Перейти до вмісту

Життя літературних героїв

Повідомлень в темі: 24

#21 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 16.08.2007 – 21:21

Перегляд дописуЮна_Лель (16.08.2007 21:22) писав:

Що саме читала?Зацікавило)))
Я,щоб бути ближче до героїв,переживати разом з ними,постійно волочу за собою книжку,яку читаю,незалежно від того чи прочитаю я хоч сторінку(наприклад,коли йду на прогулянку)

а в мене взагалі є така звичка з книжками таскатися...

останнім часом почала жити життям героїні фільму "Танцююча в темряві"...
  • 0

#22 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 16.08.2007 – 21:52

Перегляд дописуЮна_Лель (16.08.2007 21:22) писав:

Що саме читала?Зацікавило)))
Архе.
Там дуже класно розвинута тема героїв, які усвідомлюють що живуть в книжці. Весь світ є текстом і паралельний вимір називається не виміром а паралельним лексиконом. Існує вихід в дуже небезпечну зону де відсутній лексикон. Посилання на знання автора виносяться як посилання на певний "Неопубл", тобто реальний світ, текст який не оже бути опублікований. Ніколи. Бо "монолог триває". А ще, коли до них приходить просвітлення вони бачать речі БУКВАЛЬНО. Тобто не речі, а те як вони написані.
Просто чарівно. Тільки до того треба витримати і прочитати кілька разів.
  • 0

#23 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 16.08.2007 – 22:36

Перегляд дописуLeia (16.08.2007 22:52) писав:

Архе.
Там дуже класно розвинута тема героїв, які усвідомлюють що живуть в книжці. Весь світ є текстом і паралельний вимір називається не виміром а паралельним лексиконом. Існує вихід в дуже небезпечну зону де відсутній лексикон. Посилання на знання автора виносяться як посилання на певний "Неопубл", тобто реальний світ, текст який не оже бути опублікований. Ніколи. Бо "монолог триває". А ще, коли до них приходить просвітлення вони бачать речі БУКВАЛЬНО. Тобто не речі, а те як вони написані.
Просто чарівно. Тільки до того треба витримати і прочитати кілька разів.
Чомусь тепер до Дереша ставлюсь упереджено..Щодо "Архе",то мені давали негативні рекомендації.Але ти так гарно розповідаєш,шо можливо після Білої гвардії візьмусь за Архе.Ех..
  • 0

#24 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 16.08.2007 – 22:56

Перегляд дописуЮна_Лель (16.08.2007 23:36) писав:

Чомусь тепер до Дереша ставлюсь упереджено..Щодо "Архе",то мені давали негативні рекомендації.Але ти так гарно розповідаєш,шо можливо після Білої гвардії візьмусь за Архе.Ех..
То тим хто давав такі рекомендації передай від мене хай валять лісом. Книжка- супер.
Я б краще "Білу гвардію" закинула і читала. Хоча, і то треба.
  • 0

#25 FAQ-Master

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Секретарка, Велика Мечетня

Відправлено 11.10.2010 – 14:19

Перегляд дописуUlyaAndreev (28.07.2007 09:14) писав:

Ми читаємо книги і не замислюємось чому саме в цей момент автор описує події. А що за межами книги? Чи замислювались ви про те, що з героями відбувається до "вступу" чи після "епілогу"?
Хороше питання. Над цим особливо замислюються творці сіквелів, рімейків та спін-офів :lol:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних