Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1021 Гість_pdv_*

• Гості

Відправлено 06.05.2009 – 20:56

Спочатку нехай "Свобода" зробить краще життя людей на місцевому рівні, доведе що вміє керувати житловим господарством. Потім, можливо, до Влади у Державі.
  • 0

#1022 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 10.05.2009 – 09:53

Не знаю, куди засунути - поки що хай тут буде. Якщо знайдете краще місце - перекиньте.

Здалеку менi важко судити, але враження, що в Українi розигрують дуже простий сценарiй. Трохи нагадує ляльковий театр: персонажiв багато, режисер один. З одного боку, пропихають уперед крайнiх нацiоналiстiв (ну, _типу_ нацiоналiстiв). Це не важко, бо "центристськi" партiї скурвилися, а "лiвi" - або проросiйськi, або маргiнальнi, або й те i друге. До "нацiоналiстiв" примикає купа молодi, якiй нема що робити, але яка хоче боротися за свiтлi iдеї.

З iншого боку активiзують рiзнi проросiйськi рухи. Все дуже просто: населення лякають або нациками, або руспатами (хто вже чого бiльше лякається).

І "нацiоналiсти", i їхнi "опоненти" наперебiй влаштовують провокацiї. Будь-яку "нацiоналiстичну" провокацiю роздувають росiйськi ЗМІ. Таке враження, що вони у командi працюють. Як годинник. Однi порозвiшували плакати про дивiзiю "Галичина", а iншi - тут як тут. Кращої спiвпрацi я ще не бачив.

Ну й мета зрозумiла. Асоцiювати у пiдсвiдомостi слова "українцi" i "українське" з нацизмом, расизмом, смолоскиповими ходами та iн. Особливо на Сходi/Пiвднi, де основна маса тiльки-но почала звикати, що живе "в Украині", а не в "СНГовії". Щодо слова "УПА", воно має асоцiюватися виключно з Тягнибоком. Ця робота йде, щонайменше, з 2004. Паралельно вбити у голову мiському населенню Сходу, що та легенька "українiзацiя", що там вiдбувається - це Страшна Катастрофа i "замах на їхнi права". Це теж не дуже важко.

От i вся гра.

У цьому контекстi вбивство Максима Чайки - мана небесна для провокаторiв з двох бокiв.

Запитав у своїх батьків про ситуацiю у мiстi.
Враження тяжке.
Резюме:
1) По телебаченню йде вiдверта антиукраїнська пропаганда. Не "протинацiоналiстична", а саме антиукраїнська
2) У мiстi дiють агресивнi проросiйськi органiзацiї, фактично - банди. Зi зброєю.
3) вся ця дiяльнiсть пiдтримується (органiзовується?) консульством РФ
4) влада, СБУ i прокуратура практично нiчого не роблять, щоб це зупинити. Можливо взагалi все це "кришують"
5) Про вбивство М. Чайки: всiх подробиць ми не знаємо. Але точно вiдомо, що: а) напали на нього, а не вiн б) напали зненацька в) вбили його "професiйним" бандитським ножем, а не "пєрочiнним ножиком" г) iм'я вбивцi знають, але вiн "десь зник" i прокуратура "не знає, де вiн"

Для довiдки: мої батьки нiколи не були нацiоналiстами, говорять росiйською, читають Пушкiна, нiколи не були у "Просвiтi", КУНi, РУНi. Тому, якщо вони описують ситуацiю саме так, то це не можна списати на "нацiоналiстичну передвзятiсть".

(с)vent_de_la_mer
  • 0

#1023 Левенко

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Місто:Київська обл.

Відправлено 10.05.2009 – 13:39

Перегляд допису-=VJ=- (13.03.2009 00:47) писав:

Чудово. У них цілком досить влади, аби без приходу в депутати облради навести лад в тому ж Тернополі. Організувати безкоштовну юридичну допомогу. Боротися з ЖЕКами за нормальну роботу. Слідкувати за порядком, викривати корупціонерів, проводити вишколи для підлітків.
До речі, як раз цім займається ВО "Свобода" у Київській области: Бровари, Біла Церква... Та ще - захист права селян на землю. У наступному числі газети "Свобода. Київщина" має бути моя замітка про Броварську "Свободу"

Повідомлення відредагував Левенко: 10.05.2009 – 13:42

• 0

#1024 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 13:43

Перегляд дописуЛевенко (10.05.2009 14:39) писав:

До речі, як раз цім займається ВО "Свобода" у Київській области: Бровари, Біла Церква... Та ще - захист права селян на землю.

Приклади?
І який стосунок це має до Тернополя, де вже є "повнота влади", та щось нічого не чутно про роботу?
  • 0

#1025 Gubtor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:L'viv

Відправлено 14.05.2009 – 14:51

У "Свободі" забагато радикалізму. Як показує історія, такі політичні сили зазвичай несуть лише деструкцію. Тому особисто мій вибір "Проти всіх" залишається незмінним.
  • 0

#1026 yurec4yk

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 14.05.2009 – 15:26

а ви спитайте все що вас цікавить в Олега Тягнибока, тут віен відповідає на питання в режимі он-лайн
http://forum.moemnenie.info/showthread.php...4027&page=4
  • 0

#1027 Левенко

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Місто:Київська обл.

Відправлено 16.05.2009 – 23:09

До речі, цікаве інтерв'ю Тягнибока російському ресурсу. Посилання тут

Перегляд дописуGubtor (14.05.2009 15:51) писав:

У "Свободі" забагато радикалізму. Як показує історія, такі політичні сили зазвичай несуть лише деструкцію. Тому особисто мій вибір "Проти всіх" залишається незмінним.
"Проти всіх" - це й є деструкція.

Перегляд допису-=VJ=- (10.05.2009 14:43) писав:

Приклади?
І який стосунок це має до Тернополя, де вже є "повнота влади", та щось нічого не чутно про роботу?
Я написав, чим займається ВО "Свобода" у Київській області. Коли Вас цікавить Тернопільська - мене, до речі, теж - є Відповідний сайт
  • 0

#1028 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.05.2009 – 12:35

Перегляд дописуЛевенко (17.05.2009 00:09) писав:

Я написав, чим займається ВО "Свобода" у Київській області.

Ні, не написали. Я просив чіткі приклади.
  • 0

#1029 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 18.05.2009 – 13:09

Перегляд дописуZoomerMan (6.05.2009 18:28) писав:

Я мав наувазі професіоналів!...Для справки пану - той же пан Азоров і пані Акімова є дуже відомі і поважні люди в Європі (я навіть сам здивувася коли то почув від одного експерта - але факт)...Єдина велика проблема свободи - це немає економічної програми розвитку!
Для справки пану - той же пан Азоров коли приїжджав у 2006 на екон. фак. КНУ ім. Шевченка ніс таку ахінею!!! шо викладачі "улибались", і не опустили його лишень через страх безробіття.
  • 0

#1030 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 13:45

Цитата

Для справки пану - той же пан Азоров коли приїжджав у 2006 на екон. фак. КНУ ім. Шевченка ніс таку ахінею!!! шо викладачі "улибались", і не опустили його лишень через страх безробіття.
це не говорить про те, що Азаров поганий фахiвець. Це просто Ваш пост. Не бiльш не менш....
ВО Свобода буде брати голосу найбільше праворадикально настроєних громадян України, потім втратить почуття реальності й буде звичайною партією, що представляє невелику частину населення нашої країни. Тому що ВО Свобода не буде партією, що зможе об'єднати выборцiв як заході так і на сході й півдні України.
  • 0

#1031 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.06.2009 – 15:16

Мама казала що начебто за Свободу в будь-якому варіанті виборів голосуватиме. Я не в курсах- навіть не знаю коли в нас точно вибори і які саме- сто пятниць на неділі в наших посадовціів. Не визначилася ше. Але у словах мами явний для себе підтекст побачила. Не думала шо мама в мене націоналістка. Йопт. :)
  • 0

#1032 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 10.06.2009 – 15:21

Перегляд дописуSensssorika (10.06.2009 16:16) писав:

Мама казала що начебто за Свободу в будь-якому варіанті виборів голосуватиме. Я не в курсах- навіть не знаю коли в нас точно вибори і які саме- сто пятниць на неділі в наших посадовціів. Не визначилася ше. Але у словах мами явний для себе підтекст побачила. Не думала шо мама в мене націоналістка. Йопт. :)
Націоналізм принаймні для мене це не утиски всіх інших, а саме підняття свого власного, українського. Я за такий націоналізм... Можливо в СВОБОДИ деколи щось і більш радикально виходить, але вони хоча б будуть захищати українське... Я за такий націоналізм. на минулих виборах голосував за СВОБОДУ і напевно і на цих буду. Бо більше нема за кого.
  • 0

#1033 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 15:26

Перегляд дописуФабрегас (10.06.2009 16:21) писав:

Націоналізм принаймні для мене це не утиски всіх інших, а саме підняття свого власного, українського.

Які реальні приклади зробленого можна побачити?
  • 0

#1034 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.06.2009 – 15:37

Націоналізм принаймні для мене це не утиски всіх інших, а саме підняття свого власного, українського. Я за такий націоналізм..
Якшо підняття буде створюватися опусканням інших- мені таке не підходить. доведеться громадянство міняти.
  • 0

#1035 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 15:41

Перегляд допису-=VJ=- (10.06.2009 16:26) писав:

Які реальні приклади зробленого можна побачити?
коли буде можливість тоді будуть і результати. зараз на державному рівні нема можливості то і нема результату. Вірю що все буде... принаймні сподіваюсь..бо надію не можна втрачати...
  • 0

#1036 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 10.06.2009 – 15:47

Націоналізм принаймні для мене це не утиски всіх інших, а саме підняття свого власного, українського. Я за такий націоналізм... Можливо в СВОБОДИ деколи щось і більш радикально виходить, але вони хоча б будуть захищати українське... Я за такий націоналізм. на минулих виборах голосував за СВОБОДУ і напевно і на цих буду. Бо більше нема за кого.
визначати українців як тититульну націю і пред’являти претензії сусідам на кубань і закерзоння це не захист інтересів українців. я вважаю той націоналізм, який представляє Тягнибок і Ко не виконує своєї місії. а голосують за "Свободу" через їх радикалізм, бо українці давно вже мріють розвішати "еліту" вздовж Хрещатика.

Перегляд дописуФабрегас (10.06.2009 16:41) писав:

коли буде можливість тоді будуть і результати. зараз на державному рівні нема можливості то і нема результату. Вірю що все буде... принаймні сподіваюсь..бо надію не можна втрачати...
що робив НРУ під проводом Чорновола на початку 80-90-х? напевно не кричав про титульність українців, а РОБИВ СВОЮ СПРАВУ, причому будучи на нелегальному становищі і під тиском КДБ, тому не розказуйте що будь-яка політична сила невзмозі щось зробити без влади.
  • 0

#1037 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 15:50

Перегляд дописуSensssorika (10.06.2009 16:37) писав:

Якшо підняття буде створюватися опусканням інших- мені таке не підходить. доведеться громадянство міняти.
А якщо нормально? От наприклад в нас зараз є таке що всі приїжджі мають таке саме право на працю як і наші... Навіть в чемпіонаті України з футболу було модно судитись, коли легіонери судились, що ліміт на легіонерів ущимляє їхні права. А якщо зробити що першочергове право на зайняття робочго місця мають виключно громадяни України, це буде погано?

Перегляд дописуБогуслав (10.06.2009 16:47) писав:

визначати українців як тититульну націю і пред’являти претензії сусідам на кубань і закерзоння це не захист інтересів українців. я вважаю той націоналізм, який представляє Тягнибок і Ко не виконує своєї місії. а голосують за "Свободу" через їх радикалізм, бо українці давно вже мріють розвішати "еліту" вздовж Хрещатика.
що робив НРУ під проводом Чорновола на початку 80-90-х? напевно не кричав про титульність українців, а РОБИВ СВОЮ СПРАВУ, причому будучи на нелегальному становищі і під тиском КДБ, тому не розказуйте що будь-яка політична сила невзмозі щось зробити без влади.
можливо все правда... Але я не бачу нікого іншого за кого можна би було голосувати на виборах до парламенту... просто нікого...
  • 0

#1038 Ґреzzко

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Франківськ - Київ

Відправлено 10.06.2009 – 15:51

Перегляд дописуБогуслав (10.06.2009 16:47) писав:

Ну, якщо не подобається визначення "титульна нація" можете взяти "корінна нація" - однаково суть та ж. До речі, які ще претензії на Кубань і Закерзоння?
  • 0

#1039 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.06.2009 – 15:57

Перегляд дописуФабрегас (10.06.2009 16:50) писав:

А якщо нормально? От наприклад в нас зараз є таке що всі приїжджі мають таке саме право на працю як і наші... Навіть в чемпіонаті України з футболу було модно судитись, коли легіонери судились, що ліміт на легіонерів ущимляє їхні права. А якщо зробити що першочергове право на зайняття робочго місця мають виключно громадяни України, це буде погано?
В принципі- добре. Але в мене особистий інтерес до одного іноземця,тому мене таке не дуже влаштовує.
  • 0

#1040 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 10.06.2009 – 16:10

Перегляд дописуФабрегас (10.06.2009 16:50) писав:

можливо все правда... Але я не бачу нікого іншого за кого можна би було голосувати на виборах до парламенту... просто нікого...
отут згідний, але голосувати за краще з гіршого це теж не вихід. тому я голосуватиму проти всіх, напевно це не принесе користі державі, але принаймні не голосуватиму через силу.

Перегляд дописуandy_pit (10.06.2009 16:51) писав:

Ну, якщо не подобається визначення "титульна нація" можете взяти "корінна нація" - однаково суть та ж. До речі, які ще претензії на Кубань і Закерзоння?
та назвіть як хочете, головне що за цим стоятиме. я і так знаю що я корінний, титульний і ще який-хоч українець, мені для цього визначення не потрібні.
на недавньому шоу Шустера представник Свободи заявив, що Україна повинна представити претензії на ці території, як на "ісконно" українські.

Перегляд дописуSensssorika (10.06.2009 16:57) писав:

В принципі- добре. Але в мене особистий інтерес до одного іноземця,тому мене таке не дуже влаштовує.
інколи потрібно пожертвувати певними принципами демократії, заради національних інтересів, головне межу знати. але повірте будь-яка ініціатива радикально-настроєних сил буде сприйматись негативно.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних