійсним, тобто не взяти участь у виборах
Другий поставити галочку "не підтримую жодного кандидата" і визнати гру ліберальних наперсточників чесною, тобто збільшити кількість виборців взявши в них участь
Як адекватна людина голосуватиму за Тимошенко.
Поширюючи таку маячню ти тільки компроментуєш націоналістів, а такі дії з б’юлетнями тільки підвищать шанси Януковича.

Тимошенко лояльніша до українців. Вона принаймні нещодавно заявляла, що

1) не допустить закріплення за російською мовою статусу другої державної мови в Україні
2) Зараз українська мова стала "модною", запам'ятаєте це слово. Зараз на нім всі прагнуть говорити. І ми не дамо навіть поставити це питання – про другу державну мову в Україні, до тих пір, поки я знаходжуся при владі

• 0

#1167 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 23:54

Перегляд дописуФабрегас (18.01.2010 23:49) писав:

додасть людей до кількості тих хто "не підтримав жодного кандидата" і кандидати наберіть на долю відсотка менше.
Файно, усунули патріотичний голос виборців. Просто клас. Молодець Путін!
  • 0

#1168 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 23:56

Перегляд дописуБулка Ісус (18.01.2010 23:52) писав:

2) Зараз українська мова стала "модною", запам'ятаєте це слово. Зараз на нім всі прагнуть говорити. І ми не дамо навіть поставити це питання – про другу державну мову в Україні, до тих пір, поки я знаходжуся при владі
Угу, і Тимошенко буде галасувати щоб не дати російській статус )

Перегляд дописуyushchenko (18.01.2010 23:54) писав:

чому я маю голосувати за Тимошенко якщо я вважаю її злодюжкою і лицеміркою
  • 0

#1169 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 23:58

Так треба ж дивитися не на відсоток, а на результат, який ваші дії мають.

Результатом того, що, я так розумію національно свідомий пан, не піде на вибори чи проголосує проти всіх може бути те, що президентом стане україноненависник з усіма наслідками.

Готові усвідомити відповідальність за подальше нищення України?

Перегляд дописуФабрегас (18.01.2010 23:56) писав:

Угу, і Тимошенко буде галасувати щоб не дати російській статус )

Я знаю багатьох москалемовних, які проти другої державної.
  • 0

#1170 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 23:59

Перегляд дописуФабрегас (18.01.2010 23:56) писав:

чому я маю голосувати за Тимошенко якщо я вважаю її злодюжкою і лицеміркою
Тоді Януковичу буден краще. а він не злодюжка і не лицемір. ага.
  • 0

#1171 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 19.01.2010 – 00:00

Перегляд дописуyushchenko (18.01.2010 23:47) писав:

А Ви голоси викинете на благо Януковича? Молодець, власне цього від Вас і слід було очікувати.
Це ви тіпа відповідаєте?))) Ви взагалі явно пропустили дещо: я тут з усих сил закликаю ющенконосців за Юлю голосувати хоч в другому турі, а ви робите кумедні висновки все в своєму репертуарі. Ну про промосковськість.) А от мені цікаво, як думаєте, закличуть всі оці кандитатії))) з помаранчевого електорального поля проголосувати за Тимошенко. Без торгів, чисто во благо так би мовити. адже шоб вони не гнали на Юлю, прихід Чивокуні в президенство якось теє з благами для України неспівставляється. Я думаю, не закличуть. Мали б навіть не балотуватися, адже знали шо пролітають, я вже не кажу, що мали б не гнати так як робили, чим особливо відзначився пан скоро вже не президент (сенкс Ґад). Все робили, щоб спрямувати свого виборця проти Тимошенко (мала явка на Заході - те саме). Цікаво, вам не здається, шо це значно очевидніший прояв промосковства аніж вигадане вами промосковство Тягнибока? І ще цікаво, якими такми мотивами керувалися ваші мудрі (хай мене Бог милує) провідники чинячи так, знаючи одночасно, шо не мають шансів на електоральний успіх? Чому не об*єдналися довкола одного найсильнішого кандидата, як зробили так 2004 року?
Ті, хто каже, що вибір меншого зла їм вже набрид і все таке, все ж не розуміють, шо в ситуації і немає іншого вибору. Ви всі юленанависники просто вибирете чивокуню.
  • 0

#1172 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 19.01.2010 – 00:02

але ж ті голоси якраз пропорційно розподілять...
  • 0

#1173 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 19.01.2010 – 00:07

Перегляд дописуАвантюрист (19.01.2010 00:02) писав:

але ж ті голоси якраз пропорційно розподілять...
це в парламенті пропорційно розділять... бо має бути 450 місць зайнято, а тут що ділити будуть... якщо буде багато "не підтримую жодного" то ні один кандидат може не набрати 50%

Перегляд дописуБулка Ісус (18.01.2010 23:58) писав:

Готові усвідомити відповідальність за подальше нищення України?
А що нас чекає коли Тимошенко стане президентом?
  • 0

#1174 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.01.2010 – 00:12

Перегляд дописуIA32 (19.01.2010 00:00) писав:

Це ви тіпа відповідаєте?))) Ви взагалі явно пропустили дещо: я тут з усих сил закликаю ющенконосців за Юлю голосувати хоч в другому турі, а ви робите кумедні висновки все в своєму репертуарі. Ну про промосковськість.) А от мені цікаво, як думаєте, закличуть всі оці кандитатії))) з помаранчевого електорального поля проголосувати за Тимошенко. Без торгів, чисто во благо так би мовити. адже шоб вони не гнали на Юлю, прихід Чивокуні в президенство якось теє з благами для України неспівставляється. Я думаю, не закличуть. Мали б навіть не балотуватися, адже знали шо пролітають, я вже не кажу, що мали б не гнати так як робили, чим особливо відзначився пан скоро вже не президент (сенкс Ґад). Все робили, щоб спрямувати свого виборця проти Тимошенко (мала явка на Заході - те саме). Цікаво, вам не здається, шо це значно очевидніший прояв промосковства аніж вигадане вами промосковство Тягнибока? І ще цікаво, якими такми мотивами керувалися ваші мудрі (хай мене Бог милує) провідники чинячи так, знаючи одночасно, шо не мають шансів на електоральний успіх? Чому не об*єдналися довкола одного найсильнішого кандидата, як зробили так 2004 року?
Ті, хто каже, що вибір меншого зла їм вже набрид і все таке, все ж не розуміють, шо в ситуації і немає іншого вибору. Ви всі юленанависники просто вибирете чивокуню.
Можуть зіграти виставу для народу про ніби проукраїнськість Юлі, про домовленності, як завжди. Думаю важелі впливу лишаються, все ж таки націоналістична меншість є ідейною і в випадку чого зможе блокувати парламент, секретаріат до крові. В цьому не сумніваюсь. І це прекрасно розуміє Юлька, до речі в неї, в блоці є важлива проукраїнська частка, яка також впливатиме, чого тільки вартий Яворівський. В даному випадку- просто нема іншого вибору. Та й Ющ так просто влади не здасть, лишить собі щось важливе, можливо будуть кулуарні домовленності, щоб не міняти штат СБУ, РНБО. В любому випадку - Юлька вимушена буде грати під патріотичну нотку, можливо не так радикально. Але.
  • 0

#1175 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 19.01.2010 – 00:19

Перегляд дописуФабрегас (19.01.2010 00:07) писав:

це в парламенті пропорційно розділять... бо має бути 450 місць зайнято, а тут що ділити будуть... якщо буде багато "не підтримую жодного" то ні один кандидат може не набрати 50%
Головне - це куди будуть спрямовані голоси не за януковича. Зважаючи на першотуровий розрив тільки голоси за Тимошенко можуть завадити йому пермогти. Решта - "противсіх", "не піду", "шось намалюю чи напишу за рівнем свого інтелекта" - сприятимуть його перемозі. Так шо, всі ці голоси і неголоси - за януковича. :D
  • 0

#1176 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 19.01.2010 – 00:20

Перегляд дописуyushchenko (18.01.2010 23:54) писав:

100 % згоден.
Говорити, щоб не йшли на вибори на патріотичних сайтах - це лити воду на млин Москви.
  • 0

#1177 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 19.01.2010 – 00:21

Перегляд дописуIA32 (19.01.2010 00:19) писав:

Головне - це куди будуть спрямовані голоси не за януковича. Зважаючи на першотуровий розрив тільки голоси за Тимошенко можуть завадити йому пермогти. Решта - "противсіх", "не піду", "шось намалюю чи напишу за рівнем свого інтелекта" - сприятимуть його перемозі. Так шо, всі ці голоси і неголоси - за януковича. :D
я це розумію...
але я не хочу щоб тимошенко була президентом, і не хочу щоб янукович був.... що робити...
  • 0

#1178 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 19.01.2010 – 00:25

Перегляд дописуФабрегас (19.01.2010 00:07) писав:

Розумна людина подивиться результати першого туру і побачить, чи реально "противсіхам" набрати більше 50%.

А ви фантазуйте, Фабрегасе.

Перегляд дописуФабрегас (19.01.2010 00:21) писав:

я це розумію...
але я не хочу щоб тимошенко була президентом, і не хочу щоб янукович був.... що робити...
Подорослішати і зрозуміти, шо не завжди Дід Мороз приносить на Новий рік те, чого Фабригасик хотів.
  • 0

#1179 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.01.2010 – 00:25

Перегляд дописуФабрегас (19.01.2010 00:21) писав:

я це розумію...
Оголоси незалежну республіку Фабрегас.
  • 0

#1180 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 19.01.2010 – 00:26

Перегляд дописуБулка Ісус (19.01.2010 00:25) писав:

Розумна людина подивиться результати першого туру і побачить, чи реально "противсіхам" набрати більше 50%.
прочитайте ще раз мій пост, де ви там найшли що я кажу про 50% для варіанту "проти всіх"?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних