Перейти до вмісту

Подорожі

Повідомлень в темі: 459

#101 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.06.2007 – 15:47

А я побувала в Монако, Італії, Люксимбурзі, Німеччині, у Франції (Париж - місто-казка)...
Це було дуже цікаво..., але

Люблю Україну:(Прикріплений файл  81839_87158.jpg   44.13К   47 Кількість завантажень:
  • 0

#102 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 585 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця

Відправлено 07.07.2007 – 17:26

на привеликий жаль фоти посередньої якості, бо фотав на мобілку і під час швидкісного руху, але що є:

це маленьке селище Заріччя перед Верхньодніпропетровськом

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

а це Дніпродзержинські комбінати

Зображення
Зображення
  • 0

#103 Vik

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 127 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 10.07.2007 – 23:49

Уявіть собі навколо сосновий ліс, посеред лісу невеличке озеро, а вода прозора-прозора
і до найблищого села кілометра 3-4 пиляти!!!
Прикріплений файл  Voronki1.jpg   53.54К   25 Кількість завантажень:Прикріплений файл  Voronki2.jpg   63.7К   30 Кількість завантажень:Прикріплений файл  Voronki3.jpg   27.07К   23 Кількість завантажень:

ЗІ: Є таке місце в Рівненській області, і називається воно - "Воронки". :)
  • 0

#104 Шалена Капелюшниця

Генеральний писар

• Користувачі
  • 507 повідомлень
  • Місто:Острог

Відправлено 15.07.2007 – 00:19

Дністровський лиман. Зйомки майже вертольотом )))
Зображення
Дністровський лиман, коса, і Чорне море
Зображення
  • 0

#105 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 16.07.2007 – 19:21

Прикріплений файл  Resized_Resized_____________055.jpg   58.89К   23 Кількість завантажень: Прикріплений файл  Resized_Resized_____________082.jpg   47.82К   22 Кількість завантажень: Умань. Софіївкаю Дуже гарний парк на 168 гаю Ходили півдня і то все не подивилися

теж там

Прикріплені файли

• 0

#106 Лапочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Золочів

Відправлено 16.07.2007 – 23:27

Карпати, Гірські ріки - ось в чому сила!!!
Зображення
Зображення
  • 0

#107 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.07.2007 – 16:42

Перегляд дописуЛапочка (17.07.2007 00:27) писав:

Карпати, Гірські ріки - ось в чому сила!!!

Карпатські гори ми вже відвідали, а тепер приїхали до Львова :cry:
Хтось щось хоче порекомендувати відвідати? :cry:
  • 0

#108 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 23.07.2007 – 16:45

Перегляд допису-=VJ=- (23.07.2007 17:42) писав:

Карпатські гори ми вже відвідали, а тепер приїхали до Львова :cry:
Хтось щось хоче порекомендувати відвідати? :cry:
залежить що ви хочете..
  • 0

#109 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 25.07.2007 – 20:24

я був у словакии(прешові) та германії. а так подорожую по країні.
  • 0

#110 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 26.07.2007 – 10:47

Частина подорожей цього літа.

Алупка, Форос ну і як же без Ластівчиного гнізда...

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  alupka.JPG   31.88К   21 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  foros.JPG   33.23К   17 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  last.JPG   16.08К   14 Кількість завантажень:

• 0

#111 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 10.08.2007 – 19:28

прикольно бути на Десні! там в глухомань забитися можна з палаткою! і всього 1,5 год їзди від Києва!
а взгалі зараз в США! подоружуватиякщо по всій країні - торпиколно, бо тут такі різні ландшафти. але Україна завжди the best!!!
  • 0

#112 Nastenna4ka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Місто:Київ)

Відправлено 10.08.2007 – 21:47

Подорожувала різними країнами ...Франція (пвд берег) Німеччина, Бельгія, Польща, ну і не без Египту)
Але навіть Червоне море та Атлантичний океан не замінять мені море на п-ові Тарханкут, що в Криму. Відпочиваю там вже 4 роки... і більше нікуди не хочу) Хто там відпочивав у палатках мене зрозуміють.
  • 0

#113 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 13.08.2007 – 08:20

з корабля на бал
сьогодні приїхав з Івано-Франківська, був по запрошенню Пилюки, ну ви знаєте "Пилюка. Жовта як пісок..." ми так і познайомились...
взагалі дощ, ноги намокли, приємна піцерія, в якій дають чебуреки:angry12:, взагалі було прикольно, думаю. якби не вправний екскурсовод, то все обійшлось не так...
фотографій нема, є п"ять списаних листів мого універсального зошита для думок...
  • 0

#114 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 16.08.2007 – 18:25

Я обожнюю подорожі. Побувала в Британії, Данії, Швеції

Прикріплені файли

• 0

#115 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 17.08.2007 – 20:42

Евпаторія, історичні пам'ятки. Мечеть Хан-Джамі, Святомиколаївський собор, Караїмські Кенаси, розкопані амфори та піфос.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  Ewp.JPG   35.75К   9 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  Ewp1.JPG   50.82К   8 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  Ewp2.JPG   51.14К   7 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  Ewp3.JPG   49.42К   9 Кількість завантажень:

• 0

#116 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 20.08.2007 – 11:15

Ще буквально 2 дні назад я була десь далеко у горах карпатах із рюбзаком вагою 25 кг. за спиною і зі всім потрібним спорядженням. Позавчора відвідала музей писанки у Коломиї, краса та й годі. Сьогодні я в Тернополі, а завтра буду вже вдома(Луцьку).
Отже про гори Карпати. Наша група складалася із 5 дівчат і 1 парубка. Всі спфівчували йому, що тяжко в горах з таким "гаремом" але він тримався до останнього і говорив що йому повезло. Отже наш похід розпочався із села Лазещини, це друга зупинка електричкою після Ворохти.
День перший, дощ ми тільки 5 км подолали і отаборилися біля колиби. От там я перший раз ночувала в палатці і взнала що то воно таке є.
День другий. Дощ, мряка, туман, нестерпний вітер. Ми підібралися вже до гори Петрос, але підніматися не наважилися так як погодні умови цьому не сприяли. Вирішили йти до Говерли. 16:00 минули КПП і заплатили по 10 грн. з чоловіка і 10 грн. зверху(типу за палатку). 17:00 ми вже під Горерлою погода припогано по коліна в болоті... мокрі і холодні але вирішили піднятися на найвищу гору України (2060,8 м). На Говерлу я піднімалася ледь дихаючи і волочила свої ніжки... дуже тяжко було. Спустившись з Говерли не було де ночувати... вже починало сутеніти із останніх сил ми дійшли до озера Несамовитого де і зупинилися. Цей другий день був насичений адже за один день ми подолали майже більшу частину маршруту.
День третій. Всі змучені ні вогню ні тепла, бо поблизу лісів нема. Трошки просушилися на сонці і далі в дорогу. Гора Піп Іван, де знаходиться закинута обсерваторія, яка була збудована ще у 20 роках минулого століття. Туди ми не йшли так як всі були виснажені і мокрі. Зупинилися між двома невеличкими водоспадами-струмками.
День четвертий. Тепло, сонечко нас осяяло і погрілися весь день на одному й томй ж місці. Нїлася чорниць і малинки :( . Загаряла... Було добре
День пятий. ми спустилися майже з гір і заночували недалеко від села, з якого ми малися виїжати додому. Там же зустріли знайомих людей із Тернополя(який світ тісний).
День Шостий. Ми їдемо на довоєнному транспорті, який ми назвали чортопхайкою. Це був автобус із Дземброні до Верховини. З Верховини на такому ж транспорті їхали 4 години до Коломиї. Їхали з поляками, вони були вражені що такий транспорт і їде... :) Поляки ще були вражені і завидували нашому парубку, адже він один а нас пятеро :blink: З Коломиї ми виїхали поїздом десь о 9 годині вечора. Отже ми встигли відвідати музей писанки, пивця вмпити, відвідали піцерію, купували сувеніри для близьких...
І от я в Тернополі... Не можу дочекатися завтрашнього дня, додому хочеться у свій рідний Луцьк. Я так загоріла що всі кажуть що я була на морі :brovy: Трішки підгоріла на лиці.... і так пече, але приїду додому тоді буду заліковувати рани.
Всім раджу от так відпочити в горах з рюбзаком за спиною... ночуючи в палатці. Це був мій перший раз в горах коли я ночувала в палатці... вражень куча.
  • 0

#117 Agata

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 20.08.2007 – 21:59

Я мало де була, хоч дуже люблю подорожувати... коли була студенткою немала такої нагоди через фінанси, а зараз в основному тому що немає вільного часу :cool2:
Минулого року їздили (нас 3є дівчат було) Львів - Івано-Франківськ - якесь село під Говерлою :D (кажись Заросляк) - Говерла- Яремче - знов Франя - Львів... Взагалі обожнюю Львів, та рідко коли випадає нагода туди поїхати...
Цього року ходила в категорійний похід у Кримські гори, з Бахчисараю через Четирдаг, Південна Дімерджі, Генеральське(Джур-Джур) Чігінітра, Малореченськ, це все пішки з рюкзачками і палатками сподобалось, та це був кінець квітня, початок травня тому я трохи мерзла ночью в палатці...
Вже планую відпустку на наступний рік роблю закордоний паспотр, нарешті вирішила вибратись за межі України... А так деколи буваю в Києві і Дніпропетровську...
  • 0

#118 mihas

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:Кам-Бузька Лвівська обл.

Відправлено 25.08.2007 – 16:03

cкали довбуша :) ... карпати B) ... незебутні враження ...

Прикріплений файл  mP6180069.JPG   32.87К   10 Кількість завантажень:
Прикріплений файл  mP6180070.JPG   37.15К   6 Кількість завантажень:
Прикріплений файл  mP6180084.JPG   36.3К   9 Кількість завантажень:
  • 0

#119 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 27.08.2007 – 11:45

Вчора їздив до Канева.
Загалом сподобалось B)
Шкода лише, що крім Чернечої гори, там дивитися майже нічого (та й часу особливо не було)....

Зображення Зображення Зображення
Всі фото: Поїздка в Канів (26 серпня 2007)
  • 0

#120 Nikoli

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.08.2007 – 20:57

Супер була подорож!
розповідаю!
на Незалежності поїхали двома авто в подорож!
1 день!
Львів - Косів! там були вже о 12.00, зареєструвалися в готелі! гарні апартаменти, накупалися в басейні, побрикались з гідромасаем:( опосля пішли на річку, на водоспад Гук! краса що вам казати!
вечерком піянствували знайомі, басейн замовили на ніч! кайф! так собі плаваєш, нічка, вода тепленька, романтика!
2 день!
Косів - Хуст!
поснідали, позбирались! і в дорогу! дорогою відкривався все гарніший і гарніший краєвид!
недалеко Хуста, під вечір, при річці розбили палаткі, смажили смачнющий шашличок! так було чуднінько коли стемнілось!
річушка шумить неподалеку, цвіркуни співають, спокій, затишок, лижиш, втикаєш на зорі! і саме цікаво що їх спершу не було видно, а потім потрошки хмари розійшлися і краса!
3 день!
Хуст - о.Синевир!
проснулися, позбиралися, усьо поскладали в бібікалку! дорогою краєвид ставав все красивішим!
а як доїхали до Синевиру! ото супер! ляпота! :cry: там така гарна природа, так аж хочеться там жити!правда дорога до самого озера трішки небезпечна, круто і люди як "кури"
вечерком розклали палатки неподалік!
далі буде...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних