Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1041 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 10.06.2009 – 16:18

Перегляд дописуБогуслав (10.06.2009 17:10) писав:

тому я голосуватиму проти всіх
от чесно... дивуюсь кожен раз) в Парламенті не буде такої фракції - "проти всіх"... ну зрозумійте!!! І навіть якщо 50% громадян України проголосують проти всіх то 50% місць в парламенті не будуть вільні!!!! ці голоси просто візьмуть і пропорційно розділять між тими хто пройшов і все!! І голос "проти всіх" автоматично трансформується в голос "за всіх"...

от так вийде що пройдуть комуняки, ПР і Тимошенко припустимо... припустимо ПР набере 50% тих хто голосував за когось, БЮТ 40% і комуняки 10... і буде купа народу які голосували проти всіх... наприклад 100 000 ... от ті голоси проти всіх розділять пропорційно, виходить що з цих 100 000 народу які голосували проти всіх 50 000 віддадуть регіонам, 40 000 бюту і 10 000 комуністам... чи я щось неправильно розумію??

який сенс голосувати проти всіх?
  • 0

#1042 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 10.06.2009 – 16:23

Перегляд дописуФабрегас (10.06.2009 17:18) писав:

от чесно... дивуюсь кожен раз) в Парламенті не буде такої фракції - "проти всіх"... ну зрозумійте!!! І навіть якщо 50% громадян України проголосують проти всіх то 50% місць в парламенті не будуть вільні!!!! ці голоси просто візьмуть і пропорційно розділять між тими хто пройшов і все!! І голос "проти всіх" автоматично трансформується в голос "за всіх"...

от так вийде що пройдуть комуняки, ПР і Тимошенко припустимо... припустимо ПР набере 50% тих хто голосував за когось, БЮТ 40% і комуняки 10... і буде купа народу які голосували проти всіх... наприклад 100 000 ... от ті голоси проти всіх розділять пропорційно, виходить що з цих 100 000 народу які голосували проти всіх 50 000 віддадуть регіонам, 40 000 бюту і 10 000 комуністам... чи я щось неправильно розумію??

який сенс голосувати проти всіх?

тому що я не підтримую нікого, для мене всі політ сили рівні, то що мені жереб кидати? це моя громадянська позиція я не підтримую НІКОГО.
  • 0

#1043 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 10.06.2009 – 16:27

Перегляд дописуБогуслав (10.06.2009 17:23) писав:

тому що я не підтримую нікого, для мене всі політ сили рівні, то що мені жереб кидати? це моя громадянська позиція я не підтримую НІКОГО.
ти не підтримуєш нікого а твій голос "відданий проти всіх" в кінцевому результаті загуляє і попаде допустимо до регіонів або ще краще за Вітренко)) якщо вона туди прийде... гарно? )
  • 0

#1044 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 16:50

Перегляд дописуФабрегас (10.06.2009 17:27) писав:

ти не підтримуєш нікого а твій голос "відданий проти всіх" в кінцевому результаті загуляє і попаде допустимо до регіонів або ще краще за Вітренко)) якщо вона туди прийде... гарно? )
ще один варіант це просто не йти на вибори, але в такому разі мій голос можуть використати "за", за туж саму Вітренко)) наприклад, тому на вибори краще йти. та як би я не голосував (чи не голосував), а ті політсили (між якими пропорційно розподілиться моє "проти всіх") всеодно в парламент пройдуть, якщо подолають 3% бар’єр, тому краще проти всіх ніж за того за кого не хочеш. от і все.

ось хороша система для тих хто не визначився за кого голосувати. хоча я пропоную простіший спосіб: не голосуйте за тих хто не виконав попередніх передвиборних обіцянок. :) тоді ми змінимо політичну "еліту" на 80%, про що всі так мріють. це реально? - звичайно так. ми це зробимо? - звичайно ні. :)
  • 0

#1045 Гість_Зіновій_*

• Гості

Відправлено 21.06.2009 – 20:24

Перегляд дописуMarcos (3.08.2007 14:50) писав:

в наших проблемах винні лише ми
Свобода обовязково пройде. Свобода потрібна щоб нейтралізувати дії Вітренко і гостей типу Затуліна і т. п.
тоді появиться надія що в керівництві держави появиться здоровий центр .
  • 0

#1046 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.06.2009 – 20:45

Перегляд дописуЗіновій (21.06.2009 20:24) писав:

Свобода обовязково пройде. Свобода потрібна щоб нейтралізувати дії Вітренко і гостей типу Затуліна і т. п.
тоді появиться надія що в керівництві держави появиться здоровий центр .
Ги-ги. Власне "Свобода" й надає наснаги звинувачувати українців в нацизмі, і Затулін це використовує в своїх промовах. Тобто "Свобода" підтримує Затуліна. А яким чином Тягнибок нейтралізує Вітренко? Цікаво просто.

Повідомлення відредагував yushchenko: 21.06.2009 – 20:52

• 0

#1047 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.06.2009 – 21:08

Перегляд дописуФабрегас (10.06.2009 16:41) писав:

коли буде можливість тоді будуть і результати. зараз на державному рівні нема можливості то і нема результату.

Як мене дістали вже ці відмазки "нема влади в державі".
От так і уявляю - приходить випускник на роботу до якогось серйозного закладу або компанії, його питають - а що ти вмієш?, а він відповідає - "от зробіть мене президентом компанії/директором заводу - тоді покажу, а так...".

Перегляд дописуSensssorika (10.06.2009 16:57) писав:

В принципі- добре.

Нічого доброго - я працював в компаніях, де директорами були іноземці і наші - з свого досвіду я б наших звідусіль повиганяв до бісової матері.
  • 0

#1048 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.07.2009 – 00:10

Нє, фнатурє Свобода рулить <_<

Луганська "Свобода" вимагає надати правову оцінку українофобним витівкам Червоненка
7 червня 2009 року в програмі "Козирне життя" на телеканалі ICTV народний депутат Євген Червоненко повідомив, що його улюблену кобилу звуть "Україна". Також він зазначив, що йому дуже приємно запрягати "Україну" і їздити на ній верхи.

Цитата

На нашу думку, подібні витівки в країні, де українці становлять близько 80% населення, є неприпустимими і можуть бути кваліфіковані як тяжка образа національних почуттів десятків мільйонів людей. Також подібними діями Євген Червоненко розпалює антисемітські настрої в суспільстві.

Я кароч холодний! Мдя... :ggggg:

http://gazeta.ua/index.php?id=295561
  • 0

#1049 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.07.2009 – 17:35

Схоже з Кремля пішла вказівка посварити Україну з "адвокатом України в Європі" Польщею.

Волынская областная организация ВО Свобода возмущена постановлением Сейма Республики Польша от 15 июля относительно "трагической судьбы поляков на Кресах Всходних". "Мы считаем, что постановление польского Сейма нагнетает антиукраинскую истерию и непосредственно обижает национальное достоинство украинцев, которые испокон веков жили на Волыни", - заявила Свобода.

Більшого ідіотизма я собі уявити не можу - на порожньому місці створити тріщину в стосунках з єдиною країною, яка до нас нормально ставиться - це треба або бути великим ідіотом, або виконувати вказівки Кремля, третього тут, здається, не дано. Тільки все залагодили, помирившись і визнавши братовбивчу війну з обох боків - на тобі дрівець в багаття...
  • 0

#1050 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 22.07.2009 – 19:37

Перегляд дописуbamik (17.07.2009 00:10) писав:

Нє, фнатурє Свобода рулить :happy1:

Луганська "Свобода" вимагає надати правову оцінку українофобним витівкам Червоненка
7 червня 2009 року в програмі "Козирне життя" на телеканалі ICTV народний депутат Євген Червоненко повідомив, що його улюблену кобилу звуть "Україна". Також він зазначив, що йому дуже приємно запрягати "Україну" і їздити на ній верхи.

Я кароч холодний! Мдя... ;)

http://gazeta.ua/index.php?id=295561
Хи, скоро будуть судитись за велосипеди "Україна", на яких теж їздять верхи. Усіх власників в каталашку!
  • 0

#1051 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.07.2009 – 14:19

Заради цікавості глянув на тег "ВО "Свобода" на новинному сайті.
Результати цікаві:

Свобода требует от Польши "прекратить антиукраинскую истерию"
Свобода требует восстановить в Бабьем Яру памятный знак ОУН
ВО Свобода обвинило мэра Полтавы в исполнении гимна России
ВО Свобода хочет назвать проспект в центре Одессы в честь убитого Максима Чайки
ВО Свобода требует от СБУ привлечь Тимошенко и Януковича к уголовной ответственности
Червоненко назвал свою кобылу Украиной. Свобода обратилась в ГПУ
Активисты Свободы пикетировали Генпрокуратуру с требованием арестовать лидера Родины
Свобода угрожает перекрыть движение транспорта в Кировограде
Тернопольский облсовет даст правовую оценку преступлениям коммунистического режима
ВО Свобода призвала поклониться всем, кто с оружием в руках отстаивал Украину
В Тернополе установят мемориальную доску дивизии СС Галичина
Тернопольский облсовет требует признать дивизию Галичина борцами за свободу Украины
ВО Свобода заявило, что не допустит безнаказанных действий украинофобов
ВО Свобода обратилась в прокуратуру по поводу поднятия флагов СССР в Прилуках
ТИК: ВО Свобода победило на выборах в Тернопольский облсовет

Висновки з таких новин однозначні - голий популізм "вітренківського" типу, тільки з протилежним знаком, плюс багато балаканини. Дій - жодної.
І цікаво глянути на результати виборів - Тернопільська облрада була ними виграна ще бозна коли - відтоді аж дві новини звідти, обидві такі ж "популізні".
Підозрюю, що і у звичайних тернопільчан життя від Свободи в облраді аж ніяк не покращилось. Добре ще, якщо не погіршилось.
  • 0

#1052 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 20:23

Перегляд допису-=VJ=- (23.07.2009 15:19) писав:

Заради цікавості глянув на тег "ВО "Свобода" на новинному сайті.
Результати цікаві:
Спробуйте почитати першоджерело - http://www.svoboda.org.ua/
13 серпня 2009 Тернопільська облрада прийняла зміни до бюджету області
13 серпня 2009 "Свобода" наводить порядок на Тернопіллі, не зважаючи ні на що
Це взагалі цікаво вам буде:

Цитата

Голова Тернопільської облради Олексій Кайда: "Промоніторивши діяльність всіх обласних рад, можна з упевненістю заявити – Тернопільська обласна рада – найпродуктивніша. Всього за чотири місяці (з 19 березня по 12 серпня 2009 року) ми провели чотири сесії (10 пленарних засідань), на яких ухвалили 198 рішень. Рішення стосувалися всіх сфер життєдіяльності області. Було ухвалено програму соціально-економічного розвитку області, загалом в області діє 28 різноманітних програм, 10 з яких були затверджені діючим складом ради, а до 6 були внесені зміни.
© http://www.svoboda.o.../novyny/011513/
13 серпня 2009 "Свобода" врятувала Тернопіль від екологічної катастрофи
  • 0

#1053 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 13.08.2009 – 21:07

Перегляд дописуzav (13.08.2009 21:23) писав:

13 серпня 2009 "Свобода" врятувала Тернопіль від екологічної катастрофи
ой, я Вас прошу з вашою Свободою...

мали проблему з вивозом сміття на сміттєзвалище, вірніше сміття взагалі ніхто не вивозив і усе, на що спромоглась Свобода це організувати акцію: принеси сміття під міську раду...Нормальна акція? І це коли в області при владі Свобода...я б не дивувалась коли б таке організували наприклад комуністи, бо їх мало ....Не знаю як і хто, але я від Свободи - чим далі тим більше офігіваю
  • 0

#1054 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 21:44

Перегляд дописуЛастiвочка (13.08.2009 22:07) писав:

мали проблему з вивозом сміття на сміттєзвалище, вірніше сміття взагалі ніхто не вивозив і усе, на що спромоглась Свобода це організувати акцію: принеси сміття під міську раду...Нормальна акція? І це коли в області при владі Свобода...я б не дивувалась коли б таке організували наприклад комуністи, бо їх мало ....Не знаю як і хто, але я від Свободи - чим далі тим більше офігіваю
А тут пишуть, що Олексій Кайда всьо парішал. Брешуть?
Виправдовуються: "нас підтримало понад 34% тернополян і "Свобода" сформувала фракцію у складі 50 депутатів. На жаль, це не дозволяє одноосібно ухвалювати рішення (бо для цього потрібен 61 голос)."© http://www.svoboda.o.../novyny/011513/
  • 0

#1055 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень
  • Місто:Киев

Відправлено 14.08.2009 – 18:03

це правда.але як все банально.кожній партія киває на нарід який не дав їм більшість у раді....
  • 0

#1056 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 17.08.2009 – 02:36

Не голосував би за неї. По-перше, багато наговорює на ідеологічних побратимів. Згадайте хочаб події навколо Хмельницької ОО КУН. Хіба так робиться? І вони ще виправдовуються тим, що "українська розрізненність - та карта, яку вдало розігрували імперські сили". Мені, як КУНівцю, дуже неприємно, коли Тягнибок ллє стільки бруд на КУН, а отже і на мене особисто.

По-друге, Тягнибок не може стримати свої амбіції. Занадто він перегинає палицю бачення стосунків з москалями. Я сам їх недолюблюю, проте і розривати економічні стосунки з Московією не слід. Навпаки, треба прагнути до дружніх відносин (ми все-таки залежимо від їхнього газу і цього не заперечиш).

І ще багато зауважень.

Слава Україні! Героям Слава!
Glory to Ukraine! To Heroes Glory!

• 0

#1057 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 17.08.2009 – 23:56

Перегляд дописуЛастiвочка (13.08.2009 22:07) писав:

проблема з Тернопільським сміттєзвалищем стара як бойків світ. її повинні були вирішити вже давно. ще до приходу Своботи в ТМР. але всі спускали проблему на гальмах, сподіваючись що їх промине, от і Свобода сподівалась що промине, але не проминуло - вистрілило і тепер хлопці чухають потилицю, а сміття тим часом вивозять ночами за Тернопіль по лісах і яругах, бо сміттєзвалища нема і не скоро буде. і всій міськраді на це начхати.
  • 0

#1058 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.08.2009 – 19:57

Перегляд дописуБогуслав (18.08.2009 00:56) писав:

проблема з Тернопільським сміттєзвалищем стара як бойків світ. її повинні були вирішити вже давно. ще до приходу Своботи в ТМР. але всі спускали проблему на гальмах, сподіваючись що їх промине, от і Свобода сподівалась що промине

У них важливіші проблеми є - відробляти путіно-мєдвєдєвське фінансування.

Тернопільська обласна рада в своєму зверненні до Президента, Верховної Ради і посольства Польщі в Україні вимагає офіційних вибачень від Польщі за етнічні чистки, які здійснювала Армія Крайова в роки Другої Світової війни на українських етнічних землях. Голова фракції Всеукраїнського об’єднання Свобода у Тернопільській облраді Олег Сиротюк заявив, що Свобода вимагатиме створення тимчасової комісії, яка розслідуватиме злочини Армії Крайової. "Вибілювання злочинців з Армії Крайової, які здійснювали етнічні чистки, займалися бандитизмом, злочинами проти мирного населення - не сприяють налагодженню добросусідських взаємин з нашими західними сусідами", - заявив він.

Кремль, мабуть, аплодує такому своєму "дітищу" - воно відробляє свої гроші на всі сто.
  • 0

#1059 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.08.2009 – 21:57

Перегляд допису-=VJ=- (18.08.2009 20:57) писав:

Кремль, мабуть, аплодує такому своєму "дітищу" - воно відробляє свої гроші на всі сто.
Годі баянити, пане VJ, читайте першоджерела:
"Олег Тягнибок: Кремлю варто знати: те, що в Україні зараз слабка влада, зовсім не означає, що українці - слабка нація
16 серпня на Вічевому майдані Івано-Франківська пройшло віче націонал-демократичних сил "Ні - шантажу України!". Участь у заході взяв голова Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олег Тягнибок.
...
Аналізуючи зовнішній аспект, Олег Тягнибок наголосив на зухвалій та хамській формі, в якій відбулось звернення керівника російської держави. На зневажливе ставлення до України вказує ігнорування усіх принципів міжнародної дипломатії. Керівник "Свободи" звернув увагу на відсутність реакції з боку США та Великобританії, які є гарантами суверенітету України, а також засудив поведінку великих європейських держав, зокрема Франції та Німеччини, які "готові хоч зараз віддати Україну за російський газ". Як висновок Олег Тягнибок вкотре наголосив, що Україна повинна насамперед розраховувати на власні сили, а не покладатись на зовнішню підтримку."© http://www.svoboda.o.../novyny/011535/
  • 0

#1060 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.08.2009 – 23:36

Перегляд дописуzav (18.08.2009 22:57) писав:

читайте першоджерела:

І що мають значити ці підкреслення, особливо в контексті мого допису?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних