Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1101 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 07.12.2009 – 21:32

Перегляд дописуКобзар112 (7.12.2009 11:40) писав:

Цікаво, навіщо Тягнибоку зустрічатися із фашистською партією Італії?...
Хи, теж мені питання. Та щоб путінська пропаганда могла усіх західних українців назвати нацистами. Не сміши.

Перегляд дописуFT232BM (7.12.2009 21:25) писав:

Я мав на увазі нічого не крав. Хоча гроші псують усіх українців.
Так, він святий.

Перегляд дописуКобзар112 (7.12.2009 01:20) писав:

Мене давно мучить одне питання. Чому більшість демонструє свою прихильність до націоналізму через підтримку партії Тягнибока?
Говорити вміє, падла.
  • 0

#1102 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 07.12.2009 – 22:15

Перегляд дописуyushchenko (7.12.2009 21:32) писав:

Так, він святий.
Та хто казав, я просто хз хто може бути краще.
P.S. Доречі внучка Ле Пена теж нічо, я відчуваю тут якусь змову.
  • 0

#1103 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 07.12.2009 – 23:07

Перегляд дописуКобзар112 (7.12.2009 11:40) писав:

Більшість свідомого панства.

Цікаво, навіщо Тягнибоку зустрічатися із фашистською партією Італії?...
шоббуло.
  • 0

#1104 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 07.12.2009 – 23:55

Перегляд дописуyushchenko (7.12.2009 21:17) писав:

Угу, не встиг, точно. Особливо з відомим неонацистом Ле Пеном не встиг. Коричневі в нього руки по самі лікті.
Краще замаститися з Ле Пеном, пане, ніж з Фірташами Гівнюковмичами і іншим цілком безідейним сміттям ласим до грабунку цієї території. І взагалі, ви з цим Ле Пеном набридли вже, придумайте шось нове, чи хоч урізноманітніть ще якимись цікавими але хоч трохи неабсурдними доводами. Безликі тошнотні недорікуваті псевдодемократи ліберали розвалюють цю країну, а ви аргументуєте вашу позицію несприйняття якимсь зустрічанням з Ле Пеном... Хто вважає націоналістичні партії кшталту Свободи - неонацистськими, той просто заплутався, назвемо це так. Можна дорікати їм показушність, можна також запримітити, що туди іноді можуть потрапити, або симпатизувати їм якісь дебілізовані верстви, що просто тащаться від нацистьської атрибутики і симпатизують ксенофобським і шовіністичним ідеям; але через це здіймати вереск про "фашистськість" цілої організації або взагалі такого руху чи ідеї - це ознака повної затуманености в уявленнях щодо цього, якщо висловлюватись некатегорично. Наче ж ніхто не ідеалізує ані Тягнибока, ані його об*єднання. Питання в іншому - ідейні засади є чіткі і прийнятні. Чи втілюватимуться побудовані на них програми в разі успішности цієї сили - інше питання, яке можна віднести до будь-якої сили. А от все інше політичне різнобарв*я виглядає цілком непривабливо. Нінащо нездатні ідейники, нінащо нездатні безідейники і здатні набагато що безідейники, але те багатощо не для нас, звісно...
Для політичної сили важлива популярність, електоральна вага, бо без неї - це нікому не потрібний пшик, така сила не зможе ні на що претендувати. Чого так сталося що серед подібних організацій саме ця Свобода стала на чолі за отією вагою? Мабуть краще за всіх попрацювали. Мають відповідний ефект. Розводитися про інкубатор фанатиків - це коли ваші симпатії на боці якихось недолугих і нікчемних імпотентних організацій-примар, що це? Банальна заздрість? (до топікстартера). Насправді мало що можна сказати про спроможності такої сили. Та й балакати зараз можна тіке за її подальше "розкручення", бо і її рейтинг - мізерний, просто більший од усіх схожих ідеологічно. Ідея, що ми розділяємо (частково або повністю) їхні погляди, і сподіваємось (а нам виборцям на це тіке й залишається сподіватися) що незабруднені і може навіть і справді щось робитимуть з того шо кажуть, є логічна і адекватна. Навпаки голоси совковоподібних чи просто аморфних які побачили там шось, і це тоді, коли наш політикум цілком складається з політпридурків, політкурв і політімпотентів (цього ви звісно не помітили) є неадекватні. Ну йдіть і обирайте своїх яйценюків тєгопків чи хай Бог милує - литвинів. Будемо й далі гарантовано зкочуватися на дно.
Вопшім, нацюки рулять, всі інші смокчуть. ;) (особливо ліберали :))
  • 0

#1105 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 07.12.2009 – 23:58

Перегляд дописуIA32 (7.12.2009 23:07) писав:

шоббуло.
Щоб було, треба мову вчити :)

Перегляд дописуIA32 (7.12.2009 23:55) писав:

Краще замаститися з Ле Пеном, пане, ніж з Фірташами Гівнюковмичами і іншим цілком безідейним сміттям ласим до грабунку

А Тягнибок гроші на агітацію вдома вночі друкує?

Повідомлення відредагував Кобзар112: 07.12.2009 – 23:59

• 0

#1106 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 08.12.2009 – 00:04

Перегляд дописуКобзар112 (7.12.2009 23:58) писав:

Щоб було, треба мову вчити :)
ой, та й не кажіть, мову треба вчити, почуття гумору треба мати, і все треба...

Цитата

А Тягнибок гроші на агітацію вдома вночі друкує?
А я свічку не тримав.
А от де КУН бере?
  • 0

#1107 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 08.12.2009 – 00:17

Перегляд дописуyushchenko (7.12.2009 22:32) писав:

Хи, теж мені питання. Та щоб путінська пропаганда могла усіх західних українців назвати нацистами. Не сміши.
Навіть якщо вся ваша критика справедлива, все одно нема серед кого вибирати.
  • 0

#1108 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 08.12.2009 – 00:33

Перегляд дописуIA32 (8.12.2009 00:55) писав:

Вопшім, нацюки рулять, всі інші смокчуть. ;) (особливо ліберали :))
Нацюки дорулились, ідеологія, що веде в тупік, розрахована на підліткову гарячність та агресивізм. Є тому історичне підтвердження. Дарма думати ,що інші нації та етноси отак одразу повірять в зверхність іншої. Ні. Вони боротимуться, вони поборють рано чи пізно манію величі возведену в ранг ідеології, це масовий психоз, хвороба суспільства. Німцям було простіше - вони ментально дисциплінованіші, змалечу, тому Гітлеру й вдалось вишикувати законослухняну країну, до речі в скрутний час, під прапором, що німці це боги на Землі. Отак просто, помінявши закони.

Та й не в тому справа.

Тут інший фактор впливає, особливо зараз, коли ця ідеологія є забороненою в більшості країн, і то розвинутих. Чи може вони не знають що роблять?
Чи Україна може собі дозволити опинитись в повній ізоляції взявши лозунги Тягнибока, чим ще більше погіршить
становище народу. А що, голодними легше керувати. Правильно.

До Ле Пена так, я причепився, бо наразі ніхто не дав відповіді "Яким чином покращує імідж України зв'язки з людиною, що фактично є визнаним неонацистом?", і це не я видумав. В Франції в свій час взагалі організували загальнонаціональну ходу проти Ле Пена, таким чином висловлюючи громадський протест зародження "коричневої чуми" в своїй країні.

Про яку програму йдеться? Я втисячне питаю : "Що означає всеКРИМський референдум щодо статусу Криму?" Це такий анекдот чи як? я вже замучився над ним сміятись.

У них вся програма протирічлива. І шкода, що люди не вчитавшись, свої патріотичні погляди, енергію вкладають в відвертий цирк з націоналістичною обгорткою.

А КУН, КУН багато чого зробив і без лишньої помпезності та клоунади.

Про лібералізм взагалі мовчу, наразі ця система є найбільш успішною у Світі. Прикладів розвинених країн наводити не буду, самі знаєте.

Перегляд дописуZhooook (8.12.2009 01:17) писав:

Навіть якщо вся ваша критика справедлива, все одно нема серед кого вибирати.
Правильно. Працюємо на Москву, панове галичани. А чо? Перетворимо усю Західну Україну в циркове шоу для Путіна і перепуганих москалів. Одурєть.

Повідомлення відредагував yushchenko: 08.12.2009 – 00:23

• 0

#1109 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 08.12.2009 – 01:12

Перегляд дописуyushchenko (8.12.2009 00:19) писав:

Нацюки дорулились, ідеологія, що веде в тупік, розрахована на підліткову гарячність та агресивізм. Є тому історичне підтвердження. Дарма думати ,що інші нації та етноси отак одразу повірять в зверхність іншої. Ні. Вони боротимуться, вони поборють рано чи пізно манію величі возведену в ранг ідеології, це масовий психоз, хвороба суспільства. Німцям було простіше - вони ментально дисциплінованіші, змалечу, тому Гітлеру й вдалось вишикувати законослухняну країну, до речі в скрутний час, під прапором, що німці це боги на Землі. Отак просто, помінявши закони.

Та й не в тому справа.

Тут інший фактор впливає, особливо зараз, коли ця ідеологія є забороненою в більшості країн, і то розвинутих. Чи може вони не знають що роблять?
Чи Україна може собі дозволити опинитись в повній ізоляції взявши лозунги Тягнибока, чим ще більше погіршить
становище народу. А що, голодними легше керувати. Правильно.
Знову за рибу гроші... Яка "ця ідеологія"? Яка зверхність над іншими народами? Ви знову багато дивились ящик з кацапськими тіліканалами? ;) Вертайтесь в реальність, Свобода позіціонується як крайньоправа націоналістична організація і думати інакше в нас нема для того якихось достовірних доказів.

Цитата

До Ле Пена так, я причепився, бо наразі ніхто не дав відповіді "Яким чином покращує імідж України зв'язки з людиною, що фактично є визнаним неонацистом?", і це не я видумав. В Франції в свій час взагалі організували загальнонаціональну ходу проти Ле Пена, таким чином висловлюючи громадський протест зародження "коричневої чуми" в своїй країні.
Його заборонили? В демократичній Европі. Ви ставите нікому не потрібне питання якраз в яскравій обгортці. Щоб об*явити: ось воно, дивіться, аяяй. А я сказав, справжньою проблемою тут і не пахне, це демагогія, а от окупування влади якимись моральними мутантами з комуняцьким або гопніківським корінням чи просто нікчем в яких слова купи не держаться - це є проблема. Наш виборець відкинув правий Рух, він боїться націоналістів, і помірковано і неагресивно продовжує обирати кравчуків кучм ющенків, а зараз все йде до апогею державного самознищення - януковича. Ваші антифашистські потуги - просто марні, бо ви не там побачили коричневу загрозу людству.)

Цитата

Про яку програму йдеться? Я втисячне питаю : "Що означає всеКРИМський референдум щодо статусу Криму?" Це такий анекдот чи як? я вже замучився над ним сміятись.
Знаєте, ви сміялись з себе. Читати пункт VIII

Цитата

У них вся програма протирічлива. І шкода, що люди не вчитавшись свої патріотичні погляди, енергію вкладають в відвертий цирк з націоналістичною обгорткою.
Я тут не збираюсь агітацією займатися. Просто ще раз наголошу - ваші твердження про "протирічливість" (суперечливість до речі) свободівської програми, в той час коли, і я не втомлююсь повторювати, в країні - шоу політичного маразму для біомаси (нас), і подальший фактичний розвал, того що ще стоїть, а ви явно прихильник когось з тих клоунів (не будемо розкривати секретів :)), так от, стверджувати таке є якось надто... ну як, підкажіть?)

Цитата

От би й навели приклад, без лишньої клоунади.

Цитата

Про лібералізм взагалі мовчу, наразі ця система є найбільш успішною у Світі. Прикладів розвинених країн наводити не буду, самі знаєте.
Приклади треба брати до уваги, а не мавпувати, чи робити вигляд діяльности як роблять ваші "непротирічливі" об*єкти політичної симпатії. Країна з настільки пошкодженими самосвідомістю, самоповагою і культурою, з такою постколоніальною симптоматикою - не місце для ліберальщини, якщо народ її все ж хоче вилізти з цього коматозного стану. Тим паче не місце для бариг які той лібералізм взяли тіке для ширмування свого нечистого діла у владі, розповідаючи нашим "поміркованим" обивателям всяке лайно, (щоб всім же сподобатись в покраяній країні важко щось путнє придумати). Мене просто нудить від виступів всіх ваших "неагресивних", "поміркованих" і "розважливих". Хапуги просто заходять в нову фазу, або тіке входять, а дУрні вуха порозвісювали.
  • 0

#1110 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.12.2009 – 11:45

З'єднано
  • 0

#1111 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 09.12.2009 – 11:53

ВО "СВОБОДА" А що це? Не хочеться шукати, скажіть будь-ласка.
  • 0

#1112 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 09.12.2009 – 11:56

Перегляд допису-=VJ=- (1.12.2009 22:39) писав:

Старосамбірська районна організація ВО «Свобода» висловила незгоду із позицією центрального проводу політичної сили та підтримку кандидатові в президенти України, екс-міністру оборони, голові ВГО «Громадянська позиція» Анатолію Гриценку. Про це йдеться у заяві Старосамбірської районної організації ВО «Свобода»:
===============
Враховуючи ситуацію, що склалася у ВО "Свобода" та зокрема в Старосамбірській районній організації, ми прийшли до висновку, що на відповідному етапі своєї політичної діяльності ВО "Свобода", в лиці свого центрального проводу, вирішила відійти від ідеї побудови сильної націоналістичної організації, де морально-етичні, національні цінності, взаєморозуміння, взаємопідтримка і повага один до одного, переважають над вузькопартійними, владно-матеріальними вигодами.

Рішення центрального та обласного проводу, задля швидкого приходу його до влади, піти на співпрацю з різними сумнівними бізнес-політичними групами, прийнявши їх обхідними шляхами в члени партії, ми не підтримуємо. Зокрема в нашому районі це скандально відома ( із публікацій місцевих ЗМІ) група М. Пацая склад якої від комуністів до неолібералів з репутацією коньюктурників і кар’єристів. Нагадуємо, що це осколок від розколу правої проукраїнської партії УНП, один із яких "влетів" у "Свободу", а інший у "Фронт змін" на чолі з його очільником П.Юрчиком.

Ми неодноразово звертали увагу обласному керівництву "Свободи" на нездорові і неправильні процеси в організації та всіма силами перешкоджали цьому, але розуміння і підтримки не знайшли. Вважаємо дії обласного керівництва такими, що дискредитують партію і її ідеологію.

Старосамбірська районна організація ВО "Свобода" залишається відданою націоналістичній ідеології, і продовжує самостійно на теренах Старосамбірщини, як і дванадцять років поспіль, проводити послідовну, правильну націоналістичну політику в інтересах нації. Як активні громадяни і політики-націоналісти вважаємо за потрібне залишатися в політичному строю, і ми будемо брати участь у президентських виборах 2010 року, але ми не маємо ні морального ні політичного зобов’язання підтримувати ту силу, яка не поважає думку і право своїх членів партії та готова при першій кращій нагоді кинути їх.

А тому, ми відповідально і свідомо заявляємо, про свою допомогу у даному виборчому процесі кандидатові в президенти України, екс-міністру оборони, голові ВГО "Громадянська позиція" А.С.Гриценку. Просимо всіх віднестися до нашого рішення з розумінням, повагою і підтримкою
Вчора мав нагоду запитати особисто у Тягнибока про дану ситуацію. Він повідомив що це рішення спродукував колишній голова Старосамбірської організації, який був звільнений ще 8 місяців тому, за негативну виборчу компанію в районі, але до цього часу не повернув печатку. Наразі з цього приводу готуються матеріали до суду.
  • 0

#1113 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 09.12.2009 – 23:19

Перегляд дописуIA32 (8.12.2009 00:04) писав:

А от де КУН бере?

Ну, ти міг помітити, що КУН грошима на рекламу не розкидається. Для матеріальної підтримки функціонування місцевих осередків створений механізм збору членських внесків. Все просто, як дві копійки.
  • 0

#1114 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.12.2009 – 16:23

Статті журналу "Український тиждень" проекту "Вибори-2010", з детальним описом кандидатів:

"Один у полі" - Об’єднати всіх українських патріотів Тягнибоку заважає зацикленість на домодерних гаслах

Орбіти Олега Тягнибока - Хто допомагає Олегові Тягнибоку

"Виборці Тягнибока на Сході та Півдні країни – хто вони" - Їх мало, але вони «в тільняшках»

Le Pen a la Ukrainienne - Олег Тягнибок може повторити успіх лідера французького «Національного фронту», якщо встигне європеїзуватися
  • 0

#1115 Максим Залізняк

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 17.12.2009 – 18:30

На заході України підтримка ВО "СВОБОДА" з кожним днем зростає, особливо серед молоді. На автомобілях стає популярнішим розміщувати атрибутику ВО "СВОБОДА", ніж НУ-НС та БЮТ. На сході та півдні України її підтримують українські патріоти, але дуже багато людей мало що про неї знає.
  • 0

#1116 олька13

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.12.2009 – 17:48

як на мене, то, може, він і хоче щось змінити на краще, але й Ющенко хотів. Та ніхто нічого йому не дасть зробити. насправді державою керує не Ющенко-Тимошенко, а щось типу Порошенко- Ахметов і так далі
  • 0

#1117 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 18.12.2009 – 18:46

Перегляд дописуyushchenko (8.12.2009 00:33) писав:

Наскільки мені відомо зараз всі місцеві осередки КУНу перейшли в Свободу, принаймі в моїй області.

Перегляд дописуIA32 (8.12.2009 01:12) писав:

Приклади треба брати до уваги, а не мавпувати, чи робити вигляд діяльности як роблять ваші "непротирічливі" об*єкти політичної симпатії. Країна з настільки пошкодженими самосвідомістю, самоповагою і культурою, з такою постколоніальною симптоматикою - не місце для ліберальщини, якщо народ її все ж хоче вилізти з цього коматозного стану. Тим паче не місце для бариг які той лібералізм взяли тіке для ширмування свого нечистого діла у владі, розповідаючи нашим "поміркованим" обивателям всяке лайно, (щоб всім же сподобатись в покраяній країні важко щось путнє придумати). Мене просто нудить від виступів всіх ваших "неагресивних", "поміркованих" і "розважливих". Хапуги просто заходять в нову фазу, або тіке входять, а дУрні вуха порозвісювали.
Повністю погоджуюсь.

До речі, сьогодні маємо можливість послухати Тягнибока:

Цитата

18 грудня 2009 року о 19.30 на Першому національному каналі (УТ-1) – трансляція офіційної передвиборчої агітації кандидата на пост Президента України, голови Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олега Тягнибока за рахунок коштів державного бюджету.

svoboda.org.ua

• 0

#1118 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.12.2009 – 14:46

Макаров гарно про "Свободу" написав:

Вчора давав інтерв’ю французькому телебаченню. Першим було запитання про Олега Тягнибока. Дуже обережне, без бажання мене образити, але з ноткою співчуття. Хотілося огризнутися у стилі холодної війни, коли радянські ідеологічні бійці на будь-які закиди відповідали: «А у вас негрів вішають». Мовляв, у вашій Франції теж льо Пен – депутат Європарламенту, який мало не став президентом (насправді перебільшення, хоча якось у другий тур таки вийшов). А потім я зрозумів, що французька колега, навпаки, намагалася знайти точки дотику, маючи на увазі, що в нас із ними та сама проблема.

Проблема? Серед моїх знайомих чимало людей, які вважають партію «Свобода» разом із її лідером технологічним проектом – чи то КДБ, чи то місцевих олігархів, що мав на меті компрометувати українців як невиліковних ксенофобів і забезпечувати приводи для діяльності проросійських сил. Це звичайна вада людей, які копирсаються в політиці: рано чи пізно вони стають конспірологами, вірячи, що кожен наслідок має свої причини, а кожна причина – своїх авторів. Незаплановані викиди активності вони сприймають як чиюсь акцію, а незапланованих активістів – як агентів впливу. І подеколи мають рацію: в багатьох країнах є практика застосовувати технічних клоунів для трансляції послань та проштовхування рішень, за які не хотіли б відповідати респектабельні політики. Інколи маріонетка починає жити власним життям, і тоді з’являється Жириновський.

На відміну від фахівців я не вірю, що Тягнибок – технологічний проект, у цьому переконує вся його біографія. Просто завжди є й будуть люди з підвищеним соціальним темпераментом, які прагнутимуть вирішувати складні проблеми простими засобами. Як казав видатний грузинський філософ Мераб Мамардашвілі (до речі, йшлося про марксизм): спроба втиснути великі думки у маленькі голови. Я так само не вірю, що якась зла сила використовує Тягнибока «втемну». Як кажуть, навіщо мені вороги, коли в мене є такі друзі?

Хоч би скільки Олег Ярославович виграв судових процесів, зрозуміло: жидів і москалів він не любить. Це, зрештою, його особиста справа і святе право, доки він не перейде до конкретних дій чи персональних образ. Звісно, я особисто волів би, щоб у країні не було не лише ксенофобів, а й хуліганів, злодіїв та корумпованих чиновників. Але це питання мого недосконалого смаку. Інша річ, що своїми конкретними діями свободівці ніяк не наближають панування світлих ідеалів, які вони декларують. Днями заступниця Олега Ярославовича по партії Ірина Фаріон із гордістю розповідала по радіо, як вона провчила співвітчизницю, що запитала в неї дорогу російською. Взірцева націоналістка показала їй... протилежний напрямок. Браво! Слід припустити, що відтепер та нещасна несвідома українка негайно стане свідомою, перейде в побуті на державну мову й почне сповідувати європейські цінності в інтерпретації «Свободи». І в жодному разі не розповідатиме своїм родичам і знайомим, які вони дикі й невиховані, ці хохли-бандерівці. То хто приносить цій країні, цьому народу й цій мові більше користі: такі представники титульної нації чи мій друг, відомий видавець із питомим українським прізвищем Фінкельштейн, який за 12 років видав понад 300 книжок українських авторів, причому, всупереч нашому спотвореному ринку, чомусь українською. Тепер він у лікарні з інфарктом (одужуйте швидше, Леоніде Петровичу!), а Тягнибок – у шоколаді, йде в президенти.

Так, деякі ідеї «Свободи» привабливі не лише для націоналістів у широкому чи вузькому розумінні. Засудження комунізму, проведення люстрації, очищення влади, забезпечення відповідного статусу тій самій державній мові – першочергові заходи, які вимагають не складної підготовки чи надмірних витрат, а лише політичної рішучості. Єдине, що може справді дискредитувати націоналістів, – це їхній прихід до влади. Згадаймо шок, коли «Свобода» на виборах у Тернополі взяла майже 35% голосів. І що? Щось я не чув про якісь виняткові здобутки Тернопільщини на ниві боротьби з корупцією та злочинністю за останні дев’ять місяців. Не кажу вже про викорінення, але бодай щось помітне... До речі, про утиски нацменшин теж нічого особливого не повідомляли.

Інша річ, що існування Тягнибока – це обвинувачення Українській державі за те, що вона припускає безперешкодне й систематичне порушення прав своїх громадян, зокрема за мовно-етнічною ознакою, за те, що українці почуваються дискримінованими у своїй країні. Колишній лікар-хірург швидкої допомоги Олег Тягнибок тут зі мною погодився б: не варто лікувати симптом, треба шукати хворобу.

• 0

#1119 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 21.12.2009 – 17:46

zachod сказав:

... Днями заступниця Олега Ярославовича по партії Ірина Фаріон із гордістю розповідала по радіо, як вона провчила співвітчизницю, що запитала в неї дорогу російською. Взірцева націоналістка показала їй... протилежний напрямок. Браво! Слід припустити, що відтепер та нещасна несвідома українка негайно стане свідомою, перейде в побуті на державну мову й почне сповідувати європейські цінності в інтерпретації «Свободи»...
:ggggg: А кажуть, - в націоналістів нема почуття гумору.)))
  • 0

#1120 Real Deal

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 21.12.2009 – 19:11

Десь 3 роки тому вперше дізнався що є така партія "ВО Свобода".
До цього моменту не думав, що знайдется в Україні така партія яка
буде не частково, а повністю представляти мої політични інтереси.
Від того часу тільки "ВО Свобода" ! :ggggg:

Повідомлення відредагував Real Deal: 21.12.2009 – 19:12

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних