Перейти до вмісту

Подорожі

Повідомлень в темі: 461

#61 Taha

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.04.2007 – 21:02

Народ, є серед вас любителі подорожувати? Може хтось ходив у походи. Розкажіть хто де був, де сподобалося.
  • 0

#62 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне

Відправлено 14.04.2007 – 22:11

А де це такі гарні замки , якщо не секрет ?
  • 0

#63 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 14.04.2007 – 22:20

Перегляд дописуAna (14.04.2007 23:11) писав:

Перемишлянський район :cool1:
  • 0

#64 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 14.04.2007 – 22:21

Я з ровером на фоні тих замків, де, власне, побував. Це щоб не подумали, що мене там не було... :yes:

Особлива подяка Ластівочці, без неї ця поїздка б не відбулася... :cool1:
Прикріплений файл  Zamky4.JPG   45.71К   68 Кількість завантажень: Прикріплений файл  Zamky5.JPG   54.41К   446 Кількість завантажень: Прикріплений файл  Zamky6.JPG   42.88К   104 Кількість завантажень:

Перегляд дописуAna (14.04.2007 23:11) писав:

Перший - Свірж, збудований 1484, відновлений 1917, там Кучма колись хотів будувати свою резиденцію, правда, не втримався на посаді, і тепер повсюди видно сліди боротьби з ремонтом. Другий - Старе Село, збудований 1648, на жаль, не відновлений, хоча від дерев його трохи почистили. Старосільський замок за всю його історію не змогли взяти Хмельницький, татари, турки.
  • 0

#65 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 14.04.2007 – 22:30

Дуже класно напевно там.... Я в середу наприклад була в Олеському,Підгірському та Золочеві....Просто супер замки!
Прикріплений файл  DSC00088.jpg   41.07К   57 Кількість завантажень: - Підгір'я
Прикріплений файл  DSC00080.jpg   34.4К   54 Кількість завантажень: - Золочів
Прикріплений файл  DSC00013.jpg   29.5К   50 Кількість завантажень: - Олеський
Прикріплений файл  DSC00084.jpg   42.45К   49 Кількість завантажень: - Костел римського архітектора біля Підгірського палацу(якщо уточнювати)
  • 0

#66 Лапочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Золочів

Відправлено 15.04.2007 – 21:10

Прикріплений файл  DSC00080.jpg   34.4К   54 Кількість завантажень: - Золочів

Так-так, в Золочеві гарний замок, приїжджайте.
  • 0

#67 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 15.04.2007 – 21:20

Перегляд дописуЛапочка (15.04.2007 21:10) писав:

Прикріплений файл attachment - Золочів

Так-так, в Золочеві гарний замок, приїжджайте.
Ми в неділю збираємося туди гайнути...
  • 0

#68 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 15.04.2007 – 22:33

Перегляд дописуAna (14.04.2007 23:30) писав:

Дуже класно напевно там.... Я в середу наприклад була в Олеському,Підгірському та Золочеві....Просто супер замки!
був там уже давніше. ще трохи фоток (робив не я)
Прикріплений файл  ph6.jpg   52.82К   34 Кількість завантажень:Прикріплений файл  ph2.jpg   41.09К   39 Кількість завантажень:Прикріплений файл  ph4.jpg   35.58К   38 Кількість завантажень:Прикріплений файл  ph7.jpg   20.48К   38 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Evol: 15.04.2007 – 22:39

• 0

#69 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 15.04.2007 – 23:10

Їдьте та не пожалкуєте!!!! :cool1: :yes: :D Ось ще пару кадриків!І ще одне слухайте уважно екскурсоводів,вам дуже цікаві легенди розповідатимуть!Прикріплений файл  DSC00059.jpg   40.44К   47 Кількість завантажень:
Прикріплений файл  DSC00096.jpg   56.73К   42 Кількість завантажень: - Це у Підгірському....на випадок,якщо вас не пустять у парадний вхід(там просто іде реставрація).....бо ми довго вговорювали охоронця нас впустити....вдалося!
  • 0

#70 Taha

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 17.04.2007 – 16:36

А нас охоронець сам запросив. Мабуть, хотів щоб ми йому грошей дали :angry12: . Взагалі, якщо брати три замки у Золочеві, Підгірцях та Олеськові, то у Підгірцях він найприкольніший. Важко пояснити словами - краще побачити на власні очі. Та й костел навпроти замку теж вартий уваги.[/font]

Повідомлення відредагував Taha: 17.04.2007 – 16:37

• 0

#71 Nikoli

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.04.2007 – 21:33

Бували в цих замках! :8:
а ще була і у походах,
і у плаваннях (маленьких;),
і на висоті 2000 м над рівнем моря ну і трошка більше,
і на висоті 500 м під рівнем моря, ...
B) ;) :) :ura: :ura:

Фото згодом! якраз сканер появмвся :ura:
  • 0

#72 Taha

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 22.04.2007 – 16:21

Чого всі мовчать? Що нікому більше немає чого розповісти? Як вам Крим? Я мало де була в Криму, але дуже сподобалося у Новомі світі (там надзвичайно гарна природа). А минулого року відвідала галерею Айвазовського у Феодосії і просто в захваті. Це ж треба було так любити і відчувати море. Просто супер!
  • 0

#73 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 23.04.2007 – 10:38

минулого літа я обїздила досить багато відомих міст в Україні....все починалося з Львова, Почаїв, Київ, Канів, Умань(Софіїфський парк), Запоріжжя (о. Хортиця), І на кінець тиждень відпочинку в Криму біля Ялти....описати враження після цієї поїздки неможливо...і взагалі я обожнюю десь їздити, кожного року відпочиваю в Карпатах, деколи їду за кордон(правда дальше Польщі ше непопадала...)..і взагалі я вважаю шо поїздки це найкращтй відпочинок літом, бо дома сидіти та шей літом я НЕ МОЖУ..... :D
  • 0

#74 Nikoli

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 23.04.2007 – 18:15

Унів! :D такий чудесний там парк! раджу всім туди поїхати, справді є де погуляти, багацько чого роздивитись! а фонтани просто казка! :D :D :D

Чорне море, Одеса, Французький бульвар! Одеські катакомби - прохолодно, темно, моторошно!Белгород-Дністровськ - фортеця на березі лиману!
Затока - чудовий пляж!

Азовське море, Геническ, Арбатська стрілка, затока Сиваш, заповідник Асканія Нова!
що саме більше здивувало з заповідника, так дрібниця! всю екскурсію пані гід все розповідала нам на російській мові! після довгої прогулянки, цікавої інформації, я ввічливо подякувала, а вона "ШАНУЙМОСЯ, БО МИ ЦЬОГО ВАРТІ!" :D так було приємно чути рідну мову!

Кам'янець-Подільський - така краса відкривається за стінами замку!

:lol: :D :D :cool2:
  • 0

#75 Taha

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 24.04.2007 – 23:27

Перегляд дописуxrustya:) (23.04.2007 11:38) писав:

обожнюю десь їздити, вважаю шо поїздки це найкращтй відпочинок літом, бо дома сидіти та шей літом я НЕ МОЖУ..... :D

Повністю тебе підтримую :lol:

Перегляд дописуNikoli (19.04.2007 22:33) писав:

Бували в цих замках! :D
а ще була і у походах,
і у плаваннях (маленьких;),
і на висоті 2000 м над рівнем моря ну і трошка більше,
і на висоті 500 м під рівнем моря, ...
:D :cool2: :D :D :D
Фото згодом!
Дуже чекаю на твої фото. Цікаво ж як люди відпочивають
:D

Повідомлення відредагував Taha: 24.04.2007 – 23:30

• 0

#76 Vik

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 127 повідомлень

Відправлено 30.04.2007 – 23:48

Три роки назад перший раз побував на озері Світязь, з того часу без пам'яті закохався в це місце
і майже не уявляю літа, щоб не відвідати цього місця!!! :) :tryzub: :D
Прикріплений файл  SvityazGryada_16.jpg   67.97К   41 Кількість завантажень:Прикріплений файл  SvityazGryada_22.jpg   40.47К   33 Кількість завантажень:Прикріплений файл  SvityazGryada_27.jpg   22.24К   43 Кількість завантажень:
  • 0

#77 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 01.05.2007 – 23:10

Перегляд дописуTaha (22.04.2007 16:21) писав:

Чого всі мовчать? Що нікому більше немає чого розповісти? Як вам Крим? Я мало де була в Криму, але дуже сподобалося у Новомі світі (там надзвичайно гарна природа). А минулого року відвідала галерею Айвазовського у Феодосії і просто в захваті. Це ж треба було так любити і відчувати море. Просто супер!
а ти в курсі, що айвазовський ніколи справжнього моря не бачив??? то тільки його фантазії. але вони десь схожі на реальність.
а по темі: по-перше, об*їздила, я думаю, всі великі монастирі україни. та й маленькі також. не можу сказати, що дуже віруюча людина, але це моє захоплення. обожнюю усамітнені місця... а в монастирях особлива енергетика... легко так... мої улюблені: почаївська лавра, і ще густинь(чернігівська обл.) ...:tryzub: :)
по-друге, по криму добре покаталася... пд берег... севастополь люблю. :D а. ще бахчисарай. там класні всякі штуки турецькі... гарно... :cry: ну в євпаторії нічого для себе цікавого не знайшла... а. гори кримські теж нічо. там є древні закинуті міста цих... караїмів.... дуже класно. люблю печери, каміння взагалі люблю. :cry:
третє: обожнюю карпати, там і в походи ходила. і взагалі - карпатські ліси - щось неймовірне. озеро синевір - супер!!!
  • 0

#78 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень

Відправлено 01.05.2007 – 23:35

Хм,хм.....
Ну навідміну від Барашки, я монастирі не люблю..... І коли цієї осені їздив у Чернігів, то ніякого задоволення не отримав...Хоча саме місто прикольне, але пиво нам налили якесь погане, але це так, ліричний відступ. Так от, щодо Карпат - піднімався на Говерлу - оце круто, йшли пів-дня, а ще було мокро, то ми в резинових чоботах по гівну та болоті. Зате як спускались, вийшло сонце, і, скажу, такої краси я ще не бачив, все просто казково гарно.....
Щодо Умані, то я в ній прожив 8 років, і Софіївку відвідував мало не кожен день, причому у різні пори року, тому ніякого особливого захоплення вона в мене не викликає..... Щодо Білоцерківської Александрії, то це, на мою думку, "жалкое подобие" Софіївки......
Щодо Криму, то об*їздив його весь, так непогано, але нічого видатного, ну хіба що вина....

Загран:
Два останніх роки підряд їздив до Болгарії, скажу так це покраще криму буде, але це імхо.... Був у тільки у Варні та Албєні, нажаль..... Але мені і цього вистачило.... У Варні найбільш запам*яталися Римські Терми......
  • 0

#79 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 01.05.2007 – 23:37

це синевір :tryzub:

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував barashka: 01.05.2007 – 23:37