Перейти до вмісту

Подорожі

Повідомлень в темі: 459

#181 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.11.2007 – 14:31

Перегляд дописуmetamoreFoZza (27.11.2007 14:28) писав:

люди..поможіть!!!
вмираю, хочу у ВЕНЕЦІЮ!!!!!!!
Нічого так бажаннячко! :prapor3:

А я збираюсь на Новий рік у Карпати.
  • 0

#182 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 29.11.2007 – 11:33

хочу куда небуть тільки щоб не сидіти вдома :D тільки в Москву чогось не хочеться ... B)
  • 0

#183 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 01.12.2007 – 19:08

Перегляд дописуmetamoreFoZza (27.11.2007 14:28) писав:

люди..поможіть!!!
вмираю, хочу у ВЕНЕЦІЮ!!!!!!!
в мене подруга там була... каже, "рибай ваняєт"! не знаю, чи правда, але сама б туди не проти...
  • 0

#184 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 07.12.2007 – 16:58

Перегляд дописуbarashka (1.12.2007 19:08) писав:

в мене подруга там була... каже, "рибай ваняєт"! не знаю, чи правда, але сама б туди не проти...
Та мені в принципі пофіг
чим там "воняєт"..
можна подумать в києві
свєжо і стєрільно.. :) :8:
  • 0

#185 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 07.12.2007 – 17:28

Перегляд дописуbarashka (1.12.2007 19:08) писав:

мені також розказували, що там особливо на Великому Каналі дужжжеее смердить !!!
але думаю то не має стримувати, щоб побачити це древнє місто на воді.
Тимбільше зараз глобальне потепління і хто його знає що буде з Венецією :8:
  • 0

#186 Sleepy Beauty

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.01.2008 – 19:18

У мене мама була у Венеції, вражень купа!! Каже, що не місто, а казка... :happy1: .
А я от збираюся після сесії (на початку лютого) в Єгипет. Може хтось був? У яке місто краще поїхати, щоб поменше російських туристів, побільше цікавинок і гарний готель?
  • 0

#187 Kiev92

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 20:02

Ех.....куди тільки я нехочу.....зараз є мета поїхати у Скандинавію.... :happy1:
  • 0

#188 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 11.01.2008 – 22:38

Перегляд дописуОлеська (27.11.2007 14:31) писав:

А я збираюсь на Новий рік у Карпати.
ми з хлопцем найближчим часом теж збираємось махнути в Карпати...живем близько, а буваєм, як то кажуть, "раз в ніколи"...
Чи може хтось порадити якісь файні місцини (не обов*язково з лижними трасами і підйомниками), окрім Буковеля, Славська (зі всіма Варшавами, Тростянами, Політехами), Драгобрата...Може в когось є номери телефонів власників будинків???
  • 0

#189 Starlight

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:капусти

Відправлено 13.01.2008 – 13:14

я була у Франції (Париж, Фонтенбло, Версаль), Берліні та Амстердамі.. а так щолітку намагаюся в Польщі побувати... цього разу нарешті побачила Краків (місто дуже і дуже гарне, не знаю, чому його зі Львовом порівнюють... можливо трішки архітектурою, але в загальному я б навіть близько не сказала, що схожі)... в Польщі переважно буваю в маленьких містечках, думаю, їхні назви нікому нічого не скажуть :) але тим не менше там така краса, ееех... а тепер ще й з тим Шенгеном проблем стіки...
цього року планую в Ірландію з*їздити, в Белфаст... не знаю лишень, як там з держіспитами буде :(
  • 0

#190 Marinella

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 01:07

Щодо України, то була в таких містах, як Київ, Львів, Харків, Одеса. Але великих екскурсій по визначним місцям у нас там не було (це пов'язано зі сферою моєї діяльності). Намагаюсь, майже кожного року, відвідати зимові Карпати. Класно там зимою...
А от за кордоном...
Ну, Польща та Німеччина - не одноразово. А ще, доля подарувала мені таку можливість побувати у Франції, Іспанії, Італії, Португалії, Великобританії, Нідерландах, Литві, Росії, Швейцарії, Туреччині та Китаї.
Ви навіть не уявляєте, скільки у мене емоцій та вражень, після кожної поїздки!!!!!!!! Яка у цих країнах різна природа, культура, архітектура, кухня... Та й люди різні :rolleyes:
Я неймовірно щаслива! Це просто незабутні поїздки!!!

Все варто побачити, якщо є така можливість, і всеодно тоді, смердить воно чи ні!

P.S.: До речі, у Венеції класно! І нічого там, аж так, не пахне! Це ж вам не ботанічний сад!
  • 0

#191 Merion@

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 26.01.2008 – 18:28

А я з хлопцем недавно побували в Єгипті. Загалом дуже сподобалось. За вийнятком нав’язливих арабів. Були ми в Шарм-Ель-Шеху. Це туристичний райн, там суто самі готелі. Море, корали, риби, краєвиди, кам’яні гори все це дуже гарне. Катались на квадроциклах по пустелі, це взагалі супер було. Також їздили на екскурсію до Каїру. Бачили піраміди, Сфінкса. Були в їхньому національному музеї, там бачили справжніх мумій тварин. Це дісно класно...Хоча я уявляла собі по інакшому це.Думала що піраміди і сфінкс серед пустині навколо тільки пісок, а виявляється що вони знаходяться в паро кілометрах від міста :D

Тільки в них там зовсім інакше життя як в нас. Жити я б там не хотіла нізащо в світі. Машин море, будинки валяться, місто дуже грязне, у Річці Ніл плаває все що хочеш і нехочеш, а вода тільки звідти і т.д. А як вони там дорогу переходять, я була в шоці :prapor3: Вони її просто перебігають і ніодна машина не зупиниться, навіть не притормозить. Також купатись в морі можна було тільки до 17:00, після виганяли. А по базарах ходити це просто жах, кожен до тебе причіпається як п’явка, щоб ти тільки щось купив в нього.
І ще одне, араби дуже брешуть, незнаю як інші але в Єгипті дуже, майже кожен. Чи це вони тільки з туристами так, а зі своїми ні , незнаю.

А заглом на відпочинок туди варто поїхати :yes:

Перегляд дописуSleepy Beauty (11.01.2008 19:18) писав:

У мене мама була у Венеції, вражень купа!! Каже, що не місто, а казка... :( .
А я от збираюся після сесії (на початку лютого) в Єгипет. Може хтось був? У яке місто краще поїхати, щоб поменше російських туристів, побільше цікавинок і гарний готель?

Я була в Шарм-ель-Шейку, район класний як на мене. Море, коралові рифи. Готелів багато вибирай на свій смак та кошт. Ми були в 4-рьох зірковомуі мали all inclusiw(все включено). Готель сподобався, годують добре (шведський стіл). На рахунок російських туристів, то їх поідеї було небагато хоча я дуже на це уваги не звертала.
Місць є багато в Єгипті куди поїхати, знаю що є ще район Хурхада, але там здається немає коралів, а це така краса...
Більше не пам’ятаю назв

Гарного відпочинку !!!
  • 0

#192 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 30.01.2008 – 23:46

я пропоную тут всім писати свої враження від останньої поїздки в невідомі краї :) або у відомі :)

я наприклад останній раз був вчора в Карпатах на лижах. Були в Славську на Тростяні, хоч там і совок справжній, але оскільки був вівторок і випало трохи свіжого снігу, то накаталися багато і класно. Я навіть встиг 15 разів спуститися з гори :D і ніразу не впасти :)
наступного разу планую поїхати на Буковель або Драгобран думаю це буде вже скоро.
  • 0

#193 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 31.01.2008 – 02:35

А от в мене остання подорож була до досить знайомих країв - файного міста Тернопіль :D
Холодно так було, особливо біля річки, і сніг ішов... :) І вітер такий принизливий пробирав...
Наступна подорож теж туди і намічається :)
  • 0

#194 Таха:)

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 31.01.2008 – 17:07

А я Новий Рік у Карпатах (Гребеневі) зустрічала. Карапати зимою - то щось. Закохалася у них по вуха :D
  • 0

#195 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 31.01.2008 – 17:16

Остання подорож у Буковель відбулась ще далекого 2007 року у Грудні місяці. Снігу було доволі, людей багато, але покатався добре.
  • 0

#196 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 31.01.2008 – 17:21

Перегляд дописуТаха:) (31.01.2008 17:07) писав:

А я Новий Рік у Карпатах (Гребеневі) зустрічала. Карапати зимою - то щось. Закохалася у них по вуха :D

Прикріплений файл  1234.jpg   136.38К   17 Кількість завантажень:
ти це маєш на увазі :)
  • 0

#197 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 04.02.2008 – 22:10

А Я БУЛА ЛИШЕ У ПОЛЬШІ ТА АВСТРІЇ...цікаво там було,хочу знову туди...
це то що я була за кордоном...а так то я багато всього обїздила)))
хочу на аляску!мій друг там був цього літа і каже що красота надзвичайна і тгне мене з собою...
і я мабуть поїду))))так хочеться це ж так захопливо))!
  • 0

#198 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 07.02.2008 – 17:33

Поза Україною бував небагато - колись часто Москва та кілька разів Лєнінград, Польща (Варшава, Краків, Кельце, Гданськ, Гдиня, Сопот), Берлін. Але тепер плани величні...
14.02-17.02.2008 року - з Польщі у Прагу.
Квітень - Італія (Рим, Венеція, Мілан).
Травень - Австрія (Відень).
Благо, що Польська карта побиту дає можливість вільного пересування країнами ЄС... І не тільки.
ПЕС. А ще мрію відвідати знамениті Польські Вроцлав, Познань та Щецін.
  • 0

#199 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 13:58

Хочу поїхати весною до Львову...так хочу...вже прям не можу)
  • 0

#200 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 19:47

Ну ось прийшов час і збиратися на Прагу... Автобус виїжджає о 22 місцевого (в Україні то вже буде 23...). Бувайте здорові - до неділі 17.02.2008. Будуть фотки!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних