Перейти до вмісту

Груз200

Повідомлень в темі: 29

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 29.08.2007 – 14:33

Перегляд дописуzav (29.08.2007 11:57) писав:

Та срчхати на явні події! Ви ще по Чікатілу кіно зніміть, собака, явне, що песець.

Вже давно зняте - "Злодеєнко/Евіленко" з Малькольмом МакДауеллом в головній ролі.

Перегляд дописуChily (29.08.2007 04:22) писав:

І були моменти, коли я просто промовляла "за що?! за що він її так?".
Тобто, важке кіно. дуже.
на мене подіяло сильніше. навіть, за Список Шиндлєра.

От він - сучасний глядач. Рекламне намагання зобразити на екрані "100% shit"(с)"Глянець" на нього вже впливає "сильніше" за реальні злочини. Далі - хіба що "біжуча людина", де людей будуть вбивати на потіху такій публіці, аби полоскотати їй нерви.

Перегляд дописуWinner (24.08.2007 14:37) писав:

був знятий на реальних подіях

Не смішіть мене :cry:
  • 0

#22 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 29.08.2007 – 15:23

Перегляд допису-=VJ=- (29.08.2007 15:33) писав:

От він - сучасний глядач. Рекламне намагання зобразити на екрані "100% shit"(с)"Глянець" на нього вже впливає "сильніше" за реальні злочини. Далі - хіба що "біжуча людина", де людей будуть вбивати на потіху такій публіці, аби полоскотати їй нерви.
так, ось я - сучасний глядач.
дивилася кіно, не знаючи, що воно знято на реальних подіях (так, на реальних, не варто заперечувати, коли немає спростовуючих цей напис у титрах фактів), і все одно мала враження від того, що було зображено.
Матриця, наприклад - це нереальні події (сподіваюся :cry: ) - тому цей фільм не сильний?
У Грузі показаний "беспрєдєл" та кругова порука у системі правоохоронних органів периферії. Де спростування, що цього не було, а фільм - "дешева популярність"?
  • 0

#23 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Луганськ

Відправлено 29.08.2007 – 23:31

фільм гівно :(
  • 0

#24 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.08.2007 – 23:59

Перегляд дописуChily (29.08.2007 16:23) писав:

У Грузі показаний "беспрєдєл" та кругова порука у системі правоохоронних органів периферії. Де спростування, що цього не було, а фільм - "дешева популярність"?
Панна так каже, наче зараз цього нема...
  • 0

#25 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень

Відправлено 30.08.2007 – 02:14

Перегляд дописуzav (30.08.2007 00:59) писав:

Панна так каже, наче зараз цього нема...
вибачаюсь, де я так казала?
наразі я дійсно не знаю є таке чи нема такого, і як воно видозмінилося, якщо є. на щастя не знаю.
Але, у дописі я не стверджувала відсутність "бєспрєдєла" зараз. Я говорила про показаний у фільмі "бєспрєдєл" тоді.

Повідомлення відредагував Chily: 30.08.2007 – 02:15

• 0

#26 Aklerk

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 524 повідомлень

Відправлено 02.09.2007 – 19:56

ще раз цей фільм я не зможу подивитись...чесно кажучи бє по "психике"..фе ...жуть
  • 0

#27 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.09.2007 – 11:18

так, на реальних, не варто заперечувати, коли немає спростовуючих цей напис у титрах фактів

Ага. "Техаська різанина бензопилкою", щоб Ви знали, теж "по реальних подіях", як і половина трилерів, які продукуються Голівудом. Про рівень достовірності щось розповідати, чи не дійде?

і все одно мала враження від того, що було зображено.

Подивіться ролики з інтернету з реальною копрофагією чи зоофілією - отримаєте незабутні враження. І вже точно це буде "по реальних подіях" просто далі нікуди.
  • 0

#28 Ariscat

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 05.09.2007 – 22:27

фільм параша повнісінька. у режисера після Брата 2 все на спад пішло.... так от Груз 200 це фінальна точка
  • 0

#29 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 09.05.2008 – 11:56

Я подивився цей фільм. Мені не сподобався... Його дійсно не варта широкому загалу показувати, бо люди різні бувають... психіка в когось може не витримати... От коли "Страсті Христові" в кінотеатрах показували то люди плакали, а уявіть собі що в цьому випадку буде творитися...
  • 0

#30 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 15.04.2010 – 10:14

Перегляд дописуStuff (2.08.2007 17:16) писав:

Самого фільму ще не бачив, але бачив репортаж про цей фільм - от виникло в мене питання, навіщо таке знімати?
Краще задавати це питання після перегляду фільму, бо виходить як "Пастернака не читав, але знаю, що погано".
На мою думку, "Груз-200" чудовий. Балабанов любить чорнуху і сексуальні збочення - це ми вже бачили у його фільмах, зокрема "Про уродов и людей"), ну що тут поробиш - приймаймо це як є. Зате "Груз-200" в художньому плані досить цікавий, там уміло нагнітається драматизм самим розвитком сюжету (особливо мені сподобався момент "Не ной: не люблю! Надо думать, когда и с кем"), продуманий саундтрек і його використання (за кожним персонажем закріплена своя мелодія, якщо ви помітили), у "Грузі-200" виявився прийом Балабанова із мінімумом крупних планів (після він його розвинув у "Морфії", де крупних планів не було взагалі). Ну і передано непевний дух епохи, коли завершився застій, і ніхто не знав, що буде далі, але всі відчували, що далі буде інакше і головне - важче, і ця невідомість і передчуття гнітили.

Так що, якщо оцінювати не поверхово, то це реально одна з кращих робіт Балабанова. І респект йому за те, що він не побоявся випустити цей фільм, попри всю травлю у пресі (нет пророка в своём отечестве).
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua