Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1061 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 19.08.2009 – 10:47

Перегляд допису-=VJ=- (19.08.2009 00:36) писав:

І що мають значити ці підкреслення, особливо в контексті мого допису?
Вони свідчать ва вашу збочену логіку у питанні відробляння грошей кремля Свободою, яка замовників лаїть як може. Судячи з усього, ви вважаєте Свободу у питання співпраці з кремлем страшнішою за Партію регіонів, що какбє намєкаєт, ґґґ.
  • 0

#1062 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.08.2009 – 11:01

Перегляд дописуzav (19.08.2009 11:47) писав:

Вони свідчать ва вашу збочену логіку у питанні відробляння грошей кремля Свободою, яка замовників лаїть як може.

Це у пана збочена логіка, яка не може втямити дії диверсантів, а "Свобода" є саме диверсійним проектом.
Мабуть, за логікою пана, Штирліц мав ходити в радянській уніформі, з орденом Перемоги на грудях і щоразу при вітанні з Мюллером кричати "Хай живе Сталін і всесвітня революція".
  • 0

#1063 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.08.2009 – 11:33

Перегляд допису-=VJ=- (19.08.2009 12:01) писав:

Це у пана збочена логіка, яка не може втямити дії диверсантів, а "Свобода" є саме диверсійним проектом.
Мабуть, за логікою пана, Штирліц мав ходити в радянській уніформі, з орденом Перемоги на грудях і щоразу при вітанні з Мюллером кричати "Хай живе Сталін і всесвітня революція".
Тобто з-поміж Свободи та Партії регіонів пан обере останню. Навіть не сподівався, ги.
p.s. А докази диверсії маєте? Чи про всяк випадок ляпнули?.. Тіко не треба тут про ляшський сєйм, адже Свобода критикує і Росію, й Ізраєль, і США і ще багато кого. Чи вам саме Польща стала поперек горла - не розумію. Чого ви її так зашищаєте, як Росію? Гиги. Зрештою, чому Тільки Свобода та Ющенко завзято підтримують визнання провідної ролі УПА у відродженні України?.. Може Ющенко теж агент кремля?
  • 0

#1064 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.08.2009 – 11:37

Перегляд дописуzav (19.08.2009 12:33) писав:

А докази диверсії маєте?

Вище вже не один раз наведено.
  • 0

#1065 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.08.2009 – 12:09

Перегляд допису-=VJ=- (19.08.2009 12:37) писав:

Вище вже не один раз наведено.
Не лестіть собі, пане VJ.
Диверсія визначається Статтею 113 Кримінальним кодексу України:

Цитата

Стаття 113. Диверсія
Вчинення з метою ослаблення держави вибухів, підпалів або інших дій, спрямованих на масове знищення людей, заподіяння тілесних ушкоджень чи іншої шкоди їхньому здоров'ю, на зруйнування або пошкодження об'єктів, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення, а також вчинення з тією самою метою дій, спрямованих на радіоактивне забруднення, масове отруєння, поширення епідемій, епізоотій чи епіфітотій, -
карається позбавленням волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років.
© http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main...mp;nreg=2341-14
Де беззаперечні доведені факти диверсії, вчиненої ВО "Свобода"?
  • 0

#1066 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.08.2009 – 12:17

Перегляд дописуzav (19.08.2009 13:09) писав:

Не лестіть собі, пане VJ.
Диверсія визначається Статтею 113 Кримінальним кодексу України:

пан перший раз чує термін "ідеологічна диверсія"? Шкода, що тут ще сказати.
  • 0

#1067 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.08.2009 – 12:27

Перегляд допису-=VJ=- (19.08.2009 13:17) писав:

пан перший раз чує термін "ідеологічна диверсія"? Шкода, що тут ще сказати.
Ой, хаха, ой, не можу!
Перше ж посилання й те про Свободу: http://www.google.com/search?client=opera&...-8&oe=utf-8
А інші взагалі краса:
"Ідеологічна диверсія є специфічною, найгострішою формою підривної діяльності спецслужб та інших закордонних підривних центрів і полягає у здійсненні ворожого ідеологічного і організаційно-політичного впливу на громадян радянських республік з метою спонукання їх до посягань на суспільний і державний устрій, скоєння державних злочинів та антигромадських вчинків."© http://ord-ua.com/print/2008/02/08/major-b...k-zakinchennya/
Де такий вплив Свободи, де він? Йа хочу бачити цей вплив!
А може Свобода бреше все, га? Може, ось воно як насправді:
"ИДЕОЛОГИЧЕСКАЯ ДИВЕРСИЯ (англ ideological diversion) - заведомо ложная, дезориентирующая политическая или иная информация, пропаганда не соответствующих действительности утверждений, фактов, теорий и т.п. в целях дестабилизации политической ситуации в государстве."© http://www.pravoteka.ru/enc/2272.html
Так і де саме на ідеологічному хронті Свобода забрехалася?
  • 0

#1068 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.08.2009 – 17:33

Перегляд дописуzav (19.08.2009 13:27) писав:

Так і де саме на ідеологічному хронті Свобода забрехалася?

Перше

Тягнибок: Меркель и Медведев поделят Восточную Европу

Канцлер ФРГ Ангела Меркель и президент РФ Дмитрий Медведев готовят новый пакт «Молотова – Риббентропа» о разделе сфер влияния в Восточной Европе, жертвой которого станет Украина. Такую идею высказал лидер украинской националистической организации «Свобода» Олег Тягнибок в своем блоге, пишет газета «Сегодня».
http://www.delfi.ua/...e.php?id=499496

ещё даже не успели включить Олежку Тягнибока в рейтинги кандидатов в президенты (тормозили специально, чтобы потом показывать стремительный рост фашистких настроений в Украине), а он уже так облажался)). Что же реально говорила Меркель:

"Frau Bundeskanzlerin, die russische Führung, insbesondere Präsident Medwedew, hat in seiner Botschaft an die ukrainischen Führungskräfte sein Unverständnis gegenüber einigen Tatsachen in der Ukraine zum Ausdruck gebracht, so insbesondere hinsichtlich der Heroisierung des Nationalsozialismus. Wie steht Deutschland dazu?...

BK'IN DR. MERKEL: Was Ihre Frage bezüglich der Heroisierung des Nationalsozialismus in der Ukraine angeht, so kann ich nur sagen: Die Verurteilung des Nationalsozialismus und die Auseinandersetzung mit dem Nationalsozialismus ist für die Bundesrepublik Deutschland immer klar gewesen. Wir wissen um diese Zeit. Wir wissen nicht nur um die Ablehnung, sondern auch um die Einzigartigkeit des Holocaust und der Shoah. Für Deutschland hat das die deutsche Verantwortung auf der Welt für immer geprägt. Wo immer wir auf der Welt Tendenzen begegnen egal in welchem Land, die versuchen, den Nationalsozialismus zu relativieren, werden wir von deutscher Seite mit aller Entschiedenheit dagegen vorgehen. Das ist vollkommen selbstverständlich egal, wo und wie das passiert

"Пані канцлер, російське керівництво, перш за все президент Медвєдєв, в своєму зверненні до українського лідера висловив своє непорозуміння з приводу окремих фактів в Україні, зокрема того, що стосується прославляння націонал-соціалізму. Яка з цього приводу думка Німеччини?...

Меркель. Стосовно Вашого питання про прославляння націонал-соціалізму в Україні можу сказати лише одне: засудження націонал-соціалізму та протистояння націонал-соціалізмові для Федеративної Німеччини завжди були річчю само-собою зрозумілою. Ми пам'ятаємо про це. Ми не лише відхиляємо але й засуджуємо Голокост і Шоа ("шоа", іврит. – катастрофа, термін, який частина єврейських авторів використовує замість "голокост" -авт.). Для Німеччини зрозуміло, що німці відповідальні перед світом за все, що сталось. Скрізь в світі, де ми стикаєтесь з подібними тенденціями – не залежно від того в якій країні – виправдати націонал-соціалізм ми будемо з німецького боку відповідно реагувати без жодних вагань. Це само собою зрозуміло, не залежно від того, де все відбувається."
http://www.bundesregierung.de/Content/DE/M...pk-sotschi.html

"Ну і де тут засудження пані канцлером України, про яке нам вже тиждень розповідають?"
http://diko0braz.liv....com/10914.html

Друге

Харківська обласна організація ВО "Свобода" обурена висловами "помаранчевого" голови облдержадміністрації Арсена Авакова, які він допустив, спекулюючи на темі Голодомору 1932-33 років та свідомо ображаючи пам’ять мільйонів українців, загиблих у цій трагедії. Проте найбільш промовистими були репліки та висновки Голови ХОДА Авакова, який, за посадою, не має права втручатись до кримінальної справи та коментувати її проміжні результати: "Ми говоримо про фактову кримінальну справу. Ми не ставимо за головну мету притягнення винуватців до відповідальності…". "2006 року Верховна Рада визнала Голодомор 1932-33 років актом геноциду українського народу. А український народ – це і росіяни, і вірмени, і євреї…" (українці навіть не згадуються – П. С.);
http://www.svoboda.o.../novyny/011524/

Насправді ж українці йшли першими в списку і це зафіксовано на відео

Здесь возникает вопрос не в том, был ли геноцид или не было. Вопрос в другом: геноцид украинского народа. Так вот что такое украинский народ? Украинский народ – это и украинцы, и россияне, и евреи, и армяне, и другие – все те, кто жили на территории Украины и были гражданами этой страны. И такая трактовка фактически лишает вас всяких сомнений при доказанном факте умышленного доведения до голода. Мое такое рассуждение и, если я так понимаю этот вопрос, то я вам говорю: да, геноцид в Украине имел место.http://avakov.com/pr..._alias=speaches

На що вже зреагували інші - мабуть терпець урвався

Громадські патріотичні організації Харкова і області звинувачують обласне відділення ВО "Свобода" у зраді національних (!) Інтересів України. Такий висновок можна зробити з заяви, яку підписали представники кількох харківських організацій. Під заявою, текст якого має "Главное", стоять підписи керівників і членів Харківської обласної організації Всеукраїнського товариства політв'язнів і репресованих, Конгресу українських націоналістів, Всеукраїнського товариства "ім Меморіал". В. Стуса, "Товариства Відродження української нації", Харківського об'єднання "Поступ". Приводом до такого серйозного звинувачення на адресу "тягнибоківцям" стала заява прес-служби Харківського осередку ВО "Свобода", яке було опубліковано минулого тижня поруч електронних ЗМІ.

"Безпрецедентна за цинізмом та непрофесійністю заява« свободівців »не може не викликати занепокоєння, оскільки дискредитує не лише національно-демократичний спектр українського політикуму, але й українства в цілому. Той, хто позиціонує себе з силами, що відстоюють національні ідеї, суверенітет Української держави, хто стоїть на засадах відтворення історичної правди та справедливості, мусить пам'ятати про високу міру відповідальності за слова і дії, за свідомий чи несвідомий розкол та розбрат, що чинить дезінформація, брехня, непослідовність політиків. В умовах відвертих антиукраїнських заяв нинішніх очільників Російської Федерації, економічного шантажу та постійної інформаційної війни проти України подібні заяви ВО «Свобода» розцінюємо як провокацію, що діє на руку ворогам української незалежності. «На чиєму полі граєте, панове, чиї інтереси відстоюєте?» Схаменіться, не руйнуй того, що з такими труднощами зведено до вас! "

Від "Головного" додамо: є такий вислів - "найбільші українці в Криму - це кримські татари". Як не парадоксально, але, за великим рахунком, найбільшим українським націоналістом на Харківщині (і це не лише наша думка) є Арсен Аваков. Причому саме за цей націоналізм Авакову і дістається найбільше від опонентів - комуністів, "вітренківців" і "регіоналів", які харківську "Свободу" чомусь не чіпають. До чого б це?
http://glavnoe.ua/news/n30986

Поки що досить чи ще накидати?

Можете всю конференцію порівняти - вони там ще не раз набрехали.

Ну а це подарунок від народу, так би мовити :ggggg:

140000
Собирался голосовать за Олега Тягнибока и "Свободу" как за единственную силу, которая защищает интересы Белой Расы. А сегодня из достоверных источников узнал, что Тягнибок, оказывается, тоже еврей!
Девичья фамилия его бабушки - Фротман (у евреев национальность передается по женской линии). Я раньше не верил, что Тягнибока спонсируют еврейские олигархи, а теперь верю. Получается, это такая хитрая еврейская ловушка, чтобы забрать голоса украинских патриотов. Кому теперь верить?

rashakiev
Я не антисимит и не рассист, просто Тягнибок точная копия моего бывшего шефа, чистокровного еврея.

oldcondor
А то! Умный еврей обязан уметь заработать на антисемитизме.
(с)

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 29.08.2009 – 17:45

• 0

#1069 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.08.2009 – 18:35

Перегляд допису-=VJ=- (29.08.2009 18:33) писав:

Перше

Тягнибок: Меркель и Медведев поделят Восточную Европу

Канцлер ФРГ Ангела Меркель и президент РФ Дмитрий Медведев готовят новый пакт «Молотова – Риббентропа» о разделе сфер влияния в Восточной Европе, жертвой которого станет Украина. Такую идею высказал лидер украинской националистической организации «Свобода» Олег Тягнибок в своем блоге, пишет газета «Сегодня».
http://www.delfi.ua/...e.php?id=499496
Про це я і без підказок Свободи знаю, теж мені відкриття. Уже десять років як.

Друге
Свобода давно ні з ким з інших нацюків не товаришує, тому мене не дивують їхні тёркі.

Поки що досить чи ще накидати?
Шота непереконливо. Спробуйте-но ще.

[i]140000
Собирался голосовать за Олега Тягнибока и "Свободу" как за единственную силу, которая защищает интересы Белой Расы. А сегодня из достоверных источников узнал, что Тягнибок, оказывается, тоже еврей!
Девичья фамилия его бабушки - Фротман (у евреев национальность передается по женской линии). Я раньше не верил, что Тягнибока спонсируют еврейские олигархи, а теперь верю. Получается, это такая хитрая еврейская ловушка, чтобы забрать голоса украинских патриотов. Кому теперь верить?
Жиди, бач, які організовані.
Виходить, з усіх політлідерів в Україні тіко Ющенко не жид? Оцетак.
  • 0

#1070 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.08.2009 – 19:09

Перегляд дописуzav (29.08.2009 19:35) писав:

Шота непереконливо. Спробуйте-но ще.

Навіщо? Я вже навів приклад брехні - пан її навіть не помітив. Який сенс мені далі витрачати час?
  • 0

#1071 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.08.2009 – 19:23

Перегляд допису-=VJ=- (29.08.2009 20:09) писав:

Навіщо? Я вже навів приклад брехні - пан її навіть не помітив. Який сенс мені далі витрачати час?
А ви берешете краще за Тягнибока, адже не помітити моїх відповідей може хіба правакаторъ.

Перегляд дописуzav (29.08.2009 19:35) писав:

Перше
[i]Тягнибок: Меркель и Медведев поделят Восточную Европу
Про це я і без підказок Свободи знаю, теж мені відкриття. Уже десять років як.

Друге
Свобода давно ні з ким з інших нацюків не товаришує, тому мене не дивують їхні тёркі.

• 0

#1072 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.08.2009 – 19:34

Перегляд дописуzav (29.08.2009 20:23) писав:

А ви берешете краще за Тягнибока, адже не помітити моїх відповідей може хіба правакаторъ.

Відповіді не стосуються суті мого допису - який сенс їх помічати?

Я чітко навів дві брехні
1. Свобода каже, що Меркель засудила Україну, хоча насправді і слова про це не було.
2. Свобода каже, що Аваков не назвав українців, хоча їх він назвав першими.

І що, це щось дало? Пан повисмоктував з мого допису і свого пальця якусь нісенітницю, повідповідав на неї і сказав "непереконливо, дайте ще". Ще раз питаю - який сенс?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 29.08.2009 – 19:35

• 0

#1073 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.08.2009 – 19:55

Перегляд допису-=VJ=- (29.08.2009 20:34) писав:

Відповіді не стосуються суті мого допису - який сенс їх помічати?
Нє, ну, як же не стосуються, ну тю!

Я чітко навів дві брехні
1. Свобода каже, що Меркель засудила Україну, хоча насправді і слова про це не було.
Мені це сказали задовго до Свободи, тому я не бачу в цьому ані новини, ані помилковості. Двічі Росія з Німеччиною товаришувала й двічі була світова війна. Такі от співпадіня.

2. Свобода каже, що Аваков не назвав українців, хоча їх він назвав першими.
Ви так це подаєте, наче ніхто у політиці не бреше, крім Свободи.
Я питав, де вони забрехалися на ідеологічному фронті, а не де вони збрехали в намаганні вирвати шмат влади в конкурентів у тому чи іншому регіоні. Яким чином ця брехня дестабілізує ситуйовину в державі в цілому?
От ПРегіони, наприклад, точно ідеологічні диверсанти. Ветренко теж. Це безперечно. А щодо Свободи є суперечності натепер.

І що, це щось дало? Пан повисмоктував з мого допису і свого пальця якусь нісенітницю, повідповідав на неї і сказав "непереконливо, дайте ще". Ще раз питаю - який сенс?
Патамуша непереконливо. Нема в зазначених вами відомостях ідеологічної диверсії, нема. Шукайте ще!
  • 0

#1074 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.08.2009 – 20:32

Перегляд дописуzav (29.08.2009 20:55) писав:

А щодо Свободи є суперечності натепер.

Ну вже хоч щось.
  • 0

#1075 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.08.2009 – 20:47

Перегляд допису-=VJ=- (29.08.2009 21:32) писав:

Ну вже хоч щось.
Тю... наче я це колись відкидав. Суперечності є щодо всіх політичних сил, крім тупих зрадників: і щодо НУ, і щодо БЮТ, і щодо багатьох інших.
  • 0

#1076 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 30.08.2009 – 00:11

:ggggg:
  • 0

#1077 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 12.09.2009 – 21:21

:gryzin:

Зображення
  • 0

#1078 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 23:12

Сьгодні по УТ-1 в 20:30 "Особливий погляд" Розглядали питання повернення Україні ядерного статусу. На фоні теперішньої еліти позиція ВО 'Свобода' та інтерьвью Тягнибока були досить показовими. За опитуванням 32% громадян підтримують повернення статусу (49 проти 19 не визначились).
  • 0

#1079 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 28.10.2009 – 23:14

Перегляд дописуArmando (28.10.2009 23:12) писав:

Сьгодні по УТ-1 в 20:30 "Особливий погляд" Розглядали питання повернення Україні ядерного статусу. На фоні теперішньої еліти позиція ВО 'Свобода' та інтерьвью Тягнибока були досить показовими. За опитуванням 32% громадян підтримують повернення статусу (49 проти 19 не визначились).
Мда. Психічне здоров'я нації завжди непокоїло.
  • 0

#1080 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 23:39

Перегляд дописуyushchenko (28.10.2009 23:14) писав:

Мда. Психічне здоров'я нації завжди непокоїло.

А до чого тут нація? Теж мені, достовірна вибірка.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних