Перейти до вмісту

Домашні експерименти

Повідомлень в темі: 57

#41 Гість_POSITIVE_*

• Гості

Відправлено 14.10.2008 – 17:58

Перегляд дописуKatod (2.08.2007 13:31) писав:

отака тема
я колись на досить непоганому рівні добував гримучу суміш, водень і кисень, електролізом, а потім бабахав це все з великою радістю для сусідів
в мене була пушка воднева з саморобною оптикою, стола пробив пострілом, ну головне що за це мені нічого небуло:ggggg:
Підскажи як можна повторити твій експеремент? а саме схему електролізера! :prapor3: дякую!
  • 0

#42 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.10.2008 – 19:29

POSITIVE, а нащо воно тобі?
Ти техніку безпеки знаєш? :prapor3:
  • 0

#43 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 749 повідомлень

Відправлено 14.10.2008 – 20:48

пам"ятаю колись був час, коли я був ще малим, коли модно було мати багато пітард))) Звісно, що батьки на це грощі не дадуть, тому приходилося робити їх самотушки. Брав звичайну лампочку, розбивив, і виймав звідти лише неветичку трубочку яка по середині... незнаю як вона називається)) Потім туди засипав пошарово, порох сірку, порох сірку.. а на кінець побільше сірки))) І знаєте так бахкало шо я вам скажу навіть кращі звуки були ніж від магазинних)))
  • 0

#44 Гість_POSITIVE_*

• Гості

Відправлено 14.10.2008 – 21:11

Перегляд дописуР0М@ННь0 (6.08.2007 17:29) писав:

Так Змішуєте Анальгін(Добре потовчений) з Якоюсь фігньою від горла(також добре потовченою),(Непам"ятаю якою згадаю напишу) сипите то все в папірчик гарно складаєте і підпалюєте.(Буде дуже сильно диміти і смердіти, ПЕРЕВІРЕНО, ми в школі таку фігню робили, але директорка була запасла...) :prapor3:
аналгін змішуєтся з гідроперітом (класно димить але може і у руках задимітись)

Перегляд дописуФайний нік (14.10.2008 19:29) писав:

POSITIVE, а нащо воно тобі?
Ти техніку безпеки знаєш? :ggggg:
це цікаво, а крім того температура горіня водню близько 2000 градусів і можна плавити залізо.
техніку безпеки я впринципі знаю так як я мав досвід вироблиня різних електроних пристроїв
що правда не виликої складності.
  • 0

#45 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 14.10.2008 – 21:35

В школі багато чого мутили :happy1: від димовух-вонючок з пласмасових лінійок-транспортерів, дезодорантів в багатті до більш-менш сурьозних бомбочок з саморобного пороху (але точну рецептуру можу вже і не згадати) та наколупаного з патронів визбираних на танковому кладовищі...................... Але з останніх "дорослих" експерементів були звичайний "сухий лід", пластикова пляшка і трохи води............................. фіфєкт неповторний і дуже голосний. Тоді працював на фірмі і клієнтом був Вишневський молокозавод. За товаром приїзжала фура, що розвозила морозиво і в кузові ми набирали того добра досхочу. Що правда затримка вибуху при такому феєрверку пару хвилин. І ось одного разу зарядили ми чергову бамбу-мамбу, закинули під фуру і сидимо на рампі бамбук куримо - чекаємо........................ аж тут шеф фірми виходить і якраз повз ту фуру до нас прямує......................... єстєственно та мала жахнула в нього майже під ногами......................... Треба ще сказати, що шеф - колишній афганець......................... :angry12: коротше - команда "ВОЗДУХ!!!", шеф мордою в калюжі лежить, руками голову накрив, продовження концерту чекає....................... <_< Думаю ви вже здогадались, що наші вуха почули все що він про нас думає, а наші гаманці відчули все чого не хтіли відчувати..................... Що правда на слідуючий тиждень, коли та сама фура приїхала, він сам підійшов і попросив навчить і льоду наколоти - сину хтів показати ту хохму. :happytwo: Тож статус кво і фінансова справедливість у вигляді премії було поновлено :ggggg:
  • 0

#46 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.10.2008 – 22:04

Ооо, моя тема!) Ми з братом ще з раннього дитинства експериментували з вогнем, а згодом - з вибухівкою. Наша мама найбільше боялась, коли в хаті ставало тихо - значить діти щось задумали недобре...)))
  • 0

#47 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 15.10.2008 – 09:24

А хто як обробляє дані домашніх експериментів? А що з приводу планування?
А то інакше це не експерименти, а так, незрозуміле щось))
  • 0

#48 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 15.10.2008 – 09:34

Перегляд дописуФайний нік (15.10.2008 11:24) писав:

А хто як обробляє дані домашніх експериментів? А що з приводу планування?
А то інакше це не експерименти, а так, незрозуміле щось))
:happytwo: обробляли результати наших екскремент............. тьфу ти...............експерементів зазвичай не ми, а дільничні міліціонери, заносячи їх ретельно в рапорти і протоколи огляду............... нажаль ця інформація була суворо засекречена державою від нас - доблєсних героїв експерементаторів нашого двора :ggggg:
Ну а з приводу планування .........не знаю - все планували за принципом - не стримуй бажання що йдуть від сердця :angry12:
  • 0

#49 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 15.10.2008 – 19:05

Перегляд дописуbendera.UA (15.10.2008 10:34) писав:

:ggggg: обробляли результати наших ...експерементів зазвичай не ми, а дільничні міліціонери

Ну, головне, щоб не хірурги абощо)) А то в дитинстві та в підлітковому віці якось не думаєш, чим ризикуєш. А ще й - якщо якийсь маленький вибух обійшовся без проблем, то тут же - нє атхадя ат касси (с) - хочеться більшого... Дай-то Бог, щоб і він пройшов без проблем.
  • 0

#50 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 29.10.2008 – 12:14

За радянського союзу ніяких пітард небуло. То ми виколупували нутрощі з хлопушок потім загортали те все в пластилінову кульку. Потім кидали в стіну і гарно бабахало. А був найдоступніший спосіб. Купляли в магазині селітру "звичайне добриво" розчиняли у воді замочували газету у тому розчині і висушували. Газета дуже гарно тліла. А потім у кого яка уява. Так о, дістали лайна поставили під двері сусіду ,підпалили ту газету висушену і з верху накрили звичайною газетою, подзвонили в двері і втікли. Сусід гарно загасив пожежу ногами :) Робили ракети загортали щільно зімнуту газету у фольгу, робили сопло підпалювали, кидали і досить гарно летіло. Набивали всякі банки склянки закупорювали досить ефектно розривалось але і небезпечно.
  • 0

#51 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 29.10.2008 – 12:26

От що видала на цю тему Гугля.................. :) тільки товаришу майору не кажіть

Цитата

1.0 СПИСОК ПОЛЕЗНЫХ ДОМАШНИХ ХИМИКАЛИЙ И ИХ ДОСТУПНОСТЬ Любой может получить множество химикалий из магазинов и аптек, для изготовления взрывчатых веществ илидругих опасных составов. Химическое вещество Используется Доступно Алкоголь, этил * алкогольные напитки магазин раствор (минимум 95%) Аммиак + ОЧИЩЕННЫЙдомашний аммиак магазин Нитрат аммония удобрения магазин Окись азота Магний Lecithin витамины аптека Минеральное масло Ртуть ртутныетермометры аптека автомобильные аккумуляторы Глицерин ? аптека Сера спичечное"чиркало" магазин Уголь удобрения магазин Целлюлоза(хлопок) аптечка первой помощи аптека Нитрат стронция Топливное масло Сжиженный газ магазин Перманганат калия аптека Hexamine или магазин Hexamine - это, наверно, гексаметилентетрамин(уротропин), спирт".Получается при взаимодействии формальдегида с аммиаком при нагревании:
6HCHO + 4NH = C H N + 6H O
3 612 4 2
Азотная кислота
Иод аптечка первой помощи аптека
Перхлорат натрия
Примечания:
Этиловый спирт смешан с метиловым спиртом, когда он используется как раствор. Метиловый спирт очень ядовитый. Растворенный спирт должен содержать по крайней мере 95% этилового спирта, если он используется для изготовления гремучей ртути.
Аммиак, который куплен в магазине бывает в нескольких формах.
Для изготавления кристаллов triiodide аммония должен использоваться только чистый аммиак.
Ртутные термометры становятся редкостью, к сожалению. Ртуть также используется в ртутных переключателях, которые являются доступными в области электроники. Ртуть - опасное вещество, и должна храниться в термометре или ртутном переключателе пока она не используется. Ртуть выделяет пары, которые вызывают повреждение мозга при вдыхании. Поэтому - хорошая идея не пролить ртуть, и всегда использовать ее на открытом воздухе. Работайте с ртутью в резиновых перчатках.
( До чего они дожились! Даже ртутный градусник у них проблема. Так же ртуть доступна в ртутных предохранителях. -- D.C. )
Азотную кислоту очень трудно найти в настоящее время. Желательная концентрация для создания взрывчатых веществ приблизительно 70%.
Иод продающийся в аптеках - обычно не чистая форма кристала, которая нужна для получения кристаллов triiodide аммония. Чтобы получить чистую форму, иод должен приобретаться в соответствии c предписанием доктора, но это может быть дорого. Можно так же украсть где-нибудь.
2.0 ПОДГОТОВКА ХИМИКАЛИЙ
2.1 АЗОТНАЯ КИСЛОТА
Имеются несколько способов изготовления этой наиболее необходимой из всех кислот для взрывчатых веществ. Один метод, которым это может быть сделано, описан ниже.
Материалы: Оборудование:
нитрат натрия или регулируемый источник теплоты, нитрат калия, реторта, дистиллированная вода, ванна льда, концентрированная, серная кислота, стеклянная палочка, фляга с коллектором
1) Налейте 32 ml концентрированной серной кислоты в парирующийся.
2) Тщательно взвесьте 58 гр. нитрата натрия или 68 гр. нитрата калия. И медленно добавьте его к кислоте. Аккуратно размешайте его стеклянным прутом, пока он не растворится.
3) Поместите открытый конец реторты в собирающую флягу, и поместить собирающую флягу в ледяную ванну.
4) Начните легонько нагревать реторту. Продолжайте нагревание, пока жидкость не начинает выходить из концареторты. Эта жидкость - азотная кислота. ПРЕДОСТЕРЕЖЕНИЕ: Если кислота выделяется слишком быстро, то это может привести к образованию огнеопасногои ядовитого газа, который может взорваться. Хорошо бы установить реторту и затем уйти по-дальше.
Нитрат калия может быть получен из черного пороха - растворите черный порох в кипящей воде и отфильтруйте серу и древесный уголь. Для получения 68 гр. нитрата калия, растоворите около 90 гр. черного пороха в одном литре кипящей воды. Профильтруйте раствор. Древесный уголь и сера, входящие в состав черного пороха, нерастворимы в воде, и через фильтр не пройдут. Когда из полученного раствора испарится влага, то нитрат калия останется во фляге.

Добре що в наш час нету не було..............а то було б горе.....................
  • 0

#52 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 02.11.2008 – 14:57

Перегляд дописуPOSITIVE (14.10.2008 17:58) писав:

Підскажи як можна повторити твій експеремент? а саме схему електролізера! ;) дякую!
акумуляторна кислота, пару сивнцевих електролдів, і банка зпід соусу Руна(це не реклама), робиш в кришці отвори, і герметично підключаєш контакти(справа в тому. що кришка цієї банки металева. придумаєш щось інше, будьласка), робиш відвід для газу в якусб банку з водою, щоб газова суміш витісняла воду, потім я розробив систему, щоб вода піднімалась на декілька метрів вверх, для різниці тисків

система запалу, п"єзоелемент і яикйсь розрядник, в мене це були два проводки в пустій пасті, а камера згорання пуста банка зпід дезодоранта, трубка це ствол, а далі все за фантазією, можна використовувати тарнсформатор як генератор газових розрядів, одним словом звертайся

і забув, просто, думаю це просто, постійний струм в електролітичну ванну, транформатор, можна з старого телевізора, там дорсить потужні, діоди "містком ", теж чим потужніші тим кращі, і вперед

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  untitled.JPG   25.55К   4 Кількість завантажень:

• 0

#53 Гість_bazykawap_*

• Гості

Відправлено 29.01.2009 – 18:28

А я колись робив так, брав дезодорант зривав верх, знизу пробивав цвяхом невелику дирку брав карбід кальцію плював на нього або трохи води лив, кидав у дейзик ждав не довго :rolleyes: підпалював дирку і воно непогано стриляло деколи оглушувало :ggggg: було цікаво .До речі карбід кальцію використовується для зварювання металу, його можна купить в магазині будівельних матеріалів.

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував bazykawap: 29.01.2009 – 18:37

• 0

#54 Ярослав4

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень
  • Місто:Планета Земля

Відправлено 04.04.2009 – 14:15

Перегляд дописуNeorlandina (2.08.2007 13:34) писав:

А ми змішували фіксаж із перекисом водню (у таблєтках) і виходив якийсь зелений гидотний слиз.
Він булькав і смердів. От.
це кислота яку не бажено їсти ;) :cry:
  • 0

#55 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 06.09.2009 – 08:15

а в нас дома забився туалет, і ми його штурхали, штурхали тросом, щось ніяк воно не йде, і ми всі вирішили пробити затор гідроударом, порох я не став добувати, купив найдешевший феєрверк, там досить багато пороху, він димний, гарно бабахкає, зробив камеру згорання, і органіхзував феєрверк в туалеті, смішно було страшно, але здається, там проблеми досить серйозні, тобто не після мене, а до мене були ;)
  • 0

#56 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 06.09.2009 – 09:41

Перегляд дописуKatod (6.09.2009 09:15) писав:

а в нас дома забився туалет, і ми його штурхали, штурхали тросом, щось ніяк воно не йде, і ми всі вирішили пробити затор гідроударом, порох я не став добувати, купив найдешевший феєрверк, там досить багато пороху, він димний, гарно бабахкає, зробив камеру згорання, і органіхзував феєрверк в туалеті, смішно було страшно, але здається, там проблеми досить серйозні, тобто не після мене, а до мене були ;)
Маю надію, що унітаз не розірвало? ;)
  • 0

#57 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 06.09.2009 – 11:20

А ми в дитинстві карбідом бавились... ;)

Скільки хвантазії було. ;)
Здається що зараз його не використовують, бо прості і потужні бомби з нього можна було робити навіть дошкольної дитині.
  • 0

#58 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 06.09.2009 – 11:29

Перегляд дописуЛастiвочка (6.09.2009 10:41) писав:

Маю надію, що унітаз не розірвало? ;)
та ну, я ж фахівець по техніці безпеки, перед закладанням заряду унітаз був демонтований
взагалі, було проведено 3 вибухи, всі можна розцінювати, як підводні, тільки нікому не кажіть;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua