Перейти до вмісту

Нова столиця

Повідомлень в темі: 122

Опитування: Перенесення столиці (135 користувачів проголосувало)

як ви видноситеся?

1. добре (9 голосів [6.67%])

Процент голосів: 6.67%

2. ніяк (7 голосів [5.19%])

Процент голосів: 5.19%

3. проти (18 голосів [13.33%])

Процент голосів: 13.33%

4. це повний маразм (101 голосів [74.81%])

Процент голосів: 74.81%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 21.08.2007 – 00:13

Перегляд дописуMarcos (21.08.2007 00:32) писав:

добре :cool2:
А тепер порахуємо що треба побудувати :
1) аеропорт для прийому висококласних літаків
2) адмін будинки для всіх міністерств + Каб. мін + ВР
3) величезну купу готелів
4) концерт зали
і багато чого і тільки для того щоб не купляти для мужновладців квартири .... розкішно живе країна.
Вважаєте це дорожчим, аніж річне утримання усього цього апарату у Києві?
  • 0

#62 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.08.2007 – 00:35

Перегляд дописуГетьман (21.08.2007 01:13) писав:

Вважаєте це дорожчим, аніж річне утримання усього цього апарату у Києві?
а ви думаєте все стане дешевшим?.ніхто у вашому селі жити не захоче. Будуть депутати і чиновники в Київ їздити, ще й швидкісний потяг з дорогою собі збудують.
  • 0

#63 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 21.08.2007 – 00:40

Перегляд дописуMarcos (21.08.2007 01:35) писав:

а ви думаєте все стане дешевшим?.ніхто у вашому селі жити не захоче. Будуть депутати і чиновники в Київ їздити, ще й швидкісний потяг з дорогою собі збудують.
Дешевшим стане. А щодо не захоче? Це ваша проблема, панове, що ви не можете вибрати людей з нормальними життєвими потребами.
  • 0

#64 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 21.08.2007 – 01:13

в Україні така штука нафіг впала, правда в Штатах навіть столицю штату обирають маленьке місто в центрі штату, шоб туда перенести всю бюрократичну фігню, а в даунтауні головного міста робляться представництва. правда для цього потрібно дуже класну систему доріг, налагоджену поштову систему і всяке таке..
  • 0

#65 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 21.08.2007 – 09:15

Перегляд дописуГетьман (21.08.2007 01:40) писав:

Дешевшим стане. А щодо не захоче? Це ваша проблема, панове, що ви не можете вибрати людей з нормальними життєвими потребами.
а ви що не вибираєте ? чи в іншій країні живете, чи ви єдина розумна людина в країні яка знає кого треба обирати ?
Відбудувати нову столицію з провінційого містечка це абсурд й витрати величезних грошей.
  • 0

#66 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 21.08.2007 – 09:39

Перегляд дописуMarcos (21.08.2007 10:15) писав:

а ви що не вибираєте ? чи в іншій країні живете, чи ви єдина розумна людина в країні яка знає кого треба обирати ?
Я не вибираю. Наразі я змиряюся, і не беру жодної участі у балагані, що зоветься "Вибори".

Перегляд дописуMarcos (21.08.2007 10:15) писав:

Відбудувати нову столицію з провінційого містечка це абсурд й витрати величезних грошей.
Все-таки, я не бачу від вас аргументації того, що ці витрати набагато більші за ті, які витрачаються на утримання держапарату у Києві.
  • 0

#67 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 21.08.2007 – 09:57

Перегляд дописуГетьман (21.08.2007 10:39) писав:

Все-таки, я не бачу від вас аргументації того, що ці витрати набагато більші за ті, які витрачаються на утримання держапарату у Києві.
все ж таки не я небачу, аргументації того, що це буде набагато дешевше
  • 0

#68 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 21.08.2007 – 10:12

Перегляд дописуMarcos (21.08.2007 10:57) писав:

все ж таки не я небачу, аргументації того, що це буде набагато дешевше
Утримання Верховної ради коштує державі близько 600 млн. гривень за рік. На утримання уряду в 2006 році обійшлося у 228 млн. 281 тисячу гривень. Адміністрація президента, усі дрібніші державні контори, думаю, обходяться десь разом не менше за 500 млн. на рік. Загалом виходить близько півтора мільярда гривень на рік. Думаю, за такі гроші можна за рік збудувати інфраструктуру держапарату у невеликому містечку. А окупиться це все, думаю, за рік-два. А потім піде прибуток у держбюджет.
  • 0

#69 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 21.08.2007 – 10:13

Перегляд дописуГетьман (21.08.2007 03:12) писав:

Утримання Верховної ради коштує державі близько 600 млн. гривень за рік. На утримання уряду в 2006 році обійшлося у 228 млн. 281 тисячу гривень. Адміністрація президента, усі дрібніші державні контори, думаю, обходяться десь разом не менше за 500 млн. на рік. Загалом виходить близько півтора мільярда гривень на рік. Думаю, за такі гроші можна за рік збудувати інфраструктуру держапарату у невеликому містечку. А окупиться це все, думаю, за рік-два. А потім піде прибуток у держбюджет.
А що тоді робити з тим, що є? :cool2:
  • 0

#70 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 21.08.2007 – 10:17

Перегляд дописуУкраїнець (21.08.2007 11:13) писав:

А що тоді робити з тим, що є? :cool2:
Харків свого часу був столицею України. З 1919 року. 1937 року, здається, столицю перенесли назад у Київ. Треба вивчити досвід Харкова, та й усе на тому.
  • 0

#71 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.08.2007 – 11:55

Перегляд дописуГетьман (21.08.2007 10:39) писав:

Я не вибираю. Наразі я змиряюся, і не беру жодної участі у балагані, що зоветься "Вибори".
Давайте-но розберемося: маємо інфраструктура та посадовців. Витрати на посадовців все-одно не зміняться, а інфраструктуру доведеться збудувати нову. Ви знаєте скільки коштує одна невеличка районна рада в Києві? А скільки нова будівля Управління справами Верховної Ради України? Це без самої Верховної ради, ага. Там ті 600 млн. губляться просто.
p.s. Питання щодо переносу столиці - безглузде. Доречне питання про перенос ділового центру України нафіґ зі столиці.

Повідомлення відредагував zav: 21.08.2007 – 11:57

• 0

#72 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 21.08.2007 – 12:46

Перегляд дописуzav (21.08.2007 12:55) писав:

Давайте-но розберемося: маємо інфраструктура та посадовців.
Починаємо розбиратися.

Витрати на посадовців все-одно не зміняться...
Оце уже не треба. Щоб посадовець добрався з одного кінця міста в центр на роботу, йому виділяють машину, а й нерідко шофера. У невеликому місті не буде великої транспортної проблеми. Далі: квартири. Кожен раз спалахують скандали щодо купівлі посадовцем за державні гроші собі квартири. Причому, посадовець тут зазвичай правий, оскільки квартира йому за законом має видаватися. Знову ж таки, порівняйте ціну квартири у Києві і у маленькому містечку, де квартиру зараз можна купити за безцінь.
І так можна продовжувати ще далеко...

...а інфраструктуру доведеться збудувати нову.
На ремонти держ. споруд щороку виділяються такі кошти, що дешевше збудувати нові...

p.s. Питання щодо переносу столиці - безглузде. Доречне питання про перенос ділового центру України нафіґ зі столиці.
І це також. Давно пора децентралізувати Київ. Залишити йому науковий та культурний центр. Бо дурнуваті мери - гірше 2 світової війни для нього.
  • 0

#73 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.08.2007 – 13:19

Перегляд дописуГетьман (21.08.2007 13:46) писав:

Оце уже не треба. Щоб посадовець добрався з одного кінця міста в центр на роботу, йому виділяють машину, а й нерідко шофера. У невеликому місті не буде великої транспортної проблеми.
Буде маленька транспортна проблема: яка різниця - гроші ті самі. Чи пан на паливі зекономить? Ну, так на дорогах витратить, котрих там натепер нема ніяких /тому що танкодром/.

Далі: квартири. Кожен раз спалахують скандали щодо купівлі посадовцем за державні гроші собі квартири. Причому, посадовець тут зазвичай правий, оскільки квартира йому за законом має видаватися. Знову ж таки, порівняйте ціну квартири у Києві і у маленькому містечку, де квартиру зараз можна купити за безцінь.
Варість житла в Києві залежить не лише від столичності, а й від ділової активності.

І так можна продовжувати ще далеко...
А ну спробуйте.

На ремонти держ. споруд щороку виділяються такі кошти, що дешевше збудувати нові...
Упевнені? Кошториси ремонту/реконстукції та нового будівництва бачили?

Повідомлення відредагував zav: 21.08.2007 – 13:20

• 0

#74 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 21.08.2007 – 13:58

хи ну ви пан Гетьман даєте :cool2: Тому що там стоїть дорога мебель, дорогий кафель, мармур і так далі.....бо це депутати, бо це посадовці, а ви тут про кошторис. Про харчування я вже взагалі мовчу ! І будівництво у ваших нових столицях, буде проводитися з дорогою деревиною, мармуром і так далі.

Знову ж таки, порівняйте ціну квартири у Києві і у маленькому містечку, де квартиру зараз можна купити за безцінь.

ну так треба відбодовувати комунальне господарство нових столиць :D будувати дома, тому що в кожному міністерстві працюєє величезна кількість людей, а ще додайте сюди обслуговуючий пресонал. Коротче кажучи треба створювати місто заново.
  • 0

#75 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 21.08.2007 – 15:28

Я знаю звичайно що мене тут відразу засміють...Але якщо за приклад брати не Вашингтон, а Лондон... То там культурний центр палац королеви і палата лордів знаходяться окремо від економічного центру... просто головну адміністрацію залишити в історично-культурному центрі, а все решта на околиці.. Чи так не вийде?

Повідомлення відредагував Вертипузо: 21.08.2007 – 15:28

• 0

#76 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 21.08.2007 – 15:33

Знову ж таки, порівняйте ціну квартири у Києві і у маленькому містечку, де квартиру зараз можна купити за безцінь.

а пан не думає, шо мізерні ціни на квартири у вашому маленькому містечку одразу ж "полетять" в гору з величезною швидкістю? ))
  • 0

#77 Заратустра

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень

Відправлено 21.08.2007 – 15:48

Перегляд дописуjakobz (21.08.2007 16:33) писав:

а пан не думає, шо мізерні ціни на квартири у вашому маленькому містечку одразу ж "полетять" в гору з величезною швидкістю? ))
Це точно! буде як в Астані - новоствореній столиці Казахстану, побудованій на чистому місці, так там нерухомість ду-у-у-у-у-у-у-уже дорога!
  • 0

#78 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 21.08.2007 – 16:03

З приводу переміщення високопосадовців до провінційного міста (нової столиці себто) можу такий приклад навести. Євген Червоненко, пілся призначення губернатором Запорізької області не став туди переїздити. Літає практичо кожного дня на роботу персональним літачком. І це Запоріжжя, не Кацапєтовка яка. А ви кажете - Батурин...
  • 0

#79 malinnik

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 23.08.2007 – 13:40

Дійсно-повний маразм,шо ще сказати :wub:
  • 0

#80 HAnS

Ледар

• Користувачі