Перейти до вмісту

Росія - Цой / Україна - ?

Повідомлень в темі: 146

#61 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 681 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:дому

Відправлено 05.08.2007 – 09:59

Я згоден повністю з adz на рахунок шо мало часу ше в нашої країни шоб появилися такі культові легендарні групи типу КИНО. Але я думаю вони з являться обо існують але їх не виділяють чогось :)

На рахунок того шо вбило музику Скрябіна, то був не рок, його вбили ГРОШІ. Просто тупа жадоба збагачення і всьо.. В його музиці було багато такого шо могло б стати культовим. Маю на увазі альбом"Казки","Птахи", та й зрештою все до 2000 року.
  • 0

#62 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 05.08.2007 – 13:17

А, ну про Скрябіна вибачайте. Не слухав його ранні альбоми.
  • 0

#63 Заратустра

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень

Відправлено 09.08.2007 – 11:28

Я є великим шанувальником Цоя та гурту "Кіно". НА МОЮ ДУМКУ в Укрпїні нема і не було таких музикантів. Тому що Цой це в першу чергу поет кінця ХХ сторіччя, творчість якого була напрямлена в русло протесту проти існуючого ладу, Може, бути що завдяки і пісням Цоя настільки сильним був національний рух в Україні наприкінці 80-х Згадаете піню "Перемен". Завдяки творчості Цоя молодь повставала, в неї прокидалось почуття національної свідомості, це була і молодь Росії, і Укпаїни, і Латвії, І Грузії, і Білорусі, Тому що всім цим країнам непощастило вляпатися в СРСР. На жаль не знаю, ніколи не чув, чи були такі музиканти серед українців... Може бути "Брати гадюкіни", але ніколи не чув у їхній творчості патріотичні пісні, якщо такі є підкажіть - обов*язково послухаю.
  • 0

#64 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.08.2007 – 11:40

Перегляд дописуЗаратустра (9.08.2007 12:28) писав:

Тому що Цой це в першу чергу поет кінця ХХ сторіччя, творчість якого була напрямлена в русло протесту проти існуючого ладу

Ага, особливо "Транквілізатор" чи "Бєздєльнік". :cool1:
не приписуйте йому того, чого він сам не любив, щоб йому приписували.
  • 0

#65 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 22.08.2007 – 15:24

Перегляд дописумалеча (2.08.2007 09:35) писав:

Культовим можна назвати гурт О.Е або Друга ріка.
:D ;) :cool2: ;) :D
культові групи??? хіба, що серед першокласниць! люди, кого ви смішите!
  • 0

#66 Whistfool

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 23.08.2007 – 10:40

Перегляд дописуFunt (22.08.2007 15:24) писав:

культові групи??? хіба, що серед першокласниць! люди, кого ви смішите!

веселі, брате, часи настали (с) ОЕ
вони вже все пояснили)))
  • 0

#67 under21

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Lemberg, Galicia

Відправлено 23.08.2007 – 21:40

Перегляд дописуЗаратустра (9.08.2007 12:28) писав:

Може бути "Брати гадюкіни", але ніколи не чув у їхній творчості патріотичні пісні, якщо такі є підкажіть - обов*язково послухаю.

Брати Гадюкіни, ІМХО, ніколи не співали патріотичних пісень. От на злобу дня - це так, насмішка, іронія над життям - це так ("Червона фіра" для прикладу)
  • 0

#68 Пилюка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.08.2007 – 15:15

моя спроба
Росія - Цой / Україна - Скрипка
  • 0

#69 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 26.08.2007 – 20:25

Перегляд дописуПилюка (25.08.2007 15:15) писав:

моя спроба
Росія - Цой / Україна - Скрипка

шось в тому є, але то навряд чи. Скрипка просто легенда українського року, з нього почалося все рок н рольне життя, але культовості в його творчості таки нема.
B)

Повідомлення відредагував lamourattack: 26.08.2007 – 20:25

• 0

#70 Whistfool

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 27.08.2007 – 11:11

Перегляд дописуlamourattack (26.08.2007 20:25) писав:

Скрипка просто легенда українського року, з нього почалося все рок н рольне життя.
Скрипка = БГ =) не тому, що БГ щось почав, але він багато зробив для року. Боб відкрив Цоя та іншіх, тому респект, хоча музика (Аквариум) имхо suxx)))
  • 0

#71 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 03.05.2008 – 19:01

Для чого робити взагалі прив'язку до національності? Цой - це людина, яка зробила великий вклад у музику. А ми забарвлюєм його у російські фарби і хочем знайти український аналог. Чи був би успіх у теми "США - Курт Кобейн / Україна - ?". Ні. Тому що Кобейн був американцем. А цой був росіянином.
І все ж таки, якщо б шукати аналог, я б казав, шо то Океан Ельзи.
  • 0

#72 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 03.05.2008 – 19:09

згодна,що тема не досить коректна, але якщо говорити про укр. музику, я за ОЕ!
  • 0

#73 Ти_чи_підросла

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень
  • Місто:Місто ГЕРОИ КИІВ

Відправлено 03.05.2008 – 19:40

Якщо йде мова про людей,пісні яких наспівували та й,зрештою,зараз це роблять під гітару,на зразок Віктора Цоя,то у 1980-х таких практично не було....Зате Початок,Середина,і частково кінець дев'яностих ознаменувався появою таких легендарних груп,як Табула Раса,Брати Карамазови(пісню "маленькая стая" можна було почути ледь не в кожному дворі) вже названі Брати Гадюкіни,ну і звичайно ж "весна-весна-весна,буль буль буль бубубубу буль".
Я не розумів,про що співав Віктор Цой,аж поки не спитав у батька і він мені пояснив.Виявляється у 80-х роках у Радянському Союзі якщо хтось з'являється на вулиці після шести годин вечора,до того зразу підходили міліціонери з питаннями:"парни,а куда вы идете" і так далі,відповідно закидали у машину і везли у відділок без нагальних причин.Ну,окрім того велась боротьба проти інакомислячих і т.д. і т.п.,Отже Віктор Цой порушує проблеми життя тогочасної молоді....Згадати хоча б "Если есть в кармане пачка сигарет,значит все не так уж плохо...."

Повідомлення відредагував Ти_чи_підросла: 03.05.2008 – 19:41

• 0

#74 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 03.05.2008 – 20:03

Щодо Братів Карамазових - мені здається, що в питанні суть не громадянство виконавця і не національність, бо Цой - кореєць. А в мові, якою виконуються пісні. А на перший погляд здається, що немає в нас такої легенди, лише тому, що мало хто слухає пісні українською мовою, і порівняно мало фанатів українських авторів - виконавців. Хоча щодо сусільних проблем, то чудові пісні такого напрямку є в ТНМК - "Вавілон".

Українською мовою не можна писати пісні старих досвідчених бандитів (шансон) і юних гопів (реп) українською мовою краще зізнаватися в коханні, як це робить Руслана Лежичко - чудова пісня саме так і називається - "Я тебе люблю". Ну а Олег Скрипка досить вдало заспівав "Якщо є в кишені пачка цигарок", щоб зрівнятися з Цоєм. Може сам він і не такий легендарний, але ця пісня звучить краще ніж оригінал.
  • 0

#75 Ти_чи_підросла

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень

Відправлено 03.05.2008 – 20:17

По-моєму якраз переклад звучить по-прибацаному,в стилі Скрипки а-ля "Уякщоу уєєє у кушені пачка цигарок"А взагаліто я нічого не маю проти.Захотілось поприколюватись чуваку та і все...
Щодо мови ти правий,українського блатняка не було і не буде,ну про реп не скажу,бо щось "Вова-корова" намагався зобразити.Зрештою,якщо вибрати легенди дев'яностих то зновуж-таки:
1.Брати гадюкіни/Табула Раса
2.олег скрипка
3.Брати карамазови
4.Тарас Чубай
5.Аква Віта
6.Скрябін
7.Океан Ельзи
  • 0

#76 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 03.05.2008 – 20:23

На початку 90х наш клас поїхав в турне Київ-Талін-Ленінград.В тодішньому Ленінграді було чимало місць на
які варто було подивитись,але основна маса вирішила відвідати могилу Цоя,тоді,після його смерті,в нього
була шалена популярність.Хоч я була і в незахваті від такої ідеї,але те що я там побачила мене вразило до
глибини душі.Перш за все,всі навколишні будинки в лозунгах і посвятах Цою.На могилі постійно палаючі свічі,
заплакані фанатки.Я була шокована,пройшов вже не один рік і така жалоба.Таку любов ще потрібно заслужити
і для цього вкласти неабияку частину своєї душі і життя.Він був потрібен тодішній прогресуючій молоді,в
якої був брак свободи.
Зараз же в Україні зовсім інша ситуація,душі і таланту малувато щоб досягти такого успіху,нажаль.
В різномаїтті різного культурнр-розважального продукту на щастя можна побачити достойних претендентів
на серця українців,але їх одиниці.
  • 0

#77 Ти_чи_підросла

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень

Відправлено 03.05.2008 – 20:30

Що ми можем протиставити Кіно? - запитав автор.А нічого.Бо у 80-х,як висловилась лука був брак свободи.Н його теренах існувала група Кіно.Зараз кожна молода людина вільна у своїх починання,і немає такого претендента,який би завоював серця всіх...
  • 0

#78 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 03.05.2008 – 21:33

DarkLordVillis
Ти_чи_підросла
Олег Скрипка не прикалувався і аж ніяк не намагався порівнятися з Цоєм коли переклав і заспівав цю пісню. Пісні Цоя брали за живе, і це була спроба висловити ці ж почуття на українській мові. Був час, ще до Скрипки, я теж переклав і наспівував "Та якщо є в кармані пачка цигарок і квиток на літак із сріблястим крилом..", правда цього ніхто крім мене не чув :rolleyes:
Питання в цій темі поставлено неправильно, оскільки Цой це теж Україна, його пісні про радянський народ, серед якого українці не останні.

Цікавий факт:
В 1986 році, в Києві Цой вперше знявся у фільмі. Це було якраз після аварії на ЧАЕС, коли всі з нашої столиці тікали.
  • 0

#79 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 03.05.2008 – 22:52

Цитата

Росія - Цой / Україна -
Иво Бобул!!!
  • 0

#80 Ти_чи_підросла

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень

Відправлено 03.05.2008 – 23:13

Цікавий факт:мій батько був знайомий з Віктором Цоєм.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних