Перейти до вмісту

ВО "СВОБОДА"

Повідомлень в темі: 1988

Опитування: ВО "Сводоба" (199 користувачів проголосувало)

Чи вважаєте ви гідною Свободу бути представленою в парламенті?

1. Так (135 голосів [67.50%])

Процент голосів: 67.50%

2. Ні (65 голосів [32.50%])

Процент голосів: 32.50%

Чи проголосували б ви за "Свободу" тепер, після розчарувань у помаранчевих силах

1. Так (127 голосів [63.50%])

Процент голосів: 63.50%

2. Ні (73 голосів [36.50%])

Процент голосів: 36.50%

ВО Свобода це:

1. націоналістична партія (123 голосів [61.50%])

Процент голосів: 61.50%

2. популістська партія (45 голосів [22.50%])

Процент голосів: 22.50%

3. не варта уваги (32 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1001 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 24.04.2009 – 11:00

Перегляд дописуyushchenko (23.04.2009 19:23) писав:

То ще квіточки. Прапор теж свастикою прикрашений:
Зображення
Пане yushchenko, ви ніяк не заспокоїтеся з тим прапором, вже тривала дискусія про це. У вас дуже розвинена уява, де ви там свастику побачили і яку? Окрім латинських літер N та I більш нічого немає.
  • 0

#1002 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 24.04.2009 – 13:29

Перегляд дописукусти (24.04.2009 11:30) писав:

думаю, час покаже! Й не виключаю своїх каменів у город Свободи, але поки підтримую їх. Коротше поживем побачим.
отож бо)))побачимо;) от лишень справа в тому що обирати у нас нема з кого..все мусимо обирати з гіршого ліпше..
  • 0

#1003 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 24.04.2009 – 20:22

Перегляд дописуPanikovskiy (24.04.2009 11:00) писав:

Пане yushchenko, ви ніяк не заспокоїтеся з тим прапором, вже тривала дискусія про це. У вас дуже розвинена уява, де ви там свастику побачили і яку? Окрім латинських літер N та I більш нічого немає.
Прекрасно сказано. Ці букви формують свастику.

Дискусія щодо свастики не закінчена. Бо єдине тлумачення цього символу, що лунало - це символ Сонця .
Тобто, свастика вданому випадку символізує сонячні батареї, які "Свобода" хоче використовувати для забезпечення України електроенергією. ;)

Перегляд дописукусти (24.04.2009 10:30) писав:

Симоненко - жид.
Ви його аналізи досліджували? ;)

Перегляд дописукусти (24.04.2009 10:30) писав:

загинули вони, зауважте, через нечисть комуністичну! І цей пам'ятник, на мою думку, цю нечисть уособлює. Досить перекручувати історію!
Я перекручую історію...бггг. Ви забули за українців, що загинули, звільняючи Європу від фашистської наволочі?
Окрім української мови , Вам мабуть в школі ще й історія не давалась.

Повідомлення відредагував yushchenko: 24.04.2009 – 20:23

• 0

#1004 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.04.2009 – 08:28

Гарно сказано Андрієм Окарою.

Вчора після програми "Час" на Першому телеканалі (ОРТ) ведуча багатозначно зауважила: "А зараз - коментар Міхаіла Лєонтьєва".

"О, значить в Україні скоро вибори", - подумав я.

І не помилився. Леонтьєв знову говорив про Україну. Про Тягнибока.

Про те, що це - один з "польових командирів" Майдану (я щось не пригадую). Про те, що це давній соратник Ющенка, який погрожує повбивати усіх "жидів і москалів". Про те, що це - майбутній фюрер. Про те, що до 9 травня у Львові "Свобода" вивісила якісь чергові білборди з свастиками. Про те, що "вояки" ОУН-УПА насправді не вбили жодного німця. Про те, що нині фашисти - по всій Україні. І так далі, і тому подібне.

Ну так от, завдяки Міхаілу Лєонтьєву я в черговий, і мабуть, в останній раз зрозумів, для чого і для кого існує феномен під назвою "Тягнибок". Існує він для того, щоб Михайло Леонтьєв "мочив" і розмазував Україну. Для того, щоб різні пострадянські персони говорили про відродження фашизму в Україні. Для того, щоб різні телевиродки з розумним видом говорили, що такої країни немає і бути не повинно. Правда, я не дуже розумію, навіщо їм усім підіграють депутати Львівської обласної Ради, знімаючи з постаменту аккурат до 9 травня чергового "бронзового солдата". Бо ж солдат в Радянській армії, а не у військах НКВД служив.

Коротше кажучи, проект "Тягнибок" - це ще одна лялька Гітлера в київському торговому центрі.

Мені зрозуміло навіть, чому до Тягнибоку йде молода й активна українська молодь: тому що в цьому проекті є відносно внятно ідеологічна складова, чого у інших українських партій і рухів немає й близько. Плюс певна форсована харизма самого Олега Тягнибока. Але якщо замислитися: хто і навіщо дає цій людині ресурси (в тому числі, телевізійні), стає зрозуміло, що проект "Тягнибок" - проект багатоцільовий, його основні завдання такі:
1 знищувати імідж України за кордоном
2 лякати південно-східні регіони, розколювати Україну, сприяти становленню двох українських політичних націй
3 відбирати голоси на президентських та парламентських виборах
4 мобілізувати і "відфільтрувати" пасіонарну українську молодь.

Я крикнув в телевізор Леонтьєву: "Міхаіл, досить про Тягнибока - ну скільки можна! Краще прокоментуйте, навіщо Дмитро Мєдвєдєв покладав квіти на могилу Маннергейма в Фінляндії? Або покажіть недавню військово-історичну реконструкцію боїв Великої Вітчизняної війни під Радомишлем Житомирської області". Але, на жаль, наше телебачення поки не інтерактивне, і Міхаіл мене з цього боку телеекрану не почув.

• 0

#1005 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 01.05.2009 – 22:06

я ОРТ не дивлюсь. І більшість українців, думаю, теж! Навіщо так перейматись чужою думкою про нас??? Головне: що ми самі про себе думаєм.
  • 0

#1006 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 05:41

Пане yushchenko, якщо ви не можете (або не хочете) називати які є справжні націоналісти в Україні, або якими вони мають бути в разі, якщо, на вашу думку, таких зараз немає - то чи не краще було б мовчати в цій темі; замість породжувати дописи, які нагадують стукання головою об стінку. Ваші дописи тут - еталон алогічности, які ще й не мають такої корисної в цьому випадку властивості як обмеження в кількості.
Як же дратує те, що політичну силу, яка не має влади починають критикувати ті, хто є симпатиками нинішньої влади. Вони під мікроскопом розглядають фото лідера партії (виміряють процент схожості до гітлера), смакують кар*єрними хибами членів партії, задоволено розряджають повітря своїм справедливим гнівом щодо того хто і під яким кутом закидав руки. Були барабани чи не були. "А ви ж уявляєте памнятник прибирають". СС "Галичину" прославляють! А дотепники винаходять відповідні до жанру жарти. Скільки емоцій!
Озирніться навколо, панове. Ви живете не в Україні Тягнибока. Ви живете в країні ваших політиків. Чому ваш гострий аналітичний розум не помітив гімна в тих партіях і політсилах? Чи ви добре пристроїлись? Так то гарно. Але ж є інші люди тут. Є стан країни. Лукавство - дуже гидка річ. Підтримуючи нинішніх владоможців ви підтримуєте нинішній стан речей. І яким же циніком треба бути, щоб після цього бачити "вади" в розмовах про відновлення ядерної зброї чи вшануванні дивізійників!
"Свобода" ще нічого не зробила. Всі балачки про професіоналів - лукавство. Бо поки ви вишукуєте непрофесіоналів у лавах Свободи, "професіонали" у владі доводять країну до кондиції. Вектор руху треба спочатку задати, щоб кудись рухатись. У ширмовій ідеологічній моделі нинішніх лібералів, яка слугує лише аби "піпл хавав" про це нічого не зрозумієш, що й не дивно. Бо самЕ призначення того лайна - зміст має бути, щоб подобатись усім і мати найбільшу ймовірність повторного входження у владу. У розділеній країні спроба сподобатись усім може мати лише вигляд химерної нікчемности яку ми й чуємо. Дії ж зовсім інші, цілком прагматичні. І, звісно, не в інтересах розбудови країни. І тут на 3%-вому електоральному горизонті з*являється сила, що ідеологічно цілком визначена. Які вони КЕРІВНИКИ ми цього не можемо знати, доки не побачимо їх в дії. Але цікаво, що всі вже знають, що вони не годяться. Бо бач, там професіоналів немає. Яких професіоналів?! Насрать що немає. Головне щоб вони дійсно у владу йшли міняти країну згідно зі своїми ідеологічними переконаннями. А професіоналів вони наймуть. Не лукавте, панове.
Ідея мого допису така. Критикани "Свободи" тут явно перестаралися, через що замість гострої карикатури вийшли якісь нерозбірливі какунці на папері, а у декого - взагалі чорне тло. За всіма спробами "конструктивно" покритикувати "Свободу" стоїть все та ж настороженість до націоналізму. І нічого іншого. :) І варіюється вона від легкої, до дрімучого совкізму. Так би й писали. Не "Свобода", так ще б якась партія. Ваші доводи були б ті ж самі. Тільки прізвища "негідників" треба б було міняти у своїх, збагачених лічними наблюдєніями, дописах; і фотки зі "свастикою" постити інші, по сто разів (на день :lol:).
  • 0

#1007 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 09:08

Перегляд дописукусти (1.05.2009 23:06) писав:

я ОРТ не дивлюсь. І більшість українців, думаю, теж! Навіщо так перейматись чужою думкою про нас??? Головне: що ми самі про себе думаєм.
сто процентно... не важливо що думає хазяїн, казала одна свиня другій, головне що ми одне одного поважаємо... шкода на шкварки пішла :lol:
  • 0

#1008 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.05.2009 – 17:16

Ура. За стільки тижнів владарюванна в облраді "Свобода" нарешті знайшла головну проблему населення Тернопільської області

28 квітня, з ініціативи фракції ВО Свобода, Тернопільська обласна рада прийняла звернення до Президента України Віктора Ющенка про визнання учасників дивізії Галичина борцями за свободу України.

От вони - реальні дії "Свободи" при владі.
Тернополяни, мабуть, вже на сьомому небі від щастя за таку турботу про них.
  • 0

#1009 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.05.2009 – 17:28

Перегляд дописукусти (24.04.2009 11:30) писав:

для роздумів: Україна посідає перше місце в світі за кількістю випускників з вищою економічною освітою!

Я мав наувазі професіоналів!...Для справки пану - той же пан Азоров і пані Акімова є дуже відомі і поважні люди в Європі (я навіть сам здивувася коли то почув від одного експерта - але факт)...Єдина велика проблема свободи - це немає економічної програми розвитку!
  • 0

#1010 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 17:29

гарне формулювання... ще треба обов’язково Молотову пам’ятник поставити... в обнімку з Рібентропом...
"Дорогим борцям за єдність Українських земель від вдячних жителів Тернополя" :rolleyes:
  • 0

#1011 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 19:16

Перегляд допису-=VJ=- (6.05.2009 17:16) писав:

Ура. За стільки тижнів владарюванна в облраді "Свобода" нарешті знайшла головну проблему населення Тернопільської області

28 квітня, з ініціативи фракції ВО Свобода, Тернопільська обласна рада прийняла звернення до Президента України Віктора Ющенка про визнання учасників дивізії Галичина борцями за свободу України.

От вони - реальні дії "Свободи" при владі.
Тернополяни, мабуть, вже на сьомому небі від щастя за таку турботу про них.
І російські та світові мас-медіа готують промовисті статті до 9-го травня щодо вкладу українців в справу визволення Європи від фашистської нечисті. Якраз вчасно, як завжди.

Перегляд дописуsovist (24.04.2009 07:54) писав:

а що там с бордами у м. Львовi...чи правда що пан Олег Тягнибок СС Галичину як спадщину Украiни рекламуватиме ?
Аякже, і це буде якраз на 9-го травня, російські журналісти в захваті, такої чудової нагоди пообливати брудом український націоналізм не можна пропустити.
  • 0

#1012 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 19:20

Перегляд дописуyushchenko (6.05.2009 20:12) писав:

І російські та світові мас-медіа готують промовисті статті до 9-го травня щодо вкладу українців в справу визволення Європи від фашистської нечисті. Якраз вчасно, як завжди.
Якби патріотичного українця хвильовало, що там готують російські мас-медія - то йому вже давно треба було повіситись.
І до речі, світові мас-медія навряд шось готують до 9 травня. Там якщо й відзначають звільнення, то по-перше, тому що для Европи (Західної) це справді було звільнення, а по-друге, мабуть таки 8 травня...
  • 0

#1013 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 19:26

Перегляд дописуIA32 (6.05.2009 19:20) писав:

Якби патріотичного українця хвильовало, що там готують російські мас-медія - то йому вже давно треба було повіситись.
І до речі, світові мас-медія навряд шось готують до 9 травня. Там якщо й відзначають звільнення, то по-перше, тому що для Европи (Західної) це справді було звільнення, а по-друге, мабуть таки 8 травня...
Так, але Ле Пен рулить, як не крутіть пане.
  • 0

#1014 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 19:30

Перегляд дописуyushchenko (6.05.2009 20:26) писав:

Так, але Ле Пен рулить, як не крутіть пане.
Не крутив не знаю.
  • 0

#1015 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 19:45

Перегляд дописуIA32 (6.05.2009 19:30) писав:

Не крутив не знаю.
Доречі, прочитав Ваш великий допис, чесно кажучи непогано. Хочу свій, відповідь написати.

Все ж таки не в цю силу треба вкладати свої патріотичні почуття, якщо вони є. З самого початку казав, що нам пропонують бруд для вибору в органи влади, і я, наприклад, не ідеалізую жодної політичної сили просто обираю трохи менш брудне на мій погляд. Або іншими словами "більш патріотичний бруд". Все це занадто далеко від ідеології Донцова.
  • 0

#1016 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 19:51

Перегляд дописуyushchenko (6.05.2009 20:45) писав:

Доречі, прочитав Ваш великий допис, чесно кажучи непогано. Хочу свій, відповідь написати.

Все ж таки не в цю силу треба вкладати свої патріотичні почуття, якщо вони є. З самого початку казав, що нам пропонують бруд для вибору в органи влади, і я, наприклад, не ідеалізую жодної політичної сили просто обираю трохи менш брудне на мій погляд. Або іншими словами "більш патріотичний бруд". Все це занадто далеко від ідеології Донцова.
Ваш відповідь значно лаконічніший за мій. :rolleyes:
Але що цікаво, ви знову не конкретизуєте, хто ж саме ті менш брудні патріоти.
  • 0

#1017 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 20:00

Перегляд дописуIA32 (6.05.2009 19:51) писав:

Ваш відповідь значно лаконічніший за мій. :rolleyes:
Але що цікаво, ви знову не конкретизуєте, хто ж саме ті менш брудні патріоти.
Навіщо це тут? Це ж тема про "Свободу".

Я не цей відповідь мав на увазі.
  • 0

#1018 Ґреzzко

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Франківськ - Київ

Відправлено 06.05.2009 – 20:01

Щодо того, що в "Свободі" немає професіоналів-економістів, то можете за це сильно не хвилюватись. Ніхто їх в уряд на таку посаду не пустить.
  • 0

#1019 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.05.2009 – 20:04

Перегляд дописуandy_pit (6.05.2009 21:01) писав:

Щодо того, що в "Свободі" немає професіоналів-економістів, то можете за це сильно не хвилюватись. Ніхто їх в уряд на таку посаду не пустить.

Та ясне діло але ж це партія яка хоче попасти в парламет (і мабуть там і буде) а там на голосування і економічні питаня ставлять і комітети є відповідні!
  • 0

#1020 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 20:05

Перегляд дописуandy_pit (6.05.2009 21:01) писав:

Дарагой, туда не пускають, то беруть.

Перегляд дописуyushchenko (6.05.2009 21:00) писав:

Навіщо це тут? Це ж тема про "Свободу".

Я не цей відповідь мав на увазі.
Ацтавіть відмазочки!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних