Перейти до вмісту

Росія - Цой / Україна - ?

Повідомлень в темі: 146

#41 mathias

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 03.08.2007 – 17:29

Перегляд дописуBHAAD (3.08.2007 18:24) писав:

расизм і форми його прояву :)

не вважаю цоя настільки талановитим, щоб його можна було настільки сильно і часто обговорювати.
фактично, там і таланту не було, просто вчасно вилізли з стилем гри і музики яких так не вистачало совку.
а чому ж Його і зараз слухають?
до речі "просто вчасно вилізли з стилем гри і музики яких так не вистачало " - це майже точно Його власні слова
і ще - чому у нас ніхто не вилазить "з стилем гри і музики" яких не вистачає?
  • 0

#42 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 03.08.2007 – 17:32

Перегляд дописуDimon (2.08.2007 11:44) писав:

Ви шо гоните? ДР чи ОЕ? нє....

Це точно. Порівнювати рок краще з роком же, а не поп-музикою і навіть не поп-роком.

Якщо вже хочеться займатися такою дурною справою, як пошук аналогів - то я буду голосувати за "Тінь Сонця".
  • 0

#43 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень

Відправлено 03.08.2007 – 17:43

Перегляд дописуmathias (3.08.2007 18:29) писав:

а чому ж Його і зараз слухають?
а ХЗ, на мій музичний розвиток він не вплинув абсолютно ніяк.

Цитата

до речі "просто вчасно вилізли з стилем гри і музики яких так не вистачало " - це майже точно Його власні слова
ну от, не я один так думаю

Цитата

і ще - чому у нас ніхто не вилазить "з стилем гри і музики" яких не вистачає?
вилазить, але не дають нормально розвиватися. нафік кому потрібний хороший якісний рок, якщо публіці потрібний ширпотрьоб рівня ОЕ, ВєркиСєрдючки.
  • 0

#44 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 03.08.2007 – 18:31

Перегляд дописуmathias (3.08.2007 09:36) писав:

здається тут всі пишуть кому що подобається з Українського і мені теж є що дописати (хоч і небагато :) ), АЛЕ:
культове - це те що слухають всі і дуже довго (принаймі багато хто і хочаб з десяток років) - україномовних виконавців я таких не знаю, знаю одну лише пісню - "Вона" (подобається не тільки мені а й: моїм друзякам-знайомим, моїм батькам і іншим дорослим дядям і тьотям, гопам, покидькам волохатим, скінам, хорошим хльопчикам і дівчаткам і т.д....)
Культова група це на мій погляд та, що зробила переворот у свідомості її прихильників, заставила задуматись над чимось, переворот, який без неї не стався б. Група, творчість якої відрізняється своєрідністю, певною неповторністю, скопіювати яку неможливо. Звичайно час діяльності також має значення. Серед українських на думку спадають лише: "Брати Гадюкіни", "Скрябін", "Кому вниз". Серед молодих вирізняются "Гайдамаки".

Перегляд дописуAdz (3.08.2007 12:30) писав:

Думєшь, це блискуча бізнес ідея, цікавився ціною на право виконувати композиції брендових груп? В декілька крат вигідніше скуховарити щось самому. Чого не вистачає? Імя Цоя запозичено лише як модель музичного напрямку, про котру я писав вище. Час вже задуматись, з чого буде складатись наша культура завтра.

Богуслав, в тексті гурту "Кому в Низ" фігурують національні символи, значить пісня патріотичного характеру. А як щодо не патріотичних груп?

mathias, точно! пісни / гурт тут повинні бути с таким випромінюванням, про які соромно не знати і переважно без патріотичного наповненя.

Перелік претендентів на роль культового звучання, змісту:
  • О.Е.
  • Сашко Положинський
  • Брати Гадюкіни
  • Друга ріка
  • Кому Вниз

А хіба творчість патріотичного спрямування не може бути культовою?
Тре організувати повноцінне голосування в новій темі, але розширити список претендентів. Можливо добавити ще солістів?

Перегляд дописуCassandra (3.08.2007 12:34) писав:

Богуслав
Кому Вниз ,а не Кому в Низ. B)

голосую за них і Гадюкіних.
:) так ся стало... автоматом написав.
  • 0

#45 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.08.2007 – 23:04

Цитата

Перелік претендентів на роль культового звучання, змісту:
О.Е.
Сашко Положинський
Брати Гадюкіни
Друга ріка
Кому Вниз
А це хто в нас такий в музиці роздуплений? Як моя баба в квантовій фізиці. Нє, блін, шо "Кіно" для кацапів а шо "ОЕ" для українців.
Ви хоч приблизно обі уявляєте чим був Цой в ті часи? Це просто вибух, це був протест з всіх протестів, це просто ікона всього неформального руху Росії. Я не в захваті від "Кіна", але я розумію що вони зробили для їх музики. Цой - це російський Курт.
А ви "ОЕ". То зовсім інше. Вони ніколи не будуть настільки сильною групою. Навіть Середа в Україні не є настільки значною особистістю як в Росії Цой.
Єдине, можливо, здатне прирівнятись до "Кіна " і Віктора Цоя, що є в Україні. але це лише за деякими критеріями- це "Брати Гадюкіни".
Досить непогані шанси мав "Скрябін" спочатку свого існування. Розмаху малувато. Те саме раннє ВВ- можливо, але занадто складно.
"Гадюкіни".

Ой, шойно перебіглась постами. Все так просто. не ВВ і не Гади. Український Цой- це Тарас Чубай.
  • 0

#46 Ведмедик Сава

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 04.08.2007 – 07:19

Цитата

Нє, блін, шо "Кіно" для кацапів а шо "ОЕ" для українців.

Не знаю як для хохлов, але для нормальних людей - росіян, О.Е. і Кіно, це разниє ВЗАГАЛІ групи, а порівняння було лише тому що нормальних-то у вас і немає більше.
  • 0

#47 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 04.08.2007 – 09:45

а мені подрбається Піккардійська Терція, але її не дуже вже багато людей і знає. виконавці з приколами, голоси у них класні, а відчуття ритму і такту! :) коротше, говорити можна багато, але все одно відомішими вони не стануть
а взагалі я дуже мало знаю українських груп))) навіть, якщо чесно, скрябіна від океана ельзи відрізнити не можу :)
  • 0

#48 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 04.08.2007 – 10:41

Перегляд дописуВедмедик Сава (4.08.2007 07:19) писав:

Не знаю як для хохлов, але для нормальних людей - росіян, О.Е. і Кіно, це разниє ВЗАГАЛІ групи, а порівняння було лише тому що нормальних-то у вас і немає більше.

Ну не відрізняти Скрябіна від ОЕ то вже жир... такого ше не чув :) бугага.
А як на мене культовою групами є Гадюкіни, Кому Вниз. ОЕ не є культовою, вони наразі є популярними
  • 0

#49 Ведмедик Сава

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 04.08.2007 – 11:37

Цитата

ОЕ не є культовою, вони наразі є популярними

Благодора тому, що в Росії вважають і знають , що на Україні є тільки ОЕ і ВВ, з часом вони переживуть багато ваших груп і стануть культовими.
  • 0

#50 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 04.08.2007 – 12:02

Капєц! Оце читаю цю тему, якісь люди тупі: наприклад Ведмедик Сава, в підпису Патріот України, а пише "для нормальних людей - росіян..." я проста в шоке! Іще адін штрих - Наталочка-кияночка, ну шо це таке: "Росія - Цой , Україна - х*й", нема слів... Ну наталочка - це бот по любе, а Ведмедик... короче шось такі люди розвелись на форумі, а по темі: Я не можу нікого порівняти з Цоєм і Кіно, бо ну все не те зараз... Згоден з Leia, то був просто вибух, всі неформали в той час слухали Кіно, підкреслюю: НЕформали, ви рахуєте Скрябіна, ДР, ОЕ та інших напрямом НЕформального руху в Україні? хех... якщо так, то я блек-дез-треш-гото-металюга... ВВ - хороший гурт, але я думаю порівнювати Кіно та ВВ буо б тупо. Брати Гадюкіни теж.
  • 0

#51 BHAAD

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 04.08.2007 – 13:22

нахріна їх порівнювати
дебільна звичка

ВВ - одне
кіно - зовсім інше

візьміть порівняйте творчість павароті з сердючкою
издець...
  • 0

#52 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 04.08.2007 – 13:37

Ну так от, то зовсім різні речі, а тут ще про щось спір іде) :)
  • 0

#53 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень

Відправлено 04.08.2007 – 13:52

Ну просто написав які групи культові на мою думку в Україні.
Але не розумію сенсу цієї теми.
Яке відношення має Цой до України?? :)
  • 0

#54 Казузі-у-Калузі

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 04.08.2007 – 13:52

Коротше, можу сказати, що хохл-групи і поряд не стоять з РОСІЙСЬКИМИ рок-музикантами, оскільки останні роблять творчість, а перші хохл-маразм
:)
  • 0

#55 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 04.08.2007 – 13:56

КАПЄЦ!!!!! ОЦЕ МОСКАЛІВ ПОНАЛАЗИЛО!!!!
  • 0

#56 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень

Відправлено 04.08.2007 – 13:59

блін, шо за москальня на форумі?
мав би можливість поставив би десять мінусів

Повідомлення відредагував lamourattack: 04.08.2007 – 14:00

• 0

#57 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 04.08.2007 – 20:19

Перегляд дописуDimon (4.08.2007 13:02) писав:

ви рахуєте Скрябіна, ДР, ОЕ та інших напрямом НЕформального руху в Україні?
Друга ріка- ні, ОЕ- ніколи, але "Скрябін"- тут я маю багато зауважень. Шановні, те що ви зараз чуєте по Тєліку- це не "Скрябін", це просо проект Кузьменка, який присвоїв собі назву. "Скрябін"- це те що було до "Модної країни". Це справді прорив в нашому неформальському русі. Дуже багато настоїв, які проповідував Цой зі своїм "Кіно"- розруха, занепад, розклад суспільства. Страшна депресія. Це до речі, були початки нашої готики. Кузьма все просто поховав своєю творчістю. Але то був не рок. То була альтернатива. Єдина група того часу настільки потужна, настільки інтелектуальна, настільки жорстка і жорстока- і то був НЕ рок. Імхо, рок і вбив справжнього Скрябіна.

Щодо теми, я не розумію чому стільки наїздів на автора? Ніхто не каже про комплекс меншовартості і бажання бути схожим на когось. Просто взято Цоя як одну велику людину для однієї країни, байдуже якої і запропоновано знайти аналог його в Україні. Чи є в нас музиканти після смерті яких на всіх парканах нашої і не нашої країни писатиме "такий то такий-то живий?" Чи є в нас ті хто дав такий поштовх неформального руху? Чи є люди які були б здатні стати символом всього неформального руху України і на яких виховуватиметься ще не одне покоління. Як приклад взятий Цой. Лет іт бі. Чому воно вам не подобається? Я думаю, чудова тема. Мабуть найкраща з усіх, які були на цьому форумі. Спонукає подумати і нарешті сказати щось вартісне.
  • 0

#58 BHAAD

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 04.08.2007 – 21:52

Перегляд дописуКазузі-у-Калузі (4.08.2007 14:52) писав:

Коротше, можу сказати, що хохл-групи і поряд не стоять з РОСІЙСЬКИМИ рок-музикантами, оскільки останні роблять творчість, а перші хохл-маразм
пробачте, можете навести приклади творчих російських гуртів/виконавців?
щось жодний не спадає на думку.

а що таке хохл-групи?
щось не знаю таких...
  • 0

#59 Едм

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Місто:-

Відправлено 05.08.2007 – 00:34

Недавно Україна отримала змогу вважатись незалежним повноправним гравцем в світовій спільноті. Пройшло нікчемних 17 років. Чи може ця країна мати дітей, якими би вона гордилась? В 17 і повнорослі діти? - маячня. Тому про легенди української музики ще рано сперечатись.

Leia Спонукає подумати і нарешті сказати щось вартісне. :) Ясна справа, кожен залишиться при своїх думках. Та мені, наприклад, важко розібратись, не знаю котру із українських касет поставити на вечірці для своїх московських друзів.

Перегляд дописуБогуслав (3.08.2007 20:31) писав:

А хіба творчість патріотичного спрямування не може бути культовою? Тре організувати повноцінне голосування в новій темі, але розширити список претендентів. Можливо добавити ще солістів?
Влучне зауваження. Патріотичне спрямування потребує окремої, досконалої теми. Історія культури показує, що справжнє мистецтво, нестримний дух еволюційного синтезу може належати тільки всім нам, незважаючи на національні табори.

Згідно висловленому в цій темі, просинтезуємо само значення "культовий". Культовий гурт/виконавець - соромно не знати бо він зробив в свій час переворот у свідомості, музика його відрізняється оригінальністю.

Залишились в нашій пам’яті:
  • Брати Гадюкіни
  • Скрябінь (творчість раннього періоду)
Діючі претенденти:
  • Гайдамаки
  • Тарас Чубай
  • Воплі Відоплясова
  • Кому Вниз
  • Друга ріка
  • Океан Ельзи
Отакої, хто казав що буде легко відокремити оригінальний блиск золота від фальшивки!
  • 0

#60 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 00:40

Цитата

Гайдамаки
Тарас Чубай
Воплі Відоплясова
Кому Вниз
Друга ріка
Океан Ельзи
Та збийтьесь, будь ласка. Не можна писати в той список ОЕ і другу ріку. Навіть не знаю чи Гайдамк можна. одне діло- то шо ти ставиш на вечірці друзям-москалям, а зовсім інше- то ті, хто є іконами року. Не поп-року. Фірштейн?

Оскільки тема мене зачепила я спробувала розвести таку дискусію на іншому форумі.
Досить цікаво
http://rock.lviv.ua/...=7&article=6936
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних