Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1081 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 28.10.2009 – 23:46

Перегляд допису-=VJ=- (28.10.2009 23:39) писав:

А до чого тут нація? Теж мені, достовірна вибірка.
Вірю на слово дописувачу. Прибічники "Свободи" ніколи не брешуть, там лідер - святий месія.

Повідомлення відредагував yushchenko: 28.10.2009 – 23:47

• 0

#1082 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.10.2009 – 08:14

Перегляд дописуyushchenko (29.10.2009 00:14) писав:

Мда. Психічне здоров'я нації завжди непокоїло.
http://www.newsru.ua...etbespokoj.html

Цитата

Де-юре статус ядерних держав мають США, Росія, КНР, Франція і Великобританія. Проте де-факто до цього клубу належать ще Пакистан, Ізраїль та Індія. За оцінками різних експертів, ядерної зброї на даний момент вистачить для того, щоб знищити Землю кілька разів.
Думаю в адекватності психіки США, Росії, КНР, Франції і Великобританії, Пакистану, Ізраїлю та Індії сумнівів нема?
http://www.refine.or...eid-3635-1.html
http://www.luhansk.s...alityka/004547/
  • 0

#1083 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.12.2009 – 22:39

Старосамбірська районна організація ВО «Свобода» висловила незгоду із позицією центрального проводу політичної сили та підтримку кандидатові в президенти України, екс-міністру оборони, голові ВГО «Громадянська позиція» Анатолію Гриценку. Про це йдеться у заяві Старосамбірської районної організації ВО «Свобода»:
===============
Враховуючи ситуацію, що склалася у ВО "Свобода" та зокрема в Старосамбірській районній організації, ми прийшли до висновку, що на відповідному етапі своєї політичної діяльності ВО "Свобода", в лиці свого центрального проводу, вирішила відійти від ідеї побудови сильної націоналістичної організації, де морально-етичні, національні цінності, взаєморозуміння, взаємопідтримка і повага один до одного, переважають над вузькопартійними, владно-матеріальними вигодами.

Рішення центрального та обласного проводу, задля швидкого приходу його до влади, піти на співпрацю з різними сумнівними бізнес-політичними групами, прийнявши їх обхідними шляхами в члени партії, ми не підтримуємо. Зокрема в нашому районі це скандально відома ( із публікацій місцевих ЗМІ) група М. Пацая склад якої від комуністів до неолібералів з репутацією коньюктурників і кар’єристів. Нагадуємо, що це осколок від розколу правої проукраїнської партії УНП, один із яких "влетів" у "Свободу", а інший у "Фронт змін" на чолі з його очільником П.Юрчиком.

Ми неодноразово звертали увагу обласному керівництву "Свободи" на нездорові і неправильні процеси в організації та всіма силами перешкоджали цьому, але розуміння і підтримки не знайшли. Вважаємо дії обласного керівництва такими, що дискредитують партію і її ідеологію.

Старосамбірська районна організація ВО "Свобода" залишається відданою націоналістичній ідеології, і продовжує самостійно на теренах Старосамбірщини, як і дванадцять років поспіль, проводити послідовну, правильну націоналістичну політику в інтересах нації. Як активні громадяни і політики-націоналісти вважаємо за потрібне залишатися в політичному строю, і ми будемо брати участь у президентських виборах 2010 року, але ми не маємо ні морального ні політичного зобов’язання підтримувати ту силу, яка не поважає думку і право своїх членів партії та готова при першій кращій нагоді кинути їх.

А тому, ми відповідально і свідомо заявляємо, про свою допомогу у даному виборчому процесі кандидатові в президенти України, екс-міністру оборони, голові ВГО "Громадянська позиція" А.С.Гриценку. Просимо всіх віднестися до нашого рішення з розумінням, повагою і підтримкою

• 0

#1084 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 02.12.2009 – 17:46

націоналісти таке не пробачають.
  • 0

#1085 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 07.12.2009 – 01:20

Мене давно мучить одне питання. Чому більшість демонструє свою прихильність до націоналізму через підтримку партії Тягнибока?
Чи згодні ви, що "Свобода" з новоприбулих прихильників ґартує справжніх фанатиків?

Повідомлення відредагував Кобзар112: 07.12.2009 – 01:30

• 0

#1086 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 07.12.2009 – 01:36

Перегляд дописуКобзар112 (7.12.2009 01:20) писав:

Мене давно мучить одне питання. Чому більшість демонструє свою прихильність до націоналізму через підтримку партії Тягнибока?
Чи згодні ви, що "Свобода" з новоприбулих прихильників ґартує справжніх фанатиків?
я тіке шо вже сходив вилити свій суб*єктив, того багато не получиться: отже, думаю, тому що твій КУНЬ - сакс.
  • 0

#1087 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 07.12.2009 – 02:29

Перегляд дописуIA32 (7.12.2009 01:36) писав:

я тіке шо вже сходив вилити свій суб*єктив, того багато не получиться: отже, думаю, тому що твій КУНЬ - сакс.

КУН не мій, а Ярослави Стецько [хай царствує]. Вона була засновником партії.
  • 0

#1088 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 07.12.2009 – 03:17

Тому що Тягнибоківська партія найбільш розрекламована з націоналістичних. Хоч вони й московські провокатори, проте про инших ми взагалі нічого не знаємо. Тому голосувати лишається тільки за них.
  • 0

#1089 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 07.12.2009 – 04:37

Перегляд дописуКобзар112 (7.12.2009 02:29) писав:

КУН не мій, а Ярослави Стецько [хай царствує]. Вона була засновником партії.
нинішній КУН - далеко не її. ющенківскі халуї і прихлєбатілі, ну я вже казав.
  • 0

#1090 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.12.2009 – 08:10

Більшість? Яка більшість???
  • 0

#1091 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 07.12.2009 – 11:40

Перегляд дописуMisercord (7.12.2009 08:10) писав:

Більшість свідомого панства.

Перегляд дописуIA32 (7.12.2009 04:37) писав:

нинішній КУН - далеко не її. ющенківскі халуї і прихлєбатілі, ну я вже казав.

Цікаво, навіщо Тягнибоку зустрічатися із фашистською партією Італії?...
  • 0

#1092 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 07.12.2009 – 11:42

Йа б був прихильником партії українського терору. Але такої немає. Sad, but true.
А так - вони всі занадто м'якотілі. Тому тримаюсь партій осторонь, але погляди при собі не тримаю.
  • 0

#1093 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 07.12.2009 – 18:23

Тягнибок-сенпай, класний тим, що не встиг замарати у гівні руки. А фанатики у партії гарантовано будуть, ідеологія вимагає.
  • 0

#1094 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.12.2009 – 19:07

Перегляд дописуMisercord (7.12.2009 08:10) писав:

Зараз особливо на Тернопільщині багато молоді є в лавах Свободи. Багато з них зустрічала з виголеними головами (щось типу під давнього козацького оселедця), з національною символікою на одязі чи аксесуарах. Проте у обласній раді цих молодиків немає. там сидять інші люди. Можу ствердити, що тепер прихильників цієї партії серед молоді мабуть більшість.
Вже писала в одній темі, що ця партія занадто спекулює на політичній і національній свідомості населення. Бо ж патріотизм тепер не лише в шані, а й в моді. І от починаються всілякі мітинги, акції, а справи як були ... так і залишилися ...
Порадила б свободівцям єдине - більше діла (то можна всім політикам запропонувати) і більше уваги приділяти агітаційним плакатам чи інформаційним повідомленням. Бо ж довго не могла дивитися на фото С. Бандери зображеного на кшталт Гітлера.
І ще одне, щоб ніколи не забували про те, що "чого забагато - то вже нездорово"

П.С. Коли перед попередніми виборами проводила соц. опитування, то більшість з сільської інтелігенції і не тільки сільської були за Свободу. Не знаю як тепер з цим, але думаю, що тенденція збереглася.
  • 0

#1095 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 07.12.2009 – 19:12

не знаю в чому секрет, але доньки у Тягнибока симпатичні
  • 0

#1096 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 07.12.2009 – 20:02

Секрет в тому, що прізвище їх бабусі - Фротман! <_< :happy1:
  • 0

#1097 Гість_Зірвидах_*

• Гості

Відправлено 07.12.2009 – 20:59

До "Свободи" моє ставлення не однозначне...
Але щодо фанатиків. Я не схильний фанатизм оцінювати, як щось однозначно погане. Зокрема, ті, хто під найжахливішими катуваннями не зраджували свою землю, хто пускав собі останню кулю, аби не потрапити до полону... Це все саме фанатики.

"Всім стояти до останнього", "стояти на смерть" - це характерні риси фанатизму.

Звичайно, фанатик - не слухатиме, що йому кажуть, аргументують, доводять... Його неможливо зрушити з його переконань.

Зло, як на мене, не у фанатизмі. Фанатик - людина що ладна віддати все заради своєї ідеї. Це гранично віддана людина.
Зло в іншому - у задуренні голови... У використанні цих людей задля якоїсь вигоди. Тобто - паразитування на відданості.

Чи займається цим "Свобода"?.. Складність саме в тому і є, що "за плодами їх впізнаєте їх". Тобто - коли буде вже пізно, щось змінити. А значить, "з ким бути" - питання особистої віри. І кожний, який би шлях не обрав, - буде завжди переконаний, що вчинив правильно.
  • 0

#1098 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.12.2009 – 21:13

Перегляд дописуFT232BM (7.12.2009 18:23) писав:

Тягнибок-сенпай, класний тим, що не встиг замарати у гівні руки. А фанатики у партії гарантовано будуть, ідеологія вимагає.
Литвин теж не засвітився ніде. Такий хитрий, сам нікуди не вляпається...
А для тих, хто за Литвина - нагадаю - в 1999 році він очолював "За ЄдУ"
  • 0

#1099 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 07.12.2009 – 21:17

Перегляд дописуAmili (7.12.2009 19:07) писав:

Бо ж довго не могла дивитися на фото С. Бандери зображеного на кшталт Гітлера.
А чо? У них це нормально, максимально в очах ЗМІ бути схожими на нацистську організацію. Тим самим паплюжачи ідею українського націоналізму. На Москву працюють козли.

Яка ідеологія? Ти про що? Чи не про надання статусу області Криму шляхом ВсеКРИМського реферундуму? Самому не смішно?

Тягнибок-сенпай, класний тим, що не встиг замарати у гівні руки.
Угу, не встиг, точно. Особливо з відомим неонацистом Ле Пеном не встиг. Коричневі в нього руки по самі лікті.

Повідомлення відредагував yushchenko: 07.12.2009 – 21:24

• 0

#1100 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 07.12.2009 – 21:25

Перегляд дописуyushchenko (7.12.2009 21:17) писав:

Угу, не встиг, точно. Особливо з відомим неонацистом Ле Пеном не встиг. Коричневі в нього руки по самі локті.
Я мав на увазі нічого не крав. Хоча гроші псують усіх українців.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних